Resultater for Arena Lyngby Open 2023 - Trongården
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Søndag indledende
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arena Lyngby Open 2023 Trongården
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Trongårdsskolens svømmehal |
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
20. jan 2023 to 22. jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 127, 100m Brystsvømning Damer 12 og yngre - Indledende |
|
|
Sponsor |
Dagli Brugsen Ørholm |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Alma C. Thaysen |
2011 |
Ringsted Svømme Klub |
|
|
1:33.83 |
|
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:34.06 |
(-0.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Irma-Elvira Hempel |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
1:37.16 |
+3.33 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:40.89 |
(-3.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Dana Sesselja Ekblom |
2012 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
1:41.34 |
+7.51 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:44.04 |
(-2.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Martine Peeters |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
1:42.34 |
+8.51 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:44.44 |
(-2.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Kaya Rømer Jacobsen |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
1:42.42 |
+8.59 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:42.19 |
(+0.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Vigga Lou Holte Hansen |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
1:42.71 |
+8.88 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:43.79 |
(-1.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ida Holm-Hansen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
1:44.43 |
+10.60 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:06.73 |
(-22.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Silja Zøllner |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
1:44.53 |
+10.70 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:01.99 |
(-17.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Natasja Akstrup |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:45.06 |
+11.23 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:48.11 |
(-3.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Olivia Lutomska Byder |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
1:45.14 |
+11.31 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:55.93 |
(-10.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Sofia Esposito |
2012 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
1:45.23 |
+11.40 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:44.84 |
(+0.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Helena Hjartar |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
1:46.11 |
+12.28 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:48.60 |
(-2.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Ida Saaby |
2011 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
1:46.17 |
+12.34 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:50.77 |
(-4.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Laura Marie Dalsberg-Jensen |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
1:47.42 |
+13.59 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:36.43 |
(-49.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Martha Fløe Wonsild |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
1:50.99 |
+17.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Bodil Thomsen |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
1:51.24 |
+17.41 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:50.85 |
(+0.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Terese Bergman Larsen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
1:52.57 |
+18.74 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:55.30 |
(-2.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Liv Langkjær |
2011 |
Ringsted Svømme Klub |
|
|
1:56.62 |
+22.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Dagmar Legardh Lindblad |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
1:57.14 |
+23.31 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:14.79 |
(-17.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Evi Cecilie Dan Bøgh |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:58.98 |
+25.15 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:03.71 |
(-4.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Aura Amalie Pamperin |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
1:59.12 |
+25.29 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:06.21 |
(-7.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Julie Pihl |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
2:02.23 |
+28.40 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:12.22 |
(-9.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Emma Gabel |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
2:02.67 |
+28.84 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:03.28 |
(-0.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Gudrun Johansen |
2011 |
Ringsted Svømme Klub |
|
|
2:03.83 |
+30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Ellen Kruse Merland |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
2:09.73 |
+35.90 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:33.47 |
(-23.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Lina Leidecker-Hansen |
2012 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
|
2:13.88 |
+40.05 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:20.00 |
(-6.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Martha Hyldgaard Bigum |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
2:14.89 |
+41.06 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 3:00.00 |
(-45.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Ellen Marie Gammelgaard San |
2014 |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
2:20.18 |
+46.35 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:47.86 |
(-27.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Dagmar Starcke Mortensen |
2013 |
Ringsted Svømme Klub |
|
|
2:29.12 |
+55.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Olivia Bertelsen |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 Forkert cyklus med et armtag efterfulgt af et bentag |
|
|
|
|
- |
|
Smilla Emilie Gammelmark We |
2013 |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 Berøring med kun en hånd, ikke samtidigt berøring med begge hænder eller ikke adskilte hænder. (alternativ - ikke korrekt berøring med hænderne) |
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 22-01-2023 10:49:01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 127, 100m Brystsvømning Damer 13-14 år - Indledende |
|
|
Sponsor |
Dagli Brugsen Ørholm |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emma Mollerup |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
1:19.80 |
|
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:17.44 |
(+2.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mia Halskov |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
|
|
1:20.24 |
+0.44 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:16.55 |
(+3.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ellen Textor-Broch |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
1:20.57 |
+0.77 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:19.82 |
(+0.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Anna Staal |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
|
|
1:21.11 |
+1.31 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:20.40 |
(+0.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nicoline Svarrer |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:23.86 |
+4.06 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:28.73 |
(-4.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Alberte Jacobsen |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
|
|
1:25.87 |
+6.07 |
|
Q |
|
|
|
|
Entry time: 1:25.28 |
(+0.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ellen-Mai Teilmann |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
1:26.29 |
+6.49 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.40 |
(-2.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Caroline Leander Søltoft |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
|
|
1:26.42 |
+6.62 |
|
DI |
|
|
|
|
Entry time: 1:24.51 |
(+1.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Mikkeline Larsen |
2009 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
1:26.45 |
+6.65 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.85 |
(+0.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Madicken Markussen |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
|
|
1:27.27 |
+7.47 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.41 |
(-1.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Cirkeline Feldt-Sørensen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
1:27.38 |
+7.58 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:39.82 |
(-12.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ellen Juul-Andersen |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
|
|
1:33.58 |
+13.78 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:35.84 |
(-2.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Anna Dorthea Brath |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
1:34.07 |
+14.27 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:35.97 |
(-1.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Tilde Jensen |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:34.68 |
+14.88 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:36.11 |
(-1.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Mathilde Milter Dyhr Vesterga |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
|
|
1:34.70 |
+14.90 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:36.53 |
(-1.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Sara Ljusheva |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
1:35.38 |
+15.58 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:33.95 |
(+1.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Emma Støtt Holm |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
|
|
1:36.00 |
+16.20 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:36.78 |
(-0.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Victoria Nørgaard |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
|
|
1:37.49 |
+17.69 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:39.43 |
(-1.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Maja Oggesen |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
|
|
1:39.73 |
+19.93 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:43.22 |
(-3.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Laura Dybdahl |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:44.14 |
+24.34 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:02.57 |
(-18.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Asanka Tissera |
2010 |
Ringsted Svømme Klub |
|
|
1:52.29 |
+32.49 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:51.11 |
(+1.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Olivia Bek |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
|
1:52.76 |
+32.96 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:03.31 |
(-10.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Karen Bøje K. Carøe |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
1:54.90 |
+35.10 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:56.05 |
(-1.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Sofia Alichkina |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
2:02.85 |
+43.05 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:00.17 |
(+2.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 22-01-2023 10:49:01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22-01-2023 10:52.13 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|