2023-01-29   07:01:12
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Results for Aldursbólkameistarastevnan 2022

Below are all results from the competition shown by session.

Sunnudag

Document
Úrslit
Aldursbólkameistarastevna
Stað: Klaksvíkar Svimjihøll Fyrireikari Svimjisamband Føroya
Hylur: 25m Stevnudagur: mai 14, 2022 til mai 15, 2022
Kapping 33, 4x50m Blandað Kvinnur Bólkur 3 - Final
FAR 1:59.00 Havnar Svimjifelag Havnar Svimjifelag (FAR) Klaksvik (FAR) 01.11.2020
FAR.JR 2:01.00 Ægir Klaksvik Ægir Klaksvik (FAR) Klaksvik (FAR) 13.02.2016
Raðf Navn Aldur Felag FINA Tíð Munur
1 SuSvim 3 11 Suðuroyar Svimjifelag 111 3:32.85
Lea Í Trøðini 2011 AE211 +0.81 57.17 57.17
Margret Í Trøðini 2011 AE411 +0.77 1:05.03 2:02.20
Jórun Winther 2011 AA411 +0.94 44.85 2:47.05
Amalia Elita Bech Hjelm 2012 AA812 -.-- 45.80 3:32.85
2 HS Brugdur 11 Havnar Svimjifelag 85 3:52.09
Tóra Elisdóttir Thorkildshøj 2013 AA213 +0.78 57.27 57.27
Leah Biskopstø Nielsen 2012 AA612 +0.61 1:10.46 2:07.73
Maria Jacobsen 2012 AA412 +0.83 55.07 3:02.80
Lilja Sørensen 2011 AC411 +0.74 49.29 3:52.09
Kapping almenn: 15.05.2022 17:19:59
Kapping 33, 4x50m Blandað Kvinnur Bólkur 4 - Final
FAR 1:59.00 Havnar Svimjifelag Havnar Svimjifelag (FAR) Klaksvik (FAR) 01.11.2020
FAR.JR 2:01.00 Ægir Klaksvik Ægir Klaksvik (FAR) Klaksvik (FAR) 13.02.2016
Raðf Navn Aldur Felag FINA Tíð Munur
1 SuSvim 1 13 Suðuroyar Svimjifelag 211 2:51.84 108,36 
Emma Debes 2010 AB210 +0.74 41.85 41.85
Bára Hansen 2009 AB409 +0.63 49.44 1:31.29
Sissal Rógvadóttir 2010 AB610 +0.61 38.93 2:10.22
Lilja Strøm Winther 2009 AB609 +1.06 41.62 2:51.84
2 HS Wahoos 13 Havnar Svimjifelag 142 3:15.89
Diana av Reyni 2009 AD609 +0.81 47.97 47.97
Natasja Finsdóttir Ellingsgaard 2011 AA211 +0.64 59.19 1:47.16
Halla Háfoss 2009 AA209 +0.93 41.88 2:29.04
Kira Fernandez 2010 AE810 +1.22 46.85 3:15.89
- HS Brugdur 11 Havnar Svimjifelag 85 3:52.09
Tóra Elisdóttir Thorkildshøj 2013 AA213 +0.78 57.27 57.27
Leah Biskopstø Nielsen 2012 AA612 +0.61 1:10.46 2:07.73
Maria Jacobsen 2012 AA412 +0.83 55.07 3:02.80
Lilja Sørensen 2011 AC411 +0.74 49.29 3:52.09
- SuSvim 2 13 Suðuroyar Svimjifelag DNS
Eva Debess 2010 AA410 -.--
Talita Johannesen 2010 AB410 -.--
Bjarta í Lágabø 2009 AA609
Diana Bech 2010 AA210
Kapping almenn: 15.05.2022 17:19:59
15-05-2022 23:59.44 Dátaviðgerð: WinGrodan 2.9 Loyvt: Svimjisamband Foroya

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner