2022-12-05   04:30:48
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Rollo-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai aamu

Document
Results
Rollo-Uinnit
Place: Organizer: Cetus
Pool: 50m Competition Date: Jun 10, 2022 to Jun 12, 2022
Event 5, T10 200m VU 10 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Jenna Suomela 2012 Simmis Wanda ry +0.64 2:45.43
50m: 38.29
100m: 1:21.02
(42.73)
150m: 2:04.80
(43.78)
200m: 2:45.43
(40.63)
2 Vivi Lobbas 2012 Raision Urheilijat +0.75 2:50.19 +4.76
50m: 36.80
100m: 1:20.29
(43.49)
150m: 2:07.30
(47.01)
200m: 2:50.19
(42.89)
3 Viola Ukkola 2012 Lappeenrannan Uimarit +0.73 2:54.40 +8.97
50m: 37.25
100m: 1:21.22
(43.97)
150m: 2:10.52
(49.30)
200m: 2:54.40
(43.88)
4 Paju Mäkihannu 2012 TaTu Tampere +0.95 2:54.94 +9.51
50m: 37.31
100m: 1:22.71
(45.40)
150m: 2:09.80
(47.09)
200m: 2:54.94
(45.14)
5 Elsa Nevalainen 2012 Rauman Uimaseura +0.88 2:55.27 +9.84
50m: 36.40
100m: 1:22.51
(46.11)
150m: 2:10.73
(48.22)
200m: 2:55.27
(44.54)
6 Kaisa Turta 2012 Loimaan Uimaseura +0.82 2:55.82 +10.39
50m: 39.37
100m: 1:24.41
(45.04)
150m: 2:10.35
(45.94)
200m: 2:55.82
(45.47)
7 Elsa Suominen 2012 Järvenpään Uintiklubi ry +0.74 2:57.30 +11.87
50m: 40.44
100m: 1:28.30
(47.86)
150m: 2:15.60
(47.30)
200m: 2:57.30
(41.70)
8 Anni Koljonen 2012 Vanders +0.78 2:57.75 +12.32
50m: 39.54
100m: 1:26.11
(46.57)
150m: 2:14.59
(48.48)
200m: 2:57.75
(43.16)
9 Linnea Krüger 2012 Oulun Lohet +0.81 2:59.05 +13.62
50m: 40.45
100m: 1:25.39
(44.94)
150m: 2:13.54
(48.15)
200m: 2:59.05
(45.51)
10 Iisa Kallio 2012 Vanders +0.67 3:00.78 +15.35
50m: 37.37
100m: 1:23.39
(46.02)
150m: 2:12.60
(49.21)
200m: 3:00.78
(48.18)
11 Jenna Wahlman 2012 Vanders +0.74 3:02.79 +17.36
50m: 40.09
100m: 1:26.46
(46.37)
150m: 2:16.53
(50.07)
200m: 3:02.79
(46.26)
12 Iida Korpi 2012 Åbo Simklubb +0.88 3:07.67 +22.24
50m: 37.96
100m: 1:23.80
(45.84)
150m: 2:15.91
(52.11)
200m: 3:07.67
(51.76)
13 Hilla Määttä 2012 Kempeleen Pyrintö +0.80 3:09.00 +23.57
50m: 42.50
100m: 1:31.11
(48.61)
150m: 2:21.46
(50.35)
200m: 3:09.00
(47.54)
14 Reetta Takalo 2012 Uinti Tampere +0.70 3:09.24 +23.81
50m: 41.03
100m: 1:30.68
(49.65)
150m: 2:20.37
(49.69)
200m: 3:09.24
(48.87)
15 Milea Poropudas 2012 Kempeleen Pyrintö +0.68 3:13.97 +28.54
50m: 43.40
100m: 1:34.04
(50.64)
150m: 2:26.20
(52.16)
200m: 3:13.97
(47.77)
16 Flóra Jolsvai 2012 Gladius Kirkkonummi +0.74 3:22.07 +36.64
50m: 42.24
100m: 1:34.21
(51.97)
150m: 2:28.41
(54.20)
200m: 3:22.07
(53.66)
17 Siyuan Vivian Lu 2012 Aurajoen Uinti Ry +0.81 3:29.66 +44.23
50m: 46.47
100m: 1:39.27
(52.80)
150m: 2:36.03
(56.76)
200m: 3:29.66
(53.63)
- Ronya Firtina 2012 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit +0.72 DSQ SW 4.4
Event official at: 6/10/2022 11:34:19 AM
2022-06-10 11:34:21 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner