2024-06-17   11:26:29
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Results for Aldursbólkameistarastevnan 2022

Below are all results from the competition shown by session.

Sunnumorgun

Document
Úrslit
Aldursbólkameistarastevna
Stað: Klaksvíkar Svimjihøll Fyrireikari Svimjisamband Føroya
Hylur: 25m Stevnudagur: mai 14, 2022 til mai 15, 2022
Kapping 27, 100m Frí Kvinnur Bólkur 2 - Innleiðandi
FAR 56.48 Vár Erlingsdóttir Eidesga 2001 Havnar Svimjifelag (FAR) Gibraltar (GIB) 11.07.2019
FAR.JR 56.98 Vár Erlingsdóttir Eidesga 2001 Havnar Svimjifelag (FAR) Reykjavik (ISL) 02.12.2017
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Tóra Elisdóttir Thorkildshøj 2013 Havnar Svimjifelag +0.69 67 2:03.65 Q
50m: 54.29
100m: 2:03.65
(1:09.36)
- Julia Amona Ludvig 2013 Suðuroyar Svimjifelag -.-- DNS
- Vina Welby 2014 Havnar Svimjifelag -.-- DNS
Kapping almenn: 15.05.2022 10:07:17
Kapping 27, 100m Frí Kvinnur Bólkur 3 - Innleiðandi
FAR 56.48 Vár Erlingsdóttir Eidesga 2001 Havnar Svimjifelag (FAR) Gibraltar (GIB) 11.07.2019
FAR.JR 56.98 Vár Erlingsdóttir Eidesga 2001 Havnar Svimjifelag (FAR) Reykjavik (ISL) 02.12.2017
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Jórun Winther 2011 Suðuroyar Svimjifelag +0.80 306 1:14.50 101,82 % Q
Entry time: 1:15.88 (-1.38)
50m: 35.39
100m: 1:14.50
(39.11)
2 Sirið Vesturtún 2011 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.71 250 1:19.74 95,61 % Q
Entry time: 1:16.39 (+3.35)
50m: 37.76
100m: 1:19.74
(41.98)
3 Rebecca Jacobsen 2011 Svimjifelagið Ægir +0.81 203 1:25.48 102,30 % Q
Entry time: 1:27.49 (-2.01)
50m: 40.17
100m: 1:25.48
(45.31)
4 Rakul J Højbro 2011 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.78 158 1:32.94 100,43 % Q
Entry time: 1:33.34 (-0.40)
50m: 44.82
100m: 1:32.94
(48.12)
5 Natasja Finsdóttir Ellingsgaard 2011 Havnar Svimjifelag +0.74 135 1:37.84 104,38 % Q
Entry time: 1:42.32 (-4.48)
50m: 45.54
100m: 1:37.84
(52.30)
6 Felisia Florinsdóttir 2012 Fuglafjarðar Svimjifelag -.-- 123 1:40.82 Q
50m: 49.54
100m: 1:40.82
(51.28)
7 Amalia Elita Bech Hjelm 2012 Suðuroyar Svimjifelag -.-- 109 1:45.03
50m: 46.95
100m: 1:45.03
(58.08)
8 Maria Jacobsen 2012 Havnar Svimjifelag +0.96 104 1:46.60
50m: 48.31
100m: 1:46.60
(58.29)
9 Lilja Sørensen 2011 Havnar Svimjifelag +1.01 87 1:53.39
50m: 50.10
100m: 1:53.39
(1:03.29)
10 Leah Biskopstø Nielsen 2012 Havnar Svimjifelag -.-- 75 1:58.86
50m: 1:58.86
11 Lea Bendix á Krákusteini 2011 Havnar Svimjifelag -.-- 68 2:03.02
50m: 2:03.02
- Bára Biskupstøð 2011 Havnar Svimjifelag -.-- DNS
Kapping almenn: 15.05.2022 10:07:17
Kapping 27, 100m Frí Kvinnur Bólkur 4 - Innleiðandi
FAR 56.48 Vár Erlingsdóttir Eidesga 2001 Havnar Svimjifelag (FAR) Gibraltar (GIB) 11.07.2019
FAR.JR 56.98 Vár Erlingsdóttir Eidesga 2001 Havnar Svimjifelag (FAR) Reykjavik (ISL) 02.12.2017
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Lea Petersen 2009 Svimjifelagið Ægir +0.68 393 1:08.57 96,78 % Q
Entry time: 1:06.43 (+2.14)
50m: 33.27
100m: 1:08.57
(35.30)
2 Bjarta í Lágabø 2009 Suðuroyar Svimjifelag +0.66 361 1:10.54 93,72 % Q
Entry time: 1:06.37 (+4.17)
50m: 32.79
100m: 1:10.54
(37.75)
3 Halla Háfoss 2009 Havnar Svimjifelag +0.87 298 1:15.21 99,63 % Q
Entry time: 1:14.93 (+0.28)
50m: 35.61
100m: 1:15.21
(39.60)
4 Sissal Rógvadóttir 2010 Suðuroyar Svimjifelag +0.60 258 1:18.85 97,93 % Q
Entry time: 1:17.25 (+1.60)
50m: 36.42
100m: 1:18.85
(42.43)
5 Diana Bech 2010 Suðuroyar Svimjifelag +0.97 243 1:20.42 107,00 % Q
Entry time: 1:26.47 (-6.05)
50m: 37.77
100m: 1:20.42
(42.65)
6 Emma Debes 2010 Suðuroyar Svimjifelag +0.71 238 1:21.04 103,82 % Q
Entry time: 1:24.26 (-3.22)
50m: 38.01
100m: 1:21.04
(43.03)
7 Bára Hansen 2009 Suðuroyar Svimjifelag +0.84 217 1:23.54 100,70 %
Entry time: 1:24.13 (-0.59)
50m: 39.40
100m: 1:23.54
(44.14)
8 Talita Johannesen 2010 Suðuroyar Svimjifelag +0.71 207 1:24.90 105,54 %
Entry time: 1:29.88 (-4.98)
50m: 40.67
100m: 1:24.90
(44.23)
9 Lilja Strøm Winther 2009 Suðuroyar Svimjifelag +0.94 168 1:31.05 101,48 %
Entry time: 1:32.42 (-1.37)
50m: 42.26
100m: 1:31.05
(48.79)
10 Diana av Reyni 2009 Havnar Svimjifelag +0.83 163 1:31.88
50m: 40.38
100m: 1:31.88
(51.50)
11 Naomi Friang 2010 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.78 152 1:34.02 100,85 %
Entry time: 1:34.83 (-0.81)
50m: 44.94
100m: 1:34.02
(49.08)
12 Kira Fernandez 2010 Havnar Svimjifelag +1.05 67 2:03.56
50m: 49.29
100m: 2:03.56
(1:14.27)
- Armgardt Vón Jónsdóttir 2010 Svimjifelagið Flot +0.79 DNF
- Eva Debess 2010 Suðuroyar Svimjifelag -.-- DNS
Kapping almenn: 15.05.2022 10:07:17
15-05-2022 23:57.36 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 Loyvt: Svimjisamband Foroya

Image
Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner