Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Pilehaveskolen, Svømmehal |
Arrangør |
SvømDanmark & VI39 |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
21. apr 2023 to 23. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 13, 200m Frisvømning Damer 13 år - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Frida Lund Kilen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
679 |
2:14.89 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:18.30 |
(-3.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ida Langseth |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
|
668 |
2:15.61 |
+0.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:15.47 |
(+0.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Asta Lukowski |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
666 |
2:15.78 |
+0.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:19.82 |
(-4.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Kamma Lykke Sejer Sørensen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
626 |
2:18.56 |
+3.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:22.31 |
(-3.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Maja Tojzan |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
608 |
2:19.98 |
+5.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:22.41 |
(-2.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Alberte Delin Backhausen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
594 |
2:21.05 |
+6.16 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:35.41 |
(-14.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Louise Bilberg Lund |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
593 |
2:21.11 |
+6.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:22.33 |
(-1.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Silke Holtz |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
|
591 |
2:21.24 |
+6.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:24.05 |
(-2.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Nicoline Svarrer |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
|
590 |
2:21.38 |
+6.49 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:24.96 |
(-3.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Josephine Esther Glad |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
|
588 |
2:21.51 |
+6.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:23.40 |
(-1.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Josefine Nyamadi |
2010 |
GTI - Greve |
|
577 |
2:22.42 |
+7.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:23.56 |
(-1.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Emilie Jakobsen |
2010 |
Næstved Svømmeklub |
|
576 |
2:22.52 |
+7.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:25.83 |
(-3.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Sophia Scheel Orloff |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
|
569 |
2:23.08 |
+8.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:23.08 |
(=) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Caroline Marie Rosenmejer |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
560 |
2:23.79 |
+8.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:31.62 |
(-7.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=15 |
|
Frida Kirkegaard |
2010 |
GTI - Tune I.F. |
|
559 |
2:23.91 |
+9.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:29.63 |
(-5.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=15 |
|
Ella Wolffbrandt |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
|
559 |
2:23.91 |
+9.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:24.18 |
(-0.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Caroline Brøndum Poulsen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
|
557 |
2:24.08 |
+9.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:23.06 |
(+1.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Rosa Marie Sandgaard |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
555 |
2:24.24 |
+9.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:27.22 |
(-2.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Caya Kvisgaard |
2010 |
Køge Svømmeklub |
|
554 |
2:24.31 |
+9.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:22.47 |
(+1.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Maria Gandrup Nygaard |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
550 |
2:24.74 |
+9.85 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:22.74 |
(+2.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Caroline Engsbro |
2010 |
GTI - Greve |
|
548 |
2:24.85 |
+9.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:26.10 |
(-1.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Alva Wagner Toftdahl |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
545 |
2:25.13 |
+10.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:26.53 |
(-1.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Vigga Rasmussen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
544 |
2:25.24 |
+10.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:29.01 |
(-3.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Siri Egholm Høgh |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
|
543 |
2:25.33 |
+10.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:21.16 |
(+4.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Nia Sommer |
2010 |
Køge Svømmeklub |
|
541 |
2:25.50 |
+10.61 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:28.85 |
(-3.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Emilie Villadsen |
2010 |
Næstved Svømmeklub |
|
530 |
2:26.45 |
+11.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:31.52 |
(-5.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Cirkeline Feldt-Sørensen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
530 |
2:26.50 |
+11.61 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:21.57 |
(+4.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Alberte Hjarbæk |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
524 |
2:27.05 |
+12.16 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:22.79 |
(+4.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Ingrid Zeller |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
524 |
2:27.07 |
+12.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:26.28 |
(+0.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Kathrine R. Svendsen |
2010 |
GTI - Tune I.F. |
|
514 |
2:28.02 |
+13.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:31.92 |
(-3.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Selma Langkjær |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
|
510 |
2:28.39 |
+13.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:29.70 |
(-1.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Mathilde Josefine Holm |
2010 |
GTI - Ishøj |
|
508 |
2:28.62 |
+13.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:28.54 |
(+0.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=33 |
|
Sara Gaudesen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
|
507 |
2:28.63 |
+13.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=33 |
|
Alba Overgaard Pedersen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
507 |
2:28.63 |
+13.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:30.30 |
(-1.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Victoria Dolling |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
503 |
2:29.05 |
+14.16 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:29.25 |
(-0.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Elisabeth Thastum |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
502 |
2:29.17 |
+14.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:45.63 |
(-16.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Elin Ingemann Hansen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
|
499 |
2:29.43 |
+14.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:53.99 |
(-24.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Karla S Enevoldsen |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
497 |
2:29.70 |
+14.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:36.23 |
(-6.53) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Annika Skovgren |
2010 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
|
494 |
2:29.92 |
+15.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:53.54 |
(-23.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Emilie Lauritzen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
|
494 |
2:29.96 |
+15.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:28.74 |
(+1.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Emma Søgaard Pedersen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
|
492 |
2:30.18 |
+15.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:47.41 |
(-17.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Alberte Jacobsen |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
|
491 |
2:30.32 |
+15.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:32.51 |
(-2.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Olivia Henriksen |
2010 |
Køge Svømmeklub |
|
480 |
2:31.40 |
+16.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:36.26 |
(-4.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Naja Koch Heschel |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
480 |
2:31.41 |
+16.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:34.62 |
(-3.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Ella Lindum Andersen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
476 |
2:31.82 |
+16.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:35.79 |
(-3.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Rosa Sørensen |
2010 |
Køge Svømmeklub |
|
467 |
2:32.85 |
+17.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:39.92 |
(-7.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Alba Kunak |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
|
463 |
2:33.26 |
+18.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:35.90 |
(-2.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Liva Astrid Jørgensen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
461 |
2:33.41 |
+18.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:50.95 |
(-17.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Emilia Hartvigsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
459 |
2:33.64 |
+18.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:37.23 |
(-3.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Elena Gurani |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
449 |
2:34.85 |
+19.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:35.07 |
(-0.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Katarina Nilsson |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
446 |
2:35.19 |
+20.30 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:41.44 |
(-6.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Josefine Færg Bork |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
|
441 |
2:35.70 |
+20.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:53.58 |
(-17.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Andrea Frederikke Pedersen |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
440 |
2:35.88 |
+20.99 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:37.20 |
(-1.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Victoria Nørgaard |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
|
438 |
2:36.08 |
+21.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:35.56 |
(+0.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Mille Klæbel Blomsterberg |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
|
432 |
2:36.79 |
+21.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:40.75 |
(-3.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Smilla Brandt-Brofeldt |
2010 |
Svømmeklubben MK31 |
|
422 |
2:38.00 |
+23.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:42.74 |
(-4.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Amanda Hartvigsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
414 |
2:38.99 |
+24.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:41.83 |
(-2.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Sophia Arboe Marthedal |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
|
414 |
2:39.10 |
+24.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:44.41 |
(-5.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
|
Mille Stokholm |
2010 |
Holbæk Svømme Klub |
|
411 |
2:39.40 |
+24.51 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:47.48 |
(-8.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
|
Aleksandra Dragieva |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
393 |
2:41.87 |
+26.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:39.96 |
(+1.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
|
Saga Høgh |
2010 |
Hvidovre Svømmeklub |
|
270 |
3:03.36 |
+48.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:01.92 |
(+1.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nora Rosenkrantz |
2010 |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Start eller forsøg på start før startsignalet |
|
|
|
|
- |
|
Johanne Møller Hansen |
2010 |
Holbæk Svømme Klub |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Caroline Leander Søltoft |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 22-04-2023 13:34:32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 13, 200m Frisvømning Damer 14 år - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emma Nørskov |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
|
731 |
2:11.64 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:10.23 |
(+1.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Esther Bang Laursen |
2009 |
Vest-Brøndby |
|
691 |
2:14.08 |
+2.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:09.43 |
(+4.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Christiane Dreyer Riis |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
691 |
2:14.12 |
+2.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:17.71 |
(-3.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sofia Linnea B. Pedersen |
2009 |
GTI - Tune I.F. |
|
664 |
2:15.91 |
+4.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:16.40 |
(-0.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Thilde Ethelberg |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
|
658 |
2:16.28 |
+4.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:18.12 |
(-1.84) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Mia Halskov |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
|
658 |
2:16.33 |
+4.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:17.79 |
(-1.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Clara Munkholm Larsen |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
|
647 |
2:17.08 |
+5.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:14.13 |
(+2.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Signe Skelvig |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
642 |
2:17.44 |
+5.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:26.01 |
(-8.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Augusta Bollmann |
2009 |
Køge Svømmeklub |
|
632 |
2:18.17 |
+6.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:16.59 |
(+1.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Liva Dorff |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
|
623 |
2:18.85 |
+7.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:22.27 |
(-3.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Ellen Textor-Broch |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
|
610 |
2:19.83 |
+8.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:22.49 |
(-2.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Victoria Sinding Vetlov |
2009 |
Vest-Brøndby |
|
604 |
2:20.27 |
+8.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:23.26 |
(-2.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Caja Basler Abildgaard |
2009 |
A6 JGI-Swim |
|
601 |
2:20.51 |
+8.87 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:19.24 |
(+1.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Louisa Kjerulf |
2009 |
Svømmeklubben MK31 |
|
593 |
2:21.08 |
+9.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:18.58 |
(+2.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Ellen-Mai Teilmann |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
|
590 |
2:21.38 |
+9.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:22.42 |
(-1.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Alma Gottorp Sørensen |
2009 |
Vest-Brøndby |
|
584 |
2:21.82 |
+10.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:25.26 |
(-3.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Alice Zsigri Dyndgaard |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
580 |
2:22.13 |
+10.49 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:23.42 |
(-1.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Silke Andersen |
2009 |
Køge Svømmeklub |
|
573 |
2:22.76 |
+11.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:26.06 |
(-3.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Anna Bjerre Pedersen |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
|
555 |
2:24.23 |
+12.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:18.83 |
(+5.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Sofie Pedersen |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
|
552 |
2:24.52 |
+12.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:26.46 |
(-1.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=21 |
|
Andrea Lage |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
551 |
2:24.60 |
+12.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:23.12 |
(+1.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=21 |
|
Emma Lind Riisgaard |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
|
551 |
2:24.60 |
+12.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:27.03 |
(-2.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Mynte Skovager Sveigaard |
2009 |
Køge Svømmeklub |
|
533 |
2:26.24 |
+14.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:22.75 |
(+3.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Caroline Milling |
2009 |
Køge Svømmeklub |
|
532 |
2:26.30 |
+14.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:24.03 |
(+2.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Freya Ploug Mattson |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
|
531 |
2:26.36 |
+14.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:26.22 |
(+0.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Cecilia Janning |
2009 |
Vest-Brøndby |
|
531 |
2:26.37 |
+14.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:28.03 |
(-1.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Anna Staal |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
|
531 |
2:26.44 |
+14.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:22.45 |
(+3.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Mathilde Marie Grydholt |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
|
526 |
2:26.89 |
+15.25 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:27.13 |
(-0.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Mathilde Dithmar |
2009 |
GTI - Greve |
|
517 |
2:27.70 |
+16.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:28.00 |
(-0.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Emma Mollerup |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
|
515 |
2:27.88 |
+16.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:29.28 |
(-1.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Ester Ganci Frederiksen |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
|
515 |
2:27.93 |
+16.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:29.21 |
(-1.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Nanna Jensen |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
|
513 |
2:28.10 |
+16.46 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:40.11 |
(-12.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Laura Storm Frimann |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
|
511 |
2:28.30 |
+16.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:25.96 |
(+2.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Eva De Maeyer |
2009 |
Roskilde Svømning |
|
508 |
2:28.56 |
+16.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:30.11 |
(-1.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Caroline Munkholm |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
|
502 |
2:29.14 |
+17.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:32.05 |
(-2.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Signe Grynnerup |
2009 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
|
502 |
2:29.16 |
+17.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:21.74 |
(+7.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Thilde Bødiker |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
|
498 |
2:29.56 |
+17.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:28.36 |
(+1.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Anja Munkebjerg |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
|
496 |
2:29.80 |
+18.16 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:35.55 |
(-5.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Luna Blanka A. Bløcher |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
494 |
2:29.98 |
+18.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:29.00 |
(+0.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Caroline Stefansen |
2009 |
Vest-Brøndby |
|
493 |
2:30.02 |
+18.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:33.67 |
(-3.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Lisa Koerver Schmidt |
2009 |
Glostrup Svømmeklub |
|
487 |
2:30.67 |
+19.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:36.35 |
(-5.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Ella Trærup |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
479 |
2:31.56 |
+19.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:29.94 |
(+1.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Thea Fritz Larsen |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
|
469 |
2:32.53 |
+20.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:28.26 |
(+4.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Cornelia Matthesen |
2009 |
Vest-Brøndby |
|
467 |
2:32.83 |
+21.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Caroline Ploug Høyer |
2009 |
Køge Svømmeklub |
|
458 |
2:33.81 |
+22.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:36.51 |
(-2.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Nanna Bøchman Pheiffer |
2009 |
Næstved Svømmeklub |
|
445 |
2:35.32 |
+23.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:41.32 |
(-6.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Sara Ljusheva |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
|
444 |
2:35.39 |
+23.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:30.13 |
(+5.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Sarah Rindum |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
433 |
2:36.69 |
+25.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:29.13 |
(+7.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Halla Háfoss |
2009 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
|
416 |
2:38.85 |
+27.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:35.94 |
(+2.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Monique Haack |
2009 |
Køge Svømmeklub |
|
384 |
2:43.05 |
+31.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:51.30 |
(-8.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 22-04-2023 13:34:32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22-04-2023 13:34.36 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Vallensbæk IF Af 1939 |
|
|
|
|
|
|