Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2018-11-03 16:39:37
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2018-11-03 16:26:23
IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi Päivitetty: 2018-11-03 16:33:42
IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi Päivitetty: 2018-11-03 16:27:56
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2018-11-03 16:29:12
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2018-11-03 16:27:21
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2018-11-03 16:48:46

17, P11,12,13-16 50m RU, Päivitetty: 2018-11-03 16:48:46
11 - 11

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Lev Vlasov TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 37.56
2 Otso Heikkinen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 40.40
3 Felix Kandolin Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 41.44
4 Tuukka Orre Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 41.81
5 Juho Rosenström Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 43.04
6 Joona Talja Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 43.10
7 Nooa Kaunisto Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 43.14
8 Eetu Autio Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 43.22
9 Albert Laakkonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 43.27
10 Samu Herronen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 43.88
11 Juho Kallio Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 44.22
12 Nikita Rantsev Uimaseura Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 44.38
13 Mark Kellinsalmi Stadin Delfiinit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 44.71
14 Onni Rahkonen Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 44.76
15 Valtteri Pellinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 44.83
16 Akseli Kellman Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 44.91
17 Lauri Jumppanen Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 45.30
18 Leo Mannonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 45.45
19 Joonas Pulkkinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 45.57
20 Alvar Kankare Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 45.72
21 Väinö Hinkka Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 45.86
22 Eduard Chirica Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 45.94
23 Ilja Belov Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 45.98
24 Rasmus Karjalainen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 46.03
25 Oskari Tavast Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 46.07
26 Oskari Hakkarainen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 46.14
27 Elias Salo Vesihelmen Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 46.19
28 Christian Edelman Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 46.71
29 Roope Koskela Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 46.75
30 Eetu Niemi Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 47.01
31 Mark Pokidko Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 47.23
32 Leevi Väyrynen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 47.72
33 Oiva Koppelmäki Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 47.78
34 Pyry Nieminen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 47.87
35 Miika Toivonen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 47.94
36 Niko Kumpulainen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 48.11
37 Joonas Keränen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 48.24
37 Mikael Uitto Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 48.24
39 Iiro Tapaninen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 48.33
40 Aapo Mononen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 48.60
41 Ossi Tikka Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 48.77
42 Ilmari Nieminen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 48.78
43 Elmeri Sieppi Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 48.97
44 Eelis Lummaa Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 48.98
45 Jooa Fihlman Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 48.99
46 Raman Bajalan Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 49.16
47 Tuukka Visto Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 49.94
48 Samu Uljas Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 50.10
49 Tatu Yli-Houhala Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 50.24
50 Julius Hilaja Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 50.31
51 Aapo Alaniska Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 50.34
52 Joona Korpikoski Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 50.46
53 Niklas Tikkanen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 50.63
54 Lauri Junttari Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 51.07
55 Patric Meriholvi Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 52.00
56 Eemeli Salo Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 52.01
57 Otto Vauhkonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 52.13
58 Tommy Palm Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 52.22
59 Veikko Hautaniemi Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 52.26
60 Patrik Ventus Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 52.43
61 Eljas Pekkola Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 52.56
62 Thomas Westerlund Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 52.80
63 Jasu Nieminen Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 52.82
64 Jan Labinskii Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 53.19
65 Viljo Soini Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 53.25
66 Nicky Rajala Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 53.38
67 Lars Forchini Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 53.51
68 Onni Kataja Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 53.57
69 Roope Piironen Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 53.69
70 Leevi Immonen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 53.81
71 Matvey Lyashenko Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 53.87
72 Topias Toivanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 53.92
73 Iiro Viskari Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 54.20
74 Nuutti Kerkkänen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 54.89
74 Rasmus Kinnunen Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 54.89
76 Väinö Rosendahl Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 55.06
77 Eemil Hujala Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 55.20
78 Henri Koskela Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 55.22
78 Max Hyvärinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 55.22
80 Lenni Nevalainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 55.53
81 Lauri Juvonen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 55.55
82 Niilo Toivola Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 55.71
83 Roope Käär Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 55.72
84 Joonas Keränen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 55.81
85 Eetu Kahelin Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 55.95
86 Marco Lusenius Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 56.44
87 Miska Moisio TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 57.47
88 Alexey Savelyev Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 59.48
89 Joel Sulonen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 59.96
90 Otto Anttila Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:00.47
91 Niklas Kallio TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:00.74
92 Akseli Savolainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:00.78
93 Aukusti Ketonen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:00.81
94 Julius Katajaharju Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:01.28
95 Kaapo Saarinen Vesihelmen Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:01.37
96 Mikael Suni Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:04.22
97 Robert Pukki Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:04.84
98 Eero Kähkönen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:07.89
99 Jesper Isotalo Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:11.13
- Kaapo Jokinen Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Sandy Yin Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Ville Tolppala ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Juuso Silfver Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Rron Shala Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Akseli Niskala Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Victor Nykvist Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Veikko Seppänen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi DSQ
- Julius Linde Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Jesse Jantunen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Kevin Mamandi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Amos Mäkilä Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Oliver Rautala Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Elmeri Lajolinna Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ

17, P11,12,13-16 50m RU, Päivitetty: 2018-11-03 16:48:46
12 - 12

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Boris Minkovski Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 38.37
2 Sebastian Sojolin TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 38.80
3 Veeti Salminen Someron Esa IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 39.33
4 Jani Ekman Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 39.34
5 Lauri-pekka Pakomäki Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 39.41
6 Viacheslav Semenov Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 40.35
7 Anton Helén Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 40.75
8 Casper Kvist Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 40.81
9 Kaapo Laaja Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 40.93
10 Weeti Niemi Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 41.06
11 Ilmari Partanen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 41.11
12 Alex Mukkulainen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 41.16
13 Torsti Saarela Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 41.77
14 Tomi Silander Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 42.23
15 Kasperi Miettinen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 42.26
16 Viljo Varsanpää Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 42.76
17 Luka Hirvonen Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 42.95
18 Aleksi Sinisalo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 43.91
19 Lauri Korpi Ilmajoen Kisailijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 43.94
20 Mikael Rasinmäki Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 44.11
21 Milo Bergman Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 44.37
22 Ahti Halttunen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 44.46
23 Uuri Ranz Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 44.61
24 Aarne Laurila Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 44.91
25 Jesse Koskinen Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 45.20
26 Jooa Laiho Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 45.58
27 Eetu Huuki Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 45.59
28 Lassi Leppänen Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 45.62
29 Niko Antman Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 45.65
30 Frans Sandblom Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 46.01
31 Kasper Borremans Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 46.04
32 Benjamin Winqvist Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 46.15
33 Luis Valero De La Iglesia Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 46.44
34 Ossi Vienamo Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 46.46
35 Kalle Yli-Jama Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 47.53
36 Jooa Katavisto ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 47.77
37 Vilho Okkonen Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 47.91
38 Iiro Räty Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 48.11
39 Miki Vierre TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 48.49
40 Linus Korin Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 48.68
41 Max Yli-Salomäki Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 48.82
42 Elias Tuukkanen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 48.89
43 Rasmus Kekola Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 49.09
44 Kalle Heinonen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 49.59
45 Kasper Vira Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 49.71
46 Anton Passoja Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 49.97
47 Luca Ruusila Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 50.31
48 Matias Seppä Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 50.73
49 Ferdinand Backman TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 50.78
50 Daniel Tapiovaara Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 50.86
51 Romeo Maranzani Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 52.56
52 Áron Zautasvili Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 54.11
53 Juuso Kuusala Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 54.17
54 Dominic Konstantinov Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 54.53
55 Niilo Helkearo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 55.63
56 Anton Ahonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 55.73
57 Niilo Harja Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 56.81
58 Matti Vahtola Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 57.15
59 Eemi Niskanen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 57.60
60 Aleksi Nurmi Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 59.50
61 Eino Polari Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:01.55
- Antto Koppinen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi DSQ
- Veikka Sivonen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi DSQ
- Arttu Tahvanainen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi DSQ
- Okko Varpasuo Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Aki Eveli Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Anton Kiviniemi TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi DSQ
- Olli Pesonen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ

17, P11,12,13-16 50m RU, Päivitetty: 2018-11-03 16:48:46
13 - 16

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Marcus Forsel Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 29.99
2 Davin Lindholm Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 30.16
3 Oskari Aalto Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 30.23
4 Verneri Viisanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 30.52
5 Roope Paatos Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 30.63
6 Petr Pankratov TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 30.68
7 Jami Ihalainen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 30.75
8 Oskari Arvo Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 31.00
9 Lasse Pulkkinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 31.27
10 Robin Söderholm Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 31.59
11 Julius Nyberg Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 31.62
12 Sami Uusikumpu Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 31.67
13 Valtteri Taskinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 32.01
14 Niklas Laine Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 32.20
15 Weeti Virtanen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 32.22
16 Aleksi Rajaniemi Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 32.24
17 Justus Hilaja Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 32.53
18 Akseli Maaranen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 32.71
19 Niklas Raesalmi Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 32.78
20 Henrik Siltari Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 32.80
20 Antti Oinonen Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 32.80
22 Eemil Kankare Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 32.87
23 Juho Keränen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 32.88
24 Topi Immonen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 32.90
25 Samu Petteri Kallio Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 32.92
26 Onni-kalle Luomala Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 33.02
27 Elias Kalliokoski Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 33.06
28 Sihan Yu Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 33.41
29 Joona Kortteinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 33.45
30 Veerti Juurakko Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 33.60
31 Onni Järvinen HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 33.62
32 Eetu Salo Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 33.66
33 Aapo Huhti Vesihelmen Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 33.73
33 Veikko Pyyhtinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 33.73
35 Mikael Nurmela Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 33.74
36 Jerry Roine Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 33.95
36 Teemu Oksakari Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 33.95
38 Aapo Pyyhtinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 34.16
39 Henri Naarajärvi Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 34.46
40 Oskari Repo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 34.51
41 Benjamin Evans Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 34.52
42 Atte Leinonen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 34.53
43 Elmo Arvo Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 34.56
44 Ukko-pekka Luomala Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 34.83
45 Joona Saloniemi TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 34.95
46 Serhat Kalin ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 35.11
47 Teppo Jestoi Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 35.14
48 Olli Paukola Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 35.39
49 Hannes Olin Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 35.43
49 Ville Hämäläinen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 35.43
49 Akseli Ylikoski Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 35.43
52 Ville Savulahti Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 35.45
53 Sakari Gummerus Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 35.50
54 Samu Hatakka Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 35.61
55 Matias Ola ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 35.78
56 Niko Viitala Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 35.81
57 Lenni Lehtonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 35.85
58 Joona Lehtonen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 36.17
59 Sharo Mamandi Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 36.32
60 Elias Laine TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 36.46
61 Lauri Cederberg Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 36.48
62 Sami Pönkä Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 36.92
63 Sebastian Rasimus Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 37.26
64 Joel Paukkonen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 37.50
65 Frans Riekki Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 37.51
66 Aleksandr Istomin Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 37.58
67 Joonas Arponen Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 37.62
68 Janne Korhonen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 37.82
69 Aapo Karjalainen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 37.85
70 Iliad Sioofy Khojine Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 37.96
71 Jesse Anoschkin Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 38.21
72 Joona Kuitu Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 38.39
73 Vi Thai Ngô Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 38.40
74 Lauri Mäkinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 38.59
75 Maksim Amosov Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 38.67
76 Eemil Reijonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 38.77
77 Matias Pikkala Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 38.94
78 Samuli Seger Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 39.06
79 Georgi Biatetc Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 39.16
80 Eemeli Nylund Heinolan Isku IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 39.18
81 Joona Saarnio Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 39.31
82 Jimi Kurkikangas Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 39.63
83 Anton Kettunen Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 39.66
84 Konsta Kohonen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 39.88
85 Akseli Kuparinen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 39.91
86 Mikko Karjalainen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 40.00
87 Julius Sandelin Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 40.01
88 Juho Törmä Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 40.04
89 Jeremy Valkeavuori Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 40.39
90 Alex Lehtola Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 40.44
91 Riku Huuhka Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 40.48
92 Tiger Tran Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 40.49
93 Teo Mattelmäki Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 40.51
94 Miko Virtanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 40.63
95 Mikhail Vilesov Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 40.65
96 Eeli Hanka Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 40.84
97 Leevi Kukkonen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 40.88
98 Patrik Reiman Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 41.03
99 Aaro Tenhu Lahden Kaleva IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 41.20
100 Raman Veisi Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 41.25
101 Johannes Laihorinne Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 41.42
102 Axel Leppähaara Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 41.45
103 Luka Pykälistö Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 41.49
104 Paavo Rautava Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 41.59
105 Tatu Kivimäki Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 41.67
106 Leevi Arvo Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 41.72
107 Heikki Ianes Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 41.90
107 Roy Nukala Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 41.90
109 Juho Herva Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 41.97
110 Einar Melin Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 42.04
111 Simo Virtanen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 42.36
112 Ville Ikola Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 42.69
113 Vladislav Shavyrin Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 42.70
114 Aki Eetu Petteri Raitala Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 42.98
115 Roope Oijennus Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 43.06
116 Riku Määttälä Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 43.09
117 Emil Ahvonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 43.19
118 Tuomas Lehtonen Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 43.23
119 Rasmus Ikonen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 43.32
120 Markus Popov TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 43.46
121 Matias Laitila Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 43.67
122 Jaska Schoenmakers Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 44.10
123 Leevi Luoma Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 44.37
124 Eemeli Arnell Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 44.44
125 Eemi Niininen Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 44.60
126 Olli Alanko Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 44.63
127 Niko Partanen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 44.72
128 Max Allén Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 45.03
129 Timo Parviainen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 45.17
130 Joel Lipponen Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 45.58
131 Timi Louhe Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 45.67
132 Daniel Pessi Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 46.46
133 Akseli Klutas Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 46.84
134 Topi Salminen Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 47.31
135 Petteri Veikkolainen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 47.42
136 Anttoni Sikiö Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 47.50
136 Oliver Jokinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 47.50
138 Matias Ylipelkonen Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 47.64
139 Joa Metsola Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 47.79
140 Iiro Kyllönen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 48.17
141 Tomas Lipponen Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 49.45
142 Antti Ylönen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 49.60
143 Aatu Mäkinen Nivalan Saukot IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 49.81
144 Joonas Nieminen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 50.18
145 Juho Kotamäki Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 50.42
146 Arttu Syrjä Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 50.90
147 Niko Silander Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 51.27
148 Onni Vilja Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 51.35
149 Luukas Kallio TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 51.70
150 Iivari Paananen Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 54.77
- Olli-pekka Kitinoja Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi DSQ
- Tudor Ratiu Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Aleksi Peltosaari Nivalan Saukot IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner