2024-06-14   15:07:25
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Results for Espoo Swim Games 2022

Below are all results from the competition shown by session.

Session 1

Document
Tulokset
Espoo Swim Games
Paikka: Espoonlahti Järjestäjä: Cetus
Allas: 25m Päivämäärä: 15 10 2022 - 15 10 2022
Laji 11, 50m Selkäuinti Naiset 12 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Johanna Juntunen 2010 Cetus Espoo +0.73 32.53
Entry time: 32.96 (-0.43)
2 Jade Vanhala 2010 Cetus Espoo +0.78 36.58 +4.05
Entry time: 40.95 (-4.37)
3 Lilli Häyrynen 2010 Cetus Espoo +0.79 39.15 +6.62
Entry time: 43.20 (-4.05)
4 Seera Jartti 2010 Cetus Espoo +0.79 43.53 +11.00
Entry time: 44.77 (-1.24)
Laji virallinen: 10/15/2022 12:00:45 PM
Laji 11, 50m Selkäuinti Naiset 13 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Kerttu Kiiski 2009 Cetus Espoo +0.56 33.23
Entry time: 33.68 (-0.45)
2 Liinu Nevalainen 2009 Cetus Espoo +0.66 35.20 +1.97
Entry time: 34.03 (+1.17)
3 Anna Pohjosenperä 2009 Cetus Espoo +0.74 37.95 +4.72
Entry time: 37.89 (+0.06)
4 Lila Eskola 2009 Cetus Espoo +0.80 39.01 +5.78
Entry time: 41.78 (-2.77)
5 Isabel Meriläinen 2009 Cetus Espoo +0.85 39.26 +6.03
Entry time: 42.19 (-2.93)
6 Neela Juvonen 2009 Cetus Espoo +0.64 40.53 +7.30
Entry time: 37.92 (+2.61)
7 Janna Suominen 2009 Heinolan Isku +0.90 43.39 +10.16
Entry time: 44.44 (-1.05)
Laji virallinen: 10/15/2022 12:00:45 PM
Laji 11, 50m Selkäuinti Naiset 14 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Linnea Heikkilä 2008 Simmis Grani +0.64 33.18
Entry time: 32.84 (+0.34)
2 Riinu Hotulainen 2008 Cetus Espoo +0.70 33.56 +0.38
Entry time: 33.13 (+0.43)
3 Luisa Sofia Zurban 2008 Cetus Espoo +0.69 34.34 +1.16
Entry time: 35.67 (-1.33)
=4 Minni Kovalainen 2008 Cetus Espoo +0.61 34.51 +1.33
Entry time: 35.43 (-0.92)
=4 Lotta Martikainen 2008 Cetus Espoo +0.78 34.51 +1.33
Entry time: 35.57 (-1.06)
6 Alisa Nyman 2008 Cetus Espoo +0.67 34.52 +1.34
Entry time: 39.40 (-4.88)
7 Raakel Rihte 2008 Cetus Espoo +0.71 35.43 +2.25
Entry time: 35.81 (-0.38)
8 Emmi Pernaa 2008 Cetus Espoo +0.79 37.33 +4.15
Entry time: 39.33 (-2.00)
9 Iiris Myllymäki 2008 Cetus Espoo +0.79 37.54 +4.36
Entry time: 36.99 (+0.55)
10 Kristina Lindroos 2008 Cetus Espoo +0.82 38.09 +4.91
Entry time: 37.08 (+1.01)
11 Sanni Hakulinen 2008 Cetus Espoo +0.91 38.93 +5.75
Entry time: 38.60 (+0.33)
Laji virallinen: 10/15/2022 12:00:45 PM
Laji 11, 50m Selkäuinti Naiset 15 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Anna Lindholm 2007 Cetus Espoo +0.75 33.18
Entry time: 32.52 (+0.66)
Laji virallinen: 10/15/2022 12:00:45 PM
Laji 11, 50m Selkäuinti Naiset 16-99 years - Final
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Susanne Hirvonen 1997 Jyväskylän Aalto +0.58 28.07
Entry time: 27.86 (+0.21)
2 Fanny Teijonsalo 1996 Cetus Espoo +0.56 28.33 +0.26
Entry time: 27.19 (+1.14)
3 Peppi Siirtola 2002 Cetus Espoo +0.56 28.82 +0.75
Entry time: 27.78 (+1.04)
4 Minttu Paalanen 2003 Lahden Uimaseura +0.71 29.20 +1.13
Entry time: 29.15 (+0.05)
5 Aino-Kaisa Paatos 2004 Raision Urheilijat +0.68 29.43 +1.36
Entry time: 28.74 (+0.69)
6 Emilie Pärnänen 2002 Jyväskylän Aalto +0.67 29.46 +1.39
Entry time: 27.67 (+1.79)
7 Vilma Iisalo 2001 Raision Urheilijat +0.71 29.98 +1.91
Entry time: 29.75 (+0.23)
8 Vilma Ruotsalainen 1996 Helsingfors Simsällskap +0.66 29.99 +1.92
Entry time: 29.50 (+0.49)
9 Janina Granberg 2006 Cetus Espoo +0.67 30.31 +2.24
Entry time: 30.52 (-0.21)
10 Petra Heikkinen 2002 Helsingfors Simsällskap +0.55 30.58 +2.51
Entry time: 29.49 (+1.09)
11 Laura Kousa 2005 Cetus Espoo +0.77 31.02 +2.95
Entry time: 29.51 (+1.51)
12 Ida Kauppinen 2005 Lappeenrannan Uimarit +0.67 31.05 +2.98
Entry time: 30.82 (+0.23)
13 Kiia Kärkkäinen 2003 Lahden Uimaseura +0.73 31.47 +3.40
Entry time: 29.98 (+1.49)
14 Emma Johansson 2003 Cetus Espoo +0.76 31.64 +3.57
Entry time: 32.24 (-0.60)
15 Sofie Nauklér 2006 Simmis Grani +0.75 32.04 +3.97
Entry time: 32.17 (-0.13)
16 Alisa Hänninen 2003 Järvenpään Uintiklubi ry +0.65 32.11 +4.04
Entry time: 31.67 (+0.44)
17 Enni Tammilehto 2006 Simmis Grani +0.71 32.53 +4.46
Entry time: 33.75 (-1.22)
18 Lotta Lehtoila 2003 Helsingfors Simsällskap +0.69 32.58 +4.51
Entry time: 32.33 (+0.25)
19 Janna Salminen 2003 Lahden Uimaseura +0.80 33.31 +5.24
Entry time: 32.62 (+0.69)
20 Venla Almira 2006 Simmis Grani +0.78 34.14 +6.07
Entry time: 34.70 (-0.56)
21 Kreetta Somero 2004 Lahden Kaleva +0.86 34.86 +6.79
Entry time: 33.92 (+0.94)
22 Julia Romo 2003 Lahden Uimaseura +0.84 35.97 +7.90
23 Venla Kantanen 2006 Mikkelin Uimaseura +0.70 36.23 +8.16
24 Viivi Ikonen 2006 Mikkelin Uimaseura +0.81 37.82 +9.75
Entry time: 37.70 (+0.12)
25 Pilvi Pietikäinen 2002 Cetus Espoo +0.74 39.47 +11.40
Entry time: 31.75 (+7.72)
- Peppi Vesalainen 2004 Helsingfors Simsällskap +0.48 DSQ
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä
- Iisa-Lotta Rantaniitty 2006 Cetus Espoo DNS
Laji virallinen: 10/15/2022 12:00:45 PM
15-10-2022 12:07:11 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Cetus Espoo

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner