Tulokset Öjebyspelen 2023
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Pass 4, Sönd Insim 14:00 Start 15:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Öjebyns simhall |
Arrangör: |
Piteå Sim |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 26 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 39, 50m Bröstsim Damer 12 och yngre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ellis Aldred |
2013 |
Skellefteå Simklubb |
-.-- |
92 |
1:03.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vilma Andersson |
2011 |
Bodens Simförening |
-.-- |
170 |
51.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hollie Bäckman |
2014 |
Skellefteå Simklubb |
-.-- |
37 |
1:25.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hildur Ekenstedt |
2013 |
Skellefteå Simklubb |
-.-- |
109 |
59.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rebecka Hammerin |
2013 |
Piteå Sim |
-.-- |
80 |
1:06.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ebba Hellström |
2011 |
Piteå Sim |
-.-- |
84 |
1:05.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sigrid Hellström |
2013 |
Piteå Sim |
-.-- |
74 |
1:07.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Isabelle Holmefur |
2011 |
Skellefteå Simklubb |
-.-- |
235 |
46.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ellinor Holmström |
2014 |
Piteå Sim |
-.-- |
49 |
1:17.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rebecka Holmström |
2012 |
Piteå Sim |
-.-- |
62 |
1:11.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Teija Ingerström |
2011 |
Luleå Simsällskap |
-.-- |
177 |
50.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fiia Juntunen |
2011 |
Kemin Uimaseura |
-.-- |
141 |
54.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Helmi Kangas |
2012 |
Kemin Uimaseura |
-.-- |
141 |
54.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sara Karlsson |
2012 |
Skellefteå Simklubb |
-.-- |
90 |
1:03.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Olivia Lindström |
2011 |
Skellefteå Simklubb |
-.-- |
100 |
1:01.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nellie Lundmark |
2013 |
Bureå Simsällskap |
-.-- |
61 |
1:12.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Melek Marklund |
2014 |
Piteå Sim |
-.-- |
53 |
1:15.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Amanda Olofsson |
2013 |
Piteå Sim |
-.-- |
86 |
1:04.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alicia Olsson Laczko |
2013 |
Skellefteå Simklubb |
-.-- |
95 |
1:02.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Milla Palmgren |
2011 |
Luleå Simsällskap |
-.-- |
187 |
49.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maire Rae |
2011 |
Kemin Uimaseura |
-.-- |
138 |
55.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Clara Sandström |
2012 |
Skellefteå Simklubb |
-.-- |
131 |
56.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matilda Sellin |
2012 |
Bureå Simsällskap |
-.-- |
115 |
58.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lo Söderberg |
2011 |
Piteå Sim |
-.-- |
163 |
52.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Saana Aada Inari Virtasalo |
2011 |
Kemin Uimaseura |
-.-- |
174 |
51.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ewy Öström |
2011 |
Skellefteå Simklubb |
-.-- |
295 |
42.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-03-26 16:55:29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 39, 50m Bröstsim Damer 13-14 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Leia Ekberg |
2009 |
Piteå Sim |
-.-- |
298 |
42.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Hilla Näsi |
2010 |
Kemin Uimaseura |
-.-- |
281 |
43.58 |
+0.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Julia Pettersson |
2010 |
Luleå Simsällskap |
-.-- |
277 |
43.78 |
+1.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Julia Krigsholm |
2009 |
Kemin Uimaseura |
-.-- |
235 |
46.23 |
+3.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Astrid Sevä |
2010 |
Bodens Simförening |
-.-- |
169 |
51.65 |
+8.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Enya Romedahl |
2010 |
Piteå Sim |
-.-- |
109 |
59.68 |
+16.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lisa Gotthold |
2010 |
Piteå Sim |
-.-- |
99 |
1:01.70 |
+18.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Sofia Aho |
2010 |
Kemin Uimaseura |
-.-- |
62 |
1:11.83 |
+29.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-03-26 16:55:29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 39, 50m Bröstsim Damer 15-16 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ida Öberg |
2008 |
Luleå Simsällskap |
-.-- |
346 |
40.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Adina Persson |
2007 |
Bureå Simsällskap |
-.-- |
288 |
43.23 |
+2.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Chrisoula Vassilopoulou |
2008 |
Kemin Uimaseura |
-.-- |
269 |
44.19 |
+3.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Helka Honka |
2008 |
Kemin Uimaseura |
-.-- |
268 |
44.29 |
+3.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Moa Magnor |
2008 |
Luleå Simsällskap |
-.-- |
262 |
44.58 |
+3.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Miriam Hellström |
2008 |
Piteå Sim |
-.-- |
182 |
50.35 |
+9.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Nanna Åström |
2008 |
Burträsk Simpolare |
-.-- |
154 |
53.25 |
+12.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Olivia Aho |
2008 |
Kemin Uimaseura |
-.-- |
|
DSQ |
|
|
Felaktig simning |
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-03-26 16:55:29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 39, 50m Bröstsim Damer 17-24 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Agnes Olsson |
2004 |
Bureå Simsällskap |
-.-- |
418 |
38.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Wilma Wendén |
2002 |
Bureå Simsällskap |
-.-- |
417 |
38.20 |
+0.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Heidi Nilsson |
2005 |
Piteå Sim |
-.-- |
408 |
38.48 |
+0.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Saana Näsi |
2004 |
Kemin Uimaseura |
-.-- |
299 |
42.67 |
+4.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2023-03-26 16:55:29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-26 16:55:45 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Piteå Sim |
|
|
|
|
|
|