Tulokset IKM aluekilpailu Varsinais-Suomi 2011
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 30 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 30 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
LR IKM 2011 alkukilpailut VS |
|
Tulostuspäivämäärä |
20 marraskuu 2011 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Salo |
|
Tulostusaika |
10:11 |
|
|
Järjestäjä |
SalU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
19 marraskuu 2011 |
|
|
|
|
|
|
Laji 30, P14,15,16 200m Sekauinti, Loppukilpailut 14 v |
P16 LRIKM-ennätys Matti Mattsson, PUS, 2:06,21 2009 |
P15 LRIKM-ennätys Tuomas Pokkinen, Cetus, 2:09,24 2010 |
P14 LRIKM-ennätys Jussi Leinonen, Koo-Vee, 2:14,55 2005 |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Santeri Horst |
1997 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
31.75 |
1:07.38 |
1:49.13 |
|
2:22.51 |
|
2 |
Patrik Uotila |
1997 |
Salon Uimarit |
|
32.60 |
1:13.20 |
1:57.93 |
|
2:31.86 |
|
3 |
Rio Koskelo |
1997 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
37.23 |
1:24.02 |
2:15.59 |
|
2:54.08 |
|
4 |
Mark Abramov |
1997 |
Aurajoen Uinti |
|
38.25 |
1:23.79 |
2:16.29 |
|
2:57.79 |
|
5 |
Sakari Haka |
1997 |
Aurajoen Uinti |
|
38.45 |
1:24.53 |
2:21.78 |
|
3:05.52 |
|
- |
Joel Wendelin |
1997 |
Uimaseura Kaarina |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 6.4 Ei koskettanut seinää käännöksessä |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Joonas Helimo |
1997 |
Uimaseura Kaarina |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 6.2 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 30, P14,15,16 200m Sekauinti, Loppukilpailut 15 v |
P16 LRIKM-ennätys Matti Mattsson, PUS, 2:06,21 2009 |
P15 LRIKM-ennätys Tuomas Pokkinen, Cetus, 2:09,24 2010 |
P14 LRIKM-ennätys Jussi Leinonen, Koo-Vee, 2:14,55 2005 |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Roope Lehtonen |
1996 |
Raision Urheilijat |
|
31.03 |
1:07.80 |
1:48.20 |
|
2:20.58 |
|
2 |
Johannes Lindroos |
1996 |
Someron Esa |
|
30.05 |
1:06.73 |
1:48.62 |
|
2:21.36 |
|
3 |
Vlad Mukkulainen |
1996 |
Aurajoen Uinti |
|
32.33 |
1:12.87 |
1:55.78 |
|
2:31.79 |
|
4 |
Juuso Lepistö |
1996 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
36.56 |
1:20.60 |
2:11.33 |
|
2:51.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 30, P14,15,16 200m Sekauinti, Loppukilpailut 16 v |
P16 LRIKM-ennätys Matti Mattsson, PUS, 2:06,21 2009 |
P15 LRIKM-ennätys Tuomas Pokkinen, Cetus, 2:09,24 2010 |
P14 LRIKM-ennätys Jussi Leinonen, Koo-Vee, 2:14,55 2005 |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Wiljam Rautiainen |
1995 |
Aurajoen Uinti |
|
28.91 |
1:02.28 |
1:41.63 |
|
2:13.55 |
|
2 |
Rico Rokka |
1995 |
Aurajoen Uinti |
|
29.93 |
1:05.69 |
1:47.07 |
|
2:19.78 |
|
3 |
Tatu Mäkiaho |
1995 |
Raision Urheilijat |
|
31.50 |
1:12.34 |
1:57.63 |
|
2:30.27 |
|
4 |
Anton Holmberg |
1995 |
IF Åland |
|
32.20 |
1:11.28 |
1:56.62 |
|
2:31.52 |
|
5 |
Max Uotila |
1995 |
Salon Uimarit |
|
32.83 |
1:13.90 |
2:00.54 |
|
2:37.21 |
|
6 |
Ilari Lahtinen |
1995 |
Someron Esa |
|
33.74 |
1:13.00 |
2:02.90 |
|
2:39.17 |
|
7 |
Filip Nyman |
1995 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
32.95 |
1:14.01 |
2:03.66 |
|
2:40.11 |
|
8 |
Samuli Nieminen |
1995 |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
36.81 |
1:23.08 |
2:16.60 |
|
2:55.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.19.04 |
Tulostuspäivämäärä |
20 marraskuu 2011 |
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit |
Tulostusaika |
10:11 |
|