Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51. Lučkin memorial in 2. RP Slovenije 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Letno kopališče Trbovlje |
Organizator: |
PK Rudar Trbovlje |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
50m |
Datum tekmovanja |
jun. 18, 2022 to jun. 18, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. Disciplina, 100m Hrbtno Ženske – Final |
|
|
Deklice |
1:05.50 |
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Praga/Prague (CZE) |
12/6/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ema Menoni |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
490 |
1:12.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tara Ðorđević |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
457 |
1:14.57 |
+1.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ava Luna Rihtman |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
445 |
1:15.23 |
+2.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lara Naglič |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
389 |
1:18.68 |
+5.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Neja Breznik |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
388 |
1:18.74 |
+5.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Maša Camlek |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
380 |
1:19.31 |
+6.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Iza Erjavec |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
370 |
1:19.97 |
+7.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Sara Sever |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
365 |
1:20.37 |
+7.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ariana Agrež |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
360 |
1:20.72 |
+7.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Veronika Savernik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
356 |
1:21.04 |
+8.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Zoja Mele |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
355 |
1:21.13 |
+8.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ela Klara Pulko |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
343 |
1:22.01 |
+9.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Marija Grm |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
335 |
1:22.67 |
+9.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Elina Bratina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
335 |
1:22.70 |
+9.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Hana Muršak |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
333 |
1:22.81 |
+9.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Lucija Vrhovac |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
328 |
1:23.26 |
+10.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Tia Sedej |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
320 |
1:23.95 |
+11.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Katja Marolt |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
320 |
1:23.99 |
+11.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Lara Pavlič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
318 |
1:24.11 |
+11.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Julija Puškarić |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
307 |
1:25.16 |
+12.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Teja Zore |
2009 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
303 |
1:25.47 |
+12.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Ajda Škaper |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
291 |
1:26.61 |
+13.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Meta Komelj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
290 |
1:26.76 |
+13.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Alisa Potemina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
288 |
1:26.97 |
+14.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Augustina Selan |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
286 |
1:27.12 |
+14.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Manja Ilc |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
279 |
1:27.82 |
+14.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Mojca Oberžan |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
279 |
1:27.84 |
+14.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Tia Velkavrh Rebolj |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
279 |
1:27.92 |
+15.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Ula Konec |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
272 |
1:28.57 |
+15.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Zala Valek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
272 |
1:28.66 |
+15.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Maša Vocovnik |
2010 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
257 |
1:30.28 |
+17.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Eva Juretič |
2010 |
Plavalni klub Nova Gorica |
|
253 |
1:30.77 |
+17.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Živa Ambrož |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
237 |
1:32.72 |
+19.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Špela Juvančič |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
234 |
1:33.21 |
+20.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Lana Čepon |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
234 |
1:33.22 |
+20.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Nuša Planinšec |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
228 |
1:33.92 |
+21.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Klara Perič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
225 |
1:34.37 |
+21.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Varvara Kets |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
217 |
1:35.55 |
+22.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Mia Kocijančič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
209 |
1:36.78 |
+23.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Ella Gajić |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
208 |
1:36.89 |
+24.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Rubi Štimec |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
206 |
1:37.15 |
+24.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Tjaša Pogačnik |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
186 |
1:40.54 |
+27.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Mia Milinković |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
169 |
1:43.88 |
+31.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Kaja Mužar |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
168 |
1:44.00 |
+31.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Ana Apat |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
147 |
1:48.61 |
+35.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Tara Sabljaković |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
146 |
1:49.09 |
+36.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Lucija Jelušič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
132 |
1:52.77 |
+39.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Špela Novak |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
113 |
1:58.64 |
+45.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Emma Krevs |
2008 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
446 |
1:15.16 |
+2.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ula Tinka Podlesnik |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Minea Ðešević |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Neža Gabor |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lira Jančič |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ula Mihelič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 6/18/2022 10:36:41 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-06-18 17:14:44 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|