2024-06-18   11:53:41
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Results for IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi

Below are all results from the competition shown by session.

Sunnuntaiaamu

Document
Tulokset
IKM 2022 Pohjois-Suomi
Paikka: Kemin uimahalli Järjestäjä: KemTU
Allas: 25m Päivämäärä: 28 10 2022 - 30 10 2022
Laji 27, T10,11,12-15 50m SU 10 years - Finaali
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Linnea Krüger 2012 Oulun Lohet 41.97
Entry time: 42.69 (-0.72)
2 Aino Mattas 2012 Oulun Uinti 1906 44.66 +2.69
Entry time: 47.91 (-3.25)
3 Hilla Määttä 2012 Kempeleen Pyrintö 45.16 +3.19
Entry time: 45.89 (-0.73)
4 Peppi Räsänen 2012 Oulun Lohet 46.13 +4.16
Entry time: 48.19 (-2.06)
5 Milea Poropudas 2012 Kempeleen Pyrintö 46.25 +4.28
Entry time: 47.47 (-1.22)
6 Ronja Ylikulju 2012 Oulun Uinti 1906 46.27 +4.30
Entry time: 49.52 (-3.25)
7 Helmi Kangas 2012 Kemin Uimaseura 50.38 +8.41
Entry time: 53.76 (-3.38)
8 Olivia Palo 2012 Kempeleen Pyrintö 51.96 +9.99
Entry time: 54.04 (-2.08)
9 Hilma Mört 2012 Kemin Työväen Uimarit 54.97 +13.00
Entry time: 54.38 (+0.59)
- Sanni Kettunen 2012 Oulun Lohet DSQ
SW 6.2 Uintia vatsallaan
Laji virallinen: 30.10.2022 12:23:25
Laji 27, T10,11,12-15 50m SU 11 years - Finaali
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Noora Haikola 2011 Kempeleen Pyrintö 36.34
Entry time: 37.20 (-0.86)
2 Viivi Vesa 2011 Oulun Uinti 1906 42.74 +6.40
Entry time: 43.99 (-1.25)
3 Minka Adeleine Torvikoski 2011 Kemin Työväen Uimarit 44.44 +8.10
Entry time: 43.60 (+0.84)
4 Anna Tavi 2011 Kemin Työväen Uimarit 44.65 +8.31
Entry time: 47.05 (-2.40)
5 Alisa Pitkänen 2011 Kempeleen Pyrintö 48.01 +11.67
Entry time: 51.44 (-3.43)
6 Aino Kubin 2011 Oulun Lohet 53.21 +16.87
Entry time: 53.97 (-0.76)
- Helmi Kauppinen 2011 Kemin Uimaseura DSQ
SW 6.2 Uintia vatsallaan
Laji virallinen: 30.10.2022 12:23:25
Laji 27, T10,11,12-15 50m SU 12-15 years - Finaali
Sija Nimi Synty Seura Reak. FINA Aika Ero
1 Anna Emilia Rajakangas 2008 Oulun Uinti 1906 32.11
Entry time: 31.35 (+0.76)
2 Iina Pasuri 2007 Haukiputaan Heitto uintijaosto 32.87 +0.76
Entry time: 33.07 (-0.20)
3 Sara Laukkanen 2009 Haukiputaan Heitto uintijaosto 33.27 +1.16
Entry time: 33.35 (-0.08)
4 Silja Sipovaara 2007 Oulun Lohet 33.32 +1.21
Entry time: 33.19 (+0.13)
5 Iida Kemppainen 2007 Kajaanin Uimaseura 33.51 +1.40
Entry time: 33.28 (+0.23)
6 Saana Runtti 2010 Haukiputaan Heitto uintijaosto 33.83 +1.72
Entry time: 34.29 (-0.46)
7 Vilma Moilanen 2008 Kajaanin Uimaseura 34.18 +2.07
Entry time: 34.33 (-0.15)
8 Aino-Tuulia Ponto 2009 Oulun Uinti 1906 35.32 +3.21
Entry time: 34.33 (+0.99)
9 Sara Lappalainen 2007 Swimming Club Rovaniemi 35.54 +3.43
Entry time: 35.59 (-0.05)
10 Emma Hakkarainen 2008 Kempeleen Pyrintö 37.59 +5.48
Entry time: 37.40 (+0.19)
11 Aino  Kiviluoto 2010 Kajaanin Uimaseura 37.94 +5.83
Entry time: 45.73 (-7.79)
12 Helka Honka 2008 Kemin Uimaseura 38.41 +6.30
Entry time: 42.40 (-3.99)
13 Erika Eronen 2008 Kemin Työväen Uimarit 39.05 +6.94
Entry time: 39.87 (-0.82)
14 Anni Jylhä 2008 Oulun Uinti 1906 39.97 +7.86
Entry time: 40.22 (-0.25)
15 Iida Ronkainen 2010 Kajaanin Uimaseura 40.46 +8.35
Entry time: 39.90 (+0.56)
16 Chrisoula Vassilopoulou 2008 Kemin Uimaseura 42.16 +10.05
Entry time: 40.92 (+1.24)
17 Lotta Ronkainen 2009 Swimming Club Vuokatti 42.32 +10.21
Entry time: 42.56 (-0.24)
18 Elisa Bolszak 2010 Oulun Uinti 1906 42.80 +10.69
Entry time: 45.96 (-3.16)
19 Enni Huttu 2008 Swimming Club Vuokatti 43.37 +11.26
Entry time: 42.73 (+0.64)
20 Minea  Kempas 2010 Oulun Lohet 43.88 +11.77
Entry time: 46.05 (-2.17)
21 Nella Sauvola 2010 Oulun Uinti 1906 44.67 +12.56
Entry time: 45.06 (-0.39)
22 Melina Kokko 2010 Oulun Uinti 1906 45.25 +13.14
Entry time: 45.09 (+0.16)
23 Hilla Tiensyrjä 2009 Swimming Club Vuokatti 45.42 +13.31
Entry time: 47.25 (-1.83)
24 Inga Kangas 2010 Kempeleen Pyrintö 45.69 +13.58
Entry time: 52.03 (-6.34)
25 Hilla Näsi 2010 Kemin Uimaseura 48.18 +16.07
Entry time: 49.85 (-1.67)
26 Sofia Myllyneva 2010 Tornion Uimaseura 48.27 +16.16
Entry time: 49.68 (-1.41)
27 Oona Liuski 2010 Swimming Club Vuokatti 51.20 +19.09
Entry time: 53.59 (-2.39)
- Ella Vilmi 2009 Swimming Club Vuokatti DSQ
SW 6.2 Uintia vatsallaan
Laji virallinen: 30.10.2022 12:23:25
30-10-2022 12:23:28 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Kemin Työväen Uimarit

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner