2024-06-17   13:23:12
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Results for Aldursbólkameistarastevnan 2022

Below are all results from the competition shown by session.

Sunnumorgun

Document
Úrslit
Aldursbólkameistarastevna
Stað: Klaksvíkar Svimjihøll Fyrireikari Svimjisamband Føroya
Hylur: 25m Stevnudagur: mai 14, 2022 til mai 15, 2022
Kapping 28, 100m Frí Menn Bólkur 1 - Innleiðandi
FAR 50.04 Pal Joensen 1990 Suðuroyar Svimjifelag (FA Godby (SWE) 01.07.2009
FAR.JR 50.67 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Laugardalslaug (ISL) 10.12.2011
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Elias Í Lágabø 2014 Suðuroyar Svimjifelag +0.65 72 1:47.73 Q
50m: 46.17
100m: 1:47.73
(1:01.56)
2 Ábraham Finsson Ellingsgaard 2014 Havnar Svimjifelag +0.90 64 1:52.35 Q
50m: 51.75
100m: 1:52.35
(1:00.60)
3 Jonhard Winther 2015 Suðuroyar Svimjifelag +0.84 46 2:04.72 Q
50m: 58.87
100m: 2:04.72
(1:05.85)
4 William Holm Kilgour 2014 Suðuroyar Svimjifelag -.-- 42 2:08.94 Q
50m: 58.14
100m: 2:08.94
(1:10.80)
5 Sævar Strøm 2014 Suðuroyar Svimjifelag -.-- 27 2:28.68 Q
50m: 1:07.92
100m: 2:28.68
(1:20.76)
Kapping almenn: 15.05.2022 10:27:28
Kapping 28, 100m Frí Menn Bólkur 2 - Innleiðandi
FAR 50.04 Pal Joensen 1990 Suðuroyar Svimjifelag (FA Godby (SWE) 01.07.2009
FAR.JR 50.67 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Laugardalslaug (ISL) 10.12.2011
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Dávur Eið 2012 Suðuroyar Svimjifelag +0.53 77 1:45.24 Q
50m: 50.73
100m: 1:45.24
(54.51)
2 Terji Kjærbo 2012 Suðuroyar Svimjifelag -.-- 66 1:50.92 Q
50m: 51.25
100m: 1:50.92
(59.67)
3 Atli Nolsøe 2013 Havnar Svimjifelag +0.47 66 1:51.11 Q
50m: 49.86
100m: 1:51.11
(1:01.25)
4 Benjamin Clementsen 2012 Suðuroyar Svimjifelag -.-- 41 2:09.33 Q
50m: 1:01.36
100m: 2:09.33
(1:07.97)
5 Bragi Bjarnason 2012 Havnar Svimjifelag +0.67 41 2:09.64 Q
50m: 56.89
100m: 2:09.64
(1:12.75)
- Silas Bech Samuelsen 2012 Suðuroyar Svimjifelag -.-- DSQ SW 4.1 Skeiv start p
Kapping almenn: 15.05.2022 10:27:28
Kapping 28, 100m Frí Menn Bólkur 3 - Innleiðandi
FAR 50.04 Pal Joensen 1990 Suðuroyar Svimjifelag (FA Godby (SWE) 01.07.2009
FAR.JR 50.67 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Laugardalslaug (ISL) 10.12.2011
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Tórir D. Olsen 2011 Svimjifelagið Ægir +0.93 170 1:21.02 103,28 % Q
Entry time: 1:23.77 (-2.75)
50m: 39.02
100m: 1:21.02
(42.00)
2 Jóhannis í Stórustovu 2011 Havnar Svimjifelag +0.79 156 1:23.31 Q
50m: 39.38
100m: 1:23.31
(43.93)
3 Áron Jónsson 2011 Suðuroyar Svimjifelag +0.79 139 1:26.63 101,70 % Q
Entry time: 1:28.13 (-1.50)
50m: 42.33
100m: 1:26.63
(44.30)
4 Tórstein Mohr Holm 2011 Havnar Svimjifelag +0.87 130 1:28.56 Q
50m: 42.60
100m: 1:28.56
(45.96)
5 Theodor Salter 2011 Havnar Svimjifelag +0.72 123 1:30.35 99,90 % Q
Entry time: 1:30.26 (+0.09)
50m: 43.82
100m: 1:30.35
(46.53)
6 Silas R. Højsted 2010 Svimjifelagið Ægir +0.79 96 1:38.11 Q
50m: 1:38.11
7 Rókur Petersen 2010 Fuglafjarðar Svimjifelag -.-- 88 1:40.92
50m: 44.67
100m: 1:40.92
(56.25)
8 Símun Eliassen 2011 Havnar Svimjifelag +0.55 75 1:46.16
50m: 50.29
100m: 1:46.16
(55.87)
9 Fríðálvur Eliassen 2011 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.82 72 1:47.53
50m: 52.60
100m: 1:47.53
(54.93)
10 Ingvard Ludvig 2011 Suðuroyar Svimjifelag -.-- 65 1:51.51
50m: 48.38
100m: 1:51.51
(1:03.13)
11 Poul Hendrik Rubeksen 2011 Havnar Svimjifelag +0.95 31 2:21.69
50m: 1:07.19
100m: 2:21.69
(1:14.50)
- Benjamin Havn 2011 Svimjifelagið Ægir +0.51 DSQ
SW 4.4 Tjóvstartur (startari og yvirdómari skulu vera samdir)
- Nóa Róason Stakksund 2011 Havnar Svimjifelag -.-- DNS
Kapping almenn: 15.05.2022 10:27:28
Kapping 28, 100m Frí Menn Bólkur 4 - Innleiðandi
FAR 50.04 Pal Joensen 1990 Suðuroyar Svimjifelag (FA Godby (SWE) 01.07.2009
FAR.JR 50.67 Magnus Jákupsson 1994 Havnar Svimjifelag (DEN) Laugardalslaug (ISL) 10.12.2011
Raðf Navn Føðiá Felag R.T FINA Tíð Munur
1 Líggjas Joensen 2008 Svimjifelagið Ægir +0.81 426 59.70 95,19 % Q
Entry time: 56.96 (+2.74)
50m: 29.02
100m: 59.70
(30.68)
2 Oddvaldur Leivsson 2008 Havnar Svimjifelag +0.72 395 1:01.24 102,56 % Q
Entry time: 1:02.85 (-1.61)
50m: 29.80
100m: 1:01.24
(31.44)
3 Bárður Ólavsson 2008 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.68 386 1:01.69 101,72 % Q
Entry time: 1:02.77 (-1.08)
50m: 30.14
100m: 1:01.69
(31.55)
4 Silas Dam Lindberg 2008 Havnar Svimjifelag +0.66 329 1:05.06 102,17 % Q
Entry time: 1:06.50 (-1.44)
50m: 31.26
100m: 1:05.06
(33.80)
5 Óli Mikkelsen 2008 Havnar Svimjifelag +0.67 323 1:05.49 114,04 % Q
Entry time: 1:16.19 (-10.70)
50m: 31.15
100m: 1:05.49
(34.34)
6 Ólavur Winther Jákupsson 2008 Havnar Svimjifelag +0.74 266 1:09.86 106,28 % Q
Entry time: 1:14.54 (-4.68)
50m: 33.37
100m: 1:09.86
(36.49)
7 Jónas Rói Fossádal 2009 Havnar Svimjifelag +0.74 200 1:16.75 97,71 %
Entry time: 1:15.03 (+1.72)
50m: 36.50
100m: 1:16.75
(40.25)
8 Dánial Petur Abrahamsen 2009 Fuglafjarðar Svimjifelag +0.88 175 1:20.20
50m: 35.99
100m: 1:20.20
(44.21)
9 Sigbjartur J. Egholm 2009 Havnar Svimjifelag +0.99 113 1:32.95
50m: 42.25
100m: 1:32.95
(50.70)
10 Jens Martin Dam 2009 Havnar Svimjifelag +0.98 102 1:36.02
50m: 45.39
100m: 1:36.02
(50.63)
11 Herbert Holm Johannesen 2008 Havnar Svimjifelag +0.78 94 1:38.76
50m: 43.16
100m: 1:38.76
(55.60)
12 Jónatan Anthoiussen 2009 Havnar Svimjifelag +0.93 68 1:49.74
50m: 47.28
100m: 1:49.74
(1:02.46)
Kapping almenn: 15.05.2022 10:27:28
15-05-2022 23:57.44 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 Loyvt: Svimjisamband Foroya

Image
Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner