Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2018-11-03 17:55:54
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2018-11-03 17:47:18
IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi Päivitetty: 2018-11-03 17:53:53
IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi Päivitetty: 2018-11-03 17:41:24
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2018-11-03 17:47:56
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2018-11-03 17:36:59
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2018-11-03 18:07:22

20, T11,12,13,14,15 100m SU, Päivitetty: 2018-11-03 18:07:22
11 - 11

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Mirelle Hirsiniemi Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:15.43
2 Jenni Korkeamäki Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:16.00
3 Enna Äyrämöinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:17.12
4 Emmi Salo Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:17.27
5 Kerttu Rantanen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:17.91
6 Aliisa Soini Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:18.94
7 Ebba Simberg Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:19.04
8 Nella Kortteinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:19.90
9 Tuuli Peltola Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:19.94
10 Kaisa Keränen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:20.48
11 Ruut Salmi Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:20.53
12 Dominika Stalinskaja Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:20.81
13 Esra Ergüner Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:21.00
14 Hanni Koski Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:21.09
15 Siiri Haverinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:22.31
16 Veera Malmelin Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:22.46
17 Aino Ruotsalainen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:22.87
18 Anna Salo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:23.10
19 Vilma Vatanen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:23.38
20 Hanna Törmä Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:23.41
21 Matilda Leppänen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:23.46
22 Ella Valdolin Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:23.68
23 Annabella Karjalainen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:24.20
24 Anni Mäki-Hokkonen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:24.27
25 Iida Tawast Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:24.80
26 Anni Frusti Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:24.82
27 Anita Mäkinen Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:25.54
28 Linnea Koski Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:25.64
29 Hertta Nieminen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:25.68
29 Iina Ekholm Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:25.68
31 Ellen Lindell Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:26.22
32 Peppi Lehtinen Kankaanpään Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:26.24
33 Aino Ruottinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:26.90
34 Edith Ervasti Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:26.98
35 Inka Hämäläinen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:27.25
36 Sofia Palojärvi Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:27.52
36 Milka Marjakaarto Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:27.52
38 Ines Pälviranta Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:27.64
39 Eevi Hirvasoja Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:27.79
40 Pinja Niskanen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:28.24
41 Aino Laine Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:28.29
42 Iita Kimpimäki Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:29.13
42 Eevi Hirsi HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:29.13
44 Ronja Halinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:29.26
45 Lotta Janhunen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:29.41
46 Hilla-maaria Juhola Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:29.43
47 Aava Näykki Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:29.89
48 Iina Pasuri Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:29.91
49 Ennimaija Mäntynen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:29.94
50 Petra Soini Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:29.98
51 Sini Saari Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:30.62
52 Milja Weckström Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:30.94
53 Anja Miao Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:31.16
54 Armi Aurora Tavi Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:31.26
55 Kiia Koivisto Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:31.63
56 Agnes Ruusumo Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:31.76
57 Emma Autio Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:31.77
58 Juuli Uusitalo Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:31.81
59 Viivi Loimusto Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:31.90
60 Maija Leinonen Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:32.00
61 Katri Kulovuori Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:32.11
62 Liisa Peetsu Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:32.14
63 Justiina Junnila Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:32.17
64 Iida Kemppainen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:32.22
65 Fia Metsola Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:32.43
66 Nella Imponen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:32.64
67 Vilma Saarimäki Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:32.66
68 Mari Kaski Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:32.93
69 Kätlin Ploompuu Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:33.11
70 Krette Mullamaa Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:33.19
71 Meeri Uusitalo Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:33.90
72 Mia Peake Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:33.98
73 Sara Lappalainen Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:34.03
74 Olivia Loukkola Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:34.07
75 Elina Jaako Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:34.75
76 Aurora Änäkkälä Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:34.78
77 Ida Paaskoski Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:34.85
78 Senni Piirainen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:35.03
79 Joanna Kivelä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:35.15
80 Saimi Kiviniemi Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:35.33
81 Eine Idman Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:36.15
82 Rahma Ezzat Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:36.26
83 Krista Kurvinen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:36.39
84 Vuokko Larjomaa Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:37.07
85 Venla Hauvala Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:37.09
86 Neri Lätti Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:37.23
87 Mea Prykäri Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:38.28
88 Aina Keiski Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:38.31
89 Nella Honkanen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:38.54
90 Venla Karialho Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:39.10
91 Tiia Liuski Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:39.11
92 Stella Laukkanen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:40.33
93 Elsi Vedenjuoksu Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:40.63
94 Viia Tossavainen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:40.80
95 Maria Aho Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:40.84
96 Sofia Järvi Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:41.26
97 Elsa Pelkonen Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:41.36
98 Michelle Fellman Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:41.70
99 Aino Leinonen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:41.87
100 Alma Westerholm Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:42.23
101 Noora Salo Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:42.53
102 Saana Harjuoja Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:42.73
103 Minni-maria Vesma Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:42.83
104 Linn Löfqvist Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:43.69
105 Elsa Joseph TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:43.72
106 Polina Senkina Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:43.97
107 Alma Holmlund Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:44.31
108 Mona Järveläinen Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:44.42
109 Vilma Lindholm Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:44.86
110 Milja Juvonen Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:44.90
111 Saaga Lehmus Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:45.60
112 Ida Koivulahti Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:45.61
113 Olivia Aravirta Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:45.65
114 Aino Leipijärvi Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:45.68
115 Maia Loponen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:45.72
116 Katja Seiger Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:45.73
117 Lybov Shumeylo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:46.07
118 Amelia Fricker Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:46.73
119 Kristina Helsing Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:46.98
120 Valeriia Timonina Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:47.80
121 Vilma Hyllinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:48.04
122 Maija Sofia Lyly-Yrjänäinen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:48.06
123 Riia Aho Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:48.84
124 Iisa Mattila Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:48.87
125 Aino Mustonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:48.94
126 Iita Viinisalo Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:50.18
127 Minea Kynnäs Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:50.45
128 Vieno Niemi Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:50.62
129 Emma Avellan Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:50.65
130 Jennifer Syvänen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:54.28
131 Kaika Sahari ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:54.64
132 Sofia Soininen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:56.20
133 Silvia Jauhiainen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:57.42
134 Aino Nokikuru Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:59.88
135 Yasemin Yilmaz Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:08.60
- Ilona Sormunen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi DSQ
- Emilia Istomina Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi DSQ
- Eevi Riekki Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi DSQ
- Maija Salokorpi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Ellen Krüger Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Salli Sepponen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Sofia Oksa Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Rosa Perikangas Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Siiri Rantala Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Aada Mäkinen Nivalan Saukot IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Amanda Hirvonen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi DSQ

20, T11,12,13,14,15 100m SU, Päivitetty: 2018-11-03 18:07:22
12 - 12

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Lotta Moilanen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:08.29
2 Reeta Ollonen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:09.62
3 Louna Kasvio Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:10.03
4 Ülle Harjaks Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:11.30
5 Aino Välimaa Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:11.52
6 Daniela Lietzén Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:12.35
7 Elsa Vira Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:12.42
8 Isla Leinonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:12.60
9 Fia Stenman Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:13.18
10 Janina Granberg Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:13.26
11 Kaisla Korvonen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:14.25
12 Ellen Kaituri Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:14.50
13 Aino Kuusisto Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:14.59
14 Amanda Nilsson Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:14.84
15 Wilma Sundt Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:14.99
16 Tiinu Tamminen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:15.13
17 Sara Seppänen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:15.41
18 Jenna Juhola Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:16.26
19 Laura Saarela Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:16.57
20 Tilda Aaltonen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:16.99
21 Anni Turunen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:17.07
22 Tinka Tamminen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:17.43
23 Elli Lenkkeri Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:17.44
24 Hilla Känkänen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:17.76
25 Annaliina Mänttäri Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:18.10
26 Alicja Milczarek Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:18.73
27 Emmi Nieminen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:18.78
28 Iina Vänttinen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:19.36
29 Ella Kalliokari Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:19.41
30 Cécilia Richard Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:19.61
31 Mirella Sauhula Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:19.95
32 Helmi Käkelä Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:19.97
33 Maria Karvonen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:20.07
34 Malin Lindblom Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:20.45
35 Anna Hynönen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:20.65
36 Ariel Julienne Jämsen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:21.09
37 Tiia Mielonen Nivalan Saukot IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:21.29
38 Iisa-lotta Rantaniitty Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:21.30
39 Jeanette Ingberg Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:21.40
40 Piia Lahtinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:21.61
41 Milana Virtanen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:21.80
42 Vilma Vepsäläinen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:21.85
43 Milla Kiviranta Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:22.08
44 Sofie Nauklér Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:22.24
45 Emilia Rahola Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:22.25
46 Emilia Ruusu Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:22.34
47 Enni Tammilehto Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:22.46
48 Hannah Lamminmäki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:22.49
49 Pinja Junttari Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:22.77
50 Susanna Ryynänen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:23.25
51 Eerika Kivistö Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:23.32
52 Oona Sarlin Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:23.55
53 Kia Mäennenä Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:23.66
54 Nea Elomaa Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:23.81
55 Katriina Kallio Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:24.19
56 Vilja Takalo Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:24.33
57 Mathilda Heikiö Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:24.47
58 Veera Ele Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:24.55
59 Sofia Lepistö Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:24.67
59 Rita Heinonen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:24.67
61 Malla Kostiainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:24.73
62 Rebekka Ritmala Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:24.86
63 Emmi Halonen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:24.93
64 Joanna Salonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:25.32
65 Elli Kenttälä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:25.40
66 Oosa Mattila Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:25.42
67 Mia Karolina Müürsepp Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:25.54
68 Maria Kajosmäki Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:25.58
69 Venla Talvensaari Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:25.87
70 Veera Westerlund Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:25.88
71 Lila Niskala Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:26.17
72 Janina Paakkolanvaara Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:26.30
73 Ippi Ranta Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:26.31
74 Heli Kuisma Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:26.36
75 Anette Kärkkäinen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:26.38
76 Ella Parviainen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:26.54
77 Milja Prepula Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:26.56
78 Emilia Pakkanen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:26.60
79 Cecilia Rönnlund Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:27.11
80 Ella Kostiainen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:27.32
81 Nelli Jumppanen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:27.63
82 Laura Lyytinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:27.67
83 Iiris Uusitalo Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:27.70
84 Ninja Brelo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:28.25
85 Iina Hulkki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:28.62
86 Noora Glasin Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:28.76
87 Merete Lätti Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:28.81
88 Amanda Vanhanen Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:28.93
89 Laura Zurban Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:29.37
90 Lotta Lönnqvist Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:29.61
91 Saimi Ruuska Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:29.83
91 Malva Salmelin Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:29.83
93 Iiris Soilevaara Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:30.03
94 Emilia Quigley ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:30.05
95 Unna Korja Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:30.30
96 Angelica Kärki Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:30.42
97 Essi Pyykkö Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:30.52
98 Iida Saarikoski Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:30.57
99 Päivä-kaisla Seppänen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:30.70
100 Silva Salonniemi Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:30.74
101 Hilda Kupila Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:30.75
102 Annu Pasma Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:30.93
103 Mea Alho Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:30.98
104 Tilda Saine Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:31.10
105 Maria Issakainen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:31.15
106 Siiri Multamäki ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:31.26
107 Lumi Öller Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:31.40
108 Anni Moilanen Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:31.56
109 Riikka Broman Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:31.62
110 Maikki Hämäläinen Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:32.05
111 Oona Lipponen Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:32.10
112 Noona Hyrkäs Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:32.16
113 Jessica Takkunen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:32.66
114 Tua Iivanainen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:32.82
115 Veera Rantala Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:32.96
116 Julia Saranpää Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:33.00
117 Laura Kangas Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:33.01
118 Peppi Ojakippola Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:33.04
119 Viivi Hallikainen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:33.30
120 Eeva Finnilä Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:33.43
121 Nea Salmela Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:33.72
122 Kaisla-kerttu Parkkonen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:33.81
123 Iina Tapaninen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:33.88
124 Milla Haapamäki Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:34.24
125 Saaga Keränen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:34.25
126 Laura Koskela Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:34.26
127 Minttu Mikkonen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:34.27
128 Ada Riquelme Mac Donald Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:34.34
129 Sara Suonio Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:34.43
130 Sonja Heikkilä Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:34.55
131 Tilda Saarela Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:34.76
132 Lilja Polojärvi Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:34.79
133 Noora-maria Linna Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:35.04
134 Aino Jääskeläinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:35.47
135 Ella Salminen Porin Pyrintö IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:35.68
136 Pia Hellmann Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:35.82
137 Helmi Koikkalainen HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:36.25
138 Erin Ovaska Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:36.49
139 Viivi Häikiö Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:36.58
140 Sanni Haaranen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:37.08
141 Iida Ryhänen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:37.53
142 Vivian Vesa Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:37.56
143 Peppi Värikoski Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:37.61
144 Minni Kinnunen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:37.90
145 Piitu Perkola TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:38.03
146 Vilma Paajanen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:38.51
147 Inkeri Kuuramaa Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:38.87
148 Alexia Heikkilä Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:40.04
149 Linda Möttönen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:40.29
150 Anni Backman Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:41.05
151 Iina Salmivaara Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:41.23
152 Meeri Nordström Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:41.37
153 Elsa Koskinen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:42.65
154 Matilda Hirvonen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:44.96
155 Tanisha Rajani Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:45.31
156 Emmi Liukko Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:46.18
157 Milla Liimatainen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:46.23
158 Mandi Hämäläinen Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:46.32
159 Iiris Aittokallio Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:46.35
160 Bea Kortelainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:46.42
161 Matilda Suikkanen Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:48.21
162 Riina Jungell Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:50.22
163 Matilda Mäkäräinen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:50.86
164 Elsa Vainio Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:51.34
165 Ellinor Ollikainen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:52.73
166 Noora Riionheimo Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:53.02
167 Mariana Mäki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:53.09
168 Veera Helkkala Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:58.06
169 Nea Korpela Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:02.03
170 Sara Sinijärvi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:03.02
171 Neea Väkinen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 2:12.27
172 Kira Viitanen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:12.48
- Iisa Lavikainen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Wilma Turpeinen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Emma Haapanen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Sini Mäkilä Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Viivi Pesonen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi DSQ
- Amanda Pekkola Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi DSQ
- Saga Mikkonen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Helmi Räsänen Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Heta Kosunen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ

20, T11,12,13,14,15 100m SU, Päivitetty: 2018-11-03 18:07:22
13 - 13

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Vilma Leppähaara Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:05.35
2 Aino Hinkka Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:05.73
3 Kukka Kangas Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:08.23
4 Laura Kousa Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:08.94
5 Fiona Laakso Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:09.01
6 Karla Tiainen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:09.14
7 Kira Lindroos Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:09.27
8 Salma Mäntynen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:09.46
9 Aino Tamminen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:10.12
10 Essi Ahvenainen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:10.38
11 Iina Rissanen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:10.50
12 Laura Rajavaara Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:10.63
13 Moona Korpikoski Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:11.09
14 Ida Kauppinen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:11.12
15 Maura Bergström Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:11.28
16 Enni Kinnunen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:12.27
17 Milla Karttunen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:12.30
17 Sonila Selimi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:12.30
19 Aino Lepola TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:12.35
20 Lumi Luoma Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:12.37
20 Aino Emilia Hankala Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:12.37
22 Meri Luoma Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:12.72
23 Teea Jestoi Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:13.02
24 Vilma Rintala Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:13.63
25 Sofia Rinne Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:14.28
26 Elina Ryynänen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:14.40
27 Sivi Juvakka Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:14.45
28 Iida Vesa ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:14.65
29 Anna Hakkarainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:14.67
30 Alma Hörkkö Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.27
31 Maija Hinkkala Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.52
32 Aino Ollikainen Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:15.59
33 Hanna Martola Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:15.93
34 Säde Ryynänen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:16.21
35 Maiju Huttunen Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:16.64
36 Kiia Metsäkonkola Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:16.71
37 Jutta Mört Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:16.90
38 Anni Törmänen Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:17.07
39 Jasmin Savonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:17.12
40 Jenna Nousiainen Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:17.18
41 Nelli Laaksonen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:17.24
42 Milla Kähkönen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:17.49
43 Maj Kajander Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:17.59
44 Heidi Helenius Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:17.76
45 Sabina Rakhimova Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:17.78
46 Milla Marttila Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:18.01
47 Karla Lehtosalo Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:18.05
48 Essi Vilhelmiina Virta Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:18.40
49 Rina Rantanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:18.49
50 Lidia Evans Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:18.77
51 Jaana Nevala Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:18.90
52 Elina Ruha Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:19.34
53 Inger Isaksen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:19.47
54 Jenni Kurki Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:19.93
55 Emmi Lapikisto Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:20.25
56 Saara Raulos Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:20.42
57 Kaarina Rihte Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:20.63
58 Kaisu Leinonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:21.47
59 Sini Taskinen Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:22.24
60 Eeva Toroi Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:22.57
61 Roosa Tuomola Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:22.63
62 Emma-lotta Ahola Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:22.73
63 Janna Tepsa Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:23.04
64 Saana Uusitalo Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:23.48
65 Céline Flöjt Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:23.53
66 Ronja Maude Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:23.62
67 Henni Halme Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:24.65
68 Mandi Vuoristo Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:24.99
69 Iina Kukkonen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:25.46
70 Vilma Madetoja Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:25.93
71 Veera Maijala Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:25.95
72 Aada Lehtoniemi Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:26.39
73 Janica Nieminen Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:26.74
74 Leenu Karolina Kinnunen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:26.89
75 Jemina Saraniemi Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:26.98
76 Pinja Lohiniva Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:26.99
77 Ronja Kalvas Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:27.85
78 Emilia Pelto Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:27.86
79 Mona Vahteristo Valkeakosken Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:28.44
80 Marikki Vuorisalo Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:28.53
81 Saga Tuisku Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:28.71
82 Emilia Hakala Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:28.88
83 Jenna Helminen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:29.01
84 Erika Ruotsalainen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:29.25
85 Jenna Luoma Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:29.86
86 Olivia Romo Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:30.88
87 Teresa Pulkkinen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:31.03
88 Emmi Ellonen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:31.44
89 Bianca Flöjt Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:32.31
90 Siiri Kuparinen Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:33.73
91 Nelli Hytti Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:33.99
92 Iida Salonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:35.12
93 Selja Lahti Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:36.19
94 Amanda Ahmaoja Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:36.42
95 Kaisa Harjula Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:36.98
96 Ilona Marttila Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:39.64
97 Elviira Kotkaniemi Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:40.28
98 Sanni Tapio Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:44.71
99 Deniz Keteli Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:51.17
- Minea Laakso TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi DSQ
- Kerttu Törmälä Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Veera Kopponen HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Pihla Mättö Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi DSQ

20, T11,12,13,14,15 100m SU, Päivitetty: 2018-11-03 18:07:22
14 - 14

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Alina Antila Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:03.62
2 Helmi Jouhten Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:05.15
3 Jenna Pulkkinen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:05.50
4 Lotta Pälsi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:06.38
5 Aada Rissanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:06.64
6 Riikka Niskala Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:06.82
7 Ella Hulkki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:07.26
8 Irene Mäkilä Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:07.54
9 Laura Nissi Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:08.80
10 Liinu Louhikoski Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:09.76
11 Roona Karola Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:09.79
12 Jessica Mäkinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:09.94
13 Aada Hakala Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:10.30
14 Lotta Hermonen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:10.36
15 Sini Salmi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:10.43
16 Henna Känsäkangas Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:10.52
17 Inka Elamaa Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:10.71
18 Ciara Wacklin Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:10.76
19 Siiri Konkka Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:11.09
20 Ella Nihtilä Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:11.68
21 Enna Eho Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:12.16
22 Dina Sadojevic Jelacik Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:12.22
22 Sofia Ellonen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:12.22
24 Ella-maija Syväniemi Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:12.90
25 Jessika Liimatta TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:13.30
26 Eevi Peltonen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:13.40
27 Anni Ranta-Valkama Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:13.58
28 Helmi Haverinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:14.26
29 Inka Lytz Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:14.91
30 Nessa Järvinen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:14.95
31 Siiri Tiilikka Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:15.16
31 Pinja Nieminen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:15.16
33 Oona Kupari Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:16.13
34 Viola Penttilä Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:16.27
35 Henna Moilanen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:16.59
36 Aada Rantanen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:16.60
37 Viivi Nurmela Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:16.72
38 Iida Savulahti Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:17.32
39 Melissa Virtanen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:17.68
40 Henni Havén Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:18.21
41 Venla Hauska Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:18.30
42 Wilma Lassila TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:18.45
43 Gitta Nukala Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:18.65
44 Viivi Lehtonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:18.69
45 Petra Laukkanen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:18.86
46 Emmi Lyytinen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:19.26
47 Beata Koroknay-Pál Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:19.42
48 Viivi Heittokangas Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:19.53
49 Aada Tourunen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:19.56
50 Ida Maliranta Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:19.62
51 Sanni Valtanen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:20.13
51 Verna Haravuori Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:20.13
53 Linda Ilonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:20.15
54 Meeri Kerkkänen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:20.27
55 Emma Tolonen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:20.64
56 Aada Taiponen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:21.11
57 Ronja Mustalahti Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:21.19
58 Aava Aula Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:21.42
59 Kiia Junttari Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:21.51
60 Siiri Vesanen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:21.66
61 Elle Axén Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:22.19
62 Saara Kiuru Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:22.37
63 Lilja Pulkkinen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:23.96
64 Peppi Särkelä Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:24.90
65 Helmi Romppanen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:25.20
66 Julia Nelimarkka Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:25.39
67 Juuli Kinnunen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:25.70
68 Oona Nieminen Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:27.47
69 Emma Lång Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:27.84
70 Emmi Silvola Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:28.65
71 Kaarina Leppä Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:28.73
72 Wenla Niemi Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:29.08
73 Reetta Piira Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:29.30
74 Roosa Rinta-Aho Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:29.54
75 Iida Jännes Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:30.19
76 Sonja Tarkiainen Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:31.01
77 Aava Merikanto Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:32.30
78 Reetta Haara Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:33.86
79 Anna Villför Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:35.16
80 Aada Berg Porin Pyrintö IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:39.30
81 Ida Enberg Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:41.92
82 Nea-noora Hannele Väli-Tainio Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:44.44
83 Sanni Porkkala Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:44.58
- Vlada Guljajeva Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Anna Edwards Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ

20, T11,12,13,14,15 100m SU, Päivitetty: 2018-11-03 18:07:22
15 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Martta Nygård Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:04.36
2 Laura Kellberg Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:04.96
3 Rebekka Luoto Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:05.52
4 Sylvia Kuusisto Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:06.29
5 Petra Kivi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:06.85
6 Saana Yritys Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:07.09
7 Minttu Paalanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:07.26
8 Vilja Grundström Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:07.42
9 Wilma Lakanen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:07.46
9 Roosa Kärkkäinen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:07.46
11 Madeleine Hiltunen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:07.63
12 Kerttu Nurmi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:08.02
13 Iris Hanski Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:08.18
14 Sofia Martinkauppi Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:08.19
15 Kiira Kangasniemi Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:08.68
16 Senni Mattila Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:09.30
17 Lotta Lehtoila ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:09.31
18 Aida Pasma Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:10.10
19 Anni Korhonen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:11.62
20 Malla Juutinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:12.09
21 Julia Peltola Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:12.45
22 Martina Uusitalo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:12.46
23 Laura Pennanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:12.49
24 Ronja Myllykallio Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:12.51
25 Roosa Aho Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:12.61
26 Ronja Hellberg Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:13.12
27 Janna Salminen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:13.27
28 Satu Immonen Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:14.06
29 Aada Viitamäki Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:14.37
30 Diana Seiger Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:14.53
31 Ella Kankkunen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:14.55
32 Sini Heikkilä Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:14.76
33 Anni-maria Laakso Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:14.88
34 Alisa Hänninen Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.60
35 Julie Nikkilä Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.64
36 Helmi Ahonen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:15.78
37 Annika Alanen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:16.40
38 Heidi Javanainen Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:16.43
39 Siiri Pellinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:16.54
40 Vilma Puisto Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:17.02
41 Anni Koivula Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:17.72
42 Anni Seppälä Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:17.79
43 Siiri Kokko Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:17.93
44 Cinja Åvist Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:17.96
45 Hilda Helo Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:18.10
46 Ella Alanko Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:18.17
47 Cindy Palm Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:18.26
48 Veera Laakkonen Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:18.33
49 Lotta Heinimäki Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:18.34
50 Delia Helena Aho Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:20.09
51 Senni Toikka Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:20.20
52 Sara Ylimäki Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:20.35
53 Sanni Salmi Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:20.72
54 Venla Pylvänäinen Lahden Kaleva IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:20.84
55 Linnea Ström Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:21.12
56 Niini Saxelin Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:21.24
57 Edla Wuori Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:21.94
58 Beatriz Coloma Vanhala Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:23.06
59 Greta Kandolin Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:23.65
60 Alexandra Nikkinen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:24.58
61 Lotta Laine Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:25.82
62 Greta Suorsa Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:28.26
63 Helmi Viertorinne Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:28.32
64 Noora Ketola Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:29.06
65 Emilia Kivelä Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:29.58
66 Vivian Ljungqvist ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:31.30
67 Amanda Rahola Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:33.55
68 Heli Havantola Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:34.75
- Lise Strandberg Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Sofia Långström Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner