2024-07-15   00:23:46
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Results for Mostveno in posamicno DP Slovenije za ml. decke in ml. deklice 2022

Below are all results from the competition shown by session.

2. dan

Document
Rezultati
Moštveno in posamično prv. Slovenije za ml. dečke in ml. deklice 2022
Kraj: Organizator: Plavalna zveza Slovenije
Bazen: 25m Datum tekmovanja apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022
17. Disciplina, 200m Backstroke Women – Final
Rek. ml.d 2:29.71 Ira Kavčič Jogan 2004  (SLO) Kranj (SLO) 11/22/2015
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Taja Klemen 2011 Plavalni klub Kamnik 359 2:47.32
50m: 36.89
100m: 1:19.23
(42.34)
150m: 2:04.02
(44.79)
200m: 2:47.32
(43.30)
2 Pia Zore 2011 Plavalni klub Rudar Trbovlje 357 2:47.52 +0.20
50m: 39.17
100m: 1:22.06
(42.89)
150m: 2:06.40
(44.34)
200m: 2:47.52
(41.12)
3 Carolina Elsner 2011 Športno društvo Riba 322 2:53.48 +6.16
50m: 40.41
100m: 1:24.09
(43.68)
150m: 2:09.48
(45.39)
200m: 2:53.48
(44.00)
4 Zala Košir 2011 Plavalni klub Torpedo Ljubljana 313 2:55.13 +7.81
50m: 40.59
100m: 1:24.99
(44.40)
150m: 2:10.54
(45.55)
200m: 2:55.13
(44.59)
5 Manca Pogačar 2012 Plavalni klub Triglav Kranj 288 3:00.01 +12.69
50m: 41.94
100m: 1:28.56
(46.62)
150m: 2:14.95
(46.39)
200m: 3:00.01
(45.06)
6 Liu Voga 2011 Plavalni klub Triglav Kranj 283 3:01.16 +13.84
50m: 41.26
100m: 1:27.28
(46.02)
150m: 2:14.90
(47.62)
200m: 3:01.16
(46.26)
7 Gaja Vidrih 2012 Plavalni klub Fužinar Ravne na K 276 3:02.54 +15.22
50m: 44.14
100m: 1:32.58
(48.44)
150m: 2:19.93
(47.35)
200m: 3:02.54
(42.61)
8 Manca Kadivnik 2011 Športno društvo Riba 256 3:07.09 +19.77
50m: 44.54
100m: 1:31.29
(46.75)
150m: 2:19.15
(47.86)
200m: 3:07.09
(47.94)
9 Zoja Košir 2012 Športno društvo Riba 243 3:10.50 +23.18
50m: 44.75
100m: 1:33.82
(49.07)
150m: 2:23.74
(49.92)
200m: 3:10.50
(46.76)
10 Laura Zupan 2013 Plavalni klub Triglav Kranj 218 3:17.46 +30.14
50m: 45.97
100m: 1:36.47
(50.50)
150m: 2:28.70
(52.23)
200m: 3:17.46
(48.76)
11 Amalija Zakirova 2011 Plavalni klub Torpedo Ljubljana 216 3:17.98 +30.66
50m: 42.85
100m: 1:33.07
(50.22)
150m: 2:27.17
(54.10)
200m: 3:17.98
(50.81)
12 Živa Gerbec 2011 Plavalni klub Olimpija 204 3:21.77 +34.45
50m: 47.61
100m: 1:36.03
(48.42)
150m: 2:23.48
(47.45)
200m: 3:21.77
(58.29)
13 Ajda Podobnik 2012 Plavalni klub Olimpija 202 3:22.71 +35.39
50m: 46.77
100m: 1:39.26
(52.49)
150m: 2:32.29
(53.03)
200m: 3:22.71
(50.42)
14 Sofija Klopčič 2012 Športno društvo Aqua 195 3:25.02 +37.70
50m: 50.59
100m: 1:42.07
(51.48)
150m: 2:32.97
(50.90)
200m: 3:25.02
(52.05)
15 Katarina Mahnič 2012 Športno društvo Aqua 184 3:28.97 +41.65
50m: 48.72
100m: 1:42.19
(53.47)
150m: 2:36.81
(54.62)
200m: 3:28.97
(52.16)
16 Mia Bukovac 2012 Plavalni klub Triglav Kranj 169 3:34.82 +47.50
50m: 51.10
100m: 1:46.46
(55.36)
150m: 2:43.27
(56.81)
200m: 3:34.82
(51.55)
17 Ela Papler 2012 Plavalni klub Ilirija 158 3:39.97 +52.65
50m: 49.25
100m: 1:46.60
(57.35)
150m: 2:43.87
(57.27)
200m: 3:39.97
(56.10)
18 Jerca Eržen 2012 Plavalni klub Triglav Kranj 157 3:40.12 +52.80
50m: 53.12
100m: 1:49.22
(56.10)
150m: 2:45.64
(56.42)
200m: 3:40.12
(54.48)
19 Maša Laharnar 2013 Plavalni klub Triglav Kranj 141 3:48.05 +1:00.73
50m: 53.85
100m: 1:54.63
(1:00.78)
150m: 2:50.81
(56.18)
200m: 3:48.05
(57.24)
20 Klara Gradišek 2012 Športno društvo Riba 115 4:04.29 +1:16.97
50m: 54.51
100m: 1:58.00
(1:03.49)
150m: 3:02.11
(1:04.11)
200m: 4:04.29
(1:02.18)
- Frida Dimovski 2011 Športno društvo Plavalna akade DSQ
SW 6.4
- Sara Marolt 2012 Plavalni klub Ilirija DSQ
SW 6.4
- Nina Špernjak 2011 Plavalni klub Triglav Kranj DSQ
SW 6.4
- Gana Ferrari Grabrijan 2012 Športno društvo Riba DNF
- Inja Zupančič 2011 Plavalni klub Rudar Trbovlje DNS
Uradni čas: 4/2/2022 11:37:59 AM
2022-04-02 11:38:07 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licenca: Slovenian Swimming Association

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner