2022-11-30   08:04:14
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Results for 16. Pokal Terme Ptuj 2022

Below are all results from the competition shown by session.

Document
Rezultati
16. Pokal Terme Ptuj 2022
Kraj: Terme Ptuj Organizator: PK Terme Ptuj
Bazen: 50m Datum tekmovanja maj 14, 2022 to maj 14, 2022
1. Disciplina, 4x50m Prosto Moški E – Final
Abs mošk 1:31.07 PK Ilirija Ljubljana PK Ilirija Ljubljana (SLO) Radovljica (SLO) 8/6/2009
Mes Ime Staro Klub FINA Čas Razlika
1 RL II. 12 Športno društvo Riba 2:23.00
Žiga Poljšak 2010 SLO.12391 36.01 36.01
Rok Sever 2011 SLO.13746 -.-- 37.73 1:13.74
Lev Gergeli 2010 SLO.13729 -.-- 37.70 1:51.44
Jakob Krapež 2011 SLO.13745 -.-- 31.56 2:23.00
2 TK I. 12 Plavalni klub Triglav Kranj 2:26.72 +3.72
Domen Maček 2010 SLO.14090 36.00 36.00
Tadej Sečnik 2012 SLO.13845 -.-- 35.00 1:11.00
Ožbej Bešter 2012 SLO.13237 -.-- 37.80 1:48.80
Ambrož Bešter 2011 SLO.14088 -.-- 37.92 2:26.72
3 TK II. 12 Plavalni klub Triglav Kranj 2:37.85 +14.85
Matevž Potočnik 2011 SLO.14098 36.06 36.06
Jakob Bavdek 2012 SLO.13819 -.-- 39.56 1:15.62
Rok Pugelj 2010 SLO.12858 -.-- 41.40 1:57.02
Jakob Sušec 2011 SLO.13859 -.-- 40.83 2:37.85
4 NC II. 0 Plavalni klub Neptun Celje 2:47.11 +24.11
38.87 38.87
-.-- 42.78 1:21.65
-.-- 43.17 2:04.82
-.-- 42.29 2:47.11
5 PAK V. 0 Športno društvo Plavalna akade 2:48.69 +25.69
6 TP II. 11 Plavalni klub Terme Ptuj 3:05.86 +42.86
Andraž Korošec 2011 SLO.14537 42.22 42.22
Leon Zver 2012 SLO.14533 -.-- 42.22
Gašper Korošec 2012 SLO.14538 2:27.14 2:27.14
Jakob Horvat 2012 SLO.14628 -.-- 38.72 3:05.86
7 PAK III. 9 Športno društvo Plavalna akade 3:18.92 +55.92
Mare Kancler 2013 SLO.14651 48.35 48.35
Tjaš Sel 2013 SLO.14658 -.-- 46.77 1:35.12
Vid Petek 2013 SLO.14656 -.-- 51.92 2:27.04
Jaka Krajnc 2014 SLO.14655 -.-- 51.88 3:18.92
8 PAK II. 12 Športno društvo Plavalna akade 3:23.69 +1:00.6
Žan Predikaka 2012 SLO.14584 52.79 52.79
Vid Maračić 2010 SLO.14583 -.-- 46.01 1:38.80
Mark Senčar 2011 SLO.13628 -.-- 55.50 2:34.30
Maks Šeruga 2011 SLO.13629 -.-- 49.39 3:23.69
Uradni čas: 5/14/2022 9:23:11 AM
1. Disciplina, 4x50m Prosto Moški D – Final
Abs mošk 1:31.07 PK Ilirija Ljubljana PK Ilirija Ljubljana (SLO) Radovljica (SLO) 8/6/2009
Mes Ime Staro Klub FINA Čas Razlika
1 RL I. 14 Športno društvo Riba 1:52.34
Matic Potnik 2008 SLO.11657 28.59 28.59
Jakob Kovačič Lovšin 2009 SLO.13191 -.-- 29.93 58.52
Maj Krdžalić 2009 SLO.13283 -.-- 26.89 1:25.41
Mark Frolov 2008 SLO.13764 -.-- 26.93 1:52.34
2 PC II. 14 Društvo vodnih športov POSEJD 2:02.98 +10.64
Aidan Ermenc 2008 SLO.11251 30.68 30.68
Maj Ramšak 2009 SLO.13841 -.-- 32.97 1:03.65
Miha Polutnik 2008 SLO.13848 -.-- 30.08 1:33.73
Maksim Luskar 2008 SLO.11138 -.-- 29.25 2:02.98
3 NC I. 13 Plavalni klub Neptun Celje 2:03.63 +11.29
Danilo Obačkič 2009 SLO.11164 29.86 29.86
Miha Čujež 2010 SLO.11163 -.-- 30.22 1:00.08
Nejc Šetina 2009 SLO.12462 -.-- 31.45 1:31.53
Nik Perc 2009 SLO.11165 -.-- 32.10 2:03.63
4 PAK IV. 0 Športno društvo Plavalna akade 2:29.38 +37.04
Uradni čas: 5/14/2022 9:23:11 AM
1. Disciplina, 4x50m Prosto Moški C – Final
Abs mošk 1:31.07 PK Ilirija Ljubljana PK Ilirija Ljubljana (SLO) Radovljica (SLO) 8/6/2009
Mes Ime Staro Klub FINA Čas Razlika
1 PAK I. 16 Športno društvo Plavalna akade 1:56.16
Matevž Kostanjevec 2007 SLO.12786 26.77 26.77
Jurij Peteršič 2006 SLO.12790 -.-- 28.19 54.96
Luka Muhič 2006 SLO.13198 -.-- 28.65 1:23.61
Lukas Škrinjar 2007 SLO.12106 -.-- 32.55 1:56.16
2 PDM III. 0 Plavalno društvo Maribor 2:02.26 +6.10
- TP III. 15 Plavalni klub Terme Ptuj DNS
Tilen Gavez 2010 SLO.14689
Tim Hazemali 2007 SLO.13168
Jan Čepe 2012 SLO.14598
Teodor Težak 2010 SLO.14483
Uradni čas: 5/14/2022 9:23:11 AM
1. Disciplina, 4x50m Prosto Moški B – Final
Abs mošk 1:31.07 PK Ilirija Ljubljana PK Ilirija Ljubljana (SLO) Radovljica (SLO) 8/6/2009
Mes Ime Staro Klub FINA Čas Razlika
1 BM I. 17 Plavalni klub Branik Maribor 1:45.78
Jaka Gal Bezjak 2007 SLO.12019 26.68 26.68
Timotej Belšak 2005 SLO.12260 -.-- 26.34 53.02
Lan Volavšek 2005 SLO.13177 -.-- 28.08 1:21.10
Nejc Bezjak 2005 SLO.10442 -.-- 24.68 1:45.78
2 BP I. 18 Plavalni klub Biser Piran - Nuoto  1:51.64 +5.86
Matic Turk 2004 SLO.9809 25.01 25.01
Maj Pribac 2006 SLO.10774 -.-- 26.83 51.84
Lan Pribac 2009 SLO.12132 -.-- 33.30 1:25.14
Val Benčič 2007 SLO.10772 -.-- 26.50 1:51.64
Uradni čas: 5/14/2022 9:23:11 AM
1. Disciplina, 4x50m Prosto Moški A – Final
Abs mošk 1:31.07 PK Ilirija Ljubljana PK Ilirija Ljubljana (SLO) Radovljica (SLO) 8/6/2009
Mes Ime Staro Klub FINA Čas Razlika
1 PDM I. 20 Plavalno društvo Maribor 1:42.71
Tian Kosec 2005 SLO.11629 25.75 25.75
Žan Luka Kralj 2002 SLO.6871 -.-- 24.62 50.37
David Kos Lipušček 2005 SLO.11114 -.-- 26.13 1:16.50
Sergej Fekonja 2004 SLO.10947 -.-- 26.21 1:42.71
2 PC I. 19 Društvo vodnih športov POSEJD 1:48.00 +5.29
Liam Einar Matko Marcius 2004 SLO.11569 26.26 26.26
Alen Luskar 2003 SLO.9712 -.-- 25.17 51.43
Tilen Grobelnik 2006 SLO.10978 -.-- 28.00 1:19.43
Jan Kiker 2007 SLO.10756 -.-- 28.57 1:48.00
3 FR I. 0 Plavalni klub Fužinar Ravne na K 1:49.07 +6.36
4 PDM II. 30 Plavalno društvo Maribor 1:55.76 +13.05
Matej Rajšp 1992 SLO.14487 26.87 26.87
Luka Globovnik 1995 SLO.8371 -.-- 28.64 55.51
Nejc Globovnik 2004 SLO.14491 -.-- 30.72 1:26.23
Darjan Štajnmec 2000 SLO.13147 -.-- 29.53 1:55.76
5 TP I. 19 Plavalni klub Terme Ptuj 2:03.59 +20.88
Pavel Čič 2003 SLO.9884 29.59 29.59
Luka Štandeker 2009 SLO.14534 -.-- 34.10 1:03.69
Tomaž Holc 2006 SLO.10486 -.-- 30.36 1:34.05
Marko Zelenjak 2003 SLO.12049 -.-- 29.54 2:03.59
- RL I. 14 Športno društvo Riba 1:52.34 +9.63
Matic Potnik 2008 SLO.11657 28.59 28.59
Jakob Kovačič Lovšin 2009 SLO.13191 -.-- 29.93 58.52
Maj Krdžalić 2009 SLO.13283 -.-- 26.89 1:25.41
Mark Frolov 2008 SLO.13764 -.-- 26.93 1:52.34
- RL II. 12 Športno društvo Riba 2:23.00 +40.29
Žiga Poljšak 2010 SLO.12391 36.01 36.01
Rok Sever 2011 SLO.13746 -.-- 37.73 1:13.74
Lev Gergeli 2010 SLO.13729 -.-- 37.70 1:51.44
Jakob Krapež 2011 SLO.13745 -.-- 31.56 2:23.00
Uradni čas: 5/14/2022 9:23:11 AM
2022-05-14 10:34:21 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licenca: Slovenian Swimming Association
Document
Rezultati
16. Pokal Terme Ptuj 2022
Kraj: Terme Ptuj Organizator: PK Terme Ptuj
Bazen: 50m Datum tekmovanja maj 14, 2022 to maj 14, 2022
2. Disciplina, 4x50m Prosto Ženske E – Final
Abs žensk 1:47.02 PK Olimpija Ljubljana PK Olimpija Ljubljana (SL Kranj (SLO) 8/4/2017
Mes Ime Staro Klub FINA Čas Razlika
1 RL II. 11 Športno društvo Riba 2:15.26
Tricija Gartner 2011 SLO.13740 32.33 32.33
Carolina Elsner 2011 SLO.13051 -.-- 35.32 1:07.65
Manca Kadivnik 2011 SLO.13398 -.-- 35.51 1:43.16
Ivona Domič 2011 SLO.13390 -.-- 32.10 2:15.26
2 TK I. 11 Plavalni klub Triglav Kranj 2:19.53 +4.27
Liu Voga 2011 SLO.13796 34.71 34.71
Lara Brolih 2011 SLO.13224 -.-- 33.83 1:08.54
Manca Pogačar 2012 SLO.12885 -.-- 34.05 1:42.59
Karin Jakša Jovanovski 2011 SLO.13213 -.-- 36.94 2:19.53
3 RT I. 11 Plavalni klub Rudar Trbovlje 2:22.62 +7.36
Špela Oberžan 2011 SLO.13861 37.35 37.35
Iva Knez 2011 SLO.14084 -.-- 37.16 1:14.51
Inja Zupančič 2011 SLO.13933 -.-- 37.69 1:52.20
Pia Zore 2011 SLO.11367 -.-- 30.42 2:22.62
4 TK II. 10 Plavalni klub Triglav Kranj 2:39.72 +24.46
Tosha Poredoš Kusterle 2012 SLO.13826 36.58 36.58
Nika Sredojević 2012 SLO.13866 -.-- 38.99 1:15.57
Mia Bukovac 2012 SLO.13958 -.-- 39.51 1:55.08
Jerca Eržen 2012 SLO.13832 -.-- 44.64 2:39.72
5 PAK IV. 11 Športno društvo Plavalna akade 3:18.45 +1:03.1
Frida Dimovski 2011 SLO.13616 40.30 40.30
40.30 40.30
Ota Brina Podlesnik 2012 SLO.14641 -.-- 52.50 1:32.80
-.-- 52.50 1:32.80
Nikita Maračić 2013 SLO.14571 -.-- 53.72 2:26.52
-.-- 53.72 2:26.52
Mara Zebec 2011 SLO.14660 -.-- 51.93 3:18.45
-.-- 51.93 3:18.45
6 TP III. 11 Plavalni klub Terme Ptuj 3:18.76 +1:03.5
Leja Španinger 2011 SLO.13415 52.34 52.34
Mila Bedrać 2011 SLO.14535 48.71 1:41.05
Sara Maček 2011 SLO.14539 49.78 2:30.83
Brina Ros 2011 SLO.14532 47.93 3:18.76
Uradni čas: 5/14/2022 10:13:50 AM
2. Disciplina, 4x50m Prosto Ženske D – Final
Abs žensk 1:47.02 PK Olimpija Ljubljana PK Olimpija Ljubljana (SL Kranj (SLO) 8/4/2017
Mes Ime Staro Klub FINA Čas Razlika
1 RL I. 13 Športno društvo Riba 2:04.86
Tia Velkavrh Rebolj 2009 SLO.13061 34.13 34.13
Katja Marolt 2009 12386 -.-- 32.59 1:06.72
Sara Sever 2009 SLO.12382 -.-- 30.22 1:36.94
Siena Lehmann 2009 SLO.12390 -.-- 27.92 2:04.86
2 PAK III. 13 Športno društvo Plavalna akade 2:14.58 +9.72
Eva Hvalec 2009 SLO.13104 32.33 32.33
32.33 32.33
Mia Jovanović 2009 SLO.12577 -.-- 34.04 1:06.37
-.-- 34.04 1:06.37
Sofija Peteršič 2009 SLO.12576 -.-- 34.66 1:41.03
-.-- 34.66 1:41.03
Nuša Planinšec 2010 SLO.13655 -.-- 33.55 2:14.58
-.-- 33.55 2:14.58
3 NC I. 13 Plavalni klub Neptun Celje 2:16.71 +11.85
Elina Bratina 2009 SLO.11781 32.38 32.38
Taya Čanžek 2009 SLO.12516 -.-- 32.86 1:05.24
Taja Pecelj 2009 SLO.11158 -.-- 35.32 1:40.56
Iza Kalšnik 2009 SLO.12455 -.-- 36.15 2:16.71
4 TK III. 13 Plavalni klub Triglav Kranj 2:18.40 +13.54
Tijana Šutić 2009 SLO.12315 34.54 34.54
34.54 34.54
Eva Šušteršič 2010 SLO.13438 -.-- 32.05 1:06.59
-.-- 32.05 1:06.59
Justina Pika Lapuh 2010 SLO.13006 -.-- 1:06.59
-.-- 1:06.59
Meta Komelj 2010 SLO.13226 -.-- 2:18.40 2:18.40
-.-- 2:18.40 2:18.40
5 PAK II. 12 Športno društvo Plavalna akade 2:38.50 +33.64
Brina Mojsilović Meznarič 2012 SLO.13408 37.19 37.19
Ula Tinka Podlesnik 2010 SLO.14572 -.-- 40.39 1:17.58
Žanin Krušič 2010 SLO.13098 -.-- 36.84 1:54.42
Pija Pisar 2010 SLO.14575 -.-- 44.08 2:38.50
Uradni čas: 5/14/2022 10:13:50 AM
2. Disciplina, 4x50m Prosto Ženske C – Final
Abs žensk 1:47.02 PK Olimpija Ljubljana PK Olimpija Ljubljana (SL Kranj (SLO) 8/4/2017
Mes Ime Staro Klub FINA Čas Razlika
1 PAK I. 15 Športno društvo Plavalna akade 1:58.62
Eli Kumer 2008 SLO.12788 31.10 31.10
Ema Zorec 2007 SLO.12171 -.-- 28.11 59.21
Lina Maltarić 2008 SLO.12104 -.-- 29.03 1:28.24
Emma Krevs 2008 SLO.13405 -.-- 30.38 1:58.62
2 TP I. 14 Plavalni klub Terme Ptuj 2:30.22 +31.60
Zala Črepinko 2010 SLO.13414 37.60 37.60
Aneja Zamuda 2009 SLO.13536 -.-- 37.36 1:14.96
Nuša Arnuš 2010 SLO.12641 -.-- 37.09 1:52.05
Ana Črepinko 2008 SLO.12666 -.-- 38.17 2:30.22
Uradni čas: 5/14/2022 10:13:50 AM
2. Disciplina, 4x50m Prosto Ženske B – Final
Abs žensk 1:47.02 PK Olimpija Ljubljana PK Olimpija Ljubljana (SL Kranj (SLO) 8/4/2017
Mes Ime Staro Klub FINA Čas Razlika
1 PDM I. 17 Plavalno društvo Maribor 2:23.61
Danaja Petek 2005 SLO.10790 29.25 29.25
Elinn Muraus 2005 SLO.9720 -.-- 31.38 1:00.63
Evelyn Najvirt 2007 SLO.11632 -.-- 31.64 1:32.27
Katarina Lepenik 2007 SLO.11484 -.-- 51.34 2:23.61
Uradni čas: 5/14/2022 10:13:50 AM
2. Disciplina, 4x50m Prosto Ženske A – Final
Abs žensk 1:47.02 PK Olimpija Ljubljana PK Olimpija Ljubljana (SL Kranj (SLO) 8/4/2017
Mes Ime Staro Klub FINA Čas Razlika
1 TP II. 19 Plavalni klub Terme Ptuj 2:43.82
Maša Jeza 2003 SLO.9345 37.22 37.22
Katarina Strelec 2010 SLO.14536 -.-- 44.72 1:21.94
Ivana Majcen 2010 SLO.14744 -.-- 39.98 2:01.92
Laura Božičko 2011 SLO.13937 -.-- 41.90 2:43.82
Uradni čas: 5/14/2022 10:13:50 AM
2022-05-14 10:59:33 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licenca: Slovenian Swimming Association
Document
Rezultati
16. Pokal Terme Ptuj 2022
Kraj: Terme Ptuj Organizator: PK Terme Ptuj
Bazen: 50m Datum tekmovanja maj 14, 2022 to maj 14, 2022
3. Disciplina, 200m Delfin Moški D – Final
Abs mošk 1:57.05 Robert Žbogar 1989  (SLO) Rio de Janeiro (BRA) 8/8/2016
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Maj Krdžalić 2009 Športno društvo Riba 338 2:38.92
50m: 33.00
100m: 1:12.08
(39.08)
150m: 1:54.44
(42.36)
200m: 2:38.92
(44.48)
2 Aljoša Vihernik 2008 Plavalni klub Neptun Celje 325 2:41.00 +2.08
50m: 33.67
100m: 1:14.08
(40.41)
150m: 1:57.32
(43.24)
200m: 2:41.00
(43.68)
Uradni čas: 5/14/2022 9:42:40 AM
3. Disciplina, 200m Delfin Moški C – Final
Abs mošk 1:57.05 Robert Žbogar 1989  (SLO) Rio de Janeiro (BRA) 8/8/2016
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Bor Vran-Benkovič 2007 Plavalni klub Branik Maribor 605 2:10.88
50m: 27.96
100m: 1:01.48
(33.52)
150m: 1:36.44
(34.96)
200m: 2:10.88
(34.44)
2 Jakob Lesjak 2006 Plavalni klub Neptun Celje 468 2:22.62 +11.74
50m: 31.35
100m: 1:07.64
(36.29)
150m: 1:45.08
(37.44)
200m: 2:22.62
(37.54)
3 Taj Zupančič 2007 Plavalni klub Rudar Trbovlje 436 2:25.93 +15.05
50m: 31.06
100m: 1:08.21
(37.15)
150m: 1:46.90
(38.69)
200m: 2:25.93
(39.03)
4 Tian Zupanič 2007 Plavalni klub Neptun Celje 318 2:42.13 +31.25
50m: 34.52
100m: 1:15.63
(41.11)
150m: 1:58.82
(43.19)
200m: 2:42.13
(43.31)
Uradni čas: 5/14/2022 9:42:40 AM
3. Disciplina, 200m Delfin Moški B – Final
Abs mošk 1:57.05 Robert Žbogar 1989  (SLO) Rio de Janeiro (BRA) 8/8/2016
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Nik Vrtarič 2004 Plavalni klub Branik Maribor 458 2:23.61
50m: 30.45
100m: 1:07.01
(36.56)
150m: 1:44.78
(37.77)
200m: 2:23.61
(38.83)
2 Sergej Fekonja 2004 Plavalno društvo Maribor 427 2:27.01 +3.40
50m: 32.66
100m: 1:09.93
(37.27)
150m: 1:48.35
(38.42)
200m: 2:27.01
(38.66)
Uradni čas: 5/14/2022 9:42:40 AM
2022-05-14 09:45:43 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licenca: Slovenian Swimming Association
Document
Rezultati
16. Pokal Terme Ptuj 2022
Kraj: Terme Ptuj Organizator: PK Terme Ptuj
Bazen: 50m Datum tekmovanja maj 14, 2022 to maj 14, 2022
4. Disciplina, 200m Delfin Ženske E – Final
Abs žensk 2:07.05 Sara Isaković 1988  (SLO) Rim/Rome (ITA) 6/6/2008
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Lara Brolih 2011 Plavalni klub Triglav Kranj 223 3:20.61
50m: 41.28
100m: 1:33.15
(51.87)
150m: 2:27.04
(53.89)
200m: 3:20.61
(53.57)
2 Špela Oberžan 2011 Plavalni klub Rudar Trbovlje 186 3:33.12 +12.51
50m: 43.00
100m: 1:40.64
(57.64)
150m: 2:36.06
(55.42)
200m: 3:33.12
(57.06)
Uradni čas: 5/14/2022 9:46:25 AM
4. Disciplina, 200m Delfin Ženske D – Final
Abs žensk 2:07.05 Sara Isaković 1988  (SLO) Rim/Rome (ITA) 6/6/2008
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Ela Žagar 2009 Društvo vodnih športov POSEJD 350 2:52.70
50m: 35.38
100m: 1:19.34
(43.96)
150m: 2:08.07
(48.73)
200m: 2:52.70
(44.63)
2 Eva Hvalec 2009 Športno društvo Plavalna akade 266 3:09.18 +16.48
50m: 38.81
100m: 1:30.18
(51.37)
150m: 2:20.75
(50.57)
200m: 3:09.18
(48.43)
3 Mojca Oberžan 2010 Plavalni klub Rudar Trbovlje 263 3:09.92 +17.22
50m: 40.54
100m: 1:30.00
(49.46)
150m: 2:21.57
(51.57)
200m: 3:09.92
(48.35)
4 Eliana Hlastan 2009 Plavalni klub Fužinar Ravne na K 254 3:12.27 +19.57
50m: 38.52
100m: 1:27.31
(48.79)
150m: 2:18.81
(51.50)
200m: 3:12.27
(53.46)
Uradni čas: 5/14/2022 9:46:25 AM
4. Disciplina, 200m Delfin Ženske C – Final
Abs žensk 2:07.05 Sara Isaković 1988  (SLO) Rim/Rome (ITA) 6/6/2008
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Zala Mojsilović Meznarič 2008 Športno društvo Plavalna akade 413 2:43.54
50m: 34.62
100m: 1:14.62
(40.00)
150m: 1:57.85
(43.23)
200m: 2:43.54
(45.69)
Uradni čas: 5/14/2022 9:46:25 AM
4. Disciplina, 200m Delfin Ženske B – Final
Abs žensk 2:07.05 Sara Isaković 1988  (SLO) Rim/Rome (ITA) 6/6/2008
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Špela Sedič 2006 Športno društvo Plavalna akade 335 2:55.24
50m: 35.14
100m: 1:18.27
(43.13)
150m: 2:04.61
(46.34)
200m: 2:55.24
(50.63)
Uradni čas: 5/14/2022 9:46:25 AM
2022-05-14 09:46:27 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licenca: Slovenian Swimming Association
Document
Rezultati
16. Pokal Terme Ptuj 2022
Kraj: Terme Ptuj Organizator: PK Terme Ptuj
Bazen: 50m Datum tekmovanja maj 14, 2022 to maj 14, 2022
5. Disciplina, 50m Prsno Moški E – Final
Abs mošk 26.70 Damir Dugonjić 1988  (SLO) Kazan (RUS) 8/4/2015
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 David Planko 2010 Plavalni klub Branik Maribor 240 41.72
2 Taj Novak 2011 Plavalni klub Ribnica 162 47.52 +5.80
3 Alessandro Ambrožič 2010 Plavalni klub Ribnica 153 48.43 +6.71
4 Tibor Starc 2011 Plavalni klub Ribnica 151 48.67 +6.95
5 Nejc Vizjak 2011 Športno društvo Plavalna akade 148 48.96 +7.24
6 Jaka Štalcer 2010 Športno društvo Plavalna akade 148 48.97 +7.25
7 Matija Šprah 2010 Športno društvo Plavalna akade 142 49.66 +7.94
=8 Vid Debeljak 2011 Plavalni klub Ribnica 137 50.23 +8.51
=8 Jaša Skakić 2010 Plavalni klub Neptun Celje 137 50.23 +8.51
10 Gal Topolnik 2010 Plavalni klub Branik Maribor 134 50.71 +8.99
11 Jaka Šeruga 2010 Plavalni klub Zdravilišče Radenci 131 50.99 +9.27
12 Benjamin Smrkolj 2012 Plavalni klub Triglav Kranj 128 51.47 +9.75
13 Andraž Korošec 2011 Plavalni klub Terme Ptuj 123 52.13 +10.41
14 Rene Markov 2010 Plavalni klub Branik Maribor 113 53.58 +11.86
15 Jakob Horvat 2012 Plavalni klub Terme Ptuj 112 53.69 +11.97
16 Filip Žagar 2012 Plavalni klub Ribnica 111 53.90 +12.18
17 Maj Hacin 2011 Plavalni klub Branik Maribor 110 54.15 +12.43
18 Rok Sever 2011 Športno društvo Riba 108 54.42 +12.70
19 Lovro Kekec 2011 Plavalni klub Neptun Celje 108 54.45 +12.73
20 Urh Videnšek 2012 Plavalni klub Neptun Celje 106 54.73 +13.01
21 Tjaš Sel 2013 Športno društvo Plavalna akade 105 54.84 +13.12
22 Sven Sokač 2011 Športno društvo Riba 105 55.00 +13.28
23 Vasilij Mihelič 2012 Plavalni klub Ribnica 94 56.88 +15.16
24 Nikolaj Strašek 2010 Plavalni klub Branik Maribor 93 57.22 +15.50
25 Gašper Korošec 2012 Plavalni klub Terme Ptuj 81 59.92 +18.20
26 Vid Petek 2013 Športno društvo Plavalna akade 77 1:00.75 +19.03
27 Deni Premuš 2013 GPK Međimurje 73 1:02.03 +20.31
28 Mare Kancler 2013 Športno društvo Plavalna akade 71 1:02.50 +20.78
29 Jaka Krajnc 2014 Športno društvo Plavalna akade 70 1:02.83 +21.11
30 Vid Jaušovec 2012 Plavalni klub Terme Ptuj 58 1:06.87 +25.15
31 Jan Čepe 2012 Plavalni klub Terme Ptuj 48 1:11.40 +29.68
32 Miha Toplak 2011 Športno društvo Plavalna akade 42 1:14.57 +32.85
- Jaka Emeršič 2013 Športno društvo Plavalna akade DSQ
SW 4.4
- Lovro Polanec 2014 Športno društvo Plavalna akade DSQ
SW 7.6
- Staš Satler 2012 Plavalni klub Terme Ptuj DSQ
SW 7.4
- Maks Šeruga 2011 Športno društvo Plavalna akade DSQ
SW 7.5
- Urban Vrabl 2014 Plavalni klub Terme Ptuj DSQ
SW 7.2
- Nik Lamovšek 2010 Plavalni klub Triglav Kranj DNS
- Anže Vrtič 2010 Plavalni klub Branik Maribor DNS
Uradni čas: 5/14/2022 10:03:07 AM
5. Disciplina, 50m Prsno Moški D – Final
Abs mošk 26.70 Damir Dugonjić 1988  (SLO) Kazan (RUS) 8/4/2015
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Julijan Pevec 2008 Plavalni klub Neptun Celje 435 34.24
2 Teo Starc 2008 Plavalni klub Ribnica 413 34.82 +0.58
3 Vid Čujež 2008 Plavalni klub Neptun Celje 388 35.55 +1.31
4 Aidan Ermenc 2008 Društvo vodnih športov POSEJD 298 38.83 +4.59
5 Bor Rotovnik 2009 Plavalni klub Fužinar Ravne na K 281 39.61 +5.37
6 Jaka Petek 2008 Plavalni klub Ribnica 265 40.39 +6.15
7 Martin Fošnarič 2009 Plavalni klub Neptun Celje 218 43.06 +8.82
8 Maj Ramšak 2009 Društvo vodnih športov POSEJD 210 43.60 +9.36
9 Kristjan Jevševar 2009 Plavalno društvo Maribor 179 45.96 +11.72
10 Nils Thorsten Cafuta 2009 Plavalni klub Branik Maribor 146 49.26 +15.02
11 Elias Bender 2009 Športno društvo Plavalna akade 102 55.36 +21.12
- Vito Ferčak 2008 Plavalni klub Zdravilišče Radenci DSQ
SW 7.6
- Anej Dobnik 2009 Plavalni klub Branik Maribor DNS
Uradni čas: 5/14/2022 10:03:07 AM
5. Disciplina, 50m Prsno Moški C – Final
Abs mošk 26.70 Damir Dugonjić 1988  (SLO) Kazan (RUS) 8/4/2015
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Val Benčič 2007 Plavalni klub Biser Piran - Nuoto  538 31.90
2 Kevin Verbole 2007 Plavalni klub Fužinar Ravne na K 461 33.58 +1.68
3 Luka Bračko 2007 GPK Međimurje 448 33.90 +2.00
4 Niko Glavina 2006 GPK Međimurje 446 33.94 +2.04
5 Maj Pribac 2006 Plavalni klub Biser Piran - Nuoto  422 34.57 +2.67
6 Gari Klenovšek 2006 Plavalni klub Branik Maribor 327 37.66 +5.76
7 Val Perko 2007 Plavalni klub Branik Maribor 312 38.23 +6.33
8 Dementii Savchik 2007 Društvo vodnih športov POSEJD 249 41.20 +9.30
9 Maj Golec 2007 Društvo vodnih športov POSEJD 181 45.81 +13.91
- Vito Zajko Ljubec 2007 Športno društvo Plavalna akade DSQ
SW 7.6
Uradni čas: 5/14/2022 10:03:07 AM
5. Disciplina, 50m Prsno Moški B – Final
Abs mošk 26.70 Damir Dugonjić 1988  (SLO) Kazan (RUS) 8/4/2015
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 David Kos Lipušček 2005 Plavalno društvo Maribor 464 33.51
2 Tian Kosec 2005 Plavalno društvo Maribor 440 34.10 +0.59
- Nejc Globovnik 2004 Plavalno društvo Maribor DSQ
SW 7.6
- Teo Reberšek 2005 Plavalno društvo Maribor DSQ
SW 7.6
Uradni čas: 5/14/2022 10:03:07 AM
5. Disciplina, 50m Prsno Moški A – Final
Abs mošk 26.70 Damir Dugonjić 1988  (SLO) Kazan (RUS) 8/4/2015
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Anže Koroš 2003 Plavalni klub Fužinar Ravne na K 544 31.77
2 Timotej Štern 2003 Plavalni klub Branik Maribor 535 31.95 +0.18
Uradni čas: 5/14/2022 10:03:07 AM
2022-05-14 10:03:09 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licenca: Slovenian Swimming Association
Document
Rezultati
16. Pokal Terme Ptuj 2022
Kraj: Terme Ptuj Organizator: PK Terme Ptuj
Bazen: 50m Datum tekmovanja maj 14, 2022 to maj 14, 2022
6. Disciplina, 50m Prsno Ženske E – Final
Abs žensk 31.12 Tara Vovk 2000  (SLO) Westmont (USA) 3/3/2022
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Manja Potnik 2011 Športno društvo Riba 290 44.25
2 Noemi Borišek 2011 Plavalni klub Rudar Trbovlje 253 46.32 +2.07
3 Iva Knez 2011 Plavalni klub Rudar Trbovlje 221 48.40 +4.15
4 Sara Gradin 2011 Plavalni klub Branik Maribor 213 49.01 +4.76
5 Brina Ros 2011 Plavalni klub Terme Ptuj 179 51.97 +7.72
6 Gea Lozer 2013 Plavalni klub Neptun Celje 171 52.76 +8.51
7 Maruša Šobak 2011 Plavalni klub Zdravilišče Radenci 167 53.14 +8.89
8 Zoja Žugič Jehart 2011 Športno društvo Riba 163 53.60 +9.35
9 Laura Božičko 2011 Plavalni klub Terme Ptuj 159 54.06 +9.81
10 Sara Maček 2011 Plavalni klub Terme Ptuj 145 55.75 +11.50
11 Leja Španinger 2011 Plavalni klub Terme Ptuj 133 57.33 +13.08
12 Zoja Spevan 2011 Športno društvo Plavalna akade 133 57.34 +13.09
13 Mila Bedrać 2011 Plavalni klub Terme Ptuj 116 59.98 +15.73
14 Tea Turk 2012 GPK Međimurje 114 1:00.32 +16.07
15 Zoja Prelesnik 2012 Plavalni klub Ribnica 112 1:00.62 +16.37
16 Nikita Maračić 2013 Športno društvo Plavalna akade 107 1:01.56 +17.31
17 Aurelija Šeruga 2011 Plavalni klub Terme Ptuj 104 1:02.20 +17.95
18 Laura Kanižaj 2012 GPK Međimurje 104 1:02.30 +18.05
19 Čarna Kuhar 2011 Plavalni klub Terme Ptuj 96 1:03.97 +19.72
20 Leda Borlinić 2012 GPK Međimurje 93 1:04.56 +20.31
21 Floriana Zoja Mikložič 2011 Plavalni klub Terme Ptuj 81 1:07.69 +23.44
22 Hanna Bender 2012 Športno društvo Plavalna akade 63 1:13.41 +29.16
23 Leila Alsubaibai 2013 Športno društvo Plavalna akade 34 1:29.85 +45.60
- Brina Korošec 2013 Plavalni klub Terme Ptuj DSQ
SW 7.1
- Julija Kotar 2011 Plavalni klub Terme Ptuj DSQ
SW 7.5
- Enja Cafuta 2012 Plavalni klub Terme Ptuj DNS
- Tinkara Čučak 2014 Plavalni klub Terme Ptuj DNS
- Eva Majcen 2013 Plavalni klub Terme Ptuj DNS
- Marija Majcen 2012 Plavalni klub Terme Ptuj DNS
- Lili Pacher 2011 Plavalni klub Terme Ptuj DNS
Uradni čas: 5/14/2022 10:20:29 AM
6. Disciplina, 50m Prsno Ženske D – Final
Abs žensk 31.12 Tara Vovk 2000  (SLO) Westmont (USA) 3/3/2022
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Taya Čanžek 2009 Plavalni klub Neptun Celje 366 40.94
2 Manja Ilc 2009 Plavalni klub Ribnica 357 41.27 +0.33
3 Zara Knez 2010 Plavalni klub Fužinar Ravne na K 353 41.45 +0.51
4 Špela Liponik 2009 Plavalni klub Branik Maribor 350 41.57 +0.63
5 Polona Tanko 2010 Plavalni klub Ribnica 346 41.72 +0.78
6 Aleksandra Šlebnik Gnamuš 2010 Plavalni klub Fužinar Ravne na K 300 43.76 +2.82
7 Taja Pecelj 2009 Plavalni klub Neptun Celje 283 44.60 +3.66
8 Neža Gabor 2009 Plavalni klub Zdravilišče Radenci 279 44.82 +3.88
9 Lina Vidovič 2010 Plavalni klub Branik Maribor 254 46.23 +5.29
10 Iza Kalšnik 2009 Plavalni klub Neptun Celje 240 47.13 +6.19
11 Sofija Peteršič 2009 Športno društvo Plavalna akade 207 49.53 +8.59
12 Žanin Krušič 2010 Športno društvo Plavalna akade 200 50.10 +9.16
13 Inja Kuk 2010 Plavalni klub Ribnica 196 50.42 +9.48
14 Ula Tinka Podlesnik 2010 Športno društvo Plavalna akade 191 50.79 +9.85
15 Pija Pisar 2010 Športno društvo Plavalna akade 159 54.08 +13.14
16 Ivana Majcen 2010 Plavalni klub Terme Ptuj 150 55.14 +14.20
17 Maja Kolarič 2010 Plavalni klub Zdravilišče Radenci 148 55.36 +14.42
18 Lana Gabor 2010 Plavalni klub Branik Maribor 138 56.61 +15.67
19 Katarina Šeruga 2009 Plavalni klub Terme Ptuj 138 56.62 +15.68
20 Zala Rus 2010 Športno društvo Plavalna akade 136 56.86 +15.92
21 Karmen Jug 2010 Plavalni klub Terme Ptuj 115 1:00.14 +19.20
22 Vita Bezjak 2010 Plavalni klub Terme Ptuj 89 1:05.62 +24.68
- Zala Črepinko 2010 Plavalni klub Terme Ptuj DSQ
SW 7.5
- Erin Cafuta 2010 Plavalni klub Terme Ptuj DNS
- Klara Ciglič 2010 Plavalni klub Terme Ptuj DNS
- Lija Helbl 2010 Plavalni klub Fužinar Ravne na K DNS
- Tjaša Horvat 2010 Plavalni klub Branik Maribor DNS
Uradni čas: 5/14/2022 10:20:29 AM
6. Disciplina, 50m Prsno Ženske C – Final
Abs žensk 31.12 Tara Vovk 2000  (SLO) Westmont (USA) 3/3/2022
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Lina Maltarić 2008 Športno društvo Plavalna akade 518 36.46
2 Ivana Lukan 2008 Plavalni klub Kamnik 461 37.91 +1.45
3 Tinkara Car 2007 Plavalni klub Zdravilišče Radenci 391 40.04 +3.58
4 Dorotea Vlahov 2008 Plavalni klub Ribnica 367 40.90 +4.44
5 Katarina Frlec 2008 Plavalni klub Triglav Kranj 348 41.64 +5.18
6 Zala Porobija 2008 Plavalni klub Fužinar Ravne na K 340 41.94 +5.48
7 Eva Jurjovič 2007 Plavalni klub Zdravilišče Radenci 309 43.31 +6.85
8 Lia Krivec Pukšič 2008 Plavalni klub Branik Maribor 282 44.65 +8.19
9 Katarina Lepenik 2007 Plavalno društvo Maribor 279 44.83 +8.37
10 Lea Marzidovšek 2008 Plavalni klub Neptun Celje 259 45.96 +9.50
11 Sara Kranjec 2008 Plavalni klub Zdravilišče Radenci 229 47.85 +11.39
12 Mia Maltarić 2008 Plavalno društvo Maribor 204 49.74 +13.28
Uradni čas: 5/14/2022 10:20:29 AM
6. Disciplina, 50m Prsno Ženske B – Final
Abs žensk 31.12 Tara Vovk 2000  (SLO) Westmont (USA) 3/3/2022
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Danaja Petek 2005 Plavalno društvo Maribor 506 36.75
2 Sonča Frelih Uhelj 2005 Plavalni klub Biser Piran - Nuoto  439 38.55 +1.80
3 Sara Lampret 2005 Plavalni klub Branik Maribor 365 40.98 +4.23
4 Živa Prašnikar 2005 Plavalni klub Kamnik 326 42.55 +5.80
5 Zala Mesarič 2005 Plavalno društvo Maribor 197 50.34 +13.59
Uradni čas: 5/14/2022 10:20:29 AM
6. Disciplina, 50m Prsno Ženske A – Final
Abs žensk 31.12 Tara Vovk 2000  (SLO) Westmont (USA) 3/3/2022
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Maša Jeza 2003 Plavalni klub Terme Ptuj 248 46.62
Uradni čas: 5/14/2022 10:20:29 AM
2022-05-14 10:20:32 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licenca: Slovenian Swimming Association
Document
Rezultati
16. Pokal Terme Ptuj 2022
Kraj: Terme Ptuj Organizator: PK Terme Ptuj
Bazen: 50m Datum tekmovanja maj 14, 2022 to maj 14, 2022
7. Disciplina, 100m Prosto Moški E – Final
Abs mošk 48.88 Anže Tavčar 1994  (SLO) London (GBR) 5/19/2016
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Jakob Krapež 2011 Športno društvo Riba 279 1:11.78
50m: 34.48
100m: 1:11.78
(37.30)
2 Domen Maček 2010 Plavalni klub Triglav Kranj 204 1:19.61 +7.83
50m: 38.77
100m: 1:19.61
(40.84)
3 Alessandro Ambrožič 2010 Plavalni klub Ribnica 188 1:21.83 +10.05
50m: 38.67
100m: 1:21.83
(43.16)
4 Tadej Sečnik 2012 Plavalni klub Triglav Kranj 184 1:22.41 +10.63
50m: 39.21
100m: 1:22.41
(43.20)
5 Rene Markov 2010 Plavalni klub Branik Maribor 183 1:22.59 +10.81
50m: 38.08
100m: 1:22.59
(44.51)
6 Ožbej Bešter 2012 Plavalni klub Triglav Kranj 171 1:24.46 +12.68
50m: 39.98
100m: 1:24.46
(44.48)
7 Nikolaj Strašek 2010 Plavalni klub Branik Maribor 168 1:24.94 +13.16
50m: 38.85
100m: 1:24.94
(46.09)
8 Pascal Krevs 2011 Športno društvo Plavalna akade 165 1:25.38 +13.60
50m: 39.72
100m: 1:25.38
(45.66)
9 Ambrož Bešter 2011 Plavalni klub Triglav Kranj 165 1:25.42 +13.64
50m: 40.32
100m: 1:25.42
(45.10)
10 Matevž Potočnik 2011 Plavalni klub Triglav Kranj 165 1:25.44 +13.66
50m: 39.49
100m: 1:25.44
(45.95)
11 Lev Gergeli 2010 Športno društvo Riba 161 1:26.19 +14.41
50m: 39.76
100m: 1:26.19
(46.43)
12 Tilen Kramer 2010 Športno društvo Riba 156 1:27.04 +15.26
50m: 41.32
100m: 1:27.04
(45.72)
13 Gal Topolnik 2010 Plavalni klub Branik Maribor 151 1:27.94 +16.16
50m: 40.23
100m: 1:27.94
(47.71)
14 Naj Plevnik Ivanuša 2011 Plavalni klub Neptun Celje 148 1:28.61 +16.83
50m: 41.62
100m: 1:28.61
(46.99)
15 David Šafar 2011 Športno društvo Riba 142 1:29.84 +18.06
50m: 43.20
100m: 1:29.84
(46.64)
16 Maj Hacin 2011 Plavalni klub Branik Maribor 140 1:30.25 +18.47
50m: 42.85
100m: 1:30.25
(47.40)
17 Ante Jakša Marić 2012 Plavalni klub Neptun Celje 132 1:32.13 +20.35
50m: 45.03
100m: 1:32.13
(47.10)
18 Jakob Sušec 2011 Plavalni klub Triglav Kranj 129 1:32.61 +20.83
50m: 42.49
100m: 1:32.61
(50.12)
19 David Planko 2010 Plavalni klub Branik Maribor 128 1:32.93 +21.15
50m: 42.07
100m: 1:32.93
(50.86)
20 Rene Mesarič 2011 Športno društvo Plavalna akade 128 1:32.98 +21.20
50m: 43.92
100m: 1:32.98
(49.06)
21 Mark Kokol Svenšek 2012 Plavalni klub Neptun Celje 126 1:33.46 +21.68
50m: 43.76
100m: 1:33.46
(49.70)
22 Jakob Bavdek 2012 Plavalni klub Triglav Kranj 124 1:33.88 +22.10
50m: 43.61
100m: 1:33.88
(50.27)
23 Žiga Medik 2011 Športno društvo Plavalna akade 119 1:35.32 +23.54
50m: 44.95
100m: 1:35.32
(50.37)
24 Jakob Horvat 2012 Plavalni klub Terme Ptuj 117 1:35.70 +23.92
50m: 42.31
100m: 1:35.70
(53.39)
25 Vid Debeljak 2011 Plavalni klub Ribnica 117 1:35.84 +24.06
50m: 43.78
100m: 1:35.84
(52.06)
26 Timotej Plošinjak 2010 Športno društvo Plavalna akade 116 1:36.15 +24.37
50m: 45.13
100m: 1:36.15
(51.02)
27 Filip Mamlić 2011 Športno društvo Riba 105 1:39.15 +27.37
50m: 46.58
100m: 1:39.15
(52.57)
28 Martin Arko 2013 Plavalni klub Ribnica 98 1:41.47 +29.69
50m: 46.12
100m: 1:41.47
(55.35)
29 Teodor Težak 2010 Plavalni klub Terme Ptuj 95 1:42.45 +30.67
50m: 44.89
100m: 1:42.45
(57.56)
30 Benjamin Smrkolj 2012 Plavalni klub Triglav Kranj 91 1:43.92 +32.14
50m: 48.87
100m: 1:43.92
(55.05)
31 Vasilij Mihelič 2012 Plavalni klub Ribnica 76 1:50.34 +38.56
50m: 51.60
100m: 1:50.34
(58.74)
32 Lovro Kekec 2011 Plavalni klub Neptun Celje 75 1:50.82 +39.04
50m: 50.84
100m: 1:50.82
(59.98)
33 Rok Prešeren 2012 Športno društvo Riba 75 1:50.92 +39.14
50m: 51.00
100m: 1:50.92
(59.92)
34 Urh Videnšek 2012 Plavalni klub Neptun Celje 74 1:51.47 +39.69
50m: 51.50
100m: 1:51.47
(59.97)
35 Maks Šeruga 2011 Športno društvo Plavalna akade 73 1:52.10 +40.32
50m: 53.92
100m: 1:52.10
(58.18)
36 Deni Premuš 2013 GPK Međimurje 72 1:52.57 +40.79
50m: 50.85
100m: 1:52.57
(1:01.72)
37 Vid Maračić 2010 Športno društvo Plavalna akade 70 1:53.62 +41.84
50m: 52.54
100m: 1:53.62
(1:01.08)
38 Tilen Gavez 2010 Plavalni klub Terme Ptuj 61 1:58.86 +47.08
50m: 50.93
100m: 1:58.86
(1:07.93)
39 Žan Predikaka 2012 Športno društvo Plavalna akade 58 2:00.84 +49.06
50m: 56.95
100m: 2:00.84
(1:03.89)
40 Arsentij Gorbunov 2012 Športno društvo Riba 52 2:05.05 +53.27
50m: 57.35
100m: 2:05.05
(1:07.70)
41 Mark Senčar 2011 Športno društvo Plavalna akade 47 2:09.16 +57.38
50m: 1:02.86
100m: 2:09.16
(1:06.30)
42 Leon Zver 2012 Plavalni klub Terme Ptuj 40 2:16.62 +1:04.84
50m: 1:03.00
100m: 2:16.62
(1:13.62)
- Nik Lamovšek 2010 Plavalni klub Triglav Kranj DNS
- Leon Etien Matko Marcius 2010 Društvo vodnih športov POSEJD DNS
- Anže Vrtič 2010 Plavalni klub Branik Maribor DNS
Uradni čas: 5/14/2022 11:02:04 AM
7. Disciplina, 100m Prosto Moški D – Final
Abs mošk 48.88 Anže Tavčar 1994  (SLO) London (GBR) 5/19/2016
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Matej Bračko 2009 GPK Međimurje 441 1:01.59
50m: 29.26
100m: 1:01.59
(32.33)
2 Jani Regvat 2008 Plavalni klub Branik Maribor 419 1:02.66 +1.07
50m: 30.21
100m: 1:02.66
(32.45)
3 Nik Markač 2009 Plavalni klub Fužinar Ravne na K 417 1:02.76 +1.17
50m: 30.13
100m: 1:02.76
(32.63)
4 Aljaž Vavtar 2008 Plavalni klub Ribnica 406 1:03.32 +1.73
50m: 30.82
100m: 1:03.32
(32.50)
5 Maksim Luskar 2008 Društvo vodnih športov POSEJD 374 1:05.10 +3.51
50m: 31.57
100m: 1:05.10
(33.53)
6 Miha Polutnik 2008 Društvo vodnih športov POSEJD 338 1:07.33 +5.74
50m: 31.98
100m: 1:07.33
(35.35)
7 Bor Rotovnik 2009 Plavalni klub Fužinar Ravne na K 324 1:08.24 +6.65
50m: 32.15
100m: 1:08.24
(36.09)
8 Tobija Čampa 2008 Plavalni klub Ribnica 318 1:08.67 +7.08
50m: 32.53
100m: 1:08.67
(36.14)
9 Jaka Petek 2008 Plavalni klub Ribnica 291 1:10.73 +9.14
50m: 33.76
100m: 1:10.73
(36.97)
10 Nino Gorišek 2008 Plavalni klub Branik Maribor 261 1:13.36 +11.77
50m: 33.72
100m: 1:13.36
(39.64)
11 Maj Ramšak 2009 Društvo vodnih športov POSEJD 257 1:13.73 +12.14
50m: 36.10
100m: 1:13.73
(37.63)
12 Ivan Hrytsenko 2009 Športno društvo Plavalna akade 251 1:14.31 +12.72
50m: 35.30
100m: 1:14.31
(39.01)
13 Ažbe Blatnik 2009 Plavalni klub Neptun Celje 215 1:18.19 +16.60
50m: 37.25
100m: 1:18.19
(40.94)
14 Kristjan Jevševar 2009 Plavalno društvo Maribor 207 1:19.25 +17.66
50m: 37.56
100m: 1:19.25
(41.69)
15 Noa Bobičanec 2009 GPK Međimurje 202 1:19.91 +18.32
50m: 36.87
100m: 1:19.91
(43.04)
16 Luka Štandeker 2009 Plavalni klub Terme Ptuj 200 1:20.16 +18.57
50m: 37.21
100m: 1:20.16
(42.95)
17 Nils Thorsten Cafuta 2009 Plavalni klub Branik Maribor 187 1:22.00 +20.41
50m: 38.54
100m: 1:22.00
(43.46)
18 Tristan Majcenovič 2008 Plavalni klub Branik Maribor 121 1:34.74 +33.15
50m: 42.53
100m: 1:34.74
(52.21)
- Anej Dobnik 2009 Plavalni klub Branik Maribor DNS
- Tanaj Lukič 2008 Plavalni klub Terme Ptuj DNS
- Gašper Pregl 2008 Športno društvo Riba DNS
- Kristjan Smrkolj 2008 Športno društvo Riba DNS
- Matic Turk 2009 Športno društvo Riba DNS
Uradni čas: 5/14/2022 11:02:04 AM
7. Disciplina, 100m Prosto Moški C – Final
Abs mošk 48.88 Anže Tavčar 1994  (SLO) London (GBR) 5/19/2016
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Jaka Gal Bezjak 2007 Plavalni klub Branik Maribor 561 56.87
50m: 27.42
100m: 56.87
(29.45)
2 Jakob Lesjak 2006 Plavalni klub Neptun Celje 523 58.19 +1.32
50m: 28.56
100m: 58.19
(29.63)
3 Matevž Kostanjevec 2007 Športno društvo Plavalna akade 497 59.19 +2.32
50m: 27.85
100m: 59.19
(31.34)
4 Domen Vihernik 2006 Plavalni klub Neptun Celje 487 59.62 +2.75
50m: 28.71
100m: 59.62
(30.91)
5 Grega Ritonja 2007 Plavalni klub Zdravilišče Radenci 433 1:01.96 +5.09
50m: 30.27
100m: 1:01.96
(31.69)
6 Luka Bračko 2007 GPK Međimurje 421 1:02.58 +5.71
50m: 30.12
100m: 1:02.58
(32.46)
7 Tian Zupanič 2007 Plavalni klub Neptun Celje 410 1:03.13 +6.26
50m: 30.84
100m: 1:03.13
(32.29)
8 Luka Štrukelj 2006 Plavalni klub Neptun Celje 409 1:03.17 +6.30
50m: 30.08
100m: 1:03.17
(33.09)
9 Tilen Grobelnik 2006 Društvo vodnih športov POSEJD 401 1:03.61 +6.74
50m: 30.22
100m: 1:03.61
(33.39)
10 Jurij Peteršič 2006 Športno društvo Plavalna akade 383 1:04.54 +7.67
50m: 31.03
100m: 1:04.54
(33.51)
11 Jakob Brodej 2007 Plavalni klub Neptun Celje 382 1:04.65 +7.78
50m: 31.60
100m: 1:04.65
(33.05)
12 Jan Kiker 2007 Društvo vodnih športov POSEJD 381 1:04.67 +7.80
50m: 31.29
100m: 1:04.67
(33.38)
13 Luka Muhič 2006 Športno društvo Plavalna akade 353 1:06.34 +9.47
50m: 30.38
100m: 1:06.34
(35.96)
14 Tomaž Holc 2006 Plavalni klub Terme Ptuj 299 1:10.11 +13.24
50m: 32.06
100m: 1:10.11
(38.05)
15 Lukas Škrinjar 2007 Športno društvo Plavalna akade 250 1:14.41 +17.54
50m: 34.06
100m: 1:14.41
(40.35)
16 Matevž Mertelj 2007 Športno društvo Plavalna akade 236 1:15.83 +18.96
50m: 37.61
100m: 1:15.83
(38.22)
17 Maj Golec 2007 Društvo vodnih športov POSEJD 233 1:16.14 +19.27
50m: 35.77
100m: 1:16.14
(40.37)
18 Tian Kovač 2007 Plavalno društvo Maribor 201 1:20.03 +23.16
50m: 37.26
100m: 1:20.03
(42.77)
19 Tim Hazemali 2007 Plavalni klub Terme Ptuj 107 1:38.65 +41.78
50m: 44.67
100m: 1:38.65
(53.98)
- Val Perko 2007 Plavalni klub Branik Maribor DSQ
SW 4.4
Uradni čas: 5/14/2022 11:02:04 AM
7. Disciplina, 100m Prosto Moški B – Final
Abs mošk 48.88 Anže Tavčar 1994  (SLO) London (GBR) 5/19/2016
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Matic Turk 2004 Plavalni klub Biser Piran - Nuoto  651 54.10
50m: 26.18
100m: 54.10
(27.92)
2 Nejc Bezjak 2005 Plavalni klub Branik Maribor 615 55.16 +1.06
50m: 27.23
100m: 55.16
(27.93)
3 Tian Kosec