2022-12-08   03:51:20
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Results for Pokal Kopra 2022

Below are all results from the competition shown by session.

Document
Rezultati
Pokal Kopra 2022
Kraj: Kopališče Žusterna Organizator: PK Koper
Bazen: 50m Datum tekmovanja jul. 2, 2022 to jul. 2, 2022
1. Disciplina, 200m Mešano Moški A 17 and older – Final
Abs mošk 2:01.57 Peter Mankoč 1978  (SLO) Berlin (GER) 7/30/2002
Mladinci 2:04.29 David Mihalič 1999  (SLO) Netanya (ISR) 6/29/2017
Kadeti 2:07.41 Bor Vran Benkovič 2007  (SLO) Banja Luka (BIH) 5/22/2022
Dečki 2:08.54 Bor Vran Benkovič 2007  (SLO) Maribor (SLO) 12/5/2021
Ml. dečki 2:25.92 Bor Vran Benkovič 2007  (SLO) Kranj (SLO) 7/13/2019
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Miha Rijavec 2003 Plavalni klub Triglav Kranj 530 2:20.78
50m: 30.28
100m: 1:05.79
(35.51)
150m: 1:49.11
(43.32)
200m: 2:20.78
(31.67)
2 Matic Roter 2004 Plavalni klub Triglav Kranj 408 2:33.69 +12.91
50m: 32.12
100m: 1:13.93
(41.81)
150m: 1:56.50
(42.57)
200m: 2:33.69
(37.19)
- Gašper Stele 2004 Plavalni klub Kamnik DNS
Uradni čas: 7/2/2022 9:09:48 AM
1. Disciplina, 200m Mešano Moški B 15-16 years – Final
Abs mošk 2:01.57 Peter Mankoč 1978  (SLO) Berlin (GER) 7/30/2002
Mladinci 2:04.29 David Mihalič 1999  (SLO) Netanya (ISR) 6/29/2017
Kadeti 2:07.41 Bor Vran Benkovič 2007  (SLO) Banja Luka (BIH) 5/22/2022
Dečki 2:08.54 Bor Vran Benkovič 2007  (SLO) Maribor (SLO) 12/5/2021
Ml. dečki 2:25.92 Bor Vran Benkovič 2007  (SLO) Kranj (SLO) 7/13/2019
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Taj Zupančič 2007 Plavalni klub Rudar Trbovlje 527 2:21.06
50m: 29.56
100m: 1:06.64
(37.08)
150m: 1:47.19
(40.55)
200m: 2:21.06
(33.87)
2 Tilen Maček 2007 Plavalni klub Triglav Kranj 466 2:26.96 +5.90
50m: 32.27
100m: 1:11.60
(39.33)
150m: 1:52.25
(40.65)
200m: 2:26.96
(34.71)
3 Tibor Bržan 2007 Plavalni klub Koper 388 2:36.26 +15.20
50m: 31.19
100m: 1:12.11
(40.92)
150m: 1:59.75
(47.64)
200m: 2:36.26
(36.51)
4 Anej Krušič 2006 Plavalni klub Celulozar Krško 362 2:39.84 +18.78
50m: 34.82
100m: 1:19.75
(44.93)
150m: 2:03.29
(43.54)
200m: 2:39.84
(36.55)
5 Vid Batagelj 2007 Plavalni klub Ajdovščina 344 2:42.62 +21.56
50m: 33.70
100m: 1:20.36
(46.66)
150m: 2:05.41
(45.05)
200m: 2:42.62
(37.21)
6 Jan Marjanovič 2007 Plavalni klub Olimpija 344 2:42.68 +21.62
50m: 34.68
100m: 1:18.10
(43.42)
150m: 2:06.98
(48.88)
200m: 2:42.68
(35.70)
7 Matevž Vrhovnik 2007 Plavalni klub Kamnik 302 2:49.90 +28.84
50m: 33.89
100m: 1:18.44
(44.55)
150m: 2:11.00
(52.56)
200m: 2:49.90
(38.90)
Uradni čas: 7/2/2022 9:09:48 AM
2022-07-02 09:26:32 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licenca: Slovenian Swimming Association
Document
Rezultati
Pokal Kopra 2022
Kraj: Kopališče Žusterna Organizator: PK Koper
Bazen: 50m Datum tekmovanja jul. 2, 2022 to jul. 2, 2022
2. Disciplina, 200m Mešano Ženske A 16 and older – Final
Abs žensk 2:13.37 Anja Klinar 1988  (SLO) Dunaj/Vienna (AUT) 4/26/2009
Mladinke 2:15.83 Anja Klinar 1988  (SLO) Glasgow (GBR) 7/31/2003
Kadetinje 2:15.83 Anja Klinar 1988  (SLO) Glasgow (GBR) 7/31/2003
Deklice 2:20.05 Anja Klinar 1988  (SLO) Murcia (ESP) 7/23/2001
Ml. deklic 2:34.74 Anja Jelesijevič 2003  (SLO) Kranj (SLO) 7/25/2014
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Taja Vejnovič 2006 Plavalni klub Kamnik 502 2:38.65
50m: 34.17
100m: 1:14.84
(40.67)
150m: 2:03.47
(48.63)
200m: 2:38.65
(35.18)
2 Anja Vrščaj 2005 Plavalni klub Celulozar Krško 408 2:49.95 +11.30
50m: 38.26
100m: 1:21.92
(43.66)
150m: 2:10.38
(48.46)
200m: 2:49.95
(39.57)
- Maša Arnež 2005 Plavalni klub Radovljica DNS
Uradni čas: 7/2/2022 9:13:10 AM
2. Disciplina, 200m Mešano Ženske B 14-15 years – Final
Abs žensk 2:13.37 Anja Klinar 1988  (SLO) Dunaj/Vienna (AUT) 4/26/2009
Mladinke 2:15.83 Anja Klinar 1988  (SLO) Glasgow (GBR) 7/31/2003
Kadetinje 2:15.83 Anja Klinar 1988  (SLO) Glasgow (GBR) 7/31/2003
Deklice 2:20.05 Anja Klinar 1988  (SLO) Murcia (ESP) 7/23/2001
Ml. deklic 2:34.74 Anja Jelesijevič 2003  (SLO) Kranj (SLO) 7/25/2014
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Marta Arko 2007 Plavalni klub Ribnica 611 2:28.59
50m: 31.26
100m: 1:09.46
(38.20)
150m: 1:55.20
(45.74)
200m: 2:28.59
(33.39)
2 Blaža Pajntar 2008 Plavalni klub Triglav Kranj 537 2:35.09 +6.50
50m: 32.47
100m: 1:13.08
(40.61)
150m: 1:57.94
(44.86)
200m: 2:35.09
(37.15)
3 Maša Vasiljević 2007 Plavalni klub Celulozar Krško 461 2:43.24 +14.65
50m: 33.82
100m: 1:16.15
(42.33)
150m: 2:07.05
(50.90)
200m: 2:43.24
(36.19)
4 Lara Klopčič 2007 Plavalni klub Olimpija 420 2:48.28 +19.69
50m: 35.78
100m: 1:17.83
(42.05)
150m: 2:10.55
(52.72)
200m: 2:48.28
(37.73)
5 Nina Tomše 2008 Plavalni klub Celulozar Krško 313 3:05.60 +37.01
50m: 39.42
100m: 1:28.45
(49.03)
150m: 2:22.31
(53.86)
200m: 3:05.60
(43.29)
Uradni čas: 7/2/2022 9:13:10 AM
2022-07-02 09:21:00 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licenca: Slovenian Swimming Association
Document
Rezultati
Pokal Kopra 2022
Kraj: Kopališče Žusterna Organizator: PK Koper
Bazen: 50m Datum tekmovanja jul. 2, 2022 to jul. 2, 2022
3. Disciplina, 100m Hrbtno Moški A 17 and older – Final
Abs mošk 54.88 Blaž Medvešek 1980  (SLO) Montreal (CAN) 7/25/2005
Mladinci 56.24 Sašo Boškan 2002  (SLO) Kranj (SLO) 10/18/2020
Kadeti 59.19 Nace Vovk 2002  (SLO) Kranj (SLO) 6/3/2017
Dečki 1:01.40 Nace Vovk 2002  (SLO) Gjur/Győr (HUN) 12/16/2016
Ml. dečki 1:07.41 Darin Sonnenschein 1994  (SLO) Maribor (SLO) 12/16/2006
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Jan Kozole 2005 Plavalni klub Celulozar Krško 441 1:08.08
50m: 33.41
100m: 1:08.08
(34.67)
Uradni čas: 7/2/2022 9:23:36 AM
3. Disciplina, 100m Hrbtno Moški B 15-16 years – Final
Abs mošk 54.88 Blaž Medvešek 1980  (SLO) Montreal (CAN) 7/25/2005
Mladinci 56.24 Sašo Boškan 2002  (SLO) Kranj (SLO) 10/18/2020
Kadeti 59.19 Nace Vovk 2002  (SLO) Kranj (SLO) 6/3/2017
Dečki 1:01.40 Nace Vovk 2002  (SLO) Gjur/Győr (HUN) 12/16/2016
Ml. dečki 1:07.41 Darin Sonnenschein 1994  (SLO) Maribor (SLO) 12/16/2006
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Val Benčič 2007 Plavalni klub Biser Piran - Nuoto  497 1:05.43
50m: 31.50
100m: 1:05.43
(33.93)
2 Mark Anej Lapuh 2007 Plavalni klub Kamnik 397 1:10.51 +5.08
50m: 34.00
100m: 1:10.51
(36.51)
3 Tevž Štupar 2006 Plavalni klub Kamnik 377 1:11.72 +6.29
50m: 35.15
100m: 1:11.72
(36.57)
4 Miha Justin 2007 Plavalni klub Kamnik 341 1:14.17 +8.74
50m: 35.94
100m: 1:14.17
(38.23)
5 Luka Ferenčak 2007 Plavalni klub Celulozar Krško 319 1:15.85 +10.42
50m: 37.01
100m: 1:15.85
(38.84)
6 Florijan Resnik 2006 Plavalni klub Celulozar Krško 316 1:16.08 +10.65
50m: 36.86
100m: 1:16.08
(39.22)
7 Andraž Cencelj 2007 Plavalni klub Kamnik 272 1:19.94 +14.51
50m: 39.38
100m: 1:19.94
(40.56)
Uradni čas: 7/2/2022 9:23:36 AM
3. Disciplina, 100m Hrbtno Moški C 13-14 years – Final
Abs mošk 54.88 Blaž Medvešek 1980  (SLO) Montreal (CAN) 7/25/2005
Mladinci 56.24 Sašo Boškan 2002  (SLO) Kranj (SLO) 10/18/2020
Kadeti 59.19 Nace Vovk 2002  (SLO) Kranj (SLO) 6/3/2017
Dečki 1:01.40 Nace Vovk 2002  (SLO) Gjur/Győr (HUN) 12/16/2016
Ml. dečki 1:07.41 Darin Sonnenschein 1994  (SLO) Maribor (SLO) 12/16/2006
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Rok Vejnovič 2008 Plavalni klub Kamnik 413 1:09.58
50m: 33.52
100m: 1:09.58
(36.06)
2 Tobija Čampa 2008 Plavalni klub Ribnica 315 1:16.20 +6.62
50m: 36.04
100m: 1:16.20
(40.16)
3 Liam Negodič 2008 Plavalni klub Kamnik 298 1:17.62 +8.04
50m: 37.91
100m: 1:17.62
(39.71)
4 Oskar Šmid 2009 Športno društvo Riba 234 1:24.13 +14.55
50m: 39.75
100m: 1:24.13
(44.38)
5 Rene Povšič 2009 Plavalni klub Koper 217 1:26.28 +16.70
50m: 41.31
100m: 1:26.28
(44.97)
- Kristjan Smrkolj 2008 Športno društvo Riba DNS
Uradni čas: 7/2/2022 9:23:36 AM
3. Disciplina, 100m Hrbtno Moški D 12 and younger – Final
Abs mošk 54.88 Blaž Medvešek 1980  (SLO) Montreal (CAN) 7/25/2005
Mladinci 56.24 Sašo Boškan 2002  (SLO) Kranj (SLO) 10/18/2020
Kadeti 59.19 Nace Vovk 2002  (SLO) Kranj (SLO) 6/3/2017
Dečki 1:01.40 Nace Vovk 2002  (SLO) Gjur/Győr (HUN) 12/16/2016
Ml. dečki 1:07.41 Darin Sonnenschein 1994  (SLO) Maribor (SLO) 12/16/2006
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Tosja Bržan 2010 Plavalni klub Koper 312 1:16.44
50m: 37.17
100m: 1:16.44
(39.27)
2 Luka Remškar 2010 Plavalni klub Koper 217 1:26.17 +9.73
50m: 41.98
100m: 1:26.17
(44.19)
3 Peter Lackovič 2010 Plavalni klub Kamnik 216 1:26.36 +9.92
50m: 42.26
100m: 1:26.36
(44.10)
4 Jakob Krapež 2011 Športno društvo Riba 206 1:27.66 +11.22
50m: 42.47
100m: 1:27.66
(45.19)
5 Timej Družina 2010 Plavalni klub Koper 195 1:29.41 +12.97
50m: 42.63
100m: 1:29.41
(46.78)
6 Jakob Kavčič 2010 Plavalni klub Koper 193 1:29.71 +13.27
50m: 43.39
100m: 1:29.71
(46.32)
7 Žiga Kugler 2011 Plavalni klub Kamnik 181 1:31.64 +15.20
50m: 44.08
100m: 1:31.64
(47.56)
8 Tymur Beshlyk 2011 Plavalni klub Kamnik 163 1:34.86 +18.42
50m: 45.66
100m: 1:34.86
(49.20)
9 Žiga Keržič Rakar 2011 Plavalni klub Kamnik 136 1:40.68 +24.24
50m: 48.14
100m: 1:40.68
(52.54)
10 Martin Arko 2013 Plavalni klub Ribnica 115 1:46.42 +29.98
50m: 50.97
100m: 1:46.42
(55.45)
- Jon Krdžalić 2014 Športno društvo Riba DSQ
SW 6.5
Uradni čas: 7/2/2022 9:23:36 AM
2022-07-02 09:23:39 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licenca: Slovenian Swimming Association
Document
Rezultati
Pokal Kopra 2022
Kraj: Kopališče Žusterna Organizator: PK Koper
Bazen: 50m Datum tekmovanja jul. 2, 2022 to jul. 2, 2022
4. Disciplina, 100m Hrbtno Ženske A 16 and older – Final
Abs žensk 1:01.85 Anja Čarman 1985  (SLO) Maribor (SLO) 12/20/2008
Mladinke 1:03.46 Janja Jamšek 2001  (SLO) Hódmezővásárhely (HUN) 12/12/2015
Kadetinje 1:03.46 Janja Jamšek 2001  (SLO) Hódmezővásárhely (HUN) 12/12/2015
Deklice 1:05.50 Janja Jamšek 2001  (SLO) Praga/Prague (CZE) 12/6/2014
Ml. deklic 1:10.92 Anja Jelesijevič 2003  (SLO) Kranj (SLO) 7/25/2014
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Maja Levstek 2005 Plavalni klub Ribnica 523 1:11.30
50m: 33.73
100m: 1:11.30
(37.57)
2 Taja Vejnovič 2006 Plavalni klub Kamnik 457 1:14.56 +3.26
50m: 36.63
100m: 1:14.56
(37.93)
3 Živa Prašnikar 2005 Plavalni klub Kamnik 358 1:20.87 +9.57
50m: 38.75
100m: 1:20.87
(42.12)
Uradni čas: 7/2/2022 9:34:33 AM
4. Disciplina, 100m Hrbtno Ženske B 14-15 years – Final
Abs žensk 1:01.85 Anja Čarman 1985  (SLO) Maribor (SLO) 12/20/2008
Mladinke 1:03.46 Janja Jamšek 2001  (SLO) Hódmezővásárhely (HUN) 12/12/2015
Kadetinje 1:03.46 Janja Jamšek 2001  (SLO) Hódmezővásárhely (HUN) 12/12/2015
Deklice 1:05.50 Janja Jamšek 2001  (SLO) Praga/Prague (CZE) 12/6/2014
Ml. deklic 1:10.92 Anja Jelesijevič 2003  (SLO) Kranj (SLO) 7/25/2014
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Tinkara Lipovec 2007 Plavalni klub Radovljica 622 1:07.30
50m: 32.22
100m: 1:07.30
(35.08)
2 Iza Videc 2007 Plavalni klub Kamnik 532 1:10.86 +3.56
50m: 34.33
100m: 1:10.86
(36.53)
3 Zara Ćirović 2008 Plavalni klub Ribnica 441 1:15.45 +8.15
50m: 35.79
100m: 1:15.45
(39.66)
4 Manca Švonja 2007 Plavalni klub Koper 420 1:16.67 +9.37
50m: 35.82
100m: 1:16.67
(40.85)
5 Lana Žalac 2007 Plavalni klub Olimpija 404 1:17.65 +10.35
50m: 36.31
100m: 1:17.65
(41.34)
6 Alina Lozar 2007 Plavalni klub Triglav Kranj 389 1:18.64 +11.34
50m: 38.35
100m: 1:18.64
(40.29)
7 Katarina Mandić 2008 Športno društvo Riba 330 1:23.06 +15.76
50m: 38.91
100m: 1:23.06
(44.15)
8 Tia Novak 2008 Plavalni klub Ribnica 330 1:23.07 +15.77
50m: 40.03
100m: 1:23.07
(43.04)
9 Maca Camlek 2007 Plavalni klub Triglav Kranj 302 1:25.57 +18.27
50m: 41.57
100m: 1:25.57
(44.00)
10 Maruša Kugler 2008 Plavalni klub Kamnik 278 1:27.95 +20.65
50m: 43.01
100m: 1:27.95
(44.94)
11 Evelyn Najvirt 2007 Plavalno društvo Maribor 261 1:29.84 +22.54
50m: 43.66
100m: 1:29.84
(46.18)
12 Ema Matijaš 2008 Plavalni klub Kamnik 197 1:38.60 +31.30
50m: 48.55
100m: 1:38.60
(50.05)
13 Maja Manojlović 2008 Plavalni klub Kamnik 103 2:02.46 +55.16
50m: 55.96
100m: 2:02.46
(1:06.50)
Uradni čas: 7/2/2022 9:34:33 AM
4. Disciplina, 100m Hrbtno Ženske C 12-13 years – Final
Abs žensk 1:01.85 Anja Čarman 1985  (SLO) Maribor (SLO) 12/20/2008
Mladinke 1:03.46 Janja Jamšek 2001  (SLO) Hódmezővásárhely (HUN) 12/12/2015
Kadetinje 1:03.46 Janja Jamšek 2001  (SLO) Hódmezővásárhely (HUN) 12/12/2015
Deklice 1:05.50 Janja Jamšek 2001  (SLO) Praga/Prague (CZE) 12/6/2014
Ml. deklic 1:10.92 Anja Jelesijevič 2003  (SLO) Kranj (SLO) 7/25/2014
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Laura Podgoršek 2009 Plavalni klub Kamnik 439 1:15.55
50m: 35.29
100m: 1:15.55
(40.26)
2 Katja Marolt 2009 Športno društvo Riba 357 1:20.95 +5.40
50m: 38.71
100m: 1:20.95
(42.24)
3 Ana Avbelj 2009 Plavalni klub Kamnik 343 1:22.04 +6.49
50m: 39.56
100m: 1:22.04
(42.48)
4 Teja Zore 2009 Plavalni klub Rudar Trbovlje 320 1:23.94 +8.39
50m: 39.07
100m: 1:23.94
(44.87)
5 Ula Konec 2009 Plavalni klub Koper 316 1:24.27 +8.72
50m: 41.71
100m: 1:24.27
(42.56)
6 Taja Starc 2009 Plavalni klub Ribnica 261 1:29.82 +14.27
50m: 43.25
100m: 1:29.82
(46.57)
7 Tajda Spruk 2009 Plavalni klub Kamnik 192 1:39.53 +23.98
50m: 48.59
100m: 1:39.53
(50.94)
8 Lara Pakiž 2010 Plavalni klub Ribnica 150 1:48.07 +32.52
50m: 50.53
100m: 1:48.07
(57.54)
- Ema Žerjal 2010 Športno društvo Riba DNS
Uradni čas: 7/2/2022 9:34:33 AM
4. Disciplina, 100m Hrbtno Ženske D 11 and younger – Final
Abs žensk 1:01.85 Anja Čarman 1985  (SLO) Maribor (SLO) 12/20/2008
Mladinke 1:03.46 Janja Jamšek 2001  (SLO) Hódmezővásárhely (HUN) 12/12/2015
Kadetinje 1:03.46 Janja Jamšek 2001  (SLO) Hódmezővásárhely (HUN) 12/12/2015
Deklice 1:05.50 Janja Jamšek 2001  (SLO) Praga/Prague (CZE) 12/6/2014
Ml. deklic 1:10.92 Anja Jelesijevič 2003  (SLO) Kranj (SLO) 7/25/2014
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Taja Klemen 2011 Plavalni klub Kamnik 334 1:22.72
50m: 38.82
100m: 1:22.72
(43.90)
2 Carolina Elsner 2011 Športno društvo Riba 323 1:23.72 +1.00
50m: 41.19
100m: 1:23.72
(42.53)
3 Ivona Domić 2011 Športno društvo Riba 320 1:23.95 +1.23
50m: 40.46
100m: 1:23.95
(43.49)
4 Neža Hren 2012 Plavalni klub Kamnik 243 1:32.01 +9.29
50m: 43.33
100m: 1:32.01
(48.68)
5 Zoja Košir 2012 Športno društvo Riba 236 1:32.84 +10.12
50m: 44.36
100m: 1:32.84
(48.48)
6 Anna Losieva 2013 Plavalni klub Kamnik 175 1:42.54 +19.82
50m: 49.88
100m: 1:42.54
(52.66)
7 Gana Ferrari Grabrijan 2012 Športno društvo Riba 81 2:12.39 +49.67
50m: 1:01.77
100m: 2:12.39
(1:10.62)
Uradni čas: 7/2/2022 9:34:33 AM
2022-07-02 09:34:36 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licenca: Slovenian Swimming Association
Document
Rezultati
Pokal Kopra 2022
Kraj: Kopališče Žusterna Organizator: PK Koper
Bazen: 50m Datum tekmovanja jul. 2, 2022 to jul. 2, 2022
5. Disciplina, 50m Prsno Moški A 17 and older – Final
Abs mošk 26.70 Damir Dugonjić 1988  (SLO) Kazan (RUS) 8/4/2015
Mladinci 27.74 Peter John Stevens 1995  (SLO) Dubaj/Dubai (UAE) 8/30/2013
Kadeti 29.39 Matic Kosirnik 2000  (SLO) Ravne na Koroškem (SLO) 7/29/2016
Dečki 30.48 Lovro Knez 2002  (SLO) Maribor (SLO) 12/17/2016
Ml. dečki 33.88 Bor Vran Benkovič 2007  (SLO) Kranj (SLO) 7/14/2019
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Matjaž Markič 1983 Plavalni klub Koper 657 29.85
2 Jaša Benčič 2002 Plavalni klub Biser Piran - Nuoto  644 30.04 +0.19
3 Erik Hrovat 2001 Športno društvo Delfin 626 30.32 +0.47
4 Matic Turk 2004 Plavalni klub Biser Piran - Nuoto  569 31.30 +1.45
5 Filip Ćirović 2004 Plavalni klub Ribnica 563 31.41 +1.56
6 Tomas Torkar Ražman 2004 Plavalni klub Koper 479 33.15 +3.30
7 Matic Benčič 1999 Plavalni klub Biser Piran - Nuoto  446 33.94 +4.09
Uradni čas: 7/2/2022 9:52:21 AM
5. Disciplina, 50m Prsno Moški B 15-16 years – Final
Abs mošk 26.70 Damir Dugonjić 1988  (SLO) Kazan (RUS) 8/4/2015
Mladinci 27.74 Peter John Stevens 1995  (SLO) Dubaj/Dubai (UAE) 8/30/2013
Kadeti 29.39 Matic Kosirnik 2000  (SLO) Ravne na Koroškem (SLO) 7/29/2016
Dečki 30.48 Lovro Knez 2002  (SLO) Maribor (SLO) 12/17/2016
Ml. dečki 33.88 Bor Vran Benkovič 2007  (SLO) Kranj (SLO) 7/14/2019
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Tymofii Surovikin 2006 Plavalni klub Triglav Kranj 591 30.91
2 Maj Pribac 2006 Plavalni klub Biser Piran - Nuoto  484 33.04 +2.13
3 Tilen Maček 2007 Plavalni klub Triglav Kranj 470 33.36 +2.45
4 Nikola Tin Kocić 2007 Športno društvo Delfin 453 33.78 +2.87
5 Matija Osetič 2006 Plavalni klub Celulozar Krško 448 33.89 +2.98
6 Michel Batagelj 2006 Plavalni klub Ajdovščina 357 36.55 +5.64
7 Vid Batagelj 2007 Plavalni klub Ajdovščina 349 36.83 +5.92
8 Miha Justin 2007 Plavalni klub Kamnik 247 41.35 +10.44
9 Ludvik Grižonič 2007 Plavalni klub Koper 186 45.38 +14.47
10 Adel Mališi 2007 Plavalni klub Koper 137 50.23 +19.32
- Rok Maraž 2006 Plavalni klub Koper DSQ
SW 7.2
Uradni čas: 7/2/2022 9:52:21 AM
5. Disciplina, 50m Prsno Moški C 13-14 years – Final
Abs mošk 26.70 Damir Dugonjić 1988  (SLO) Kazan (RUS) 8/4/2015
Mladinci 27.74 Peter John Stevens 1995  (SLO) Dubaj/Dubai (UAE) 8/30/2013
Kadeti 29.39 Matic Kosirnik 2000  (SLO) Ravne na Koroškem (SLO) 7/29/2016
Dečki 30.48 Lovro Knez 2002  (SLO) Maribor (SLO) 12/17/2016
Ml. dečki 33.88 Bor Vran Benkovič 2007  (SLO) Kranj (SLO) 7/14/2019
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Teo Starc 2008 Plavalni klub Ribnica 443 34.03
2 David Peček Danieli 2008 Plavalni klub Olimpija 433 34.29 +0.26
3 Črt Grohar 2008 Športno društvo Riba 392 35.43 +1.40
4 Liam Negodič 2008 Plavalni klub Kamnik 342 37.08 +3.05
5 Tim Markič 2009 Plavalni klub Koper 310 38.34 +4.31
6 Aleksej Fink 2009 Plavalni klub Koper 276 39.84 +5.81
7 Lev Vilfan Kožuh 2009 Športno društvo Riba 243 41.55 +7.52
8 Mark Oberstar 2008 Plavalni klub Koper 217 43.13 +9.10
9 Kristian Burduja 2009 Plavalni klub Koper 211 43.53 +9.50
10 Lan Pribac 2009 Plavalni klub Biser Piran - Nuoto  201 44.24 +10.21
11 Staš Polič 2009 Športno društvo Delfin 183 45.66 +11.63
12 Kristjan Jevševar 2009 Plavalno društvo Maribor 174 46.45 +12.42
13 Nikolaj Pavlović 2009 Plavalni klub Koper 117 53.04 +19.01
- Jaka Petek 2008 Plavalni klub Ribnica DNS
Uradni čas: 7/2/2022 9:52:21 AM
5. Disciplina, 50m Prsno Moški D 12 and younger – Final
Abs mošk 26.70 Damir Dugonjić 1988  (SLO) Kazan (RUS) 8/4/2015
Mladinci 27.74 Peter John Stevens 1995  (SLO) Dubaj/Dubai (UAE) 8/30/2013
Kadeti 29.39 Matic Kosirnik 2000  (SLO) Ravne na Koroškem (SLO) 7/29/2016
Dečki 30.48 Lovro Knez 2002  (SLO) Maribor (SLO) 12/17/2016
Ml. dečki 33.88 Bor Vran Benkovič 2007  (SLO) Kranj (SLO) 7/14/2019
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Lev Korinšek 2010 Športno društvo Riba 303 38.60
2 Martin Testen 2010 Športno društvo Riba 274 39.91 +1.31
3 Taj Novak 2011 Plavalni klub Ribnica 196 44.62 +6.02
4 Daniel Burduja 2012 Plavalni klub Koper 184 45.55 +6.95
5 Rok Sever 2011 Športno društvo Riba 150 48.81 +10.21
6 Luka Femić 2010 Plavalni klub Branik Maribor 136 50.35 +11.75
7 David Šafar 2011 Športno društvo Riba 122 52.21 +13.61
8 Žiga Kugler 2011 Plavalni klub Kamnik 120 52.59 +13.99
9 Sven Sokač 2011 Športno društvo Riba 117 52.94 +14.34
10 Črt Furlanič 2011 Plavalni klub Koper 115 53.24 +14.64
11 Anže Ruter 2011 Plavalni klub Koper 111 53.85 +15.25
12 Vasilij Mihelič 2012 Plavalni klub Ribnica 105 55.00 +16.40
13 Jaka Staut 2012 Plavalni klub Biser Piran - Nuoto  100 55.84 +17.24
14 Rok Prešeren 2012 Športno društvo Riba 98 56.11 +17.51
15 Nejc Kavčič 2012 Plavalni klub Koper 89 58.07 +19.47
16 Žak Godec 2011 Plavalno društvo Maribor 89 58.09 +19.49
17 Tine Rutar 2013 Plavalni klub Koper 88 58.19 +19.59
18 Alin Adrović 2012 Plavalno društvo Maribor 87 58.54 +19.94
19 Jure Pribac 2010 Plavalni klub Koper 83 59.46 +20.86
20 Martin Arko 2013 Plavalni klub Ribnica 81 59.84 +21.24
21 Oskar Bok 2012 Plavalni klub Biser Piran - Nuoto  71 1:02.42 +23.82
- Nejc Benčič 2014 Plavalni klub Biser Piran - Nuoto  DSQ
SW 7.2
- Benjamin Bevk 2012 Plavalni klub Biser Piran - Nuoto  DSQ
SW 7.2
- Urban Valenčič 2013 Plavalni klub Koper DSQ
SW 7.6
- Ros Viler 2011 Plavalni klub Koper DSQ
SW 4.4
Uradni čas: 7/2/2022 9:52:21 AM
2022-07-02 09:52:24 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licenca: Slovenian Swimming Association
Document
Rezultati
Pokal Kopra 2022
Kraj: Kopališče Žusterna Organizator: PK Koper
Bazen: 50m Datum tekmovanja jul. 2, 2022 to jul. 2, 2022
6. Disciplina, 50m Prsno Ženske A 16 and older – Final
Abs žensk 31.12 Tara Vovk 2000  (SLO) Westmont (USA) 3/3/2022
Mladinke 31.57 Tina Čelik 2001  (SLO) Netanya (ISR) 6/28/2017
Kadetinje 31.85 Tina Čelik 2001  (SLO) Hódmezővásárhely (HUN) 7/6/2016
Deklice 33.61 Tina Čelik 2001  (SLO) Kranj (SLO) 6/7/2014
Ml. deklic 36.51 Tesa Naja Jamšek 1995  (SLO) Kranj (SLO) 7/28/2006
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Sonča Frelih Uhelj 2005 Plavalni klub Biser Piran - Nuoto  447 38.30
2 Giorgia  Marchi 2001 Verona swimming club 445 38.37 +0.07
3 Veronika Zorko 2001 Športno društvo Aqua 347 41.67 +3.37
4 Pavlina Ribaš 2005 Plavalni klub Biser Piran - Nuoto  214 48.93 +10.63
Uradni čas: 7/2/2022 10:02:11 AM
6. Disciplina, 50m Prsno Ženske B 14-15 years – Final
Abs žensk 31.12 Tara Vovk 2000  (SLO) Westmont (USA) 3/3/2022
Mladinke 31.57 Tina Čelik 2001  (SLO) Netanya (ISR) 6/28/2017
Kadetinje 31.85 Tina Čelik 2001  (SLO) Hódmezővásárhely (HUN) 7/6/2016
Deklice 33.61 Tina Čelik 2001  (SLO) Kranj (SLO) 6/7/2014
Ml. deklic 36.51 Tesa Naja Jamšek 1995  (SLO) Kranj (SLO) 7/28/2006
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Blaža Pajntar 2008 Plavalni klub Triglav Kranj 481 37.39
2 Ivana Lukan 2008 Plavalni klub Kamnik 476 37.50 +0.11
3 Lana Žalac 2007 Plavalni klub Olimpija 442 38.46 +1.07
4 Iza Videc 2007 Plavalni klub Kamnik 440 38.50 +1.11
5 Zarja Jagodnik 2008 Plavalni klub Koper 410 39.44 +2.05
6 Tea Kokalj 2007 Plavalni klub Triglav Kranj 380 40.44 +3.05
7 Ema Tereza Pulko 2008 Plavalni klub Triglav Kranj 325 42.61 +5.22
8 Mia Maltarić 2008 Plavalno društvo Maribor 181 51.73 +14.34
Uradni čas: 7/2/2022 10:02:11 AM
6. Disciplina, 50m Prsno Ženske C 12-13 years – Final
Abs žensk 31.12 Tara Vovk 2000  (SLO) Westmont (USA) 3/3/2022
Mladinke 31.57 Tina Čelik 2001  (SLO) Netanya (ISR) 6/28/2017
Kadetinje 31.85 Tina Čelik 2001  (SLO) Hódmezővásárhely (HUN) 7/6/2016
Deklice 33.61 Tina Čelik 2001  (SLO) Kranj (SLO) 6/7/2014
Ml. deklic 36.51 Tesa Naja Jamšek 1995  (SLO) Kranj (SLO) 7/28/2006
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Ana Avbelj 2009 Plavalni klub Kamnik 375 40.62
2 Sara Sever 2009 Športno društvo Riba 344 41.79 +1.17
3 Klara Perič 2009 Plavalni klub Koper 344 41.81 +1.19
4 Tajda Spruk 2009 Plavalni klub Kamnik 302 43.63 +3.01
5 Taja Starc 2009 Plavalni klub Ribnica 301 43.71 +3.09
6 Iva Antolović 2009 Plavalni klub Biser Piran - Nuoto  266 45.54 +4.92
7 Tia Velkavrh Rebolj 2009 Športno društvo Riba 262 45.78 +5.16
8 Mia Milinković 2010 Plavalni klub Rudar Trbovlje 242 46.99 +6.37
9 Lara Pakiž 2010 Plavalni klub Ribnica 190 50.92 +10.30
10 Julija Prinčič 2010 Plavalni klub Biser Piran - Nuoto  163 53.63 +13.01
- Lara Družina 2010 Plavalni klub Koper DSQ
SW 7.2
- Inja Kuk 2010 Plavalni klub Ribnica DSQ
SW 7.4
- Iza Janžekovič 2010 Plavalno društvo Maribor DNS
Uradni čas: 7/2/2022 10:02:11 AM
6. Disciplina, 50m Prsno Ženske D 11 and younger – Final
Abs žensk 31.12 Tara Vovk 2000  (SLO) Westmont (USA) 3/3/2022
Mladinke 31.57 Tina Čelik 2001  (SLO) Netanya (ISR) 6/28/2017
Kadetinje 31.85 Tina Čelik 2001  (SLO) Hódmezővásárhely (HUN) 7/6/2016
Deklice 33.61 Tina Čelik 2001  (SLO) Kranj (SLO) 6/7/2014
Ml. deklic 36.51 Tesa Naja Jamšek 1995  (SLO) Kranj (SLO) 7/28/2006
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Tricija Gartner 2011 Športno društvo Riba 375 40.62
2 Manja Potnik 2011 Športno društvo Riba 326 42.56 +1.94
3 Alina Gashu 2011 Športno društvo Riba 303 43.62 +3.00
4 Špela Oberžan 2011 Plavalni klub Rudar Trbovlje 271 45.26 +4.64
5 Inja Zupančič 2011 Plavalni klub Rudar Trbovlje 249 46.55 +5.93
6 Neža Hren 2012 Plavalni klub Kamnik 244 46.85 +6.23
7 Klara Prelaz 2011 Plavalni klub Koper 193 50.64 +10.02
8 Ela Jovanović 2011 Plavalno društvo Maribor 191 50.80 +10.18
9 Zoja Križovnik 2011 Plavalni klub Biser Piran - Nuoto  136 56.89 +16.27
10 Julija Marušić 2013 Plavalni klub Koper 117 59.86 +19.24
11 Tea Olenik 2012 Plavalni klub Biser Piran - Nuoto  112 1:00.75 +20.13
12 Maša Laginja 2014 Plavalni klub Biser Piran - Nuoto  105 1:02.05 +21.43
13 Ava Markič 2014 Plavalni klub Koper 100 1:03.08 +22.46
14 Zara Križovnik 2011 Plavalni klub Biser Piran - Nuoto  99 1:03.30 +22.68
15 Vita Kavčič 2012 Plavalni klub Biser Piran - Nuoto  98 1:03.40 +22.78
16 Hannah Sofia Kloosterwaard 2011 Plavalni klub Koper 97 1:03.66 +23.04
17 Luna Družina 2012 Plavalni klub Koper 90 1:05.35 +24.73
18 Klara Purgar 2014 Plavalni klub Koper 82 1:07.21 +26.59
19 Julija Krivičič 2013 Plavalni klub Koper 64 1:12.97 +32.35
- Sara Šker 2014 Plavalni klub Koper DSQ
SW 7.2
- Tara Oberstar 2013 Plavalni klub Koper DNS
Uradni čas: 7/2/2022 10:02:11 AM
2022-07-02 10:02:13 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licenca: Slovenian Swimming Association
Document
Rezultati
Pokal Kopra 2022
Kraj: Kopališče Žusterna Organizator: PK Koper
Bazen: 50m Datum tekmovanja jul. 2, 2022 to jul. 2, 2022
7. Disciplina, 100m Prosto Moški A 17 and older – Final
Abs mošk 48.88 Anže Tavčar 1994  (SLO) London (GBR) 5/19/2016
Mladinci 50.24 Anže Tavčar 1994  (SLO) Maribor (SLO) 12/23/2012
Kadeti 52.30 Anže Tavčar 1994  (SLO) Maribor (SLO) 12/19/2010
Dečki 53.96 Bor Vran Benkovič 2007  (SLO) Ravne na Koroškem (SLO) 6/20/2021
Ml. dečki 59.10 Bor Vran Benkovič 2007  (SLO) Kranj (SLO) 7/14/2019
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Filip Ćirović 2004 Plavalni klub Ribnica 709 52.60
50m: 25.18
100m: 52.60
(27.42)
2 Matic Roter 2004 Plavalni klub Triglav Kranj 396 1:03.86 +11.26
50m: 30.59
100m: 1:03.86
(33.27)
- Gašper Stele 2004 Plavalni klub Kamnik DNS
Uradni čas: 7/2/2022 10:24:16 AM
7. Disciplina, 100m Prosto Moški B 15-16 years – Final
Abs mošk 48.88 Anže Tavčar 1994  (SLO) London (GBR) 5/19/2016
Mladinci 50.24 Anže Tavčar 1994  (SLO) Maribor (SLO) 12/23/2012
Kadeti 52.30 Anže Tavčar 1994  (SLO) Maribor (SLO) 12/19/2010
Dečki 53.96 Bor Vran Benkovič 2007  (SLO) Ravne na Koroškem (SLO) 6/20/2021
Ml. dečki 59.10 Bor Vran Benkovič 2007  (SLO) Kranj (SLO) 7/14/2019
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Taj Majcen 2007 Športno društvo Delfin 547 57.35
50m: 27.18
100m: 57.35
(30.17)
2 Amadej Fink 2007 Plavalni klub Koper 542 57.53 +0.18
50m: 27.69
100m: 57.53
(29.84)
3 Taj Zupančič 2007 Plavalni klub Rudar Trbovlje 519 58.37 +1.02
50m: 28.18
100m: 58.37
(30.19)
4 Nik Blatnik 2006 Plavalni klub Ribnica 458 1:00.84 +3.49
50m: 28.90
100m: 1:00.84
(31.94)
5 Nikola Tin Kocić 2007 Športno društvo Delfin 455 1:00.99 +3.64
50m: 29.63
100m: 1:00.99
(31.36)
6 Tibor Bržan 2007 Plavalni klub Koper 435 1:01.88 +4.53
50m: 29.46
100m: 1:01.88
(32.42)
7 Tevž Štupar 2006 Plavalni klub Kamnik 432 1:02.03 +4.68
50m: 30.65
100m: 1:02.03
(31.38)
8 Tilen Maček 2007 Plavalni klub Triglav Kranj 430 1:02.14 +4.79
50m: 30.21
100m: 1:02.14
(31.93)
9 Mark Anej Lapuh 2007 Plavalni klub Kamnik 408 1:03.23 +5.88
50m: 30.33
100m: 1:03.23
(32.90)
10 Michel Batagelj 2006 Plavalni klub Ajdovščina 402 1:03.55 +6.20
50m: 32.04
100m: 1:03.55
(31.51)
11 Val Viler 2007 Plavalni klub Koper 369 1:05.35 +8.00
50m: 31.24
100m: 1:05.35
(34.11)
12 Peter Vuga 2006 Športno društvo Delfin 365 1:05.60 +8.25
50m: 30.89
100m: 1:05.60
(34.71)
13 Bor Skok 2007 Plavalni klub Triglav Kranj 298 1:10.17 +12.82
50m: 31.32
100m: 1:10.17
(38.85)
14 Matevž Vrhovnik 2007 Plavalni klub Kamnik 293 1:10.56 +13.21
50m: 33.14
100m: 1:10.56
(37.42)
15 Rok Maraž 2006 Plavalni klub Koper 244 1:15.06 +17.71
50m: 32.50
100m: 1:15.06
(42.56)
16 Ludvik Grižonič 2007 Plavalni klub Koper 193 1:21.09 +23.74
50m: 38.07
100m: 1:21.09
(43.02)
Uradni čas: 7/2/2022 10:24:16 AM
7. Disciplina, 100m Prosto Moški C 13-14 years – Final
Abs mošk 48.88 Anže Tavčar 1994  (SLO) London (GBR) 5/19/2016
Mladinci 50.24 Anže Tavčar 1994  (SLO) Maribor (SLO) 12/23/2012
Kadeti 52.30 Anže Tavčar 1994  (SLO) Maribor (SLO) 12/19/2010
Dečki 53.96 Bor Vran Benkovič 2007  (SLO) Ravne na Koroškem (SLO) 6/20/2021
Ml. dečki 59.10 Bor Vran Benkovič 2007  (SLO) Kranj (SLO) 7/14/2019
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Lovro Ćirović 2008 Plavalni klub Ribnica 500 59.08
50m: 27.89
100m: 59.08
(31.19)
2 Daniel Gor 2008 Plavalni klub Koper 485 59.67 +0.59
50m: 28.25
100m: 59.67
(31.42)
3 Mark Frolov 2008 Športno društvo Riba 468 1:00.38 +1.30
50m: 28.57
100m: 1:00.38
(31.81)
4 Matic Potnik 2008 Športno društvo Riba 437 1:01.78 +2.70
50m: 29.65
100m: 1:01.78
(32.13)
5 Aljaž Vavtar 2008 Plavalni klub Ribnica 385 1:04.48 +5.40
50m: 30.37
100m: 1:04.48
(34.11)
6 Tobija Čampa 2008 Plavalni klub Ribnica 319 1:08.59 +9.51
50m: 32.98
100m: 1:08.59
(35.61)
7 Rene Povšič 2009 Plavalni klub Koper 310 1:09.29 +10.21
50m: 33.13
100m: 1:09.29
(36.16)
8 Gašper Pregl 2008 Športno društvo Riba 306 1:09.60 +10.52
50m: 33.05
100m: 1:09.60
(36.55)
9 Kristian Burduja 2009 Plavalni klub Koper 299 1:10.15 +11.07
50m: 34.02
100m: 1:10.15
(36.13)
10 Oskar Šmid 2009 Športno društvo Riba 269 1:12.66 +13.58
50m: 34.47
100m: 1:12.66
(38.19)
11 Mark Oberstar 2008 Plavalni klub Koper 264 1:13.08 +14.00
50m: 34.96
100m: 1:13.08
(38.12)
12 Gašper Rozman 2009 Športno društvo Riba 250 1:14.40 +15.32
50m: 35.49
100m: 1:14.40
(38.91)
13 Kristjan Jevševar 2009 Plavalno društvo Maribor 223 1:17.31 +18.23
50m: 37.75
100m: 1:17.31
(39.56)
14 Matic Turk 2009 Športno društvo Riba 220 1:17.67 +18.59
50m: 36.58
100m: 1:17.67
(41.09)
15 Staš Polič 2009 Športno društvo Delfin 211 1:18.74 +19.66
50m: 37.47
100m: 1:18.74
(41.27)
16 Uroš Bauk 2009 Športno društvo Riba 200 1:20.17 +21.09
50m: 38.86
100m: 1:20.17
(41.31)
17 Nikolaj Pavlović 2009 Plavalni klub Koper 171 1:24.42 +25.34
50m: 39.65
100m: 1:24.42
(44.77)
Uradni čas: 7/2/2022 10:24:16 AM
7. Disciplina, 100m Prosto Moški D 12 and younger – Final
Abs mošk 48.88 Anže Tavčar 1994  (SLO) London (GBR) 5/19/2016
Mladinci 50.24 Anže Tavčar 1994  (SLO) Maribor (SLO) 12/23/2012
Kadeti 52.30 Anže Tavčar 1994  (SLO) Maribor (SLO) 12/19/2010
Dečki 53.96 Bor Vran Benkovič 2007  (SLO) Ravne na Koroškem (SLO) 6/20/2021
Ml. dečki 59.10 Bor Vran Benkovič 2007  (SLO) Kranj (SLO) 7/14/2019
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Martin Testen 2010 Športno društvo Riba 329 1:07.95
50m: 32.35
100m: 1:07.95
(35.60)
2 Jakob Krapež 2011 Športno društvo Riba 286 1:11.19 +3.24
50m: 34.08
100m: 1:11.19
(37.11)
3 Lukian Hadiak 2010 Plavalni klub Biser Piran - Nuoto  219 1:17.79 +9.84
50m: 37.92
100m: 1:17.79
(39.87)
4 Peter Lackovič 2010 Plavalni klub Kamnik 214 1:18.33 +10.38
50m: 37.41
100m: 1:18.33
(40.92)
5 Žiga Poljšak 2010 Športno društvo Riba 202 1:19.84 +11.89
50m: 37.96
100m: 1:19.84
(41.88)
6 Tilen Kramer 2010 Športno društvo Riba 184 1:22.34 +14.39
50m: 38.86
100m: 1:22.34
(43.48)
7 Taj Novak 2011 Plavalni klub Ribnica 183 1:22.58 +14.63
50m: 37.25
100m: 1:22.58
(45.33)
8 Tymur Beshlyk 2011 Plavalni klub Kamnik 177 1:23.54 +15.59
50m: 38.24
100m: 1:23.54
(45.30)
9 Rok Sever 2011 Športno društvo Riba 171 1:24.39 +16.44
50m: 39.82
100m: 1:24.39
(44.57)
10 Žiga Keržič Rakar 2011 Plavalni klub Kamnik 167 1:25.04 +17.09
50m: 39.99
100m: 1:25.04
(45.05)
11 Maj Fantinič 2012 Plavalni klub Biser Piran - Nuoto  167 1:25.05 +17.10
50m: 40.80
100m: 1:25.05
(44.25)
12 Daniel Burduja 2012 Plavalni klub Koper 142 1:29.91 +21.96
50m: 39.98
100m: 1:29.91
(49.93)
13 Martin Arko 2013 Plavalni klub Ribnica 119 1:35.16 +27.21
50m: 45.03
100m: 1:35.16
(50.13)
14 Sven Sokač 2011 Športno društvo Riba 118 1:35.53 +27.58
50m: 45.80
100m: 1:35.53
(49.73)
15 Črt Furlanič 2011 Plavalni klub Koper 101 1:40.52 +32.57
50m: 47.28
100m: 1:40.52
(53.24)
16 Vasilij Mihelič 2012 Plavalni klub Ribnica 91 1:44.17 +36.22
50m: 48.82
100m: 1:44.17
(55.35)
17 Rok Prešeren 2012 Športno društvo Riba 83 1:47.45 +39.50
50m: 50.74
100m: 1:47.45
(56.71)
- Rok Prešeren 2012 Športno društvo Riba DNS
Uradni čas: 7/2/2022 10:24:16 AM
2022-07-02 10:24:57 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licenca: Slovenian Swimming Association
Document
Rezultati
Pokal Kopra 2022
Kraj: Kopališče Žusterna Organizator: PK Koper
Bazen: 50m Datum tekmovanja jul. 2, 2022 to jul. 2, 2022
8. Disciplina, 100m Prosto Ženske A 16 and older – Final
Abs žensk 54.29 Janja Šegel 2001  (SLO) Banja Luka (BIH) 6/27/2021
Mladinke 55.58 Janja Šegel 2001  (SLO) Hódmezővásárhely (HUN) 7/7/2016
Kadetinje 55.58 Janja Šegel 2001  (SLO) Hódmezővásárhely (HUN) 7/7/2016
Deklice 57.55 Janja Šegel 2001  (SLO) Praga/Prague (CZE) 12/5/2014
Ml. deklic 1:01.96 Tamara Miler 1994  (SLO) Brescia (ITA) 7/11/2005
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Mija Rihter Medoš 2005 Plavalni klub Biser Piran - Nuoto  632 1:00.24
50m: 29.80
100m: 1:00.24
(30.44)
2 Anastazija Miklavčič 2006 Plavalni klub Biser Piran - Nuoto  467 1:06.64 +6.40
50m: 32.85
100m: 1:06.64
(33.79)
3 Anja Vrščaj 2005 Plavalni klub Celulozar Krško 423 1:08.86 +8.62
50m: 33.02
100m: 1:08.86
(35.84)
4 Živa Prašnikar 2005 Plavalni klub Kamnik 374 1:11.71 +11.47
50m: 34.54
100m: 1:11.71
(37.17)
5 Veronika Zorko 2001 Športno društvo Aqua 225 1:24.97 +24.73
50m: 40.48
100m: 1:24.97
(44.49)
Uradni čas: 7/2/2022 10:38:50 AM
8. Disciplina, 100m Prosto Ženske B 14-15 years – Final
Abs žensk 54.29 Janja Šegel 2001  (SLO) Banja Luka (BIH) 6/27/2021
Mladinke 55.58 Janja Šegel 2001  (SLO) Hódmezővásárhely (HUN) 7/7/2016
Kadetinje 55.58 Janja Šegel 2001  (SLO) Hódmezővásárhely (HUN) 7/7/2016
Deklice 57.55 Janja Šegel 2001  (SLO) Praga/Prague (CZE) 12/5/2014
Ml. deklic 1:01.96 Tamara Miler 1994  (SLO) Brescia (ITA) 7/11/2005
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Marta Arko 2007 Plavalni klub Ribnica 646 59.81
50m: 29.19
100m: 59.81
(30.62)
2 Olja Radivojević 2007 Plavalni klub Ribnica 607 1:01.04 +1.23
50m: 29.17
100m: 1:01.04
(31.87)
3 Ivana Lukan 2008 Plavalni klub Kamnik 492 1:05.49 +5.68
50m: 30.99
100m: 1:05.49
(34.50)
4 Zara Ćirović 2008 Plavalni klub Ribnica 488 1:05.64 +5.83
50m: 30.87
100m: 1:05.64
(34.77)
5 Mia Križan 2008 Plavalni klub Ribnica 476 1:06.22 +6.41
50m: 31.95
100m: 1:06.22
(34.27)
6 Zarja Jagodnik 2008 Plavalni klub Koper 458 1:07.06 +7.25
50m: 32.49
100m: 1:07.06
(34.57)
7 Alina Lozar 2007 Plavalni klub Triglav Kranj 454 1:07.24 +7.43
50m: 32.76
100m: 1:07.24
(34.48)
8 Lara Klopčič 2007 Plavalni klub Olimpija 398 1:10.26 +10.45
50m: 33.80
100m: 1:10.26
(36.46)
9 Neža Stojković 2007 Plavalni klub Olimpija 386 1:10.96 +11.15
50m: 34.00
100m: 1:10.96
(36.96)
10 Tea Kokalj 2007 Plavalni klub Triglav Kranj 385 1:11.05 +11.24
50m: 33.77
100m: 1:11.05
(37.28)
11 Maruša Kugler 2008 Plavalni klub Kamnik 361 1:12.58 +12.77
50m: 34.57
100m: 1:12.58
(38.01)
12 Tia Novak 2008 Plavalni klub Ribnica 346 1:13.65 +13.84
50m: 34.98
100m: 1:13.65
(38.67)
13 Nina Tomše 2008 Plavalni klub Celulozar Krško 333 1:14.56 +14.75
50m: 35.45
100m: 1:14.56
(39.11)
14 Katarina Mandić 2008 Športno društvo Riba 308 1:16.49 +16.68
50m: 34.43
100m: 1:16.49
(42.06)
15 Mia Maltarić 2008 Plavalno društvo Maribor 212 1:26.71 +26.90
50m: 40.93
100m: 1:26.71
(45.78)
16 Maja Manojlović 2008 Plavalni klub Kamnik 128 1:42.56 +42.75
50m: 45.92
100m: 1:42.56
(56.64)
Uradni čas: 7/2/2022 10:38:50 AM
8. Disciplina, 100m Prosto Ženske C 12-13 years – Final
Abs žensk 54.29 Janja Šegel 2001  (SLO) Banja Luka (BIH) 6/27/2021
Mladinke 55.58 Janja Šegel 2001  (SLO) Hódmezővásárhely (HUN) 7/7/2016
Kadetinje 55.58 Janja Šegel 2001  (SLO) Hódmezővásárhely (HUN) 7/7/2016
Deklice 57.55 Janja Šegel 2001  (SLO) Praga/Prague (CZE) 12/5/2014
Ml. deklic 1:01.96 Tamara Miler 1994  (SLO) Brescia (ITA) 7/11/2005
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Nina Vrhovnik 2009 Plavalni klub Kamnik 504 1:04.96
50m: 32.10
100m: 1:04.96
(32.86)
2 Laura Podgoršek 2009 Plavalni klub Kamnik 484 1:05.85 +0.89
50m: 30.83
100m: 1:05.85
(35.02)
3 Ariana Agrež 2010 Plavalni klub Rudar Trbovlje 451 1:07.40 +2.44
50m: 32.44
100m: 1:07.40
(34.96)
4 Sara Sever 2009 Športno društvo Riba 450 1:07.47 +2.51
50m: 32.65
100m: 1:07.47
(34.82)
5 Iza Erjavec 2009 Plavalni klub Ribnica 407 1:09.72 +4.76
50m: 33.60
100m: 1:09.72
(36.12)
6 Klara Perič 2009 Plavalni klub Koper 382 1:11.24 +6.28
50m: 34.04
100m: 1:11.24
(37.20)
7 Ula Konec 2009 Plavalni klub Koper 338 1:14.21 +9.25
50m: 35.21
100m: 1:14.21
(39.00)
8 Ana Avbelj 2009 Plavalni klub Kamnik 332 1:14.67 +9.71
50m: 35.97
100m: 1:14.67
(38.70)
9 Mojca Oberžan 2010 Plavalni klub Rudar Trbovlje 324 1:15.28 +10.32
50m: 36.25
100m: 1:15.28
(39.03)
10 Iva Antolović 2009 Plavalni klub Biser Piran - Nuoto  258 1:21.14 +16.18
50m: 38.51
100m: 1:21.14
(42.63)
11 Mia Milinković 2010 Plavalni klub Rudar Trbovlje 235 1:23.71 +18.75
50m: 38.63
100m: 1:23.71
(45.08)
12 Lara Pakiž 2010 Plavalni klub Ribnica 173 1:32.69 +27.73
50m: 42.43
100m: 1:32.69
(50.26)
13 Inja Kuk 2010 Plavalni klub Ribnica 150 1:37.19 +32.23
50m: 45.06
100m: 1:37.19
(52.13)
- Katja Marolt 2009 Športno društvo Riba DNS
- Ema Žerjal 2010 Športno društvo Riba DNS
Uradni čas: 7/2/2022 10:38:50 AM
8. Disciplina, 100m Prosto Ženske D 11 and younger – Final
Abs žensk 54.29 Janja Šegel 2001  (SLO) Banja Luka (BIH) 6/27/2021
Mladinke 55.58 Janja Šegel 2001  (SLO) Hódmezővásárhely (HUN) 7/7/2016
Kadetinje 55.58 Janja Šegel 2001  (SLO) Hódmezővásárhely (HUN) 7/7/2016
Deklice 57.55 Janja Šegel 2001  (SLO) Praga/Prague (CZE) 12/5/2014
Ml. deklic 1:01.96 Tamara Miler 1994  (SLO) Brescia (ITA) 7/11/2005
Mes Ime Rojen Klub R.T. FINA Čas Razlika
1 Ivona Domić 2011 Športno društvo Riba 425 1:08.77
50m: 32.53
100m: 1:08.77
(36.24)
2 Tricija Gartner 2011 Športno društvo Riba 391 1:10.66 +1.89
50m: 34.47
100m: 1:10.66
(36.19)
3 Taja Klemen 2011 Plavalni klub Kamnik 345 1:13.67 +4.90
50m: 34.05
100m: 1:13.67
(39.62)
4 Carolina Elsner 2011 Športno društvo Riba 312 1:16.24 +7.47
50m: 37.52
100m: 1:16.24
(38.72)
5 Manca Kadivnik 2011 Športno društvo Riba 309 1:16.48 +7.71
50m: 36.28
100m: 1:16.48
(40.20)
6 Noemi Borišek 2011 Plavalni klub Rudar Trbovlje 271 1:19.87 +11.10
50m: 38.15
100m: 1:19.87
(41.72)
7 Manja Potnik 2011 Športno društvo Riba 264 1:20.60 +11.83
50m: 37.77
100m: 1:20.60
(42.83)
8 Inja Zupančič 2011 Plavalni klub Rudar Trbovlje 254 1:21.56 +12.79
50m: 39.49
100m: 1:21.56
(42.07)
9 Tina Klemen 2013 Plavalni klub Kamnik 180 1:31.58 +22.81
50m: 42.48
100m: 1:31.58