Tulokset Sydbank Cup 2023
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Næstved Svømmehal |
Arrangør |
Næstved Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
7. jan 2023 to 8. jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 11, 100m Frisvømning Damer 10 og yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Andrea Molter Petersen |
2014 |
Næstved Svømmeklub |
|
|
1:42.91 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:15.43 |
(-32.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Anna Vinsentz |
2013 |
Næstved Svømmeklub |
|
|
1:47.13 |
+4.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:58.73 |
(-11.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alma Hougaard Prüsse |
2013 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
1:54.97 |
+12.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Asta Vang Hauskov |
2013 |
Næstved Svømmeklub |
|
|
2:05.81 |
+22.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:10.53 |
(-4.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Norah Hultquist Moll |
2013 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
2:13.97 |
+31.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 07-01-2023 14:11:58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 11, 100m Frisvømning Damer 11-12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Adele Svendsen |
2011 |
Swim Team Taastrup |
|
|
1:13.48 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.90 |
(+0.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Marie Borch |
2011 |
Roskilde Svømning |
|
|
1:17.46 |
+3.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.89 |
(+1.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Regitze Isaksen |
2012 |
Roskilde Svømning |
|
|
1:17.93 |
+4.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.54 |
(-3.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Emilia Nora Beyarslan |
2012 |
Roskilde Svømning |
|
|
1:20.12 |
+6.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.75 |
(+0.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Viola Trenter |
2012 |
Roskilde Svømning |
|
|
1:20.97 |
+7.49 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.80 |
(-6.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Evi Cecilie Dan Bøgh |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:22.38 |
+8.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.26 |
(-1.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Karoline Hallengreen Jacobsen |
2011 |
Nakskov Svømme Klub |
|
|
1:23.77 |
+10.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.54 |
(-4.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Anna Mathilde Munk Krogh |
2011 |
Næstved Svømmeklub |
|
|
1:25.66 |
+12.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Laura Stoltenberg |
2011 |
SvømmeKlubben SYD |
|
|
1:27.42 |
+13.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.29 |
(+0.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Joa Harpsøe Halberg |
2011 |
SvømmeKlubben SYD |
|
|
1:28.22 |
+14.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:32.95 |
(-4.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Frederikke Ørsted |
2012 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:30.35 |
+16.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.73 |
(-4.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Olivia Bertelsen |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:33.29 |
+19.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:36.33 |
(-3.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Sophia Hetmar |
2012 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:33.83 |
+20.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.48 |
(-0.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Emma Gabel |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:35.61 |
+22.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:47.88 |
(-12.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Smilla Magnolia Friis |
2012 |
Roskilde Svømning |
|
|
1:35.71 |
+22.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:35.54 |
(+0.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Julie Pihl |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:35.81 |
+22.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:48.82 |
(-13.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Emilie Risager Strate |
2012 |
Næstved Svømmeklub |
|
|
1:36.51 |
+23.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:37.37 |
(-0.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Natasja Akstrup |
2011 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:36.91 |
+23.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:36.45 |
(+0.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Cecilie Nielsen |
2011 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
1:38.30 |
+24.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:41.27 |
(-2.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Helga Nietzson-Bentholm |
2012 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:41.68 |
+28.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Siri Emma Skøtt Ellerup |
2012 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:42.14 |
+28.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:43.02 |
(-0.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Sarah Lindhard Bjerre |
2012 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:42.48 |
+29.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:45.90 |
(-3.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Josefine Harpøth |
2012 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:43.39 |
+29.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:48.54 |
(-5.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Luna Liv Håland Borup |
2012 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
1:48.27 |
+34.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Mille Rosendahl Kammann |
2012 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:48.55 |
+35.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Ida Rasmussen |
2012 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
1:53.12 |
+39.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Dicte Graabek |
2012 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:59.62 |
+46.14 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:07.52 |
(-7.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Asta Røskva Dybdahl |
2012 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
2:00.99 |
+47.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Wilja Busch Andersen |
2012 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
2:21.77 |
+1:08.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sofie Ellegaard Petersen |
2012 |
Næstved Svømmeklub |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
DNF |
|
|
|
|
- |
|
Mathilde Ellegaard Petersen |
2011 |
Næstved Svømmeklub |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 07-01-2023 14:11:58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 11, 100m Frisvømning Damer 13-14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Louisa Kjerulf |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:05.58 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.83 |
(-1.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mikala Valentin Eggertsen |
2009 |
Nakskov Svømme Klub |
|
|
1:05.59 |
+0.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.14 |
(-0.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Eva De Maeyer |
2009 |
Roskilde Svømning |
|
|
1:06.45 |
+0.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.27 |
(-1.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Alberte Hjarbæk |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
1:07.63 |
+2.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.91 |
(-2.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Maria Gandrup Nygaard |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
1:07.79 |
+2.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.96 |
(-2.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ester Ganci Frederiksen |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
|
|
1:08.02 |
+2.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.17 |
(+0.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Laura Storm Frimann |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
1:08.48 |
+2.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.00 |
(+1.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Emilie Villadsen |
2010 |
Næstved Svømmeklub |
|
|
1:08.56 |
+2.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.11 |
(-2.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Rosa Sofie Wismarch Mørch |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
1:09.52 |
+3.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.16 |
(+0.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Kristine Porsborg Blach |
2009 |
Kalundborg SK |
|
|
1:09.84 |
+4.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.49 |
(+1.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Anja Munkebjerg |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
|
|
1:09.92 |
+4.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.80 |
(+0.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Laura Krak Hjorth |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:11.58 |
+6.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.38 |
(+1.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Adrianna Pedersen |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
1:11.93 |
+6.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.94 |
(+0.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Josefine Petersen |
2010 |
SvømmeKlubben SYD |
|
|
1:12.00 |
+6.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.28 |
(-2.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Asta Sejr Hansen |
2009 |
SvømmeKlubben SYD |
|
|
1:12.71 |
+7.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.36 |
(-1.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Nanna Bøchman Pheiffer |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
|
|
1:13.08 |
+7.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.46 |
(-0.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Smilla Brandt-Brofeldt |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:13.79 |
+8.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.65 |
(-2.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Laura Keller Thorgrimson |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
1:16.33 |
+10.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.40 |
(-2.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Sofia Alichkina |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:16.35 |
+10.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.60 |
(-2.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Bianca Uhl |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
1:16.49 |
+10.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.62 |
(+0.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Hannah Hultquist Moll |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
1:16.77 |
+11.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.95 |
(-2.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Caroline Sommerlund |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
1:16.79 |
+11.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.19 |
(+0.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Ingrid Schultz |
2010 |
Swim Team Taastrup |
|
|
1:17.81 |
+12.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.27 |
(-2.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Gine Juul Martins |
2009 |
Vordingborg Svømme Klub |
|
|
1:18.00 |
+12.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.62 |
(+0.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Tilde Jensen |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:19.15 |
+13.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.02 |
(-1.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Agnete Thyme |
2009 |
Kalundborg SK |
|
|
1:19.32 |
+13.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.70 |
(-2.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Andrea Frederikke Pedersen |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
|
1:20.08 |
+14.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.44 |
(-3.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Klara Christiansen |
2009 |
Kalundborg SK |
|
|
1:20.18 |
+14.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.23 |
(-0.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Laura Dybdahl |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
|
|
1:20.22 |
+14.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.75 |
(+0.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Isabella Josefine Petersen |
2010 |
SvømmeKlubben SYD |
|
|
1:22.04 |
+16.46 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.61 |
(-1.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Line Silleborg |
2010 |
Næstved Svømmeklub |
|
|
1:22.16 |
+16.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.58 |
(-5.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Anna Kørvell |
2010 |
Næstved Svømmeklub |
|
|
1:22.18 |
+16.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.98 |
(-3.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Lærke Lind-Jensen |
2009 |
Roskilde Svømning |
|
|
1:24.07 |
+18.49 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.05 |
(-0.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Malaika Sejbjerg |
2010 |
SvømmeKlubben SYD |
|
|
1:25.54 |
+19.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.17 |
(-0.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Selma Linde Petersen |
2010 |
Kalundborg SK |
|
|
1:25.73 |
+20.15 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.49 |
(+3.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Trine Andresen |
2010 |
SvømmeKlubben SYD |
|
|
1:26.54 |
+20.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.11 |
(-1.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Amanda Sofie Petersen |
2010 |
SvømmeKlubben SYD |
|
|
1:27.41 |
+21.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.29 |
(+2.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Josefine Jensen |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
|
|
1:35.50 |
+29.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:39.08 |
(-3.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Isabell Gaard |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
|
|
1:36.74 |
+31.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 07-01-2023 14:11:58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 11, 100m Frisvømning Damer 15-17 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Seline Nielsen |
2007 |
SvømmeKlubben SYD |
|
|
1:01.52 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.64 |
(+0.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Rebecca Skov Vinding |
2007 |
Kalundborg SK |
|
|
1:02.98 |
+1.46 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.03 |
(+0.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Astrid Pries Hansen |
2007 |
Nakskov Svømme Klub |
|
|
1:04.26 |
+2.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.13 |
(-0.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mille-Mai Krog |
2007 |
Vordingborg Svømme Klub |
|
|
1:07.45 |
+5.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.37 |
(+1.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Mille Bækmark |
2008 |
Swim Team Taastrup |
|
|
1:09.60 |
+8.08 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.96 |
(-1.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Maja F. E. Kamper |
2008 |
Swim Team Taastrup |
|
|
1:10.95 |
+9.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.73 |
(+0.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Thilde Thomsen |
2008 |
Kalundborg SK |
|
|
1:12.68 |
+11.16 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.97 |
(+1.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Caroline Øgendahl |
2008 |
Kalundborg SK |
|
|
1:14.09 |
+12.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.73 |
(-1.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Frida Albrechtsen |
2008 |
Vordingborg Svømme Klub |
|
|
1:16.30 |
+14.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.75 |
(-5.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Shaya Mortensen |
2008 |
Kalundborg SK |
|
|
1:17.20 |
+15.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.89 |
(-2.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Celina Buhl-Madsen |
2008 |
Roskilde Svømning |
|
|
1:20.76 |
+19.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.22 |
(+6.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 07-01-2023 14:11:58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 11, 100m Frisvømning Damer 18-33 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Amanda F. Christiansen |
2005 |
Vordingborg Svømme Klub |
|
|
1:05.20 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.87 |
(+1.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 07-01-2023 14:11:58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
07-01-2023 14:21.55 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Næstved Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|