2023-01-27   18:52:04
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Rollo-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai ilta

Document
Results
Rollo-Uinnit
Place: Organizer: Cetus
Pool: 50m Competition Date: Jun 10, 2022 to Jun 12, 2022
Event 8, T12 200m SKU 12 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Lumi Oura 2010 Helsingfors Simsällskap +0.74 2:44.69
50m: 34.01
100m: 1:15.64
(41.63)
150m: 2:06.07
(50.43)
200m: 2:44.69
(38.62)
2 Linda Hämäläinen 2010 Uimaseura Helsinki +0.78 2:46.30 +1.61
50m: 37.67
100m: 1:21.29
(43.62)
150m: 2:08.68
(47.39)
200m: 2:46.30
(37.62)
3 Susanna Ilina 2010 Cetus Espoo +0.78 2:46.34 +1.65
50m: 37.03
100m: 1:19.40
(42.37)
150m: 2:08.49
(49.09)
200m: 2:46.34
(37.85)
4 Iida Pahkala 2010 Gladius Kirkkonummi +0.78 2:49.60 +4.91
50m: 37.19
100m: 1:20.48
(43.29)
150m: 2:12.29
(51.81)
200m: 2:49.60
(37.31)
5 Juuli Salum 2010 Lahden Uimaseura +0.55 2:50.17 +5.48
50m: 34.69
100m: 1:18.03
(43.34)
150m: 2:11.38
(53.35)
200m: 2:50.17
(38.79)
6 Venla Salminen 2010 Simmis Wanda ry +0.73 2:52.04 +7.35
50m: 36.63
100m: 1:22.31
(45.68)
150m: 2:14.58
(52.27)
200m: 2:52.04
(37.46)
7 Inari Sormunen 2010 Joensuun Uimaseura ry +0.74 2:52.77 +8.08
50m: 36.72
100m: 1:20.48
(43.76)
150m: 2:12.75
(52.27)
200m: 2:52.77
(40.02)
8 Jemina Suomela 2010 Simmis Wanda ry +0.76 2:53.38 +8.69
50m: 37.92
100m: 1:25.26
(47.34)
150m: 2:14.58
(49.32)
200m: 2:53.38
(38.80)
9 Anni Lappalainen 2010 TaTu Tampere +0.77 2:53.90 +9.21
50m: 37.72
100m: 1:23.97
(46.25)
150m: 2:13.18
(49.21)
200m: 2:53.90
(40.72)
10 Emma Hertsbacka 2010 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls +0.84 2:54.07 +9.38
50m: 39.91
100m: 1:24.87
(44.96)
150m: 2:15.85
(50.98)
200m: 2:54.07
(38.22)
11 Hippu Rauhala 2010 Nokian Pyry +0.79 2:55.16 +10.47
50m: 35.82
100m: 1:22.82
(47.00)
150m: 2:16.10
(53.28)
200m: 2:55.16
(39.06)
12 Anni Sorsa 2010 Nokian Pyry +0.76 2:55.99 +11.30
50m: 37.73
100m: 1:23.39
(45.66)
150m: 2:17.94
(54.55)
200m: 2:55.99
(38.05)
13 Alisa Välimaa 2010 Uinti Tampere +0.67 2:56.75 +12.06
50m: 38.01
100m: 1:25.66
(47.65)
150m: 2:18.64
(52.98)
200m: 2:56.75
(38.11)
14 Eva Matrosova 2010 Uimaseura Helsinki +0.86 2:57.20 +12.51
50m: 35.51
100m: 1:22.72
(47.21)
150m: 2:14.79
(52.07)
200m: 2:57.20
(42.41)
15 Fanny Laiho 2010 Seinäjoen Uimarit -58 ry +0.78 2:57.68 +12.99
50m: 40.24
100m: 1:27.78
(47.54)
150m: 2:19.62
(51.84)
200m: 2:57.68
(38.06)
16 Emma Grönberg 2010 Cetus Espoo +0.79 2:57.94 +13.25
50m: 40.84
100m: 1:27.33
(46.49)
150m: 2:19.00
(51.67)
200m: 2:57.94
(38.94)
17 Anna Kotanen 2010 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls +0.74 2:58.75 +14.06
50m: 39.97
100m: 1:28.84
(48.87)
150m: 2:17.90
(49.06)
200m: 2:58.75
(40.85)
18 Saana Runtti 2010 Haukiputaan Heitto uintijaosto +0.92 2:59.12 +14.43
50m: 37.27
100m: 1:22.26
(44.99)
150m: 2:19.83
(57.57)
200m: 2:59.12
(39.29)
19 Johanna Juntunen 2010 Cetus Espoo +0.77 2:59.65 +14.96
50m: 37.21
100m: 1:21.19
(43.98)
150m: 2:18.98
(57.79)
200m: 2:59.65
(40.67)
20 Keneli Marybel Maranik 2010 Cetus Espoo +0.69 2:59.72 +15.03
50m: 39.04
100m: 1:28.41
(49.37)
150m: 2:21.09
(52.68)
200m: 2:59.72
(38.63)
21 Viktoria Tuominen 2010 Helsingfors Simsällskap +0.79 3:01.14 +16.45
50m: 39.41
100m: 1:23.10
(43.69)
150m: 2:17.57
(54.47)
200m: 3:01.14
(43.57)
22 Wivian Kaarina Orpana 2010 Kankaanpään Uimarit +0.76 3:01.15 +16.46
50m: 39.06
100m: 1:28.42
(49.36)
150m: 2:20.35
(51.93)
200m: 3:01.15
(40.80)
23 Isla  Vesterinen 2010 Kajaanin Uimaseura +0.82 3:01.39 +16.70
50m: 39.36
100m: 1:30.21
(50.85)
150m: 2:20.96
(50.75)
200m: 3:01.39
(40.43)
24 Viola Tojander 2010 Åbo Simklubb +0.92 3:01.53 +16.84
50m: 42.40
100m: 1:33.09
(50.69)
150m: 2:23.49
(50.40)
200m: 3:01.53
(38.04)
25 Inkeri Rinnola 2010 Aurajoen Uinti Ry +0.86 3:01.72 +17.03
50m: 40.53
100m: 1:28.22
(47.69)
150m: 2:22.41
(54.19)
200m: 3:01.72
(39.31)
26 Tara Hallia 2010 Järvenpään Uintiklubi ry +0.67 3:01.99 +17.30
50m: 36.71
100m: 1:24.41
(47.70)
150m: 2:20.30
(55.89)
200m: 3:01.99
(41.69)
27 Lydia Arvola 2010 Uinti Tampere +0.88 3:02.09 +17.40
50m: 43.42
100m: 1:32.04
(48.62)
150m: 2:22.16
(50.12)
200m: 3:02.09
(39.93)
28 Laura Toivonen 2010 Aurajoen Uinti Ry +0.73 3:02.45 +17.76
50m: 38.86
100m: 1:24.46
(45.60)
150m: 2:21.93
(57.47)
200m: 3:02.45
(40.52)
29 Pihla Kapanen 2010 Uimaseura Kaarina +0.62 3:03.04 +18.35
50m: 40.88
100m: 1:29.28
(48.40)
150m: 2:23.04
(53.76)
200m: 3:03.04
(40.00)
30 Venla Heikkinen 2010 Cetus Espoo +0.78 3:03.55 +18.86
50m: 40.87
100m: 1:28.74
(47.87)
150m: 2:22.29
(53.55)
200m: 3:03.55
(41.26)
31 Ronja Räsänen 2010 Oulun Lohet +0.68 3:03.63 +18.94
50m: 41.59
100m: 1:30.33
(48.74)
150m: 2:24.33
(54.00)
200m: 3:03.63
(39.30)
32 Ronja Usmi 2010 Simmis Wanda ry +0.79 3:04.06 +19.37
50m: 40.29
100m: 1:29.07
(48.78)
150m: 2:22.53
(53.46)
200m: 3:04.06
(41.53)
33 Emelina Vento 2010 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit +0.84 3:04.51 +19.82
50m: 37.62
100m: 1:27.53
(49.91)
150m: 2:26.67
(59.14)
200m: 3:04.51
(37.84)
34 Lucie Ruoho 2010 Uimaseura Kangasalan Kuohu +0.79 3:04.58 +19.89
50m: 40.90
100m: 1:28.46
(47.56)
150m: 2:23.49
(55.03)
200m: 3:04.58
(41.09)
35 Maya Bergström 2010 Åbo Simklubb +0.88 3:04.84 +20.15
50m: 40.33
100m: 1:27.72
(47.39)
150m: 2:24.68
(56.96)
200m: 3:04.84
(40.16)
36 Helmi Rantala 2010 Åbo Simklubb +0.76 3:05.04 +20.35
50m: 37.86
100m: 1:22.35
(44.49)
150m: 2:21.55
(59.20)
200m: 3:05.04
(43.49)
37 Alisa Karttunen 2010 Salon Uimarit +0.70 3:06.03 +21.34
50m: 39.43
100m: 1:28.73
(49.30)
150m: 2:23.61
(54.88)
200m: 3:06.03
(42.42)
38 Liina Kuoppala 2010 Vanders +0.82 3:06.22 +21.53
50m: 40.85
100m: 1:32.78
(51.93)
150m: 2:26.08
(53.30)
200m: 3:06.22
(40.14)
39 Mette Selivaara 2010 Porin Uimaseura +0.71 3:06.35 +21.66
50m: 40.22
100m: 1:28.66
(48.44)
150m: 2:22.14
(53.48)
200m: 3:06.35
(44.21)
40 Renja Koskela 2010 Raision Urheilijat +0.77 3:06.76 +22.07
50m: 39.29
100m: 1:27.23
(47.94)
150m: 2:27.59
(1:00.36)
200m: 3:06.76
(39.17)
41 Ilona Antila 2010 Järvenpään Uintiklubi ry +0.71 3:07.19 +22.50
50m: 42.76
100m: 1:29.98
(47.22)
150m: 2:26.00
(56.02)
200m: 3:07.19
(41.19)
42 Mea Ovaska 2010 Nurmijärven Uinti +0.84 3:07.24 +22.55
50m: 41.81
100m: 1:27.29
(45.48)
150m: 2:23.83
(56.54)
200m: 3:07.24
(43.41)
43 Noora Ruuskanen 2010 Jyväskylän Aalto +0.82 3:07.32 +22.63
50m: 41.81
100m: 1:30.75
(48.94)
150m: 2:25.37
(54.62)
200m: 3:07.32
(41.95)
44 Aino-Ilona Lehtonen 2010 Aurajoen Uinti Ry +0.75 3:07.57 +22.88
50m: 38.08
100m: 1:29.94
(51.86)
150m: 2:27.89
(57.95)
200m: 3:07.57
(39.68)
45 Amanda Agbroko 2010 Helsingfors Simsällskap +0.80 3:07.69 +23.00
50m: 39.40
100m: 1:28.34
(48.94)
150m: 2:25.93
(57.59)
200m: 3:07.69
(41.76)
46 Emma Rautio 2010 Haukiputaan Heitto uintijaosto +0.71 3:08.70 +24.01
50m: 44.58
100m: 1:33.76
(49.18)
150m: 2:27.16
(53.40)
200m: 3:08.70
(41.54)
47 Aino Pirkkalainen 2010 Cetus Espoo +0.81 3:09.34 +24.65
50m: 39.97
100m: 1:30.06
(50.09)
150m: 2:27.50
(57.44)
200m: 3:09.34
(41.84)
48 Iita Poikkimäki 2010 Vieskan Uimarit +0.76 3:10.20 +25.51
50m: 42.04
100m: 1:30.62
(48.58)
150m: 2:28.41
(57.79)
200m: 3:10.20
(41.79)
49 MAISA PAANANEN 2010 Cetus Espoo +0.89 3:11.74 +27.05
50m: 42.07
100m: 1:34.08
(52.01)
150m: 2:30.72
(56.64)
200m: 3:11.74
(41.02)
50 Annabel Salo 2010 Lahden Uimaseura +0.72 3:12.62 +27.93
50m: 44.95
100m: 1:34.03
(49.08)
150m: 2:33.13
(59.10)
200m: 3:12.62
(39.49)
51 Sanni Mäkelä 2010 Uinti Tampere +0.93 3:12.78 +28.09
50m: 43.47
100m: 1:33.95
(50.48)
150m: 2:29.83
(55.88)
200m: 3:12.78
(42.95)
52 Saaga Vesterbacka 2010 Cetus Espoo +0.67 3:12.90 +28.21
50m: 41.84
100m: 1:33.16
(51.32)
150m: 2:30.76
(57.60)
200m: 3:12.90
(42.14)
53 Juulia Koskinen 2010 Kemin Työväen Uimarit +0.83 3:13.69 +29.00
50m: 39.11
100m: 1:28.63
(49.52)
150m: 2:28.19
(59.56)
200m: 3:13.69
(45.50)
54 Elisa Putaala 2010 Oulun Lohet +0.65 3:13.80 +29.11
50m: 44.50
100m: 1:35.02
(50.52)
150m: 2:31.52
(56.50)
200m: 3:13.80
(42.28)
55 Jade Vanhala 2010 Cetus Espoo +0.87 3:13.99 +29.30
50m: 45.08
100m: 1:33.21
(48.13)
150m: 2:30.44
(57.23)
200m: 3:13.99
(43.55)
56 Helmi Illukka 2010 Cetus Espoo +0.86 3:14.29 +29.60
50m: 44.44
100m: 1:36.82
(52.38)
150m: 2:35.65
(58.83)
200m: 3:14.29
(38.64)
57 Emelia Jormanainen 2010 Cetus Espoo +0.85 3:15.31 +30.62
50m: 44.91
100m: 1:32.13
(47.22)
150m: 2:31.60
(59.47)
200m: 3:15.31
(43.71)
58 Venla Tolvanen 2010 Haminan Uimaseura +0.92 3:15.61 +30.92
50m: 40.79
100m: 1:30.73
(49.94)
150m: 2:31.31
(1:00.58)
200m: 3:15.61
(44.30)
59 Taimi Likki 2010 Rauman Uimaseura +0.84 3:15.91 +31.22
50m: 45.14
100m: 1:33.93
(48.79)
150m: 2:33.86
(59.93)
200m: 3:15.91
(42.05)
60 Unna Tourunen 2010 Jyväskylän Aalto +0.96 3:16.94 +32.25
50m: 45.66
100m: 1:35.72
(50.06)
150m: 2:33.22
(57.50)
200m: 3:16.94
(43.72)
61 Anna Liljeberg 2010 Åbo Simklubb +0.89 3:18.15 +33.46
50m: 41.26
100m: 1:35.72
(54.46)
150m: 2:38.61
(1:02.89)
200m: 3:18.15
(39.54)
62 Lumia Lätti 2010 Joensuun Uimaseura ry +0.68 3:18.18 +33.49
50m: 43.75
100m: 1:38.12
(54.37)
150m: 2:31.81
(53.69)
200m: 3:18.18
(46.37)
63 Sofia Huttunen 2010 Åbo Simklubb +0.73 3:18.97 +34.28
50m: 44.69
100m: 1:34.75
(50.06)
150m: 2:35.20
(1:00.45)
200m: 3:18.97
(43.77)
64 Siiri Raunio 2010 Uimaseura Kangasalan Kuohu +0.78 3:19.19 +34.50
50m: 38.29
100m: 1:31.92
(53.63)
150m: 2:33.09
(1:01.17)
200m: 3:19.19
(46.10)
65 Siiri Into 2010 Cetus Espoo +0.76 3:19.20 +34.51
50m: 43.52
100m: 1:37.90
(54.38)
150m: 2:35.65
(57.75)
200m: 3:19.20
(43.55)
66 Emma Relander 2010 Hämeenlinnan Uimaseura +0.56 3:21.57 +36.88
50m: 45.63
100m: 1:39.44
(53.81)
150m: 2:36.40
(56.96)
200m: 3:21.57
(45.17)
Event official at: 6/10/2022 5:05:03 PM
2022-06-10 17:05:08 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner