Results for Speedo Cup
Below are all results from the competition shown by session.
lauantai aamu
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Speedo Cup | Tulostuspäivämäärä | 09 lokakuu 2011 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 19:11 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 08 lokakuu 2011 |
Laji 5, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Sanni Väyrynen | 1996 | 546 | 31.52 | 1:07.37 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
2 | Neea Turunen | 1996 | 538 | 31.59 | 1:07.68 | |||||
Lappeenrannan Uimarit | ||||||||||
3 | Johanna Vuorinen | 1996 | 506 | 31.54 | 1:09.08 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
4 | Salla Elovirta | 1997 | 486 | 32.75 | 1:10.03 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
5 | Natalia Sazonenko | 1996 | 420 | 34.49 | 1:13.50 | |||||
Raduga | ||||||||||
6 | Saima Kivimäki | 1997 | 417 | 33.68 | 1:13.69 | |||||
Lappeenrannan Uimarit | ||||||||||
7 | Lotta Mäkinen | 1996 | 407 | 34.29 | 1:14.28 | |||||
Poseidon | ||||||||||
8 | Ida Tahvanainen | 1997 | 392 | 34.04 | 1:15.19 | |||||
Koovee | ||||||||||
9 | Rebecca Wahlstedt | 1997 | 387 | 34.87 | 1:15.56 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
10 | Mona Syrjä | 1996 | 371 | 35.86 | 1:16.59 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
11 | Lotta Mielonen | 1996 | 363 | 34.97 | 1:17.15 | |||||
Simmis Wanda | ||||||||||
12 | Elisa Silvennoinen | 1996 | 345 | 35.85 | 1:18.47 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
13 | Krista Mettinen | 1997 | 330 | 36.81 | 1:19.67 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
14 | Jonna Jyrämä | 1997 | 326 | 37.13 | 1:19.96 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
15 | Maria Vuin | 1997 | 312 | 36.74 | 1:21.20 | |||||
Octopus Lohja | ||||||||||
16 | Maija Rantala | 1997 | 270 | 36.72 | 1:25.14 | |||||
Vantaan Vesikot | ||||||||||
17 | Elisa Pesonen | 1996 | 270 | 39.93 | 1:25.18 | |||||
Vantaan Vesikot | ||||||||||
18 | Iina Nyholm | 1997 | 269 | 37.56 | 1:25.25 | |||||
Vantaan Vesikot | ||||||||||
19 | Noora Koponen | 1996 | 261 | 40.08 | 1:26.17 | |||||
Simmis Hyvinge-Hyvinkää | ||||||||||
20 | Roosa Hjelm | 1997 | 173 | 41.57 | 1:38.73 | |||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
- | Maria Pitkänen | 1996 | DSQ | |||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
SW 8.4 Eriaikainen / yhden käden kosketus | ||||||||||
Laji 5, 100m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Patricia Aschan | 1994 | 642 | 29.92 | 1:03.83 | |||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
2 | Tessa Nurminen | 1994 | 618 | 30.22 | 1:04.63 | |||||
Eura Swimming Team | ||||||||||
3 | Maisa Keskinen | 1993 | 536 | 31.19 | 1:07.78 | |||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
4 | Liubov Egorova | 1995 | 529 | 31.51 | 1:08.06 | |||||
Raduga | ||||||||||
5 | Elli Harju | 1994 | 525 | 32.36 | 1:08.24 | |||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
6 | Marina Medzakovskaia | 1995 | 511 | 31.66 | 1:08.87 | |||||
Raduga | ||||||||||
7 | Miia Mäkinen | 1992 | 489 | 32.10 | 1:09.86 | |||||
Vantaan Vesikot | ||||||||||
8 | Darya Iluridze | 1995 | 457 | 33.00 | 1:11.46 | |||||
Raduga | ||||||||||
9 | Miia Kallio | 1994 | 445 | 33.22 | 1:12.08 | |||||
Lahden Kaleva | ||||||||||
10 | Noora Nyberg | 1992 | 440 | 33.65 | 1:12.40 | |||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
11 | Linda Mäkinen | 1992 | 435 | 33.49 | 1:12.67 | |||||
Vantaan Vesikot | ||||||||||
12 | Suvi Kankare | 1994 | 372 | 35.77 | 1:16.51 | |||||
Tuusulan Uimaseura | ||||||||||
13 | Ira Iso-Kungas | 1994 | 357 | 35.73 | 1:17.63 | |||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
14 | Emilia Heino | 1994 | 300 | 37.34 | 1:22.27 | |||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.18.37 | Tulostuspäivämäärä | 09 lokakuu 2011 |
Lisenssinhaltija: Cetus | Tulostusaika | 19:11 |