Results for Pokal Ribnica 2022
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
Športni center Ribnica |
Organizator: |
PK Ribnica |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
okt. 15, 2022 to okt. 15, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Disciplina, 100m Hrbtno Ženske W3 9-10 years – Final |
|
|
Kadetinje |
1:01.37 |
|
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
1/30/2016 |
|
|
|
|
Deklice |
1:02.76 |
|
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Zrenjanin (SRB) |
10/31/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
1:09.50 |
|
|
|
Anja Jelesijevič |
2003 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
11/29/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ana Menoni |
2012 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
274 |
1:24.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sara Marolt |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
253 |
1:26.70 |
+2.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Neža Hren |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
243 |
1:27.95 |
+3.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ajda Podobnik |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
235 |
1:28.83 |
+4.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sofija Klopčič |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
198 |
1:34.15 |
+9.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tina Klemen |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
195 |
1:34.50 |
+10.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Katarina Mahnič |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
179 |
1:37.23 |
+12.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Zara Čepon |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
167 |
1:39.54 |
+15.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Nia Longhino Rešetar |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
149 |
1:43.39 |
+18.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Maeli Zakrajšek Fages |
2013 |
Športno društvo Aqua |
|
136 |
1:46.72 |
+22.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Ema Cvetko |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
99 |
1:58.46 |
+34.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ela Papler |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Anna Losieva |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 10/15/2022 10:35:20 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Disciplina, 100m Hrbtno Ženske W2 11-12 years – Final |
|
|
Kadetinje |
1:01.37 |
|
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
1/30/2016 |
|
|
|
|
Deklice |
1:02.76 |
|
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Zrenjanin (SRB) |
10/31/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
1:09.50 |
|
|
|
Anja Jelesijevič |
2003 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
11/29/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Pia Zore |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
384 |
1:15.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Polona Tanko |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
373 |
1:16.24 |
+0.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Taja Klemen |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
362 |
1:16.96 |
+1.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ajda Škaper |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
343 |
1:18.40 |
+2.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Carolina Elsner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
299 |
1:22.08 |
+6.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Alisa Potemina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
291 |
1:22.82 |
+7.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Zala Košir |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
286 |
1:23.30 |
+7.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Liu Voga |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
261 |
1:25.89 |
+10.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Varvara Kets |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
240 |
1:28.30 |
+12.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Živa Ambrož |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
236 |
1:28.80 |
+13.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Kaja Hočevar |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
|
226 |
1:30.10 |
+14.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Jona Zupet |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
221 |
1:30.71 |
+15.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Živa Gerbec |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
210 |
1:32.29 |
+16.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Vita Mlakar |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
193 |
1:34.87 |
+19.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Zala Rus |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
139 |
1:45.96 |
+30.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Ajda Ponikvar |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
129 |
1:48.38 |
+32.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Živa Gunde |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Tara Sabljaković |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Ivona Domić |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 10/15/2022 10:35:20 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Disciplina, 100m Hrbtno Ženske W1 13-14 years – Final |
|
|
Kadetinje |
1:01.37 |
|
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
1/30/2016 |
|
|
|
|
Deklice |
1:02.76 |
|
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Zrenjanin (SRB) |
10/31/2014 |
|
|
|
|
Ml. deklic |
1:09.50 |
|
|
|
Anja Jelesijevič |
2003 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
11/29/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ema Menoni |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
475 |
1:10.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Zara Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
468 |
1:10.69 |
+0.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lana Poje Mihelič |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
450 |
1:11.59 |
+1.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mia Križan |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
390 |
1:15.07 |
+4.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Katarina Mandić |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
347 |
1:18.04 |
+7.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Sara Sever |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
345 |
1:18.26 |
+7.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Julija Puškarić |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
330 |
1:19.36 |
+9.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Iza Erjavec |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
327 |
1:19.66 |
+9.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Teja Zore |
2009 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
323 |
1:19.96 |
+9.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Katarina Frlec |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
318 |
1:20.40 |
+10.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Maruša Kugler |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
296 |
1:22.35 |
+12.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Tia Novak |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
286 |
1:23.24 |
+12.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Tia Velkavrh Rebolj |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
275 |
1:24.33 |
+13.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Taja Starc |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
261 |
1:25.85 |
+15.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Tajda Spruk |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
237 |
1:28.66 |
+18.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Ema Matijaš |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
177 |
1:37.61 |
+27.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 10/15/2022 10:35:20 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-10-15 10:38:10 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|