2023-02-06   10:17:53
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Results for Mostveno in posamicno DP Slovenije za ml. decke in ml. deklice 2022

Below are all results from the competition shown by session.

1. dan

Document
Rezultati
Moštveno in posamično prv. Slovenije za ml. dečke in ml. deklice 2022
Kraj: Organizator: Plavalna zveza Slovenije
Bazen: 25m Datum tekmovanja apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022
1. Disciplina, 400m Freestyle Men – Final
Rek. ml.d 4:29.97 Darin Sonnenschein 1994  (SLO) Trbovlje (SLO) 12/21/2006
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 George Erker De Lucat 2010 Plavalni klub Olimpija 410 4:45.63
50m: 31.96
100m: 1:07.83
(35.87)
150m: 1:44.45
(36.62)
200m: 2:21.29
(36.84)
250m: 2:58.39
(37.10)
300m: 3:35.53
(37.14)
350m: 4:11.66
(36.13)
400m: 4:45.63
(33.97)
2 Tosja Bržan 2010 Plavalni klub Koper 343 5:03.01 +17.38
50m: 32.69
100m: 1:09.52
(36.83)
150m: 1:47.98
(38.46)
200m: 2:27.18
(39.20)
250m: 3:06.40
(39.22)
300m: 3:46.63
(40.23)
350m: 4:26.08
(39.45)
400m: 5:03.01
(36.93)
3 Ostoj Andželevski 2010 Plavalni klub Ljubljana 340 5:03.94 +18.31
50m: 32.10
100m: 1:09.21
(37.11)
150m: 1:47.45
(38.24)
200m: 2:26.95
(39.50)
250m: 3:06.44
(39.49)
300m: 3:46.22
(39.78)
350m: 4:25.35
(39.13)
400m: 5:03.94
(38.59)
4 Martin Testen 2010 Športno društvo Riba 340 5:04.03 +18.40
50m: 32.28
100m: 1:08.50
(36.22)
150m: 1:47.63
(39.13)
200m: 2:28.05
(40.42)
250m: 3:07.71
(39.66)
300m: 3:47.74
(40.03)
350m: 4:27.23
(39.49)
400m: 5:04.03
(36.80)
5 Vid Šumi Branilovič 2010 Plavalni klub Radovljica 315 5:11.73 +26.10
50m: 34.68
100m: 1:12.81
(38.13)
150m: 1:52.09
(39.28)
200m: 2:31.92
(39.83)
250m: 3:12.33
(40.41)
300m: 3:52.53
(40.20)
350m: 4:33.13
(40.60)
400m: 5:11.73
(38.60)
6 Jak Novak 2010 Športno društvo Aqua 310 5:13.43 +27.80
50m: 34.64
100m: 1:12.74
(38.10)
150m: 1:52.04
(39.30)
200m: 2:31.64
(39.60)
250m: 3:12.01
(40.37)
300m: 3:52.61
(40.60)
350m: 4:33.37
(40.76)
400m: 5:13.43
(40.06)
7 Nej Jagodic 2010 Plavalni klub Triglav Kranj 290 5:20.48 +34.85
50m: 36.18
100m: 1:16.58
(40.40)
150m: 1:57.06
(40.48)
200m: 2:38.09
(41.03)
250m: 3:19.49
(41.40)
300m: 4:00.25
(40.76)
350m: 4:41.28
(41.03)
400m: 5:20.48
(39.20)
8 Tristan Strojanšek 2010 Plavalni klub Olimpija 289 5:21.03 +35.40
50m: 36.28
100m: 1:15.94
(39.66)
150m: 1:56.77
(40.83)
200m: 2:38.00
(41.23)
250m: 3:19.13
(41.13)
300m: 4:00.17
(41.04)
350m: 4:41.33
(41.16)
400m: 5:21.03
(39.70)
9 Kristjan Krivec 2010 Plavalni klub Radovljica 286 5:21.78 +36.15
50m: 35.56
100m: 1:15.51
(39.95)
150m: 1:56.58
(41.07)
200m: 2:37.24
(40.66)
250m: 3:18.71
(41.47)
300m: 4:00.05
(41.34)
350m: 4:42.07
(42.02)
400m: 5:21.78
(39.71)
10 Jakob Krapež 2011 Športno društvo Riba 269 5:28.60 +42.97
50m: 35.28
100m: 1:15.87
(40.59)
150m: 1:57.94
(42.07)
200m: 2:41.24
(43.30)
250m: 3:23.66
(42.42)
300m: 4:06.76
(43.10)
350m: 4:49.20
(42.44)
400m: 5:28.60
(39.40)
11 Nejc Kranjc 2010 Plavalni klub Celulozar Krško 264 5:30.50 +44.87
50m: 36.63
100m: 1:17.25
(40.62)
150m: 1:59.38
(42.13)
200m: 2:41.64
(42.26)
250m: 3:24.42
(42.78)
300m: 4:06.83
(42.41)
350m: 4:49.34
(42.51)
400m: 5:30.50
(41.16)
12 Tine Ošlaj 2010 Plavalni klub Olimpija 262 5:31.41 +45.78
50m: 37.56
100m: 1:18.50
(40.94)
150m: 2:00.23
(41.73)
200m: 2:42.54
(42.31)
250m: 3:25.50
(42.96)
300m: 4:08.20
(42.70)
350m: 4:50.83
(42.63)
400m: 5:31.41
(40.58)
13 Oskar Melon 2010 Plavalni klub Olimpija 261 5:31.97 +46.34
50m: 35.46
100m: 1:14.47
(39.01)
150m: 1:54.78
(40.31)
200m: 2:36.86
(42.08)
250m: 3:21.32
(44.46)
300m: 4:05.95
(44.63)
350m: 4:49.93
(43.98)
400m: 5:31.97
(42.04)
14 Aleksej Skvarča 2010 Športno društvo Aqua 255 5:34.70 +49.07
50m: 38.02
100m: 1:20.52
(42.50)
150m: 2:02.90
(42.38)
200m: 2:45.38
(42.48)
250m: 3:27.14
(41.76)
300m: 4:10.59
(43.45)
350m: 4:53.68
(43.09)
400m: 5:34.70
(41.02)
15 Rok Kodermac 2010 Plavalni klub Olimpija 245 5:39.20 +53.57
50m: 37.52
100m: 1:18.46
(40.94)
150m: 2:00.66
(42.20)
200m: 2:43.95
(43.29)
250m: 3:27.57
(43.62)
300m: 4:12.19
(44.62)
350m: 4:56.67
(44.48)
400m: 5:39.20
(42.53)
16 Valter Grm 2011 Plavalni klub Ljubljana 236 5:43.32 +57.69
50m: 38.30
100m: 1:21.41
(43.11)
150m: 2:06.11
(44.70)
200m: 2:50.75
(44.64)
250m: 3:33.39
(42.64)
300m: 4:18.28
(44.89)
350m: 5:02.76
(44.48)
400m: 5:43.32
(40.56)
17 Max Koren 2011 Plavalni klub Fužinar Ravne na K 233 5:44.72 +59.09
50m: 38.00
100m: 1:21.55
(43.55)
150m: 2:05.53
(43.98)
200m: 2:50.91
(45.38)
250m: 3:34.58
(43.67)
300m: 4:19.16
(44.58)
350m: 5:02.80
(43.64)
400m: 5:44.72
(41.92)
18 Teo Jezovšek Špiljar 2010 Plavalni klub Neptun Celje 232 5:45.16 +59.53
50m: 36.90
100m: 1:19.28
(42.38)
150m: 2:02.92
(43.64)
200m: 2:48.12
(45.20)
250m: 3:32.99
(44.87)
300m: 4:17.85
(44.86)
350m: 5:02.51
(44.66)
400m: 5:45.16
(42.65)
19 Aleks Stevanić 2011 Plavalni klub Olimpija 224 5:49.12 +1:03.49
50m: 39.58
100m: 1:23.79
(44.21)
150m: 2:07.82
(44.03)
200m: 2:52.03
(44.21)
250m: 3:36.61
(44.58)
300m: 4:21.13
(44.52)
350m: 5:06.14
(45.01)
400m: 5:49.12
(42.98)
20 Bor Šefman 2010 Športno društvo Aqua 224 5:49.47 +1:03.84
50m: 39.06
100m: 1:23.19
(44.13)
150m: 2:07.82
(44.63)
200m: 2:53.40
(45.58)
250m: 3:37.11
(43.71)
300m: 4:21.95
(44.84)
350m: 5:07.59
(45.64)
400m: 5:49.47
(41.88)
21 Jakob Kocjan 2011 Plavalni klub Ilirija 215 5:53.78 +1:08.15
50m: 39.73
100m: 1:24.78
(45.05)
150m: 2:11.36
(46.58)
200m: 2:57.38
(46.02)
250m: 3:42.05
(44.67)
300m: 4:26.29
(44.24)
350m: 5:11.73
(45.44)
400m: 5:53.78
(42.05)
22 Bor Mahnič Dobrovoljc 2011 Plavalni klub Olimpija 196 6:04.86 +1:19.23
50m: 39.15
100m: 1:23.41
(44.26)
150m: 2:11.31
(47.90)
200m: 2:58.03
(46.72)
250m: 3:45.33
(47.30)
300m: 4:33.62
(48.29)
350m: 5:20.86
(47.24)
400m: 6:04.86
(44.00)
23 Lenart Čuček 2010 Plavalni klub Ilirija 191 6:08.18 +1:22.55
50m: 38.24
100m: 1:23.05
(44.81)
150m: 2:10.82
(47.77)
200m: 2:58.16
(47.34)
250m: 3:45.69
(47.53)
300m: 4:33.04
(47.35)
350m: 5:20.42
(47.38)
400m: 6:08.18
(47.76)
24 Jernej Hus 2010 Plavalni klub Ilirija 188 6:10.26 +1:24.63
50m: 40.44
100m: 1:26.01
(45.57)
150m: 2:14.06
(48.05)
200m: 3:01.29
(47.23)
250m: 3:49.53
(48.24)
300m: 4:36.30
(46.77)
350m: 5:24.42
(48.12)
400m: 6:10.26
(45.84)
25 Jan Malavašič 2011 Plavalni klub Ribnica 181 6:14.95 +1:29.32
50m: 41.88
100m: 1:29.05
(47.17)
150m: 2:17.14
(48.09)
200m: 3:05.61
(48.47)
250m: 3:52.90
(47.29)
300m: 4:40.35
(47.45)
350m: 5:27.40
(47.05)
400m: 6:14.95
(47.55)
26 Tilen Marinšek 2012 Plavalni klub Ilirija 172 6:21.22 +1:35.59
50m: 42.20
100m: 1:29.94
(47.74)
150m: 2:18.25
(48.31)
200m: 3:07.37
(49.12)
250m: 3:57.01
(49.64)
300m: 4:46.05
(49.04)
350m: 5:34.94
(48.89)
400m: 6:21.22
(46.28)
27 Filip Ilić 2011 Plavalni klub Olimpija 172 6:21.32 +1:35.69
50m: 42.19
100m: 1:30.43
(48.24)
150m: 2:18.37
(47.94)
200m: 3:08.14
(49.77)
250m: 3:57.72
(49.58)
300m: 4:46.86
(49.14)
350m: 5:35.73
(48.87)
400m: 6:21.32
(45.59)
28 Domen Maček 2010 Plavalni klub Triglav Kranj 164 6:27.01 +1:41.38
50m: 39.03
100m: 1:25.73
(46.70)
150m: 2:15.61
(49.88)
200m: 3:05.40
(49.79)
250m: 3:56.63
(51.23)
300m: 4:47.86
(51.23)
350m: 5:38.23
(50.37)
400m: 6:27.01
(48.78)
29 Rok Sever 2011 Športno društvo Riba 162 6:28.70 +1:43.07
50m: 40.07
100m: 1:26.39
(46.32)
150m: 2:16.50
(50.11)
200m: 3:06.05
(49.55)
250m: 3:57.03
(50.98)
300m: 4:48.55
(51.52)
350m: 5:39.69
(51.14)
400m: 6:28.70
(49.01)
30 Tilen Kramer 2010 Športno društvo Riba 161 6:30.03 +1:44.40
50m: 43.24
100m: 1:31.24
(48.00)
150m: 2:21.37
(50.13)
200m: 3:11.22
(49.85)
250m: 4:02.50
(51.28)
300m: 4:53.49
(50.99)
350m: 5:44.08
(50.59)
400m: 6:30.03
(45.95)
31 Kalvin Val Penko 2010 Plavalni klub Ljubljana 156 6:34.00 +1:48.37
50m: 40.26
100m: 1:29.53
(49.27)
150m: 2:20.17
(50.64)
200m: 3:11.84
(51.67)
250m: 4:03.42
(51.58)
300m: 4:54.24
(50.82)
350m: 5:46.38
(52.14)
400m: 6:34.00
(47.62)
32 Ambrož Bešter 2011 Plavalni klub Triglav Kranj 154 6:35.77 +1:50.14
50m: 43.74
100m: 1:34.26
(50.52)
150m: 2:25.30
(51.04)
200m: 3:17.07
(51.77)
250m: 4:07.83
(50.76)
300m: 5:00.29
(52.46)
350m: 5:48.04
(47.75)
400m: 6:35.77
(47.73)
33 Pascal Krevs 2011 Športno društvo Plavalna akade 151 6:38.21 +1:52.58
50m: 40.83
100m: 1:30.47
(49.64)
150m: 2:23.11
(52.64)
200m: 3:14.85
(51.74)
250m: 4:07.37
(52.52)
300m: 4:58.97
(51.60)
350m: 5:49.87
(50.90)
400m: 6:38.21
(48.34)
34 Naj Plevnik Ivanuša 2011 Plavalni klub Neptun Celje 151 6:38.52 +1:52.89
50m: 41.81
100m: 1:31.35
(49.54)
150m: 2:22.96
(51.61)
200m: 3:14.48
(51.52)
250m: 4:05.82
(51.34)
300m: 4:57.20
(51.38)
350m: 5:49.81
(52.61)
400m: 6:38.52
(48.71)
35 Jadran Lojen Modrijan 2010 Plavalni klub Velenje 150 6:39.04 +1:53.41
50m: 44.24
100m: 1:34.04
(49.80)
150m: 2:24.67
(50.63)
200m: 3:16.45
(51.78)
250m: 4:08.14
(51.69)
300m: 4:59.86
(51.72)
350m: 5:52.25
(52.39)
400m: 6:39.04
(46.79)
36 Matevž Potočnik 2011 Plavalni klub Triglav Kranj 138 6:49.99 +2:04.36
50m: 44.98
100m: 1:37.26
(52.28)
150m: 2:31.67
(54.41)
200m: 3:25.58
(53.91)
250m: 4:19.82
(54.24)
300m: 5:11.89
(52.07)
350m: 6:02.59
(50.70)
400m: 6:49.99
(47.40)
37 Edin Ajšić 2011 Plavalni klub Velenje 136 6:51.82 +2:06.19
250m: 4:14.69
(4:14.69)
300m: 5:08.97
(54.28)
350m: 6:02.92
(53.95)
400m: 6:51.82
(48.90)
38 Timotej Plošinjak 2010 Športno društvo Plavalna akade 133 6:55.21 +2:09.58
50m: 43.29
100m: 1:36.53
(53.24)
150m: 2:30.78
(54.25)
200m: 3:23.67
(52.89)
250m: 4:18.34
(54.67)
300m: 5:12.42
(54.08)
350m: 6:05.08
(52.66)
400m: 6:55.21
(50.13)
39 Jaka Štalcer 2010 Športno društvo Plavalna akade 128 7:00.18 +2:14.55
50m: 45.66
100m: 1:38.73
(53.07)
150m: 2:33.07
(54.34)
200m: 3:27.92
(54.85)
250m: 4:21.15
(53.23)
300m: 5:14.21
(53.06)
350m: 6:08.02
(53.81)
400m: 7:00.18
(52.16)
40 Jan Kroflič 2010 Plavalni klub Neptun Celje 120 7:09.67 +2:24.04
50m: 43.10
100m: 1:34.59
(51.49)
150m: 2:30.85
(56.26)
200m: 3:27.59
(56.74)
250m: 4:24.44
(56.85)
300m: 5:20.41
(55.97)
350m: 6:16.81
(56.40)
400m: 7:09.67
(52.86)
41 Rene Mesarič 2011 Športno društvo Plavalna akade 117 7:13.17 +2:27.54
50m: 46.19
100m: 1:42.04
(55.85)
150m: 2:36.66
(54.62)
200m: 3:33.20
(56.54)
250m: 4:29.60
(56.40)
300m: 5:25.08
(55.48)
350m: 6:20.91
(55.83)
400m: 7:13.17
(52.26)
- Lev Gergeli 2010 Športno društvo Riba DSQ
SW 4.4 Starting before the starting signal
- Alessandro Ambrožič 2010 Plavalni klub Ribnica DNF
- Miha Leskovar 2010 Plavalni klub Ilirija DNS
- Leon Etien Matko Marcius 2010 Društvo vodnih športov POSEJD DNS
Uradni čas: 4/1/2022 9:45:23 AM
2022-04-01 10:15:57 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licenca: Slovenian Swimming Association

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner