2024-06-17   11:56:24
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Cetus GP RU

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Cetus GP RU
Place: Organizer: Cetus
Pool: 25m Competition Date: Jan 29, 2023 to Jan 29, 2023
Event 2, 50m rintauinti miehet 9 and younger - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
- Viljami Laine 2014 Cetus Espoo +0.78 DSQ
SW 7.3 Käsiveto ohi lantiolinjan (pl. lähdön / käännöksen jälkeen)
- Aleksi Vankka 2014 Cetus Espoo DSQ
SW 7.2 Käsiliikkeet eivät samassa vaakasuorassa tasossa
Event official at: 1/29/2023 7:04:25 PM
Event 2, 50m rintauinti miehet 10 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Leo Kajamaa 2013 Cetus Espoo +0.68 56.47
2 Akseli Turunen 2013 Cetus Espoo 59.68 +3.21
3 Otto Liao 2013 Cetus Espoo +0.94 59.78 +3.31
4 Daniel Jormanainen 2013 Cetus Espoo +0.58 1:00.82 +4.35
5 Samuel Koskenniemi 2013 Cetus Espoo +0.92 1:05.52 +9.05
6 Leo Pauk 2013 Cetus Espoo +0.77 1:08.37 +11.90
7 Oliver Suomela 2013 Cetus Espoo 1:22.90 +26.43
- Ewen Cameron 2013 Cetus Espoo +0.76 DSQ
SW 7.2 Uintia selällään
- Akseli Parkkinen 2013 Cetus Espoo DSQ
SW 7.3 Käsiveto ohi lantiolinjan (pl. lähdön / käännöksen jälkeen)
- Alvar Salminen 2013 Cetus Espoo +0.75 DSQ
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus  seinään käännöksessä / maaliin tullessa
- Alpo Halme 2013 Cetus Espoo DNS
Event official at: 1/29/2023 7:04:25 PM
Event 2, 50m rintauinti miehet 11 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Arn Pitkänen 2012 Cetus Espoo +0.76 45.22
Entry time: 50.30 (-5.08)
2 Jaromir Gussev 2012 Cetus Espoo +0.83 48.19 +2.97
Entry time: 50.83 (-2.64)
3 Emil Lähdemäki 2012 Cetus Espoo +0.85 57.71 +12.49
4 Niko Halinen 2012 Cetus Espoo +0.78 58.12 +12.90
5 Ivan Tyurin 2012 Cetus Espoo +0.82 58.97 +13.75
6 Julius Hulkkonen 2012 Cetus Espoo +0.99 1:00.92 +15.70
7 Sasu Auromaa 2012 Cetus Espoo 1:13.10 +27.88
- Semuel Perov 2012 Cetus Espoo DSQ SW 4.4
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä
Event official at: 1/29/2023 7:04:25 PM
Event 2, 50m rintauinti miehet 12 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Sampo Rydman 2011 Cetus Espoo 59.72
2 Ilmari Mäntylä 2011 Cetus Espoo +0.91 1:03.63 +3.91
- Richard Kask 2011 Cetus Espoo +0.88 DSQ
SW 7.4 Eriaikaisia jalkaliikkeitä
Event official at: 1/29/2023 7:04:25 PM
Event 2, 50m rintauinti miehet 13 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Leo Kiikka 2010 Cetus Espoo +0.84 49.63
Entry time: 51.47 (-1.84)
Event official at: 1/29/2023 7:04:25 PM
Event 2, 50m rintauinti miehet 14 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Joonas Walldén 2009 Cetus Espoo +0.72 40.82
Entry time: 44.87 (-4.05)
2 Jimi Malkki 2009 Cetus Espoo +0.56 45.56 +4.74
Entry time: 43.50 (+2.06)
3 Noa Kojonen 2009 Cetus Espoo +0.80 46.63 +5.81
Entry time: 45.68 (+0.95)
4 Nooa Koskela 2009 Cetus Espoo 47.75 +6.93
5 Oliver Tavilahti 2009 Cetus Espoo +0.57 48.28 +7.46
Entry time: 49.02 (-0.74)
6 Henrik Pihlaja 2009 Cetus Espoo +0.64 49.64 +8.82
Entry time: 56.44 (-6.80)
7 AHAN KOMALI 2009 Cetus Espoo 49.78 +8.96
Entry time: 49.89 (-0.11)
Event official at: 1/29/2023 7:04:25 PM
Event 2, 50m rintauinti miehet 15 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Kivi Kontinen 2008 Cetus Espoo +0.72 33.39
Entry time: 34.54 (-1.15)
2 Otso Johansson 2008 Cetus Espoo +0.65 34.61 +1.22
Entry time: 34.26 (+0.35)
3 Taavi  Tedresaar 2008 Cetus Espoo +0.71 35.75 +2.36
Entry time: 40.57 (-4.82)
4 firat burak böke 2008 Cetus Espoo +0.78 38.12 +4.73
Entry time: 38.19 (-0.07)
- Alvar Rintamäki 2008 Cetus Espoo +0.66 DSQ
SW 7.5 Perhosuinnin potku (pl. lähdön / käännöksen jälkeen)
Event official at: 1/29/2023 7:04:25 PM
Event 2, 50m rintauinti miehet 16-17 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Tomi Silander 2006 Cetus Espoo +0.65 29.81
Entry time: 31.62 (-1.81)
2 Aarne Laurila 2006 Cetus Espoo +0.64 32.99 +3.18
Entry time: 33.74 (-0.75)
3 Risto Kallström 2006 Cetus Espoo +0.74 33.24 +3.43
Entry time: 33.12 (+0.12)
4 Altti Sormunen 2007 Cetus Espoo +0.75 39.66 +9.85
Entry time: 41.64 (-1.98)
5 Mikael Suni 2007 Cetus Espoo +0.93 40.53 +10.72
Entry time: 42.39 (-1.86)
6 Joonas Keränen 2007 Cetus Espoo 40.54 +10.73
Entry time: 42.30 (-1.76)
7 Lenni Nevalainen 2007 Cetus Espoo +0.71 43.36 +13.55
Entry time: 46.87 (-3.51)
- Oskari Peltonen 2006 Cetus Espoo +0.81 DSQ
SW 7.5 Perhosuinnin potku (pl. lähdön / käännöksen jälkeen)
Event official at: 1/29/2023 7:04:25 PM
Event 2, 50m rintauinti miehet 18-100 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Eemil Kylmä 2001 Cetus Espoo +0.64 31.07
Entry time: 33.07 (-2.00)
2 Oskar Westerberg 2005 Cetus Espoo +0.76 34.59 +3.52
Entry time: 37.35 (-2.76)
3 Eeli Jaakko Matias Partanen 2005 Cetus Espoo +0.66 35.13 +4.06
Entry time: 34.15 (+0.98)
4 Ivan Gavrilov 2005 Cetus Espoo +0.79 39.32 +8.25
Entry time: 39.33 (-0.01)
5 Ilmari Laitala 2003 Cetus Espoo +0.79 50.94 +19.87
Entry time: 49.80 (+1.14)
Event official at: 1/29/2023 7:04:25 PM
2023-01-29 19:14:34 Datahandling: WinGrodan 2.9 Licensed to: Cetus Espoo

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner