Results for Höstsimiaden 2022, Forsgrenska badet
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Höstsimiaden 2022, Forsgrenska
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Forsgrenska badet |
Arrangör: |
SDF & SK Neptun |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 3 dec 2022 till den 4 dec 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 4x50m Frisim Herrar 10 år oy - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Namn |
Ålder |
Förening |
|
|
FINA |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
|
Cheese |
10 |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
Tony Qu |
2012 |
AI1912 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arman Rana |
2012 |
AA5512 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marc Nordlander |
2012 |
AD2912 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Noah Ekstrand |
2012 |
AD3112 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hattarna |
9 |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
3:07.62 |
|
|
|
|
|
|
Charlie Nystedt |
2013 |
AE8713 |
|
45.09 |
|
|
|
|
45.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eli Fredholm |
2013 |
AD9713 |
|
48.34 |
|
|
|
|
1:33.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leo Nima Fallah |
2013 |
AF9313 |
|
48.03 |
|
|
|
|
2:21.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Östen Nilsson Lund |
2013 |
AD9513 |
|
46.16 |
|
|
|
|
3:07.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägen Simförening lag 1 |
10 |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
|
2:41.73 |
|
|
|
|
|
|
Felix von Arronet |
2012 |
AA7912 |
|
35.58 |
|
|
|
|
35.58 |
|
|
|
|
|
|
Ted Westhead |
2012 |
AF2312 |
|
41.82 |
|
|
|
|
1:17.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eric Malmgren |
2012 |
AA7712 |
|
39.81 |
|
|
|
|
1:57.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Viktor Salminen |
2013 |
AB1713 |
|
44.52 |
|
|
|
|
2:41.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Spårvägen Simförening lag 2 |
10 |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
|
3:24.84 |
|
|
|
|
|
|
Elliot Erneholm |
2012 |
AC1112 |
|
52.39 |
|
|
|
|
52.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Simon Borgvall |
2013 |
AE5313 |
|
54.64 |
|
|
|
|
1:47.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Henry Bengter |
2012 |
AF3112 |
|
49.56 |
|
|
|
|
2:36.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Folke Wik |
2014 |
AA0714 |
|
48.25 |
|
|
|
|
3:24.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stockholms Kappsimningsklub |
10 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
2:45.13 |
|
|
|
|
|
|
Torsten Ruder |
2012 |
AD5712 |
|
37.75 |
|
|
|
|
37.75 |
|
|
|
|
|
|
Samuel Witt-Hjorth |
2012 |
AG1912 |
|
42.62 |
|
|
|
|
1:20.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Viktor Widestedt |
2013 |
AB8313 |
|
42.71 |
|
|
|
|
2:03.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Artemij Fissoun |
2012 |
AF0712 |
|
42.05 |
|
|
|
|
2:45.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Södertörns Simsällskap |
10 |
Södertörns Simsällskap |
|
|
|
|
|
2:51.24 |
|
|
|
|
|
|
Truls Forsgren |
2012 |
AB1712 |
|
39.78 |
|
|
|
|
39.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Linus Persson |
2012 |
AG0112 |
|
41.28 |
|
|
|
|
1:21.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maksim Liske |
2012 |
AA3912 |
|
44.03 |
|
|
|
|
2:05.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Simon Rönnestig |
2012 |
|
|
46.15 |
|
|
|
|
2:51.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wisby Simsällskap herrar lag 1 |
9 |
Wisby Simsällskap |
|
|
|
|
|
3:20.03 |
|
|
|
|
|
|
Jonathan Knutas Pettersson |
2013 |
AB2313 |
|
59.46 |
|
|
|
|
59.46 |
|
|
|
|
|
|
Arvid Rundqvist |
2013 |
AB2513 |
|
48.53 |
|
|
|
|
1:47.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anton Johansson |
2013 |
AC2513 |
|
45.13 |
|
|
|
|
2:33.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Didriik Vonstad |
2013 |
AB2713 |
|
46.91 |
|
|
|
|
3:20.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2022-12-03 09:20:19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-12-03 09:24:03 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|