Tulokset Simmis-uinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Evening
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Mäkelänrinteen Uintikeskus |
Järjestäjä: |
Helsingfors Simsällskap r.f. |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
Päivämäärä: |
15 04 2022 - 15 04 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 21, 50m Perhosuinti Naiset T15 - Final |
|
|
Rollo10 |
49.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rollo11 |
44.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM13-15 |
31.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GP |
32.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SM-raja |
31.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NSM-raja |
31.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Luna Lauhava-Kääriäinen |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
485 |
31.09 |
|
|
|
IKM13-15 |
|
|
|
Entry time: 31.81 |
(-0.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emilia Wall |
2008 |
Simmis Wanda ry |
+0.73 |
463 |
31.57 |
+0.48 |
|
IKM13-15 |
|
|
|
Entry time: 31.48 |
(+0.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ida Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
427 |
32.44 |
+1.35 |
|
GP |
|
|
|
Entry time: 32.24 |
(+0.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Petra Nieminen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.75 |
410 |
32.87 |
+1.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.16 |
(+0.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Venla Salminen |
2010 |
Simmis Wanda ry |
+0.82 |
370 |
34.02 |
+2.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.67 |
(-1.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Iina Hakulinen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
369 |
34.05 |
+2.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.41 |
(-0.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Rebecca Mäkinen |
2008 |
Uinti Tampere |
+0.67 |
357 |
34.41 |
+3.32 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.58 |
(-1.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lumi Oura |
2010 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.81 |
357 |
34.42 |
+3.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.59 |
(+0.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Viia Tossavainen |
2007 |
Simmis Wanda ry |
+0.81 |
353 |
34.56 |
+3.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.07 |
(-0.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Silja Salonsaari |
2007 |
Helsingin Uimarit |
+0.79 |
339 |
35.02 |
+3.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.39 |
(+0.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Emma Kymäläinen |
2009 |
Hyvinkään Uimaseura |
+0.73 |
337 |
35.08 |
+3.99 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.18 |
(-1.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Joanna Kivelä |
2007 |
Uinti Tampere |
+0.72 |
334 |
35.18 |
+4.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.51 |
(+1.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Shreshta Balajee |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.72 |
331 |
35.31 |
+4.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.41 |
(-1.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Vivian Blomvall |
2009 |
Simmis Wanda ry |
+0.73 |
295 |
36.66 |
+5.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.74 |
(-2.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Hertta Katajisto |
2007 |
Nurmijärven Uinti |
+0.65 |
293 |
36.75 |
+5.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.80 |
(-0.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Mikaela Heiman |
2008 |
Simmis Wanda ry |
+0.72 |
291 |
36.84 |
+5.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.30 |
(-2.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Erin Ahtikari |
2009 |
Simmis Wanda ry |
+0.88 |
285 |
37.10 |
+6.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.06 |
(-0.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Ellen Marjamaa |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.86 |
278 |
37.40 |
+6.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.48 |
(-1.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Elle Liikkanen |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.82 |
277 |
37.46 |
+6.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.42 |
(+2.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Selma Ala-Karvia |
2008 |
Uinti Tampere |
+0.65 |
273 |
37.65 |
+6.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.15 |
(+1.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Raakel Rihte |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.79 |
271 |
37.74 |
+6.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.06 |
(+1.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=22 |
|
Nea Hellsten |
2009 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.74 |
270 |
37.77 |
+6.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.67 |
(+2.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=22 |
|
Emelina Vento |
2010 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
+0.79 |
270 |
37.77 |
+6.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.20 |
(-3.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Amanda Agbroko |
2010 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.78 |
266 |
37.94 |
+6.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.07 |
(-3.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Emilia Ådjers |
2008 |
Uinti Tampere |
+0.71 |
261 |
38.21 |
+7.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.14 |
(-0.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Lumia Malmström |
2008 |
Simmis Wanda ry |
+0.81 |
261 |
38.22 |
+7.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.57 |
(-1.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Sanni Ahvenniemi |
2009 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
+0.85 |
259 |
38.31 |
+7.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.57 |
(-2.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Linnea Stolt |
2008 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
+0.85 |
254 |
38.56 |
+7.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.99 |
(-1.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Sanni Hakulinen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.76 |
252 |
38.66 |
+7.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.07 |
(+0.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Vilhelmiina Lindholm |
2007 |
Riihimäen Uimaseura |
+0.66 |
250 |
38.76 |
+7.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.03 |
(-0.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Sarisha Agarwal |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
250 |
38.78 |
+7.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.05 |
(-4.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Siiri Pynnönen |
2008 |
Simmis Wanda ry |
+0.71 |
249 |
38.79 |
+7.70 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.71 |
(-1.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Adela Sundberg |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.82 |
239 |
39.35 |
+8.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.84 |
(+0.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Lumi-Tuulikki Parkkonen |
2009 |
Hyvinkään Uimaseura |
+0.78 |
230 |
39.83 |
+8.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.87 |
(-0.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Kertu Kangru |
2010 |
Aquamarine Spordiklubi |
+0.77 |
217 |
40.61 |
+9.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.56 |
(+2.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Oona Salo |
2008 |
ORCA Helsinki |
+0.63 |
202 |
41.58 |
+10.49 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.58 |
(-5.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Seela Saario |
2009 |
ORCA Helsinki |
+0.86 |
180 |
43.25 |
+12.16 |
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Lumi Riikonen |
2010 |
Hyvinkään Uimaseura |
+0.73 |
179 |
43.29 |
+12.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.89 |
(-1.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Matilda Elo |
2010 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.78 |
159 |
45.04 |
+13.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 44.25 |
(+0.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Jenna Suomela |
2012 |
Simmis Wanda ry |
|
147 |
46.25 |
+15.16 |
|
Rollo10 |
|
|
|
Entry time: 44.15 |
(+2.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Emilia Björkhem |
2010 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
+0.75 |
143 |
46.68 |
+15.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.46 |
(-7.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Selma Pelkonen |
2011 |
ORCA Helsinki |
+0.76 |
127 |
48.57 |
+17.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.26 |
(+3.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Emma Kaiser |
2011 |
ORCA Helsinki |
+0.72 |
112 |
50.55 |
+19.46 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.20 |
(+2.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Sofia Ikonen |
2011 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
+0.81 |
98 |
52.90 |
+21.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 51.75 |
(+1.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Victoria Davis |
2010 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.82 |
83 |
55.79 |
+24.70 |
|
|
|
|
|
Entry time: 57.47 |
(-1.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Helmi Vuorinen |
2010 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.93 |
75 |
57.73 |
+26.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.21 |
(+5.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Riia Koskela |
2011 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.78 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.2 Eriaikainen käsiveto vedenpinnan alapuolella |
|
|
|
|
- |
|
Ella Kylmämaa |
2011 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
+0.78 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella |
|
|
|
|
- |
|
Emilia Lindroos |
2011 |
Simmis Wanda ry |
+0.72 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 10.8 Kielletty varuste tai vartalon teippaus |
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 4/15/2022 5:33:19 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 21, 50m Perhosuinti Naiset N - Final |
|
|
Rollo10 |
49.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rollo11 |
44.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKM13-15 |
31.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GP |
32.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SM-raja |
31.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NSM-raja |
31.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Viivi Merisalo |
2002 |
Uinti Tampere |
+0.71 |
562 |
29.59 |
|
|
|
SM-raja |
|
|
|
Entry time: 28.48 |
(+1.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Maria Karvonen |
2006 |
Simmis Wanda ry |
+0.80 |
550 |
29.81 |
+0.22 |
|
SM-raja |
|
|
|
Entry time: 30.17 |
(-0.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Olivia Hellsten |
2000 |
Simmis Wanda ry |
+0.70 |
520 |
30.38 |
+0.79 |
|
SM-raja |
|
|
|
Entry time: 29.78 |
(+0.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Aino Hankala |
2005 |
Simmis Wanda ry |
+0.71 |
507 |
30.62 |
+1.03 |
|
SM-raja |
|
|
|
Entry time: 30.22 |
(+0.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nea Parkatti |
2004 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.70 |
488 |
31.03 |
+1.44 |
|
SM-raja |
|
|
|
Entry time: 31.22 |
(-0.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Melissa Virtanen |
2004 |
Uinti Tampere |
+0.65 |
485 |
31.08 |
+1.49 |
|
SM-raja |
|
|
|
Entry time: 31.23 |
(-0.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ariel Julienne Jämsen |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.75 |
482 |
31.14 |
+1.55 |
|
NSM-raja |
|
|
|
Entry time: 31.10 |
(+0.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Annaliina Mänttäri |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.75 |
468 |
31.45 |
+1.86 |
|
NSM-raja |
|
|
|
Entry time: 30.70 |
(+0.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Alina Talja |
2004 |
Uinti Tampere |
+0.66 |
458 |
31.68 |
+2.09 |
|
GP |
|
|
|
Entry time: 30.71 |
(+0.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Noora Kylmämetsä |
2004 |
Uinti Tampere |
+0.71 |
451 |
31.84 |
+2.25 |
|
GP |
|
|
|
Entry time: 31.25 |
(+0.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Milana Virtanen |
2006 |
Uinti Tampere |
+0.76 |
410 |
32.88 |
+3.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.23 |
(+1.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Sofia Chadromtseva |
2006 |
Uimaseura Aquila |
+0.66 |
379 |
33.73 |
+4.14 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.24 |
(-0.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Erin Ovaska |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.77 |
371 |
33.98 |
+4.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.89 |
(+0.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Siiri Ala-Karvia |
2004 |
Uinti Tampere |
+0.67 |
365 |
34.18 |
+4.59 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Anna Kärkkäinen |
2006 |
Uimaseura Aquila |
+0.72 |
300 |
36.48 |
+6.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.55 |
(+0.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Pinja Hoffren |
2006 |
Simmis Wanda ry |
+0.76 |
281 |
37.27 |
+7.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.28 |
(+1.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Emma Silvonen |
2004 |
ORCA Helsinki |
+0.72 |
276 |
37.49 |
+7.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.82 |
(+1.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Susanna Ryynänen |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.81 |
257 |
38.41 |
+8.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.50 |
(-0.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Aliina Penttinen |
2006 |
Uimaseura Aquila |
+0.76 |
238 |
39.42 |
+9.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.70 |
(-2.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Nea Mäkelä |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
+0.67 |
236 |
39.49 |
+9.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.01 |
(-0.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Susanna Halme |
1996 |
ORCA Helsinki |
+0.92 |
139 |
47.11 |
+17.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.33 |
(+0.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 4/15/2022 5:33:19 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15-04-2022 17:33:22 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|