Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2018-11-03 16:53:06
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2018-11-03 16:44:25
IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi Päivitetty: 2018-11-03 16:49:16
IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi Päivitetty: 2018-11-03 16:47:36
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2018-11-03 16:45:39
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2018-11-03 16:40:26
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2018-11-03 16:48:40

18, T10,11,12-15 50m PU, Päivitetty: 2018-11-03 16:53:06
10 - 10

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Venla Holma Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 34.84
2 Riialiina Kiljala Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 34.90
3 Vilja Säntti Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 36.36
4 Ella Hynönen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 36.89
5 Malla Hämäläinen Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 39.00
6 Eedi Imppola Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 39.33
7 Taisiya Baindurashvili Uimaseura Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 40.38
8 Veera Mustonen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 40.61
9 Anri Parviainen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 40.93
10 Hilma Mannersalo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 41.05
11 Olivia Riekki Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 41.26
12 Nea Nirhamo Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 41.28
13 Albertiina Kotkaniemi Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 41.77
14 Saara Pakomäki Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 41.88
15 Emilia Wall Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 42.32
16 Sofia Räihä Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 42.36
17 Auroora Kurttila Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 42.95
17 Oona Valtonen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 42.95
19 Maija Mikkonen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 43.15
20 Mona Laiho Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 43.38
21 Awa Laukkanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 43.44
22 Ada Tuurna Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 43.58
23 Viivi Elonen Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 43.95
24 Aino Sarvilahti Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 44.42
25 Miina-anniina Härkänen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 44.69
26 Ella Määttä Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 44.91
27 Rebecca Mäkinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 45.77
28 Mikaela Heiman Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 45.86
29 Martta Mäkinen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 45.96
30 Iiris Myllymäki TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 46.11
31 Selma Ala-Karvia Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 46.14
32 Ella Lindholm Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 46.16
33 Anni Kahlos Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 46.29
34 Fiia Immonen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 46.35
35 Liisi Lehtiö Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 46.42
36 Liine Raantse Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 46.65
37 Helka Känkänen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 46.71
38 Laura Lehtoila ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 46.96
39 Enni Lytz Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 47.04
39 Helmi Kittelä Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 47.04
41 Essi Kallio Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 47.26
42 Eerika Häcklin Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 47.41
43 Veera Knuutila Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 47.47
44 Hanna Vänni Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 47.77
45 Peppiina Lettosunti Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 47.79
46 Julia Luomakortes Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 47.86
47 Sagdiana Rakhimova Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 47.98
48 Saga Linnosaari Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 48.16
49 Nelli Kiho Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 48.23
50 Matilda Jokinen Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 48.49
51 Jade Brelo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 48.63
52 Emma Tieaho Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 48.66
53 Lotta Luotola Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 48.77
54 Nella Hämäläinen Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 48.96
55 Ronja Pyrhönen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 49.18
56 Tiia Mattila Uinti-Vakka IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 49.36
57 Venla Rajala TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 49.48
58 Armi Hakkarainen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 49.49
59 Nana Murtomäki Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 49.58
60 Nicola Burman Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 49.62
61 Sira Katavisto ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 50.31
62 Matilda Saarinen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 50.63
63 Lotta Martikainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 50.72
64 Amanda Ruusuvaara Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 50.88
65 Nella Kuivanen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 51.49
66 Emilie Sjösten Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 51.50
67 Lotta Koskinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 51.82
68 Emilia Elizaveta Karulina Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 51.96
69 Lotta Turunen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 52.12
70 Iiris Myllymäki Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 52.20
71 Eerika Savulahti Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 52.80
72 Senja Pakkanen Kankaanpään Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 52.85
73 Minni Kovalainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 52.93
74 Saga Räikkönen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 53.06
75 Anna Ryhänen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 53.21
76 Moona Anttila Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 53.48
77 Selma Laukkanen Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 53.86
78 Maija Kuisma Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 53.94
79 Tytti Nuorkivi Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 53.95
80 Pinja Hacklin Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 54.38
81 Kaisa Heikkinen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 55.05
82 Iina Pihlaja Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 56.23
83 Noora Reijonen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 57.21
84 Nora Ilieva Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 57.27
85 Anna Korpi Ilmajoen Kisailijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 58.88
86 Kaisla Paalanen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 59.65
87 Pinja Kotakoski Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:08.20
- Siiri Laine Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Sara Jaatinen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi DSQ
- Saara Holmberg Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Aino Karvinen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi DSQ
- Lilja Hirsikko ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Saara Virtanen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi DSQ
- Isla Puranen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi DSQ
- Iiris Tuukkanen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ

18, T10,11,12-15 50m PU, Päivitetty: 2018-11-03 16:53:06
11 - 11

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Mirelle Hirsiniemi Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 32.78
2 Noora Tennilä Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 33.54
3 Jenni Korkeamäki Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 33.71
4 Kerttu Rantanen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 33.86
5 Anna Salo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 34.34
6 Dominika Stalinskaja Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 34.46
7 Enna Äyrämöinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 34.53
8 Saara Lehto Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 34.60
9 Aliisa Soini Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 34.65
10 Veera Malmelin Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 35.36
11 Iina Ekholm Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 35.44
12 Ebba Simberg Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 35.47
13 Hanni Koski Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 35.49
14 Anita Mäkinen Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 35.56
15 Tuuli Peltola Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 35.59
16 Ellen Lindell Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 35.65
17 Erin Heinikangas Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 35.77
18 Anni Frusti Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 36.03
19 Siiri Haverinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 36.05
20 Aino Laine Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 36.16
21 Esra Ergüner Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 36.57
22 Linnea Koski Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 36.77
23 Matilda Leppänen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 36.86
24 Petra Soini Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 36.87
25 Joanna Högback Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 36.92
26 Iita Kimpimäki Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 36.97
27 Vilma Vatanen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 37.06
28 Vieno Tikkanen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 37.27
29 Anja Miao Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 37.30
30 Ronja Halinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 37.38
31 Aino Suomalainen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 37.46
32 Kiia Koivisto Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 37.59
33 Armi Aurora Tavi Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 37.76
34 Hanna Törmä Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 37.77
35 Eevi Hirvasoja Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 37.93
36 Amanda Vuori Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 38.08
37 Eevi Riekki Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 38.54
38 Peppi Lehtinen Kankaanpään Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 38.73
39 Ines Pälviranta Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 38.96
40 Mia Peake Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 39.00
41 Eerika Ekdahl Nivalan Saukot IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 39.19
42 Sofia Palojärvi Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 39.21
43 Sofia Oksa Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 39.22
44 Hertta Nieminen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 39.51
45 Milka Marjakaarto Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 39.84
46 Silvia Koskela Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 39.85
47 Kätlin Ploompuu Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 39.91
48 Minea Törhönen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 39.96
48 Minea Kumlander Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 39.96
50 Lyyli Järvi Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 40.01
51 Iida Kemppainen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 40.14
52 Hilla-maaria Juhola Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 40.25
53 Miisa Järvinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 40.59
53 Ella Valdolin Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 40.59
55 Agnes Ruusumo Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 40.84
56 Venla Hauvala Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 40.91
57 Venla Karialho Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 41.27
58 Liisa Peetsu Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 41.35
59 Amanda Ahinko Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 41.45
60 Senni Piirainen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 41.96
61 Tiia Liuski Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 42.27
62 Nella Honkanen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 42.50
63 Iita Viinisalo Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 42.80
64 Ida Paaskoski Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 42.83
65 Emmiina Eho Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 43.23
66 Linn Nickels Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 43.24
67 Sara Lappalainen Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 43.36
68 Maija Leinonen Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 43.85
69 Katri Kulovuori Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 44.10
70 Milja Laakkonen Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 44.21
71 Emilia Tähkänen Uinti-Vakka IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 44.23
72 Nella Imponen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 44.26
73 Vuokko Larjomaa Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 44.27
73 Viivi Loimusto Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 44.27
75 Joanna Kivelä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 44.43
76 Olivia Loukkola Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 44.51
77 Maia Loponen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 45.04
78 Anna-sofia Isomäki Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 45.40
79 Justiina Junnila Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 45.67
80 Noora Salo Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 45.72
81 Josefina Vainio Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 45.93
82 Valeriia Timonina Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 45.97
83 Veera Mäkelä Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 46.21
84 Saana Harjuoja Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 46.74
85 Elsa Joseph TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 46.89
86 Aada-julia Laakso Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 46.95
87 Fia Metsola Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 47.13
88 Aura Haunia Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 47.34
89 Aino Leipijärvi Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 47.38
90 Ella Utriainen Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 48.02
91 Stella Laukkanen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 48.06
92 Sofia Soininen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 48.46
93 Minni-maria Vesma Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 48.59
94 Milja Juvonen Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 48.72
95 Amelia Fricker Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 49.78
96 Mona Järveläinen Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 49.87
97 Vilma Hyllinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 50.05
98 Maija Ollikainen Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 50.47
99 Lybov Shumeylo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 50.81
100 Vieno Niemi Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 51.18
101 Netta Halttunen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 51.58
102 Oosa Tourunen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 52.99
103 Fanni Auri Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 53.41
104 Kaisla Henttu Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 54.20
105 Eine Idman Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 54.31
106 Aino Hannus Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 56.23
107 Vilma Lindholm Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 56.89
108 Yasemin Yilmaz Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:00.66
- Stella Seppälä Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Ella Puuronen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Jennifer Syvänen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Ella Arvela Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi DSQ
- Rosa Perikangas Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Sofia Alhonen Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DNF

18, T10,11,12-15 50m PU, Päivitetty: 2018-11-03 16:53:06
12 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Laura Lahtinen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 27.26
2 Alina Antila Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 28.74
3 Laura Kellberg Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 29.29
4 Aino Hinkka Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 29.43
5 Karla Tiainen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 29.47
6 Rebekka Luoto Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 29.49
7 Helmi Jouhten Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 29.58
8 Siiri Einiö Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 29.69
9 Kiia Kärkkäinen Heinolan Isku IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 29.82
10 Madeleine Hiltunen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 29.83
11 Vilja Grundström Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 30.03
12 Julia Sairanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 30.18
13 Annukka Pihkamäki Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 30.29
14 Liinu Louhikoski Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 30.43
15 Teea Jestoi Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 30.47
15 Siiri Konkka Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 30.47
17 Aada Rissanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 30.51
18 Emma Haglund Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 30.57
19 Sonila Selimi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 30.61
20 Kanerva Kinnunen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 30.63
21 Dina Sadojevic Jelacik Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 30.73
22 Oona Sirkiä Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 30.77
23 Julia Peltola Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 30.89
24 Sofia Ellonen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 31.09
25 Laura Pennanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 31.11
26 Salma Mäntynen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 31.13
27 Adeliina Kaarlenkaski Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 31.14
28 Senni Mattila Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 31.24
29 Taiga Yritys Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 31.25
30 Hilda Helo Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 31.52
31 Ella Ekman Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 31.53
32 Emma Hämäläinen Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 31.59
33 Diana Seiger Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 31.60
33 Jessika Liimatta TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 31.60
35 Iiris Jämsä Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 31.70
35 Noora Kylmämetsä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 31.70
35 Nessa Järvinen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 31.70
38 Cindy Palm Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 31.72
38 Hanna Blomqvist Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 31.72
40 Vilja Saarinen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 31.73
41 Greta Beszteri Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 31.79
42 Pirita Hautala Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 31.81
43 Aino Paju Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 31.95
44 Tilda Selonen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 31.96
45 Anni Koivula Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 32.01
46 Lumi Rossi Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 32.03
47 Emma Hakala Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 32.15
48 Iina Von Schrowe Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 32.21
49 Inka Karjalainen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 32.22
50 Ella Uusitalo Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 32.23
51 Anni Kärkkäinen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 32.27
52 Sofia Långström Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 32.32
53 Ethel Piksilä Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 32.42
54 Tiiu Korhonen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 32.44
55 Nelli Vihola Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 32.51
56 Siiri Reinonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 32.73
57 Tessa Kirjonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 32.89
58 Venla Lindström Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 32.90
59 Siiri Keisu Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 32.95
60 Ella Ohra-Aho Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 33.07
61 Kaarina Rihte Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 33.09
62 Iida Peltola Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 33.11
63 Peppi-stiina Ahti Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 33.21
64 Peppi Kolari Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 33.22
65 Tiia Kuisma Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 33.23
66 Elina Gavrilov Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 33.24
67 Jutta Mört Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 33.31
68 Julia Romo Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 33.32
69 Elli Lenkkeri Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 33.35
70 Kia Leinonen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 33.41
71 Emilia Kouvo Lappeenrannan Kisa-Toverit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 33.43
72 Nelli Rauhanen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 33.47
73 Sara Ylimäki Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 33.48
74 Hilla Saastamoinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 33.52
75 Minea Wiren Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 33.57
76 Ilona Kajava ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 33.63
77 Melissa Virtanen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 33.65
77 Anna Kortesalmi Rovaniemen Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 33.65
79 Janita Severinkangas Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 33.71
80 Anni Törmänen Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 33.80
81 Aada Taiponen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 33.89
82 Emma Mangeloja Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 33.90
83 Julia Nelimarkka Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 34.00
84 Jenna Nousiainen Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 34.04
85 Viola Karismaa Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 34.07
85 Maija Björkholm Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 34.07
87 Tessa Tattari Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 34.09
88 Annukka Jouppila Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 34.14
89 Nicole Yisrael Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 34.23
90 Aino Ollikainen Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 34.24
91 Lise Strandberg Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 34.26
91 Pinja Kinnunen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 34.26
93 Maiju Huttunen Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 34.30
94 Saana Järvinen Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 34.31
95 Alexandra Nikkinen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 34.36
96 Peppi Eskola Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 34.37
97 Fanny Savia Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 34.48
97 Beata Niskanen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 34.48
99 Pinja Nieminen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 34.53
100 Essi Vilhelmiina Virta Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 34.55
101 Venla Hauska Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 34.68
102 Bettina Sandelin Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 34.69
103 Emma Lähteenmäki Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 34.73
104 Inka Lytz Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 34.76
105 Rauha Heikkinen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 34.81
106 Venla Pylvänäinen Lahden Kaleva IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 34.82
107 Jenny Forsell Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 35.03
108 Emilia Hokkanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 35.24
109 Janica Nieminen Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 35.28
109 Elisa Liven Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 35.28
111 Sanni Valtanen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 35.39
112 Emilia Myllykoski Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 35.41
113 Celina Sandell Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 35.46
114 Vilma Utriainen Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 35.51
115 Edla Wuori Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 35.59
116 Siina Eklund Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 35.60
117 Noora Aikio Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 35.61
118 Kristina Grimbaum Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 35.64
119 Jenni Kurki Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 35.66
120 Merituuli Lehtonen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 35.75
121 Kiia Junttari Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 35.81
122 Noora Kuparinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 35.82
123 Ellinor Andersson Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 35.91
124 Maria Kaarlejärvi Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 35.96
125 Jenna Juhola Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 35.99
126 Kreetta Somero Lahden Kaleva IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 36.04
127 Anniina Kurvinen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 36.08
128 Maria Hautala Kurikan Ryhti IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 36.15
128 Tiia Mielonen Nivalan Saukot IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 36.15
130 Noora Kekola Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 36.16
131 Helmi Haverinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 36.17
132 Julia Minttu-maria Tiensuu Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 36.21
133 Ekaterina Galay Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 36.27
134 Sara Ruotsalainen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 36.30
135 Ronja Mustalahti Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 36.31
136 Oosa Mattila Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 36.34
137 Daniela Sohlman Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 36.48
138 Saana Näsi Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 36.50
138 Hanna-maria Korpilähde Rovaniemen Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 36.50
140 Nelli Laaksonen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 36.52
141 Milla Kiviranta Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 36.66
142 Vilja Takalo Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 36.68
143 Iina Kukkonen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 36.75
144 Alicja Milczarek Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 36.88
145 Aino Lehtinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 36.91
146 Amanda Nielsen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 36.96
147 Wilma Turpeinen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 37.00
148 Saana Lauhava Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 37.02
149 Siiri Levonoja Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 37.05
150 Veera Kinnunen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 37.06
151 Karoliina Hirvelä Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 37.08
152 Aino Kunelius Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 37.12
153 Pilvi Österman Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 37.13
154 Taru Lax Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 37.22
155 Iisa-lotta Rantaniitty Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 37.23
156 Pinja Junttari Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 37.24
157 Ronja Kalvas Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 37.27
158 Emmi Nieminen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 37.33
159 Kerttu Törmälä Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 37.34
160 Sini Aarnivuo Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 37.35
161 Sanni Taskinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 37.38
161 Noora-maria Linna Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 37.38
163 Anette Kärkkäinen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 37.45
163 Sanna Valkonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 37.45
165 Iiris Uusitalo Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 37.48
166 Lily Päivänen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 37.56
167 Venla Ristimäki Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 37.59
168 Alina Kangas Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 37.63
169 Veera Viskari Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 37.76
170 Viivi Laiho Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 37.79
171 Emilia Hakala Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 37.81
172 Helmi Romppanen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 37.86
173 Aino-elina Kitinoja Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 37.96
174 Milja Aarnivuo Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 38.02
175 Saaga Kähkönen Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 38.03
176 Milena Autti Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 38.06
177 Ella Kostiainen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 38.08
178 Noora Glasin Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 38.10
179 Emilia Rahola Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 38.16
180 Hilda Mäkelä Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 38.22
181 Aada Lehtoniemi Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 38.31
182 Ellen Williamsson Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 38.40
183 Sofia Kilpeläinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 38.50
184 Veera Westerlund Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 38.52
185 Katarina Kobycheva Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 38.75
186 Elli Hakola Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 38.76
187 Nelli Jumppanen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 38.77
188 Saana Keskinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 38.86
189 Céline Flöjt Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 38.92
190 Minttu Huhtahaara Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 38.96
191 Päivä-kaisla Seppänen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 38.97
192 Janina Paakkolanvaara Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 39.04
193 Peppi Särkelä Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 39.05
194 Mandi Lindroos Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 39.07
195 Emilia Pakkanen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 39.14
196 Veera Olli Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 39.16
197 Sofia Chadromtseva Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 39.19
198 Sofia Mustonen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 39.20
199 Juulia Turunen Lappeenrannan Kisa-Toverit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 39.21
200 Amanda Koistinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 39.24
201 Ella Pitkäkangas Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 39.25
202 Jemina Saraniemi Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 39.29
203 Clara-Sophie Scheib Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 39.32
204 Annu Pasma Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 39.35
205 Emelie Måtar Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 39.44
206 Oona Nieminen Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 39.65
207 Erin Ovaska Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 39.68
208 Emmi Palo Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 39.73
209 Hilma Husari Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 39.75
210 Bianca Flöjt Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 39.78
211 Nella Hyvärinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 39.80
212 Susanna Ryynänen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 39.90
213 Saga Koho Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 39.92
214 Ella Parviainen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 39.97
215 Kiira Tulkki Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 39.98
215 Silva Salonniemi Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 39.98
217 Lotta Kaarre Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 40.00
218 Ronja Simsek Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 40.12
219 Viivi Pesonen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 40.13
220 Saga Tuisku Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 40.14
221 Sofia Koppström Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 40.15
222 Tilda Saine Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 40.23
222 Riikka Broman Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 40.23
224 Wilma Danielsson Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 40.24
225 Olivia Kivelä Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 40.35
226 Anniina Haarala Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 40.36
227 Laura Punkkinen Voikkaan Viesti IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 40.48
228 Ada Puranen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 40.52
229 Minttu Mikkonen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 40.65
230 Sade Lukkaroinen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 40.71
231 Hilda Kupila Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 40.85
232 Vilma Saarelainen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 40.95
233 Emilia Quigley ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 41.26
234 Aava Merikanto Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 41.31
235 Emma Haapanen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 41.33
236 Iida Salonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 41.36
237 Eeva Partanen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 41.58
238 Heidi Nurminen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 41.69
239 Sofia Heiskanen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 41.72
239 Jessica Takkunen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 41.72
241 Maikki Hämäläinen Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 41.84
242 Anna Huhtala Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 42.00
243 Sara Elomäki Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 42.02
244 Jenna Helminen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 42.03
245 Reetta Haara Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 42.08
246 Anna Bernards Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 42.16
247 Erika Ruotsalainen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 42.23
248 Anni Moilanen Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 42.33
249 Vilma Paajanen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 42.37
250 Tytti Rantanen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 42.48
251 Anna Rantala Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 42.51
252 Ella Salminen Porin Pyrintö IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 42.55
253 Laura Koskela Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 42.66
254 Wilma Wallenius Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 42.74
255 Vieno Virtanen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 42.75
256 Venny Korjonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 42.79
257 Veera Rantala Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 42.88
258 Sonja Tiira Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 42.92
259 Oosa Paavola Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 43.12
260 Amanda Lång Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 43.15
261 Nea Salmela Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 43.19
262 Vilma Saarinen Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 43.42
263 Aada Berg Porin Pyrintö IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 43.56
264 Fanni Törmänen Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 43.69
265 Julia Eriksson Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 43.77
266 Minni Kinnunen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 43.86
267 Peppi Siurola Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 43.93
268 Pinja Pakkanen Kankaanpään Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 43.94
269 Peppi Värikoski Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 44.00
270 Ellen Arvo Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 44.04
271 Saara Kiuru Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 44.08
272 Maisa Savisto Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 44.11
273 Aino Piippo Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 44.13
274 Riina Jungell Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 44.29
275 Isla Kalteinen Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 44.47
276 Roosa Rinta-Aho Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 44.49
277 Amanda Rahola Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 44.54
278 Iisa Lavikainen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 44.61
279 Emmi Rauhanen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 44.70
280 Kaisla-kerttu Parkkonen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 44.83
281 Sofia Viitanen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 44.96
282 Nella Pesonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 44.98
283 Selja Lahti Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 44.99
284 Alexia Heikkilä Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 45.19
285 Nelli Hytti Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 45.37
286 Julia Jurttila Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 45.46
287 Matilda Mäkäräinen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 45.57
288 Aino Kauppinen Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 46.00
289 Elviira Kotkaniemi Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 46.05
290 Eeva Finnilä Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 46.09
291 Olivia Romo Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 46.12
292 Ronya Rajala Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 46.15
293 Piitu Perkola TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 46.27
294 Heli Havantola Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 46.34
295 Eerika Sippala Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 46.38
296 Iida Saarikoski Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 46.49
296 Iina Tapaninen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 46.49
298 Linda Grönlund Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 46.60
299 Viivi Ikonen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 46.83
300 Neela Perälä Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 47.41
301 Siiri Pynnönen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 47.43
302 Karmen Johanson Vesihelmen Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 47.52
303 Nea-noora Hannele Väli-Tainio Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 47.58
304 Almina Köroglu Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 47.81
305 Tanisha Rajani Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 48.45
306 Janette Sarajärvi Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 48.51
307 Nelly Eriksson Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 48.94
308 Emmi Liukko Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 49.72
309 Milma Tammikorpi Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 49.81
310 Saana Pakisjärvi Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 49.83
311 Mandi Hämäläinen Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 50.17
312 Bea Kortelainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 50.38
313 Saara-kaisa Rahijärvi ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 50.55
314 Matilda Hirvonen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 51.16
315 Aino Lähelmä Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 51.38
316 Jenni Järvensivu Porin Pyrintö IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 57.95
317 Kira Viitanen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:12.08
- Ella Bäckman Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Elsa Vainio Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Anna Topoeva Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Amanda Ahmaoja Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Noona Hyrkäs Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Pinja Hoffren Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner