2022-12-10   03:17:30
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Rollo-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai aamu

Document
Results
Rollo-Uinnit
Place: Organizer: Cetus
Pool: 50m Competition Date: Jun 10, 2022 to Jun 12, 2022
Event 6, P11 200m VU 11 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Niilo Lappalainen 2011 TaTu Tampere +0.65 2:33.38
50m: 33.83
100m: 1:12.47
(38.64)
150m: 1:53.16
(40.69)
200m: 2:33.38
(40.22)
2 Eino Rantala 2011 Åbo Simklubb +0.71 2:36.30 +2.92
50m: 34.17
100m: 1:12.96
(38.79)
150m: 1:55.57
(42.61)
200m: 2:36.30
(40.73)
3 Sisu Mikke Laitinen 2011 Lahden Uimaseura +0.78 2:40.08 +6.70
50m: 35.11
100m: 1:15.88
(40.77)
150m: 1:58.28
(42.40)
200m: 2:40.08
(41.80)
4 Akseli Englund 2011 Raision Urheilijat +0.85 2:42.82 +9.44
50m: 37.10
100m: 1:20.70
(43.60)
150m: 2:04.62
(43.92)
200m: 2:42.82
(38.20)
5 Emil Ilo 2011 Lahden Uimaseura +0.73 2:43.04 +9.66
50m: 36.45
100m: 1:18.12
(41.67)
150m: 2:01.49
(43.37)
200m: 2:43.04
(41.55)
6 Eelis Lahtinen 2011 Kouvolan Uimarit +0.74 2:43.89 +10.51
50m: 36.41
100m: 1:18.79
(42.38)
150m: 2:02.12
(43.33)
200m: 2:43.89
(41.77)
7 Paavo Elliot Eronen 2011 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls +0.71 2:44.62 +11.24
50m: 36.02
100m: 1:18.17
(42.15)
150m: 2:01.81
(43.64)
200m: 2:44.62
(42.81)
8 Leo-Daniel Varvas 2011 Uimaseura Helsinki +0.85 2:48.38 +15.00
50m: 37.07
100m: 1:19.93
(42.86)
150m: 2:04.59
(44.66)
200m: 2:48.38
(43.79)
9 Antti Laurila 2011 Nurmijärven Uinti +0.71 2:49.14 +15.76
50m: 37.60
100m: 1:20.37
(42.77)
150m: 2:05.13
(44.76)
200m: 2:49.14
(44.01)
10 Oliver Markus Kylmänen 2011 Oulun Lohet +0.70 2:50.45 +17.07
50m: 36.29
100m: 1:19.22
(42.93)
150m: 2:04.65
(45.43)
200m: 2:50.45
(45.80)
11 Aaron Helander 2011 Simmis Wanda ry +0.75 2:51.02 +17.64
50m: 37.17
100m: 1:21.89
(44.72)
150m: 2:07.85
(45.96)
200m: 2:51.02
(43.17)
12 Elias Salmela 2011 Kempeleen Pyrintö +0.72 2:51.31 +17.93
50m: 36.54
100m: 1:20.10
(43.56)
150m: 2:06.01
(45.91)
200m: 2:51.31
(45.30)
13 Artem Sazonov 2011 Uimaseura Aquila +0.72 2:52.27 +18.89
50m: 36.46
100m: 1:20.99
(44.53)
150m: 2:07.68
(46.69)
200m: 2:52.27
(44.59)
14 Pontus Pyykkö 2011 Uinti Tampere +0.66 2:53.51 +20.13
50m: 36.79
100m: 1:20.94
(44.15)
150m: 2:07.61
(46.67)
200m: 2:53.51
(45.90)
15 Matti Leinonen 2011 Haukiputaan Heitto uintijaosto +0.68 2:55.57 +22.19
50m: 38.25
100m: 1:23.35
(45.10)
150m: 2:09.93
(46.58)
200m: 2:55.57
(45.64)
16 Frans Friman 2011 Åbo Simklubb +0.79 2:56.43 +23.05
50m: 39.74
100m: 1:25.85
(46.11)
150m: 2:14.74
(48.89)
200m: 2:56.43
(41.69)
17 Peetu Salmenkangas 2011 Seinäjoen Uimarit -58 ry +0.57 2:57.47 +24.09
50m: 37.54
100m: 1:24.22
(46.68)
150m: 2:12.14
(47.92)
200m: 2:57.47
(45.33)
=18 Ilari Ellonen 2011 Vanders +0.76 2:57.88 +24.50
50m: 36.67
100m: 1:25.23
(48.56)
150m: 2:13.30
(48.07)
200m: 2:57.88
(44.58)
=18 Timur Seksenov 2011 Vanders +0.63 2:57.88 +24.50
50m: 37.65
100m: 1:25.43
(47.78)
150m: 2:14.70
(49.27)
200m: 2:57.88
(43.18)
20 Oskari Sukanen 2011 Vanders +0.73 2:59.94 +26.56
50m: 38.25
100m: 1:25.77
(47.52)
150m: 2:14.05
(48.28)
200m: 2:59.94
(45.89)
21 Matias Holma 2011 Loimaan Uimaseura +0.77 3:00.48 +27.10
50m: 36.59
100m: 1:22.68
(46.09)
150m: 2:12.74
(50.06)
200m: 3:00.48
(47.74)
22 Otto Kyntömaa 2011 Oulun Uinti 1906 3:03.04 +29.66
50m: 39.39
100m: 1:28.17
(48.78)
150m: 2:16.49
(48.32)
200m: 3:03.04
(46.55)
23 Gabriel Kannisto 2011 Porin Uimaseura +0.65 3:03.35 +29.97
50m: 38.22
100m: 1:25.88
(47.66)
150m: 2:16.09
(50.21)
200m: 3:03.35
(47.26)
- Rasmus Auranen 2011 Simmis Wanda ry +0.50 DSQ SW 4.4
Event official at: 6/10/2022 11:53:16 AM
2022-06-10 11:53:18 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner