Resultater for Speedo Helsinki Swim Meet
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Speedo Helsinki Swim Meet
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Mäkelänrinne |
Organizer: |
Suomen Uimaliitto |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 5, 2022 to Apr 6, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 19, 50m Breaststroke Women - Heat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Veera Kivirinta |
1995 |
TaTu Tampere |
+0.71 |
796 |
31.71 |
|
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 30.72 |
(+0.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ida Hulkko |
1998 |
TaTu Tampere |
+0.68 |
792 |
31.77 |
+0.06 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 30.19 |
(+1.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Laura Lahtinen |
2003 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.69 |
750 |
32.35 |
+0.64 |
|
- |
|
|
|
|
Entry time: 31.70 |
(+0.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Anniina Murto |
2001 |
TaTu Tampere |
+0.67 |
738 |
32.53 |
+0.82 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 31.59 |
(+0.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Viktoria Gunes |
1998 |
Turkey |
+0.70 |
727 |
32.69 |
+0.98 |
|
- |
|
|
|
|
Entry time: 31.71 |
(+0.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Siiri Einiö |
2003 |
Gladius Kirkkonummi |
+0.69 |
722 |
32.76 |
+1.05 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 31.59 |
(+1.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tone Sandsjö |
2003 |
Spårvägen Simförening |
+0.70 |
707 |
32.99 |
+1.28 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 32.80 |
(+0.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Hanna Kareinen |
2000 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.68 |
706 |
33.01 |
+1.30 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 31.93 |
(+1.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Jenna Laukkanen |
1995 |
Joensuun Uimaseura ry |
+0.67 |
700 |
33.11 |
+1.40 |
|
- |
|
|
|
|
Entry time: 31.25 |
(+1.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Kiia Metsäkonkola |
2005 |
Salon Uimarit |
+0.72 |
693 |
33.22 |
+1.51 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 33.77 |
(-0.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Martta Ruuska |
2003 |
Jyväskylän Aalto |
+0.67 |
669 |
33.61 |
+1.90 |
|
- |
|
|
|
|
Entry time: 32.40 |
(+1.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Aida Pasma |
2003 |
Riihimäen Uimaseura |
+0.68 |
655 |
33.84 |
+2.13 |
|
QA |
|
|
|
|
Entry time: 34.34 |
(-0.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Emmi Nieminen |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
634 |
34.22 |
+2.51 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 33.58 |
(+0.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Kanerva Kinnunen |
2004 |
Uinti Tampere |
+0.65 |
630 |
34.28 |
+2.57 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 33.18 |
(+1.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Elisabet Mätlik |
2002 |
TOP Swim Club |
+0.67 |
617 |
34.52 |
+2.81 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 33.20 |
(+1.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Ellen Kaituri |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.66 |
617 |
34.53 |
+2.82 |
|
- |
|
|
|
|
Entry time: 32.93 |
(+1.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Alina Talja |
2004 |
Uinti Tampere |
+0.70 |
599 |
34.87 |
+3.16 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 33.82 |
(+1.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Hanna Hammar |
1998 |
Uinti Tampere |
+0.72 |
598 |
34.89 |
+3.18 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 33.22 |
(+1.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Julie Mathilde Bjordal |
2001 |
Hamar IL |
+0.77 |
591 |
35.02 |
+3.31 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 33.52 |
(+1.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Meeri Yli-Äyhö |
2004 |
Uinti Tampere |
+0.65 |
583 |
35.19 |
+3.48 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 33.91 |
(+1.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Helena Eshaghi |
2004 |
Hamar IL |
+0.63 |
581 |
35.23 |
+3.52 |
|
QB |
|
|
|
|
Entry time: 34.65 |
(+0.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Emma Kymäläinen |
2009 |
Hyvinkään Uimaseura |
+0.69 |
580 |
35.24 |
+3.53 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 35.87 |
(-0.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Roosa Mäkinen |
1999 |
Uinti Tampere |
+0.73 |
575 |
35.34 |
+3.63 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 33.82 |
(+1.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Matilda Leppänen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.70 |
575 |
35.35 |
+3.64 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 36.04 |
(-0.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Amanda Riuttanen |
2005 |
Oulun Uinti 1906 |
+0.67 |
573 |
35.38 |
+3.67 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 36.00 |
(-0.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Siiri Mätäsjärvi |
2004 |
Uinti Tampere |
+0.64 |
565 |
35.56 |
+3.85 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 35.05 |
(+0.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Iinu Tiainen |
2007 |
Oulun Lohet |
+0.77 |
564 |
35.57 |
+3.86 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 34.09 |
(+1.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Ariel Julienne Jämsen |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.75 |
561 |
35.63 |
+3.92 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 36.23 |
(-0.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Siiri Ala-Karvia |
2004 |
Uinti Tampere |
+0.69 |
555 |
35.77 |
+4.06 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 35.08 |
(+0.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Jutta Mört |
2005 |
Kemin Työväen Uimarit |
+0.69 |
552 |
35.82 |
+4.11 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 35.62 |
(+0.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=31 |
|
Esra Ergüner |
2007 |
Joensuun Uimaseura ry |
+0.67 |
550 |
35.87 |
+4.16 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 35.86 |
(+0.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=31 |
|
Smaragda Luchia Sarana |
2004 |
Kalevi Ujumiskool |
+0.70 |
550 |
35.87 |
+4.16 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 35.15 |
(+0.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Helene Schultetus |
2006 |
SC Wiesbaden 1911 |
+0.76 |
549 |
35.90 |
+4.19 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 35.58 |
(+0.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Milla Kiviranta |
2006 |
Vanders |
+0.76 |
547 |
35.94 |
+4.23 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 34.85 |
(+1.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Aino Suominen |
2006 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
+0.63 |
546 |
35.96 |
+4.25 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 36.77 |
(-0.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Iisa-Lotta Rantaniitty |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.75 |
543 |
36.03 |
+4.32 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 34.89 |
(+1.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Siiri Haverinen |
2007 |
Lahden Uimaseura |
+0.75 |
541 |
36.07 |
+4.36 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 35.80 |
(+0.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Milla-Lotta Tapanainen |
2003 |
Cetus Espoo |
+0.76 |
538 |
36.13 |
+4.42 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 34.51 |
(+1.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Venla Almira |
2006 |
Simmis Grani |
+0.70 |
535 |
36.20 |
+4.49 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 35.84 |
(+0.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Tuuli Peltola |
2007 |
Raision Urheilijat |
+0.72 |
534 |
36.22 |
+4.51 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 36.04 |
(+0.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Ellen Krüger |
2007 |
Oulun Lohet |
+0.76 |
529 |
36.35 |
+4.64 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 35.14 |
(+1.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Sofia Danska |
2009 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.78 |
520 |
36.56 |
+4.85 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 36.77 |
(-0.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Jessica Mäkinen |
2004 |
Uinti Tampere |
+0.70 |
513 |
36.72 |
+5.01 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 35.93 |
(+0.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Siiri Attola |
2009 |
Hyvinkään Uimaseura |
+0.75 |
512 |
36.73 |
+5.02 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 38.12 |
(-1.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Anete Bollverk |
2003 |
Kalevi Ujumiskool |
+0.81 |
512 |
36.74 |
+5.03 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 36.21 |
(+0.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Sanni Räty |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.74 |
506 |
36.89 |
+5.18 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 37.40 |
(-0.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=47 |
|
Cinja Åvist |
2003 |
Uinti Tampere |
+0.69 |
500 |
37.02 |
+5.31 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 36.24 |
(+0.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=47 |
|
Nora Handegaard |
2006 |
Ullensakersvømmerne |
+0.78 |
500 |
37.02 |
+5.31 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 38.16 |
(-1.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Linnea Sjöberg |
2006 |
Härnösands Simsällskap |
+0.67 |
499 |
37.06 |
+5.35 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 39.00 |
(-1.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Kaarina Rihte |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.66 |
498 |
37.08 |
+5.37 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 36.64 |
(+0.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Silva Salonniemi |
2006 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
+0.70 |
494 |
37.18 |
+5.47 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 36.42 |
(+0.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Veera Knuutila |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.69 |
494 |
37.19 |
+5.48 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 37.12 |
(+0.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Kreetta Uusitalo |
2003 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
+0.71 |
492 |
37.22 |
+5.51 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 37.37 |
(-0.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Viivi Merisalo |
2002 |
Uinti Tampere |
+0.71 |
487 |
37.36 |
+5.65 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 35.02 |
(+2.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Erin Ekroos |
2002 |
Riihimäen Uimaseura |
+0.74 |
481 |
37.50 |
+5.79 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 37.94 |
(-0.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Olivia Hellsten |
2000 |
Simmis Wanda ry |
+0.71 |
479 |
37.56 |
+5.85 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 36.23 |
(+1.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Emilia Istomina |
2007 |
Kuopion Uimaseura |
+0.77 |
472 |
37.75 |
+6.04 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 37.06 |
(+0.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Hertta Katajisto |
2007 |
Nurmijärven Uinti |
+0.71 |
471 |
37.77 |
+6.06 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 37.92 |
(-0.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=59 |
|
Miisa Järvinen |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.71 |
469 |
37.83 |
+6.12 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 37.81 |
(+0.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=59 |
|
Maija Leinonen |
2007 |
Oulun Lohet |
+0.65 |
469 |
37.83 |
+6.12 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 37.74 |
(+0.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
|
Anni Kahlos |
2008 |
Gladius Kirkkonummi |
+0.70 |
465 |
37.93 |
+6.22 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 38.65 |
(-0.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
|
Petra Nieminen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.78 |
462 |
38.01 |
+6.30 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 36.32 |
(+1.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
|
Kaisa Keränen |
2007 |
Oulun Lohet |
+0.67 |
457 |
38.15 |
+6.44 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 36.71 |
(+1.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
|
Emma Hakala |
2004 |
Helsingin Uimarit |
+0.78 |
454 |
38.24 |
+6.53 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 38.04 |
(+0.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
|
Adele Backlund |
2009 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.76 |
451 |
38.33 |
+6.62 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 38.56 |
(-0.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
|
Sara Myller |
2003 |
Tuusulan Uimaseura ry |
+0.79 |
445 |
38.49 |
+6.78 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 38.05 |
(+0.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
|
Minea Ruusu |
2009 |
Haminan Uimaseura |
+0.68 |
444 |
38.52 |
+6.81 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 38.79 |
(-0.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
|
Anita Gudovskaja |
2005 |
Audentese Spordiklubi |
+0.60 |
443 |
38.54 |
+6.83 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 35.73 |
(+2.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
|
Helmi Käkelä |
2006 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
+0.67 |
442 |
38.59 |
+6.88 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 35.81 |
(+2.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
|
Alexandra Peter |
2002 |
Randaberg IL |
+0.70 |
432 |
38.89 |
+7.18 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 39.12 |
(-0.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
|
Niina Roiko-Jokela |
2001 |
JyväsSeudun Uinti |
+0.72 |
409 |
39.58 |
+7.87 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 38.59 |
(+0.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
|
Emma Silvonen |
2004 |
ORCA Helsinki |
+0.70 |
406 |
39.68 |
+7.97 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 37.39 |
(+2.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
|
Emilia Hakala |
2005 |
Simmis Wanda ry |
+0.74 |
385 |
40.39 |
+8.68 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 37.70 |
(+2.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Maria Korkalainen |
2005 |
Joensuun Uimaseura ry |
+0.68 |
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Venla Almira |
2006 |
Simmis Grani |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Anita Gudovskaja |
2005 |
Audentese Spordiklubi |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Helmi Käkelä |
2006 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Caroline Pilhatsch |
1999 |
Austria |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Merle Roßbach |
2007 |
SC Wiesbaden 1911 |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 4/6/2022 12:06:09 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-06 13:15:34 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|