2022-11-30   18:18:19
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Cetus GP 5 Pu

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Cetus GP 5
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Apr 10, 2022 to Apr 10, 2022
Event 7, 50m perhosuinti naiset 9 and younger - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
- Sofia Ilina 2014 Cetus Espoo +0.81 DSQ SW8.2
Event official at: 4/10/2022 7:36:37 PM
Event 7, 50m perhosuinti naiset 10 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Aino Marttila 2012 Cetus Espoo +0.52 116 49.90
Entry time: 51.88 (-1.98)
2 Diana Bityutskaya 2012 Cetus Espoo +0.63 105 51.55 +1.65
3 Senja Heikkinen 2012 Cetus Espoo +0.77 99 52.69 +2.79
4 Lara Nipuli 2012 Cetus Espoo +0.97 64 1:00.85 +10.95
- Mame Esane Assyne 2012 Cetus Espoo +0.77 DSQ SW8.2
- Minea Henriksson 2012 Cetus Espoo DSQ SW8.2
Event official at: 4/10/2022 7:36:37 PM
Event 7, 50m perhosuinti naiset 11 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Aino Salminen 2011 Cetus Espoo +0.84 226 39.97
Entry time: 44.49 (-4.52)
2 Aada Taipale 2011 Cetus Espoo +0.81 162 44.66 +4.69
Entry time: 46.63 (-1.97)
3 Erin Liikkanen 2011 Cetus Espoo +0.73 136 47.35 +7.38
Entry time: 48.92 (-1.57)
4 Jenni Korhola 2011 Cetus Espoo +0.75 117 49.76 +9.79
Entry time: 50.98 (-1.22)
5 Seela Tani 2011 Cetus Espoo 98 52.74 +12.77
6 Elsa Sistonen 2011 Cetus Espoo +0.78 93 53.63 +13.66
7 Venla Laine 2011 Cetus Espoo +0.87 92 53.89 +13.92
Entry time: 59.17 (-5.28)
8 Swaksha Balajee 2011 Cetus Espoo +0.84 88 54.69 +14.72
Entry time: 57.82 (-3.13)
- Pola Kuusela 2011 Cetus Espoo DSQ
SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella
- Edith Suominen 2011 Cetus Espoo +0.83 DSQ SW8.2
Event official at: 4/10/2022 7:36:37 PM
Event 7, 50m perhosuinti naiset 12 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Helmi Illukka 2010 Cetus Espoo +0.76 285 37.03
Entry time: 38.25 (-1.22)
2 Velena Gusseva 2010 Cetus Espoo +0.79 223 40.15 +3.12
Entry time: 45.41 (-5.26)
3 Siiri Närhi 2010 Cetus Espoo +0.84 177 43.38 +6.35
Entry time: 48.61 (-5.23)
4 Naa Aso Assyne 2010 Cetus Espoo +0.94 102 52.02 +14.99
5 Inna Korhonen 2010 Cetus Espoo +0.99 99 52.60 +15.57
6 Elli Katri Eveliina Hiltunen 2010 Cetus Espoo +0.99 83 55.77 +18.74
7 Olivia Sihlman 2010 Cetus Espoo +0.81 83 55.89 +18.86
8 Ada Murto 2010 Cetus Espoo +0.78 63 1:01.06 +24.03
9 Helmi Huusko 2010 Cetus Espoo 52 1:05.18 +28.15
10 Lydia Curtis 2010 Cetus Espoo +0.83 35 1:14.15 +37.12
- Nora Karu 2010 Cetus Espoo +0.91 DSQ
SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella
- Orvokki Mård 2010 Cetus Espoo +0.90 DSQ SW8.2
Event official at: 4/10/2022 7:36:37 PM
Event 7, 50m perhosuinti naiset 13 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Frida Viinikainen 2009 Cetus Espoo +0.82 221 40.30
Entry time: 46.14 (-5.84)
2 Lila Eskola 2009 Cetus Espoo +0.70 218 40.45 +0.15
Entry time: 41.64 (-1.19)
3 Anna Pohjosenperä 2009 Cetus Espoo +0.80 201 41.60 +1.30
Entry time: 44.61 (-3.01)
4 Sanni Romppanen 2009 Cetus Espoo +0.81 175 43.56 +3.26
Entry time: 45.24 (-1.68)
5 Lumia Rantala 2009 Cetus Espoo +0.82 99 52.69 +12.39
- Aura Kouri 2009 Cetus Espoo +0.79 DSQ SW4.4
- Fiona Gardberg 2009 Cetus Espoo DNS
Event official at: 4/10/2022 7:36:37 PM
Event 7, 50m perhosuinti naiset 14 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Mette Alanen 2008 Cetus Espoo +0.76 324 35.48
Entry time: 35.27 (+0.21)
2 Sarisha Agarwal 2008 Cetus Espoo +0.71 255 38.40 +2.92
Entry time: 42.05 (-3.65)
3 Louna Kiuru 2008 Cetus Espoo +0.85 254 38.47 +2.99
Entry time: 40.63 (-2.16)
4 Pinja Kotakoski 2008 Cetus Espoo +0.83 243 39.06 +3.58
Entry time: 42.20 (-3.14)
- Erika Lilja 2008 Cetus Espoo DSQ
- Alla Voronchikhina 2008 Cetus Espoo +0.68 DSQ SW 8.4 Maaliintulo
Event official at: 4/10/2022 7:36:37 PM
Event 7, 50m perhosuinti naiset 15 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
- Valeriia Timonina 2007 Cetus Espoo DNS
Event official at: 4/10/2022 7:36:37 PM
Event 7, 50m perhosuinti naiset 16 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Iisa-Lotta Rantaniitty 2006 Cetus Espoo +0.68 422 32.50
Entry time: 33.43 (-0.93)
2 Helmi Räsänen 2006 Cetus Espoo +0.75 393 33.28 +0.78
Entry time: 32.78 (+0.50)
3 Cécilia Richard 2006 Cetus Espoo +0.73 353 34.48 +1.98
Entry time: 32.83 (+1.65)
4 Vivi Metsälä 2006 Cetus Espoo +0.95 200 41.66 +9.16
- Amanda Nilsson 2006 Cetus Espoo DNS
Event official at: 4/10/2022 7:36:37 PM
Event 7, 50m perhosuinti naiset 17 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Jasmin Savonen 2005 Cetus Espoo +0.74 401 33.04
Event official at: 4/10/2022 7:36:37 PM
Event 7, 50m perhosuinti naiset 18-99 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Siri Auvinen 2002 Cetus Espoo +0.66 679 27.73
2 Ida Slöör 2001 Cetus Espoo +0.72 506 30.58 +2.85
3 Jutta Jauhiainen 2004 Cetus Espoo +0.72 499 30.73 +3.00
Entry time: 31.38 (-0.65)
4 Ciara Wacklin 2004 Cetus Espoo +0.64 426 32.39 +4.66
5 Milla-Lotta Tapanainen 2003 Cetus Espoo +0.76 412 32.76 +5.03
Entry time: 30.75 (+2.01)
Event official at: 4/10/2022 7:36:37 PM
2022-04-10 19:36:39 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner