2022-11-26   20:49:24
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Results for 16. Pokal Terme Ptuj 2022

Below are all results from the competition shown by session.

1. del

Document
Rezultati
16. Pokal Terme Ptuj 2022
Kraj: Terme Ptuj Organizator: PK Terme Ptuj
Bazen: 50m Datum tekmovanja maj 14, 2022 to maj 14, 2022
14. Disciplina, 100m Hrbtno Ženske E – Final
Abs žensk 1:01.85 Anja Čarman 1985  (SLO) Maribor (SLO) 12/20/2008
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Pia Zore 2011 Plavalni klub Rudar Trbovlje 381 1:19.20
50m: 38.56
100m: 1:19.20
(40.64)
2 Lara Brolih 2011 Plavalni klub Triglav Kranj 314 1:24.46 +5.26
50m: 40.75
100m: 1:24.46
(43.71)
3 Tricija Gartner 2011 Športno društvo Riba 293 1:26.46 +7.26
50m: 42.91
100m: 1:26.46
(43.55)
4 Carolina Elsner 2011 Športno društvo Riba 283 1:27.41 +8.21
50m: 42.08
100m: 1:27.41
(45.33)
5 Gaja Vidrih 2012 Plavalni klub Fužinar Ravne na K 262 1:29.76 +10.56
50m: 43.58
100m: 1:29.76
(46.18)
6 Katarina Hozjan 2011 Plavalni klub Zdravilišče Radenci 232 1:33.43 +14.23
50m: 46.57
100m: 1:33.43
(46.86)
7 Iva Knez 2011 Plavalni klub Rudar Trbovlje 199 1:38.37 +19.17
50m: 47.18
100m: 1:38.37
(51.19)
8 Veronika Lesjak 2012 Plavalni klub Neptun Celje 193 1:39.40 +20.20
50m: 46.95
100m: 1:39.40
(52.45)
9 Ota Brina Podlesnik 2012 Športno društvo Plavalna akade 78 2:14.10 +54.90
50m: 1:04.61
100m: 2:14.10
(1:09.49)
10 Mara Zebec 2011 Športno društvo Plavalna akade 77 2:14.53 +55.33
50m: 1:06.27
100m: 2:14.53
(1:08.26)
- Ajda Ponikvar 2011 Športno društvo Riba DNS
Uradni čas: 5/14/2022 12:40:35 PM
14. Disciplina, 100m Hrbtno Ženske D – Final
Abs žensk 1:01.85 Anja Čarman 1985  (SLO) Maribor (SLO) 12/20/2008
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Ela Žagar 2009 Društvo vodnih športov POSEJD 477 1:13.49
50m: 36.66
100m: 1:13.49
(36.83)
2 Anina Kirbiš 2009 Plavalni klub Branik Maribor 456 1:14.60 +1.11
50m: 36.50
100m: 1:14.60
(38.10)
3 Naja Zorec 2009 Plavalni klub Branik Maribor 393 1:18.40 +4.91
50m: 37.96
100m: 1:18.40
(40.44)
4 Sara Sever 2009 Športno društvo Riba 380 1:19.30 +5.81
50m: 39.44
100m: 1:19.30
(39.86)
5 Siena Lehmann 2009 Športno društvo Riba 367 1:20.24 +6.75
50m: 39.77
100m: 1:20.24
(40.47)
6 Teja Zore 2009 Plavalni klub Rudar Trbovlje 330 1:23.08 +9.59
50m: 39.45
100m: 1:23.08
(43.63)
7 Elina Bratina 2009 Plavalni klub Neptun Celje 326 1:23.41 +9.92
50m: 40.50
100m: 1:23.41
(42.91)
8 Katja Marolt 2009 Športno društvo Riba 306 1:25.23 +11.74
50m: 41.44
100m: 1:25.23
(43.79)
9 Aleksandra Šlebnik Gnamuš 2010 Plavalni klub Fužinar Ravne na K 301 1:25.67 +12.18
50m: 42.07
100m: 1:25.67
(43.60)
10 Hana Muršak 2009 Plavalni klub Zdravilišče Radenci 268 1:29.04 +15.55
50m: 43.60
100m: 1:29.04
(45.44)
11 Eva Šušteršič 2010 Plavalni klub Triglav Kranj 264 1:29.52 +16.03
50m: 42.15
100m: 1:29.52
(47.37)
12 Nuša Arnuš 2010 Plavalni klub Terme Ptuj 252 1:30.90 +17.41
50m: 45.04
100m: 1:30.90
(45.86)
13 Julija Žganec 2009 GPK Međimurje 213 1:36.19 +22.70
50m: 46.51
100m: 1:36.19
(49.68)
14 Mia Medvedec 2009 GPK Međimurje 205 1:37.33 +23.84
50m: 46.94
100m: 1:37.33
(50.39)
15 Anika Setnikar 2010 Plavalni klub Triglav Kranj 193 1:39.39 +25.90
50m: 49.20
100m: 1:39.39
(50.19)
16 Aneja Zamuda 2009 Plavalni klub Terme Ptuj 188 1:40.18 +26.69
50m: 47.38
100m: 1:40.18
(52.80)
Uradni čas: 5/14/2022 12:40:35 PM
14. Disciplina, 100m Hrbtno Ženske C – Final
Abs žensk 1:01.85 Anja Čarman 1985  (SLO) Maribor (SLO) 12/20/2008
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Tinkara Lipovec 2007 Plavalni klub Radovljica 581 1:08.81
50m: 33.30
100m: 1:08.81
(35.51)
2 Blaža Pajntar 2008 Plavalni klub Triglav Kranj 440 1:15.49 +6.68
50m: 36.67
100m: 1:15.49
(38.82)
3 Emma Krevs 2008 Športno društvo Plavalna akade 413 1:17.13 +8.32
50m: 37.59
100m: 1:17.13
(39.54)
4 Lina Maltarić 2008 Športno društvo Plavalna akade 412 1:17.19 +8.38
50m: 37.00
100m: 1:17.19
(40.19)
5 Maša Štefanec 2008 Plavalni klub Zdravilišče Radenci 367 1:20.19 +11.38
50m: 39.82
100m: 1:20.19
(40.37)
6 Lia Krivec Pukšič 2008 Plavalni klub Branik Maribor 355 1:21.09 +12.28
50m: 38.67
100m: 1:21.09
(42.42)
7 Eli Kumer 2008 Športno društvo Plavalna akade 351 1:21.40 +12.59
50m: 39.41
100m: 1:21.40
(41.99)
8 Gaja Plevnik Ivanuša 2008 Plavalni klub Neptun Celje 336 1:22.56 +13.75
50m: 40.16
100m: 1:22.56
(42.40)
9 Katarina Lepenik 2007 Plavalno društvo Maribor 301 1:25.70 +16.89
50m: 41.11
100m: 1:25.70
(44.59)
10 Eva Jurjovič 2007 Plavalni klub Zdravilišče Radenci 292 1:26.58 +17.77
50m: 42.93
100m: 1:26.58
(43.65)
Uradni čas: 5/14/2022 12:40:35 PM
14. Disciplina, 100m Hrbtno Ženske B – Final
Abs žensk 1:01.85 Anja Čarman 1985  (SLO) Maribor (SLO) 12/20/2008
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Živa Prašnikar 2005 Plavalni klub Kamnik 362 1:20.59
50m: 39.57
100m: 1:20.59
(41.02)
Uradni čas: 5/14/2022 12:40:35 PM
2022-05-14 12:40:36 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licenca: Slovenian Swimming Association

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner