Tulokset Syyskisat
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Salon Uimahalli |
Järjestäjä: |
Salon Uimarit Ry |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
01 10 2022 - 01 10 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 21, 50m vu T10, N 10 ja nuoremmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Siyuan Vivian Lu |
2012 |
Aurajoen Uinti Ry |
-.-- |
|
38.94 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 39.71 |
(-0.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Hildegard Brozinski |
2012 |
Aurajoen Uinti Ry |
-.-- |
|
44.28 |
+5.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.29 |
(-1.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Chenmi Zhang |
2013 |
Aurajoen Uinti Ry |
-.-- |
|
46.91 |
+7.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 47.63 |
(-0.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Siiri Viskari |
2012 |
Aurajoen Uinti Ry |
-.-- |
|
49.76 |
+10.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.18 |
(+1.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lilli Lappalainen |
2014 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
53.12 |
+14.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.18 |
(-1.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Emma Keto-oja |
2012 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
54.63 |
+15.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 53.08 |
(+1.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Helmi Ruohomäki |
2014 |
Rauman Uimaseura |
-.-- |
|
55.33 |
+16.39 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Emilia Tauluvuori |
2013 |
Rauman Uimaseura |
-.-- |
|
55.49 |
+16.55 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Moona Määttänen |
2014 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
55.71 |
+16.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.21 |
(-5.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Hilja-Alona Haikonen |
2014 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
56.35 |
+17.41 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Valeria Tähtinen |
2013 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
56.87 |
+17.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 56.22 |
(+0.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Monica Zolgo |
2013 |
Loimaan Uimaseura |
-.-- |
|
58.08 |
+19.14 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Ava Sjöblom |
2014 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
1:02.38 |
+23.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.03 |
(-1.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Lilja Korpi |
2016 |
Åbo Simklubb |
-.-- |
|
1:09.82 |
+30.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.77 |
(-4.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Martta Meretniemi |
2012 |
Kimito Sportförening |
-.-- |
|
1:10.30 |
+31.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 1.10.2022 17.11.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 21, 50m vu T10, N 11 ja vanhemmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Kiia Metsäkonkola |
2005 |
Salon Uimarit |
+0.24 |
|
26.45 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 25.79 |
(+0.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aino-Kaisa Paatos |
2004 |
Raision Urheilijat |
+0.24 |
|
26.85 |
+0.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 26.64 |
(+0.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Aliisa Soini |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.28 |
|
27.06 |
+0.61 |
|
|
|
|
|
Entry time: 25.93 |
(+1.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Venla Holma |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
-.-- |
|
27.97 |
+1.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 27.18 |
(+0.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Anni Törmänen |
2005 |
Rauman Uimaseura |
-.-- |
|
28.52 |
+2.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 27.23 |
(+1.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Miisa Järvinen |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.48 |
|
28.64 |
+2.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 28.24 |
(+0.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Saara Lehto |
2007 |
Rauman Uimaseura |
+0.22 |
|
29.78 |
+3.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.08 |
(+0.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Veera Tall |
2005 |
Rauman Uimaseura |
+0.29 |
|
29.81 |
+3.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 28.71 |
(+1.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Maikki Hämäläinen |
2006 |
Uimaseura Kaarina |
-.-- |
|
30.72 |
+4.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.25 |
(+0.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ella Haavisto |
2007 |
Gladius Kirkkonummi |
-.-- |
|
31.04 |
+4.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.76 |
(+1.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Linn Nickels |
2007 |
Gladius Kirkkonummi |
-.-- |
|
31.83 |
+5.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.46 |
(-0.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Roosa Lahti |
2004 |
Aurajoen Uinti Ry |
-.-- |
|
32.02 |
+5.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 31.75 |
(+0.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Elsi Tuominen |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
-.-- |
|
32.19 |
+5.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.30 |
(-0.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Helvi Huttunen |
2009 |
Rauman Uimaseura |
-.-- |
|
32.21 |
+5.76 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.46 |
(-0.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Nea Niemi |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
-.-- |
|
32.71 |
+6.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.49 |
(-0.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Elsa Salla |
2008 |
Rauman Uimaseura |
-.-- |
|
33.18 |
+6.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 32.70 |
(+0.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Veera Vilhelma Kiukkonen |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
-.-- |
|
33.26 |
+6.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.27 |
(-0.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Rosa Sjöblom |
2009 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
33.69 |
+7.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.10 |
(-2.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Saara Solkinen |
2010 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
33.97 |
+7.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.96 |
(-0.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Aava Sulanterä |
2007 |
Uimaseura Kaarina |
-.-- |
|
35.50 |
+9.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.50 |
(+1.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Lulu Luukkaa |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
-.-- |
|
35.66 |
+9.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.57 |
(+0.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Anni Nyyssönen |
2011 |
Aurajoen Uinti Ry |
-.-- |
|
36.75 |
+10.30 |
|
|
|
|
|
Entry time: 40.89 |
(-4.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Lotta Kunttu |
2011 |
Aurajoen Uinti Ry |
-.-- |
|
41.47 |
+15.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.74 |
(-0.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Stella Rautsalmi |
2011 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
58.19 |
+31.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 1.10.2022 17.11.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
01-10-2022 17.13.15 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Salon Uimarit |
|
|
|
|
|
|