2022-11-28   12:35:13
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Results for Mostveno in posamicno DP Slovenije za ml. decke in ml. deklice 2022

Below are all results from the competition shown by session.

1. dan

Document
Rezultati
Moštveno in posamično prv. Slovenije za ml. dečke in ml. deklice 2022
Kraj: Organizator: Plavalna zveza Slovenije
Bazen: 25m Datum tekmovanja apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022
3. Disciplina, 200m Breaststroke Men – Final
Rek. ml.d 2:33.44 Bor Vran-Benkovič 2007  (SLO) Maribor (SLO) 12/18/2019
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Miha Čujež 2010 Plavalni klub Neptun Celje 321 2:55.35
50m: 40.29
100m: 1:25.14
(44.85)
150m: 2:10.29
(45.15)
200m: 2:55.35
(45.06)
2 Lev Korinšek 2010 Športno društvo Riba 312 2:57.00 +1.65
50m: 38.88
100m: 1:24.48
(45.60)
150m: 2:11.67
(47.19)
200m: 2:57.00
(45.33)
3 Marko Bursač 2010 Plavalni klub Ljubljana 277 3:04.13 +8.78
50m: 39.58
100m: 1:25.89
(46.31)
150m: 2:13.37
(47.48)
200m: 3:04.13
(50.76)
4 Domen Hudovornik 2011 Plavalni klub Ilirija 255 3:09.36 +14.01
50m: 42.96
100m: 1:31.25
(48.29)
150m: 2:20.66
(49.41)
200m: 3:09.36
(48.70)
5 Martin Testen 2010 Športno društvo Riba 241 3:13.05 +17.70
50m: 43.44
100m: 1:32.75
(49.31)
150m: 2:23.42
(50.67)
200m: 3:13.05
(49.63)
6 Jon Tepej Pečnik 2011 Plavalni klub Ilirija 229 3:16.16 +20.81
50m: 43.62
100m: 1:34.57
(50.95)
150m: 2:25.67
(51.10)
200m: 3:16.16
(50.49)
7 Filip Milenkovič 2010 Plavalni klub Radovljica 219 3:19.17 +23.82
50m: 45.32
100m: 1:35.79
(50.47)
150m: 2:27.55
(51.76)
200m: 3:19.17
(51.62)
8 Dino Ðešević 2011 Plavalni klub Ilirija 218 3:19.59 +24.24
50m: 45.39
100m: 1:36.95
(51.56)
150m: 2:28.08
(51.13)
200m: 3:19.59
(51.51)
9 Matic Jelenc 2011 Plavalni klub Radovljica 217 3:19.87 +24.52
50m: 45.31
100m: 1:36.51
(51.20)
150m: 2:29.69
(53.18)
200m: 3:19.87
(50.18)
10 Matic Marinšek 2010 Plavalni klub Ilirija 216 3:20.21 +24.86
50m: 43.32
100m: 1:34.20
(50.88)
150m: 2:27.97
(53.77)
200m: 3:20.21
(52.24)
11 Rok Kodermac 2010 Plavalni klub Olimpija 209 3:22.18 +26.83
50m: 45.69
100m: 1:37.49
(51.80)
150m: 2:30.37
(52.88)
200m: 3:22.18
(51.81)
12 Nej Jagodic 2010 Plavalni klub Triglav Kranj 209 3:22.34 +26.99
50m: 46.08
100m: 1:38.14
(52.06)
150m: 2:29.74
(51.60)
200m: 3:22.34
(52.60)
13 Luka Legiša 2011 Plavalni klub Ilirija 207 3:23.01 +27.66
50m: 45.75
100m: 1:37.85
(52.10)
150m: 2:30.59
(52.74)
200m: 3:23.01
(52.42)
14 Enis Bašić 2010 Plavalni klub Velenje 204 3:23.93 +28.58
50m: 45.96
100m: 1:37.69
(51.73)
150m: 2:31.02
(53.33)
200m: 3:23.93
(52.91)
15 David Planko 2010 Plavalni klub Branik Maribor 196 3:26.83 +31.48
50m: 46.90
100m: 1:38.54
(51.64)
150m: 2:33.27
(54.73)
200m: 3:26.83
(53.56)
16 Žiga Benčina 2012 Plavalni klub Olimpija 195 3:27.08 +31.73
50m: 48.69
100m: 1:43.08
(54.39)
150m: 2:36.66
(53.58)
200m: 3:27.08
(50.42)
17 Aleksej Skvarča 2010 Športno društvo Aqua 190 3:28.81 +33.46
50m: 48.00
100m: 1:40.64
(52.64)
150m: 2:34.69
(54.05)
200m: 3:28.81
(54.12)
18 Severin Božikov 2010 Plavalni klub Ljubljana 189 3:29.06 +33.71
50m: 48.91
100m: 1:40.99
(52.08)
150m: 2:35.79
(54.80)
200m: 3:29.06
(53.27)
19 Mark Trampuž 2010 Športno društvo Aqua 189 3:29.26 +33.91
50m: 46.50
100m: 1:39.56
(53.06)
150m: 2:32.06
(52.50)
200m: 3:29.26
(57.20)
20 Vid Završnik 2010 Plavalni klub Neptun Celje 184 3:31.10 +35.75
50m: 47.10
100m: 1:40.02
(52.92)
150m: 2:35.58
(55.56)
200m: 3:31.10
(55.52)
21 Filip Sever 2010 Plavalni klub Ljubljana 181 3:32.26 +36.91
50m: 47.14
100m: 1:42.95
(55.81)
150m: 2:39.43
(56.48)
200m: 3:32.26
(52.83)
22 Taj Novak 2011 Plavalni klub Ribnica 174 3:35.03 +39.68
50m: 47.08
100m: 1:42.44
(55.36)
150m: 2:38.61
(56.17)
200m: 3:35.03
(56.42)
23 Nal Kobovc 2011 Plavalni klub Fužinar Ravne na K 170 3:36.68 +41.33
50m: 49.07
100m: 1:45.29
(56.22)
150m: 2:41.58
(56.29)
200m: 3:36.68
(55.10)
24 Nejc Vizjak 2011 Športno društvo Plavalna akade 168 3:37.66 +42.31
50m: 49.52
100m: 1:44.58
(55.06)
150m: 2:40.59
(56.01)
200m: 3:37.66
(57.07)
25 Teo Hrdlička Bergelj 2012 Plavalni klub Olimpija 165 3:38.89 +43.54
50m: 47.68
100m: 1:44.51
(56.83)
150m: 2:42.11
(57.60)
200m: 3:38.89
(56.78)
26 Borna Levičnik 2010 Plavalni klub Olimpija 159 3:41.35 +46.00
50m: 51.80
100m: 1:49.02
(57.22)
150m: 2:45.36
(56.34)
200m: 3:41.35
(55.99)
27 David Trampuž 2011 Športno društvo Aqua 159 3:41.48 +46.13
50m: 49.64
100m: 1:45.99
(56.35)
150m: 2:44.65
(58.66)
200m: 3:41.48
(56.83)
28 Matija Šprah 2010 Športno društvo Plavalna akade 155 3:43.35 +48.00
50m: 49.57
100m: 1:46.12
(56.55)
150m: 2:44.80
(58.68)
200m: 3:43.35
(58.55)
29 Tibor Starc 2011 Plavalni klub Ribnica 154 3:44.04 +48.69
50m: 50.37
100m: 1:47.07
(56.70)
150m: 2:45.17
(58.10)
200m: 3:44.04
(58.87)
30 Tilen Marinšek 2012 Plavalni klub Ilirija 149 3:46.58 +51.23
50m: 52.70
100m: 1:51.17
(58.47)
150m: 2:50.45
(59.28)
200m: 3:46.58
(56.13)
31 Tilen Krošelj 2010 Plavalni klub Neptun Celje 146 3:47.98 +52.63
50m: 52.87
100m: 1:52.19
(59.32)
150m: 2:51.41
(59.22)
200m: 3:47.98
(56.57)
32 Ambrož Bešter 2011 Plavalni klub Triglav Kranj 145 3:48.39 +53.04
50m: 52.85
100m: 1:53.05
(1:00.20)
150m: 2:51.29
(58.24)
200m: 3:48.39
(57.10)
33 Filip Žagar 2012 Plavalni klub Ribnica 138 3:52.09 +56.74
50m: 53.24
100m: 1:53.25
(1:00.01)
150m: 2:52.28
(59.03)
200m: 3:52.09
(59.81)
34 David Paulin 2011 Plavalni klub Ljubljana 127 3:58.53 +1:03.18
50m: 54.86
100m: 1:57.16
(1:02.30)
150m: 2:59.61
(1:02.45)
200m: 3:58.53
(58.92)
35 Jakob Sušec 2011 Plavalni klub Triglav Kranj 125 4:00.19 +1:04.84
50m: 52.75
100m: 1:55.13
(1:02.38)
150m: 2:57.87
(1:02.74)
200m: 4:00.19
(1:02.32)
36 Tijan Debeljak 2012 Plavalni klub Olimpija 124 4:00.51 +1:05.16
50m: 54.41
100m: 1:56.91
(1:02.50)
150m: 2:59.43
(1:02.52)
200m: 4:00.51
(1:01.08)
37 Rok Sever 2011 Športno društvo Riba 118 4:04.52 +1:09.17
50m: 54.96
100m: 1:59.05
(1:04.09)
150m: 3:02.69
(1:03.64)
200m: 4:04.52
(1:01.83)
38 Andraž Korošec 2011 Plavalni klub Terme Ptuj 118 4:04.94 +1:09.59
50m: 51.95
100m: 1:56.53
(1:04.58)
150m: 3:00.85
(1:04.32)
200m: 4:04.94
(1:04.09)
39 Luka Femič 2010 Plavalni klub Branik Maribor 118 4:04.96 +1:09.61
50m: 54.50
100m: 1:57.30
(1:02.80)
150m: 3:01.22
(1:03.92)
200m: 4:04.96
(1:03.74)
40 Lovro Kekec 2011 Plavalni klub Neptun Celje 117 4:04.99 +1:09.64
50m: 56.33
100m: 1:58.55
(1:02.22)
150m: 3:02.19
(1:03.64)
200m: 4:04.99
(1:02.80)
41 Rok Pugelj 2010 Plavalni klub Triglav Kranj 117 4:05.02 +1:09.67
50m: 57.45
100m: 2:00.11
(1:02.66)
150m: 3:04.08
(1:03.97)
200m: 4:05.02
(1:00.94)
42 Filip Mamlić 2011 Športno društvo Riba 116 4:05.80 +1:10.45
50m: 55.45
100m: 1:59.35
(1:03.90)
150m: 3:04.58
(1:05.23)
200m: 4:05.80
(1:01.22)
43 Tom Ravnak 2012 Plavalni klub Neptun Celje 113 4:08.48 +1:13.13
50m: 57.37
100m: 2:03.50
(1:06.13)
150m: 3:08.73
(1:05.23)
200m: 4:08.48
(59.75)
44 Luka Kljun 2011 Plavalni klub Ribnica 111 4:09.32 +1:13.97
50m: 57.47
100m: 2:01.60
(1:04.13)
150m: 3:06.62
(1:05.02)
200m: 4:09.32
(1:02.70)
45 Luka Zupan 2011 Plavalni klub Triglav Kranj 110 4:10.12 +1:14.77
50m: 59.23
100m: 2:04.06
(1:04.83)
150m: 3:07.44
(1:03.38)
200m: 4:10.12
(1:02.68)
46 Nej Kobovc 2014 Plavalni klub Fužinar Ravne na K 110 4:10.56 +1:15.21
50m: 54.88
100m: 1:58.47
(1:03.59)
150m: 3:04.49
(1:06.02)
200m: 4:10.56
(1:06.07)
47 Žiga Medik 2011 Športno društvo Plavalna akade 106 4:13.30 +1:17.95
50m: 57.14
100m: 2:01.82
(1:04.68)
150m: 3:07.30
(1:05.48)
200m: 4:13.30
(1:06.00)
48 Anže Zrimšek 2010 Športno društvo Aqua 104 4:15.07 +1:19.72
50m: 59.55
100m: 2:04.22
(1:04.67)
150m: 3:11.56
(1:07.34)
200m: 4:15.07
(1:03.51)
49 Gašper Korošec 2012 Plavalni klub Terme Ptuj 102 4:16.48 +1:21.13
50m: 57.24
100m: 2:02.28
(1:05.04)
150m: 3:09.50
(1:07.22)
200m: 4:16.48
(1:06.98)
50 Arsentij Gorbunov 2012 Športno društvo Riba 96 4:22.29 +1:26.94
50m: 59.98
100m: 2:06.66
(1:06.68)
150m: 3:14.53
(1:07.87)
200m: 4:22.29
(1:07.76)
51 Sven Sokač 2011 Športno društvo Riba 95 4:22.49 +1:27.14
50m: 59.88
100m: 2:07.91
(1:08.03)
150m: 3:14.93
(1:07.02)
200m: 4:22.49
(1:07.56)
52 Žiga Kugler 2011 Plavalni klub Kamnik 88 4:29.99 +1:34.64
50m: 53.91
100m: 2:01.35
(1:07.44)
150m: 3:14.13
(1:12.78)
200m: 4:29.99
(1:15.86)
53 Gael Ruben Kariž 2012 Športno društvo Riba 80 4:37.77 +1:42.42
50m: 1:03.69
100m: 2:14.41
(1:10.72)
150m: 3:26.60
(1:12.19)
200m: 4:37.77
(1:11.17)
- Nejc Bartol 2011 Športno društvo Aqua DSQ
SW 4.4
- Vid Debeljak 2011 Plavalni klub Ribnica DSQ
SW 4.4
- Bojan Jovanovič 2010 Plavalni klub Olimpija DSQ
SW 7.6
- Lovro Kožar 2010 Plavalni klub Celulozar Krško DSQ
SW 4.4
- Robert Palyvoda 2010 Plavalni klub Ljubljana DSQ
SW 7.6
- Rok Predojevič Benda 2010 Plavalni klub Ljubljana DSQ
SW 7.1
- Rok Prešeren 2012 Športno društvo Riba DSQ
SW 7.6
- Josip Rauch 2011 Plavalni klub Olimpija DSQ
SW 7.6
- Tadej Sečnik 2012 Plavalni klub Triglav Kranj DSQ
SW 7.6
- Benjamin Smrkolj 2012 Plavalni klub Triglav Kranj DSQ
SW 7.6
- Nikolaj Strašek 2010 Plavalni klub Branik Maribor DSQ
SW 7.2
- Urh Videnšek 2012 Plavalni klub Neptun Celje DSQ
SW 7.6
- Nejc Bučar 2010 Plavalni klub Branik Maribor DNS
- Nik Lamovšek 2010 Plavalni klub Triglav Kranj DNS
- Leon Etien Matko Marcius 2010 Društvo vodnih športov POSEJD DNS
- Erazem Pleše Meserko 2011 Plavalni klub Olimpija DNS
- Jaša Skakić 2010 Plavalni klub Neptun Celje DNS
Uradni čas: 4/1/2022 10:49:45 AM
2022-04-01 10:50:43 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licenca: Slovenian Swimming Association

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner