Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. kolo troboja FR-BM-VV 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
|
Organizator: |
PK Branik |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
maj 12, 2022 to maj 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. Disciplina, 100m Hrbtno Moški Ml. dečki 12 and younger – Final |
|
|
Dečki |
1:01.40 |
|
|
Nace Vovk |
2002 |
(SLO) |
Gjur/Győr (HUN) |
12/16/2016 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
1:07.41 |
|
|
Darin Sonnenschein |
1994 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/16/2006 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Max Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
204 |
1:27.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Žiga Koroš |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
198 |
1:28.93 |
+0.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Enis Bašić |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
189 |
1:30.21 |
+2.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mark Kojc |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
186 |
1:30.75 |
+2.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tarik Mešič Ščavničar |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
167 |
1:34.05 |
+6.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Edin Ajšić |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
165 |
1:34.47 |
+6.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Rene Markov |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
163 |
1:34.75 |
+6.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Nikolaj Strašek |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
163 |
1:34.83 |
+6.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Gal Topolnik |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
154 |
1:36.70 |
+8.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Maj Hacin |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
137 |
1:40.44 |
+12.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
David Planko |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
89 |
1:55.89 |
+27.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ian Sevčnikar |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
76 |
2:02.32 |
+34.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jadran Lojen Modrijan |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Anže Vrtič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 5/12/2022 5:07:41 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. Disciplina, 100m Hrbtno Moški Dečki 13-14 years – Final |
|
|
Dečki |
1:01.40 |
|
|
Nace Vovk |
2002 |
(SLO) |
Gjur/Győr (HUN) |
12/16/2016 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
1:07.41 |
|
|
Darin Sonnenschein |
1994 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/16/2006 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jani Regvat |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
400 |
1:10.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
387 |
1:11.15 |
+0.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Domen Lamot |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
338 |
1:14.39 |
+4.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Grega Navodnik |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
|
327 |
1:15.26 |
+4.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Žan Luka Vušnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
282 |
1:19.06 |
+8.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
269 |
1:20.24 |
+9.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Nik Vrabl |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
268 |
1:20.34 |
+9.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Omar Mustafić |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
|
232 |
1:24.31 |
+13.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Bor Rotovnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
231 |
1:24.40 |
+14.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Brin Lorger |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
221 |
1:25.72 |
+15.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Lovro Pogačar |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
220 |
1:25.79 |
+15.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Alexander Paternoster |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
218 |
1:26.13 |
+15.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Anej Dobnik |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
174 |
1:32.75 |
+22.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Nils Thorsten Cafuta |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
169 |
1:33.69 |
+23.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Tristan Majcenovič |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
139 |
1:39.98 |
+29.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Filip Brumen |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Patrik Brumen |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Noa Fricelj |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 5/12/2022 5:07:41 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. Disciplina, 100m Hrbtno Moški Starejši 15 and older – Final |
|
|
Dečki |
1:01.40 |
|
|
Nace Vovk |
2002 |
(SLO) |
Gjur/Győr (HUN) |
12/16/2016 |
|
|
|
|
Ml. dečki |
1:07.41 |
|
|
Darin Sonnenschein |
1994 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/16/2006 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sergej Fekonja |
2004 |
Plavalno društvo Maribor |
|
402 |
1:10.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
David Kos Lipušček |
2005 |
Plavalno društvo Maribor |
|
424 |
1:08.99 |
-1.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tian Kosec |
2005 |
Plavalno društvo Maribor |
|
481 |
1:06.14 |
-4.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nik Vrtarič |
2004 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
361 |
1:12.76 |
+2.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Philip Žnidar |
2007 |
Plavalni klub Velenje |
|
353 |
1:13.35 |
+3.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 5/12/2022 5:07:41 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-05-12 19:28:40 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|