Results for Mostveno in posamicno DP Slovenije za ml. decke in ml. deklice 2022
Below are all results from the competition shown by session.
3. dan
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Moštveno in posamično prv. Slovenije za ml. dečke in ml. deklice 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
|
Organizator: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
apr. 1, 2022 to apr. 3, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31. Disciplina, 4x50m Medley Men – Final |
|
Sponzor: |
Ml. dečki |
|
|
|
|
|
|
|
Rek. ml.d |
2:06.21 |
|
|
PK Triglav Kranj |
|
PK Triglav Kranj (SLO) |
Kranj (SLO) |
12/28/2007 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Staro |
Klub |
|
|
|
FINA |
|
|
Čas |
Razlika |
|
|
1 |
|
LL I. |
12 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
252 |
|
|
2:23.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Valter Grm |
2011 |
SLO.13856 |
|
39.40 |
|
|
|
|
39.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marko Bursač |
2010 |
SLO.11930 |
-.-- |
37.33 |
|
|
|
|
1:16.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ostoj Andželevski |
2010 |
SLO.13059 |
-.-- |
32.73 |
|
|
|
|
1:49.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Severin Božikov |
2010 |
SLO.14291 |
-.-- |
33.55 |
|
|
|
|
2:23.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
RL I. |
12 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
244 |
|
|
2:24.57 |
+1.56 |
|
|
|
|
Jakob Krapež |
2011 |
SLO.13745 |
|
39.04 |
|
|
|
|
39.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lev Korinšek |
2010 |
SLO.13054 |
-.-- |
38.39 |
|
|
|
|
1:17.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Žiga Poljšak |
2010 |
SLO.12391 |
-.-- |
37.03 |
|
|
|
|
1:54.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Martin Testen |
2010 |
SLO.13399 |
-.-- |
30.11 |
|
|
|
|
2:24.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
OL I. |
12 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
226 |
|
|
2:28.45 |
+5.44 |
|
|
|
|
Aleks Stevanić |
2011 |
SLO.13914 |
|
39.39 |
|
|
|
|
39.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rok Kodermac |
2010 |
SLO.14111 |
-.-- |
43.78 |
|
|
|
|
1:23.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
George Erker De Lucat |
2010 |
SLO.12387 |
-.-- |
34.01 |
|
|
|
|
1:57.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oskar Melon |
2010 |
SLO.12810 |
-.-- |
31.27 |
|
|
|
|
2:28.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
RAD I. |
12 |
Plavalni klub Radovljica |
|
|
|
222 |
|
|
2:29.19 |
+6.18 |
|
|
|
|
Kristjan Krivec |
2010 |
SLO.13680 |
|
38.66 |
|
|
|
|
38.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matic Jelenc |
2011 |
SLO.12236 |
-.-- |
42.82 |
|
|
|
|
1:21.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vid Šumi Branilovič |
2010 |
SLO.11835 |
-.-- |
33.86 |
|
|
|
|
1:55.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Filip Milenkovič |
2010 |
SLO.12477 |
-.-- |
33.85 |
|
|
|
|
2:29.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
IL I. |
11 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
212 |
|
|
2:31.54 |
+8.53 |
|
|
|
|
Luka Legiša |
2011 |
SLO.13362 |
|
40.08 |
|
|
|
|
40.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Domen Hudovornik |
2011 |
SLO.13026 |
-.-- |
41.17 |
|
|
|
|
1:21.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lovro Jarkovič |
2011 |
SLO.13354 |
-.-- |
37.21 |
|
|
|
|
1:58.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dino Ðešević |
2011 |
SLO.12986 |
-.-- |
33.08 |
|
|
|
|
2:31.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
KK I. |
12 |
Plavalni klub Koper |
|
|
|
207 |
|
|
2:32.78 |
+9.77 |
|
|
|
|
Timej Družina |
2010 |
SLO.14128 |
|
40.33 |
|
|
|
|
40.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakob Kavčič |
2010 |
SLO.14723 |
-.-- |
45.12 |
|
|
|
|
1:25.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tosja Bržan |
2010 |
SLO.12041 |
-.-- |
33.16 |
|
|
|
|
1:58.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Luka Remškar |
2010 |
SLO.12717 |
-.-- |
34.17 |
|
|
|
|
2:32.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
AQ I. |
12 |
Športno društvo Aqua |
|
|
|
197 |
|
|
2:35.24 |
+12.23 |
|
|
|
|
Mark Trampuž |
2010 |
SLO.13377 |
|
41.15 |
|
|
|
|
41.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aleksej Skvarča |
2010 |
SLO.13435 |
-.-- |
43.25 |
|
|
|
|
1:24.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaka Čufer |
2011 |
SLO.13381 |
-.-- |
40.46 |
|
|
|
|
2:04.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jak Novak |
2010 |
SLO.12727 |
-.-- |
30.38 |
|
|
|
|
2:35.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
IL II. |
12 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
193 |
|
|
2:36.26 |
+13.25 |
|
|
|
|
Jakob Kocjan |
2011 |
SLO.12957 |
|
41.35 |
|
|
|
|
41.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matic Marinšek |
2010 |
SLO.13342 |
-.-- |
41.47 |
|
|
|
|
1:22.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaka Jerše |
2011 |
SLO.12339 |
-.-- |
39.54 |
|
|
|
|
2:02.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Jon Tepej Pečnik |
2011 |
SLO.13353 |
-.-- |
33.90 |
|
|
|
|
2:36.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
NC I. |
12 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
177 |
|
|
2:40.81 |
+17.80 |
|
|
|
|
Naj Plevnik Ivanuša |
2011 |
SLO.13946 |
|
44.29 |
|
|
|
|
44.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nik Rezar |
2011 |
SLO.14244 |
-.-- |
49.77 |
|
|
|
|
1:34.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Miha Čujež |
2010 |
SLO.11163 |
-.-- |
33.57 |
|
|
|
|
2:07.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Teo Jezovšek Špiljar |
2010 |
SLO.11788 |
-.-- |
33.18 |
|
|
|
|
2:40.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
OL III. |
12 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
176 |
|
|
2:41.26 |
+18.25 |
|
|
|
|
Jaka Fajon |
2011 |
SLO.13265 |
|
40.22 |
|
|
|
|
40.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bojan Jovanovič |
2010 |
SLO.14281 |
-.-- |
44.82 |
|
|
|
|
1:25.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tine Ošlaj |
2010 |
SLO.12362 |
-.-- |
40.81 |
|
|
|
|
2:05.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Teo Hrdlička Bergelj |
2012 |
SLO.14113 |
-.-- |
35.41 |
|
|
|
|
2:41.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
BM I. |
12 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
|
171 |
|
|
2:42.84 |
+19.83 |
|
|
|
|
Lan Šentjurc |
2011 |
SLO.14339 |
|
43.43 |
|
|
|
|
43.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
David Planko |
2010 |
SLO.13297 |
-.-- |
43.75 |
|
|
|
|
1:27.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mark Kojc |
2010 |
SLO.13251 |
-.-- |
39.45 |
|
|
|
|
2:06.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rene Markov |
2010 |
SLO.13318 |
-.-- |
36.21 |
|
|
|
|
2:42.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
FR I. |
11 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
|
|
163 |
|
|
2:45.33 |
+22.32 |
|
|
|
|
Max Koren |
2011 |
SLO.13473 |
|
38.34 |
|
|
|
|
38.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nal Kobovc |
2011 |
SLO.11896 |
-.-- |
45.43 |
|
|
|
|
1:23.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Žiga Koroš |
2011 |
SLO.12700 |
-.-- |
38.74 |
|
|
|
|
2:02.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anže Kos |
2014 |
SLO.14355 |
-.-- |
42.82 |
|
|
|
|
2:45.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
TK I. |
12 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
158 |
|
|
2:46.97 |
+23.96 |
|
|
|
|
Ožbej Bešter |
2012 |
SLO.13237 |
|
42.70 |
|
|
|
|
42.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tadej Sečnik |
2012 |
SLO.13845 |
-.-- |
46.64 |
|
|
|
|
1:29.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nej Jagodic |
2010 |
SLO.12294 |
-.-- |
41.14 |
|
|
|
|
2:10.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Domen Maček |
2010 |
SLO.14090 |
-.-- |
36.49 |
|
|
|
|
2:46.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
LL II. |
12 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
141 |
|
|
2:53.55 |
+30.54 |
|
|
|
|
Rok Predojevič Benda |
2010 |
SLO.14414 |
|
45.11 |
|
|
|
|
45.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Filip Sever |
2010 |
SLO.13076 |
-.-- |
45.61 |
|
|
|
|
1:30.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Robert Palyvoda |
2010 |
SLO.14286 |
-.-- |
44.85 |
|
|
|
|
2:15.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kalvin Val Penko |
2010 |
SLO.13539 |
-.-- |
37.98 |
|
|
|
|
2:53.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
KA I. |
12 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
|
133 |
|
|
2:56.75 |
+33.74 |
|
|
|
|
Žiga Keržič Rakar |
2011 |
SLO.13804 |
|
44.04 |
|
|
|
|
44.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Žiga Kugler |
2011 |
SLO.14362 |
-.-- |
55.24 |
|
|
|
|
1:39.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tymur Beshlyk |
2011 |
SLO.13525 |
-.-- |
42.01 |
|
|
|
|
2:21.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Peter Lackovič |
2010 |
SLO.13100 |
-.-- |
35.46 |
|
|
|
|
2:56.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
RL II. |
12 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
123 |
|
|
3:01.78 |
+38.77 |
|
|
|
|
Lenart Razinger |
2010 |
SLO.14427 |
|
43.44 |
|
|
|
|
43.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Lev Gergeli |
2010 |
SLO.13729 |
-.-- |
52.89 |
|
|
|
|
1:36.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
David Šafar |
2011 |
SLO.13744 |
-.-- |
46.36 |
|
|
|
|
2:22.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilen Kramer |
2010 |
SLO.13402 |
-.-- |
39.09 |
|
|
|
|
3:01.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
AQ II. |
12 |
Športno društvo Aqua |
|
|
|
120 |
|
|
3:03.12 |
+40.11 |
|
|
|
|
Lev Avčin |
2012 |
SLO.14116 |
|
49.93 |
|
|
|
|
49.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anže Zrimšek |
2010 |
SLO.14377 |
-.-- |
53.17 |
|
|
|
|
1:43.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
David Trampuž |
2011 |
SLO.13940 |
-.-- |
46.00 |
|
|
|
|
2:29.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bor Šefman |
2010 |
SLO.13460 |
-.-- |
34.02 |
|
|
|
|
3:03.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
TK II. |
11 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
120 |
|
|
3:03.13 |
+40.12 |
|
|
|
|
Ambrož Bešter |
2011 |
SLO.14088 |
|
43.86 |
|
|
|
|
43.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Benjamin Smrkolj |
2012 |
SLO.13828 |
-.-- |
52.24 |
|
|
|
|
1:36.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Yaroslav Surovikin |
2012 |
SLO.14762 |
-.-- |
47.67 |
|
|
|
|
2:23.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakob Bavdek |
2012 |
SLO.13819 |
-.-- |
39.36 |
|
|
|
|
3:03.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
TK III. |
12 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
105 |
|
|
3:11.36 |
+48.35 |
|
|
|
|
Luka Zupan |
2011 |
SLO.13233 |
|
50.80 |
|
|
|
|
50.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakob Sušec |
2011 |
SLO.13859 |
-.-- |
51.76 |
|
|
|
|
1:42.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matevž Potočnik |
2011 |
SLO.14098 |
-.-- |
48.95 |
|
|
|
|
2:31.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rok Pugelj |
2010 |
SLO.12858 |
-.-- |
39.85 |
|
|
|
|
3:11.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
NC II. |
12 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
105 |
|
|
3:11.59 |
+48.58 |
|
|
|
|
Mark Kokol Svenšek |
2012 |
SLO.14228 |
|
48.28 |
|
|
|
|
48.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Lovro Kekec |
2011 |
SLO.14241 |
-.-- |
54.19 |
|
|
|
|
1:42.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tian Gomzej |
2010 |
SLO.13515 |
-.-- |
47.79 |
|
|
|
|
2:30.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jan Kroflič |
2010 |
SLO.14229 |
-.-- |
41.33 |
|
|
|
|
3:11.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
PDM I. |
12 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
|
85 |
|
|
3:25.27 |
+1:02.2 |
|
|
|
|
Žan Kavtičnik |
2011 |
SLO.14712 |
|
51.28 |
|
|
|
|
51.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Žak Godec |
2011 |
SLO.14334 |
-.-- |
1:01.59 |
|
|
|
|
1:52.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marko Stojčić |
2010 |
SLO.14335 |
-.-- |
53.00 |
|
|
|
|
2:45.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Danijel Stojčić |
2012 |
SLO.14336 |
-.-- |
39.40 |
|
|
|
|
3:25.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
RR II. |
11 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
|
83 |
|
|
3:27.09 |
+1:04.0 |
|
|
|
|
Filip Žagar |
2012 |
SLO.14326 |
|
51.95 |
|
|
|
|
51.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Luka Kljun |
2011 |
SLO.13505 |
-.-- |
53.30 |
|
|
|
|
1:45.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vid Debeljak |
2011 |
SLO.13820 |
-.-- |
59.72 |
|
|
|
|
2:44.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Martin Arko |
2013 |
SLO.14319 |
-.-- |
42.12 |
|
|
|
|
3:27.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
RL III. |
11 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
76 |
|
|
3:33.49 |
+1:10.4 |
|
|
|
|
Rok Prešeren |
2012 |
SLO.13763 |
|
53.72 |
|
|
|
|
53.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sven Sokač |
2011 |
SLO.13739 |
-.-- |
54.77 |
|
|
|
|
1:48.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Filip Mamlić |
2011 |
SLO.13728 |
-.-- |
1:02.60 |
|
|
|
|
2:51.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Matevž Brolih |
2011 |
SLO.13732 |
-.-- |
42.40 |
|
|
|
|
3:33.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
BM II. |
12 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
Gal Topolnik |
2010 |
SLO.14344 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anže Vrtič |
2010 |
SLO.13306 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Luka Femič |
2010 |
SLO.13311 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nikolaj Strašek |
2010 |
SLO.13897 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
OL II. |
12 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 10.11 |
|
|
|
Tristan Strojanšek |
2010 |
SLO.12493 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Žiga Benčina |
2012 |
SLO.13919 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brin Poljak |
2011 |
SLO.13506 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bor Mahnič Dobrovoljc |
2011 |
SLO.14112 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
PAK I. |
12 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 10.11 |
|
|
|
Rene Mesarič |
2011 |
SLO.13621 |
|
44.67 |
|
|
|
|
44.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nejc Vizjak |
2011 |
SLO.13595 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaka Štalcer |
2010 |
SLO.13097 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pascal Krevs |
2011 |
SLO.13407 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
PDM II. |
12 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
Jakob Kuharič |
2010 |
SLO.13589 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alin Adrović |
2012 |
SLO.14333 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nik Žniderič |
2012 |
SLO.14711 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Strahinja Pavlović |
2011 |
SLO.14714 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
RR I. |
12 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
Alessandro Ambrožič |
2010 |
SLO.12672 |
|
40.55 |
|
|
|
|
40.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Taj Novak |
2011 |
SLO.14410 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tibor Starc |
2011 |
SLO.13503 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jan Malavašič |
2011 |
SLO.13498 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
IL III. |
12 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
Lenart Čuček |
2010 |
SLO.14298 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilen Marinšek |
2012 |
SLO.13371 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jon Tepej Pečnik |
2011 |
SLO.13353 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jernej Hus |
2010 |
SLO.14300 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
KK II. |
12 |
Plavalni klub Koper |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
Daniel Burduja |
2012 |
SLO.13572 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Črt Furlanič |
2011 |
SLO.14312 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jure Pribac |
2010 |
SLO.14314 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ros Viler |
2011 |
SLO.13793 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
NC III. |
0 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
PDM III. |
0 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
VV I. |
0 |
Plavalni klub Velenje |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 4/3/2022 12:32:36 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-04-03 12:56:11 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|