Tulokset Hvidovre Medley Cup 4
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Friheden Idrætscenter |
Arrangør |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
23. apr 2022 to 23. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 22, 50m Rygsvømning Herrer 9 og yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Samuel Christiansen |
2013 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
|
50.41 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Marius Marconi Farre |
2013 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
50.65 |
+0.24 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lukas Norman |
2013 |
Køge Svømmeklub |
|
|
55.54 |
+5.13 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Benjamin Zimling |
2013 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
56.50 |
+6.09 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Marcus Buckflash Knudsen |
2013 |
Køge Svømmeklub |
|
|
57.50 |
+7.09 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Oscar Gøttrup Bagge |
2014 |
Køge Svømmeklub |
|
|
59.64 |
+9.23 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Kalle Nielsen |
2013 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
1:01.21 |
+10.80 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Kenan Hüseynov |
2013 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Starting before the starting signal |
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 23-04-2022 14:49:24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 22, 50m Rygsvømning Herrer 10 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Malthe Larsen |
2012 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
48.07 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Viggo De Saint-Seine |
2012 |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
49.76 |
+1.69 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mikkel Frimann |
2012 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
50.14 |
+2.07 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Anton Lajgaard Brix |
2012 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
57.61 |
+9.54 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Villads Hejl-Rasmussen |
2012 |
Køge Svømmeklub |
|
|
1:03.02 |
+14.95 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Mads Harrild |
2012 |
Albertslund IF |
|
|
1:07.23 |
+19.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 23-04-2022 14:49:24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 22, 50m Rygsvømning Herrer 11 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Storm Raagefelt |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
41.81 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Bjørn Hardahl |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
47.07 |
+5.26 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
August Emil Madvig Jensen |
2011 |
Køge Svømmeklub |
|
|
47.68 |
+5.87 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Robert Thorndal |
2011 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
53.78 |
+11.97 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Markus Klint Craven |
2011 |
Holbæk Svømme Klub |
|
|
56.21 |
+14.40 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Arthur Tuwel Jensen |
2011 |
Køge Svømmeklub |
|
|
58.62 |
+16.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 23-04-2022 14:49:24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 22, 50m Rygsvømning Herrer 12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Felix Erlendsson |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
|
40.99 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Georg Jørgensen |
2010 |
Holbæk Svømme Klub |
|
|
42.27 |
+1.28 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Louie Pohlentz |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
53.47 |
+12.48 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Valdemar Kruuse |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 23-04-2022 14:49:24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23-04-2022 14:49.26 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hvidovre Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|