Results for Gentofte Open Langebane 2023
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 37, 4x50m Frisvømning Damer 12 og yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Alder |
Klub |
|
|
FINA |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
1 |
|
HILS Piger 1 |
12 |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2:16.76 |
|
|
|
|
|
|
|
Miriam Bjørnholt |
2011 |
1112AD |
|
31.99 |
|
|
|
|
31.99 |
|
|
|
|
|
|
|
Sofia Scharff Knudsen |
2011 |
1152AJ |
|
34.65 |
|
|
|
|
1:06.64 |
|
|
|
|
|
|
|
Edith Hildebrand |
2011 |
1124AG |
|
36.61 |
|
|
|
|
1:43.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vera Hildebrand |
2011 |
1156AH |
|
33.51 |
|
|
|
|
2:16.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
K3’s tøser 2 |
12 |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2:19.43 |
+2.67 |
|
|
|
|
Olivia Lutomska Byder |
2011 |
1188AE |
|
34.36 |
|
|
|
|
34.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Katixa Gudme |
2011 |
1194AD |
|
36.26 |
|
|
|
|
1:10.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Filippa Transel |
2011 |
1102AE |
|
34.36 |
|
|
|
|
1:44.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ida Holm-Hansen |
2011 |
1118AH |
|
34.45 |
|
|
|
|
2:19.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
GSC Pige Børn 1 |
12 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2:24.46 |
+7.70 |
|
|
|
|
Emma Klug Christensen |
2011 |
1184AC |
|
34.15 |
|
|
|
|
34.15 |
|
|
|
|
|
|
|
Alina Pi Moldestad Knudsen |
2011 |
1156AO |
|
34.15 |
|
|
|
|
1:08.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Luna Faurskov |
2011 |
1176AM |
|
36.62 |
|
|
|
|
1:44.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Siri Lund Kilen |
2013 |
1332AA |
|
39.54 |
|
|
|
|
2:24.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Gentofte G4 1 |
11 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
|
2:28.35 |
+11.59 |
|
|
|
|
Lily-Rose Malling Cappuccini |
2012 |
1240AO |
|
36.64 |
|
|
|
|
36.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elinor Znaider |
2012 |
1246AJ |
|
35.15 |
|
|
|
|
1:11.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Freja Thagesen |
2012 |
1216AK |
|
37.17 |
|
|
|
|
1:48.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anna Vilde Bohnsen |
2012 |
1232AD |
|
39.39 |
|
|
|
|
2:28.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
K3's Piger 1 |
12 |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2:34.02 |
+17.26 |
|
|
|
|
Dagmar Legardh Lindblad |
2011 |
1196AD |
|
37.30 |
|
|
|
|
37.30 |
|
|
|
|
|
|
|
Aura Amalie Pamperin |
2012 |
1250AE |
|
38.61 |
|
|
|
|
1:15.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Terese Bergman Larsen |
2011 |
1126AH |
|
38.39 |
|
|
|
|
1:54.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ella Borup |
2012 |
1254AE |
|
39.72 |
|
|
|
|
2:34.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Gentofte G4 2 |
11 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
|
2:39.78 |
+23.02 |
|
|
|
|
Mai Kirsten Hansen |
2013 |
1380AD |
|
41.49 |
|
|
|
|
41.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Asia Balistreri |
2012 |
1238AO |
|
37.57 |
|
|
|
|
1:19.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lea Kirsten Barchard |
2012 |
1254AJ |
|
40.68 |
|
|
|
|
1:59.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rose Balle Schou |
2012 |
1258AJ |
|
40.04 |
|
|
|
|
2:39.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
GSC Pige Børn 2 |
12 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
|
|
|
|
2:44.02 |
+27.26 |
|
|
|
|
Maiken Metine Nielsen |
2012 |
1260AD |
|
43.95 |
|
|
|
|
43.95 |
|
|
|
|
|
|
|
Asta Holm |
2012 |
1204AL |
|
39.12 |
|
|
|
|
1:23.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maja Just Danielsen |
2011 |
1174AM |
|
40.42 |
|
|
|
|
2:03.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Johanna Tindgaard Roth |
2013 |
1370AB |
|
40.53 |
|
|
|
|
2:44.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Gentofte G4 3 |
11 |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
|
2:44.10 |
+27.34 |
|
|
|
|
Nanna Mainz Rode |
2012 |
1234AM |
|
43.75 |
|
|
|
|
43.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matilde Kegel Sørensen |
2012 |
1272AK |
|
40.01 |
|
|
|
|
1:23.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emily Mouritzen |
2012 |
1248AJ |
|
41.90 |
|
|
|
|
2:05.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emma Brøndum Poulsen |
2012 |
1238AM |
|
38.44 |
|
|
|
|
2:44.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
GSC Pige Børn 3 |
10 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Start eller forsøg på start før startsignalet |
|
|
|
Emma-Sofie Reiter Falgaard |
2013 |
1364AK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elfride Zibrandtsen |
2013 |
1314AF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mia Cordova Schultz |
2014 |
1474AC |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kirsten Holst |
2013 |
1308AC |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 15-04-2023 15:45:07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15-04-2023 15:45.39 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|