Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2018-11-04 15:30:43
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2018-11-04 15:23:44
IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 15:33:57
IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 15:35:39
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 15:31:41
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 15:24:25
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 15:31:54

35, T10,11,12-15 50m RU, Päivitetty: 2018-11-04 15:35:39
10 - 10

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Riialiina Kiljala Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 40.15
2 Vilja Säntti Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 41.92
3 Ella Hynönen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 43.59
4 Helmi Kittelä Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 43.70
5 Veera Mustonen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 43.99
6 Nelli Kiho Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 44.63
7 Maija Mikkonen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 44.69
8 Sofia Räihä Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 45.20
9 Malla Hämäläinen Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 45.53
10 Viivi Elonen Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 45.56
11 Venla Holma Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 45.68
12 Linnea Heikkilä Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 46.13
13 Veera Knuutila Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 46.16
14 Anri Parviainen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 46.22
15 Jonna Kurki Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 46.65
16 Nicola Burman Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 46.76
17 Fiia Immonen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 47.21
18 Oona Valtonen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 47.53
19 Matilda Saarinen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 47.73
20 Albertiina Kotkaniemi Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 48.09
21 Helka Känkänen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 48.11
22 Emilia Wall Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 48.12
23 Nea Nirhamo Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 48.13
23 Ada Tuurna Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 48.13
25 Iiris Myllymäki TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 48.35
26 Laura Lehtoila ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 48.40
27 Rebecca Mäkinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 48.66
28 Liisi Lehtiö Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 48.73
29 Eedi Imppola Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 48.87
30 Selma Laukkanen Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 48.97
31 Emilie Sjösten Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 49.09
32 Lotta Koskinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 49.11
33 Kaisa Heikkinen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 49.12
34 Jade Brelo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 49.51
35 Lotta Turunen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 49.60
36 Enni Lytz Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 49.79
37 Sara Jaatinen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 49.97
38 Olivia Riekki Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 50.13
39 Anna Ryhänen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 50.22
40 Sofia Maude Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 50.23
41 Iida Pennanen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 50.28
42 Melissa Paukkunen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 50.42
43 Saaga Pitkänen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 50.49
44 Pinja Hacklin Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 50.63
45 Awa Laukkanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 50.81
46 Saimi Lanki Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 50.84
47 Martta Mäkinen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 50.92
48 Minttu Mäkihannu TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 51.02
49 Matilda Jokinen Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 51.15
50 Essi Kallio Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 51.45
51 Selma Ala-Karvia Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 51.60
52 Saara Pakomäki Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 51.72
53 Hilma Mannersalo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 51.97
54 Siiri Simula Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 51.98
55 Minni Kovalainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 52.00
56 Iiris Myllymäki Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 52.19
57 Aino Sarvilahti Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 52.26
58 Lotte Borremans Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 52.32
59 Saga Räikkönen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 52.48
60 Amanda Ruusuvaara Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 52.49
61 Paulina Pessi Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 52.54
62 Lotta Järvinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 52.56
63 Ronja Pyrhönen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 52.59
64 Julia Luomakortes Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 52.61
65 Iisa Vanne Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 52.97
66 Ella Määttä Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 53.06
67 Eerika Häcklin Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 53.61
68 Mona Laiho Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 54.07
69 Netta Korkalainen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 54.48
70 Miina-anniina Härkänen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 54.51
71 Jade Jyrävä Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 54.65
72 Emmi Jokinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 54.83
73 Venla Rajala TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 54.85
74 Auroora Kurttila Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 54.87
75 Hanna Vänni Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 55.05
76 Nella Hämäläinen Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 55.10
77 Nella Kuivanen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 55.12
78 Chloe Heiniö Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 55.28
79 Ursula Tamminen Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 55.30
80 Emma Tieaho Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 55.56
81 Lotta Luotola Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 55.63
82 Saga Linnosaari Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 55.66
83 Senja Pakkanen Kankaanpään Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 55.70
84 Iina Pihlaja Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 56.00
85 Elsa Hirvensalo Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 56.04
86 Ella Johanna Lyytikäinen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 56.07
86 Olga Kaiser ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 56.07
88 Vanja Ilieva Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 56.61
89 Vilma Toivonen Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 57.09
90 Mikaela Heiman Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 57.34
91 Sagdiana Rakhimova Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 57.46
92 Kiira Saarinen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 57.76
93 Anni Javanainen Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 57.92
94 Saara Virtanen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 58.08
95 Armi Hakkarainen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 58.54
96 Veera Kiukkonen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 58.59
97 Nora Ilieva Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 58.73
98 Moona Mäkelä Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 59.95
99 Adeliina Lindholm Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 59.97
100 Pinja Kotakoski Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:00.27
101 Viivi Vainoniemi Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:00.51
102 Peppiina Lettosunti Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:01.10
103 Emilia Elizaveta Karulina Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:01.20
104 Aliisa Kunttu Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:01.45
105 Minttu Meskanen Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:03.00
106 Anna Korpi Ilmajoen Kisailijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:03.48
107 Isla Puranen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:03.82
108 Ella Hatanpää Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:05.39
109 Ines Saarinen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:06.98
110 Annika Andersen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:07.72
- Nea Veiro Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Tiia Mattila Uinti-Vakka IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Tytti Nuorkivi Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Susanne Hein Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Nana Murtomäki Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Lotta Martikainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Serafima Ratner Uimaseura Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Kea-erin Saarinen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Leena Tissari Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi DSQ
- Aino Karvinen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi DSQ

35, T10,11,12-15 50m RU, Päivitetty: 2018-11-04 15:35:39
11 - 11

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Siiri Haverinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 38.05
2 Inka Hämäläinen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 38.09
3 Matilda Leppänen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 38.54
4 Jenni Korkeamäki Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 38.66
5 Tuuli Peltola Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 38.93
6 Mirelle Hirsiniemi Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 40.05
7 Joanna Högback Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 40.96
8 Armi Aurora Tavi Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 41.43
9 Amanda Ahinko Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 41.90
10 Nella Kortteinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 42.42
11 Anita Mäkinen Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 42.44
12 Hanni Koski Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 42.52
13 Aino Ruottinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 42.76
14 Anna Salo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 42.83
15 Emilia Istomina Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 42.92
15 Iida Tawast Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 42.92
17 Hanna Törmä Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 43.08
18 Oosa Tourunen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 43.09
19 Erin Heinikangas Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 43.14
20 Veera Malmelin Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 43.15
21 Sofia Palojärvi Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 43.18
22 Anja Miao Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 43.21
23 Teela Saarentaus Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 43.34
24 Hertta Nieminen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 43.77
25 Ellen Lindell Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 43.84
26 Lyyli Järvi Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 43.92
27 Aino Suomalainen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 43.99
28 Sofia Oksa Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 44.08
29 Peppi Lehtinen Kankaanpään Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 44.27
30 Veera Oila Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 44.30
31 Hilla-maaria Juhola Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 44.75
32 Elsa Joseph TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 44.79
33 Anni Frusti Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 44.91
34 Elli Isometsä Kankaanpään Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 44.92
35 Miisa Järvinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 44.93
36 Neri Lätti Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 45.11
37 Dominika Stalinskaja Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 45.56
38 Aava Näykki Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 45.69
39 Maija Leinonen Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 45.73
40 Amanda Vuori Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 46.06
41 Milla Seppälä Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 46.48
42 Petra Soini Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 46.64
43 Milja Laakkonen Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 46.71
44 Veera Mäkelä Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 46.84
45 Emilia Tähkänen Uinti-Vakka IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 47.15
46 Naomi Hillers Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 47.16
47 Olivia Porter Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 47.54
48 Venla Karialho Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 48.12
49 Iida Kemppainen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 48.20
50 Fanni Auri Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 48.23
51 Esther Reunala Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 48.43
52 Josefina Vainio Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 48.62
53 Emilia Isoviita Vaajakosken Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 48.73
54 Noora Tuominen Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 48.86
55 Veera Nurmikolu Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 49.22
56 Aino Mustonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 49.61
57 Ida Paaskoski Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 49.67
58 Milka Marjakaarto Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 49.69
59 Vilma Lindholm Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 49.84
60 Katja Seiger Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 50.15
61 Hilma Ahonen Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 50.61
62 Linnea Azzola Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 50.72
63 Tiia Liuski Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 51.06
64 Netta Halttunen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 51.34
65 Nella Honkanen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 51.38
66 Fia Metsola Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 51.39
67 Ella Haavisto Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 51.53
68 Vilma Hyllinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 51.67
69 Ella Gylden Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 51.81
70 Annabella Sovasto Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 51.83
71 Minea Kynnäs Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 51.91
72 Emma Pellikka Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 51.98
73 Minea Kynkäänniemi Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 52.61
74 Luna Sivonen Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 53.00
75 Saana Harjuoja Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 53.05
76 Ella Utriainen Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 53.16
77 Eine Idman Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 53.46
78 Mona Järveläinen Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 53.65
79 Maija Ollikainen Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 53.83
80 Sofia Soininen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 54.45
81 Polina Senkina Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 54.50
82 Noora Salo Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 54.63
83 Vilja Hartikainen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 54.94
84 Maia Loponen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 55.07
85 Aino Hannus Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 56.50
86 Valeriia Timonina Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 56.55
87 Tyyne Tuomi Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 56.60
88 Katariina Karvonen Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 57.65
89 Aino Leipijärvi Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 58.02
90 Iida Pakarinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 59.37
91 Vieno Niemi Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 59.58
92 Ella Arvela Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 59.98
93 Maria Aho Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:00.69
94 Fanni Mäkelä Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:00.83
95 Yasemin Yilmaz Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:00.89
96 Silvia Jauhiainen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:04.44
97 Ilona Sormunen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:06.34
- Enna Äyrämöinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Krista Kurvinen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi DSQ
- Enne Rautio Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi DSQ
- Rahma Ezzat Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Ida Tuominen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi DSQ
- Maija Salokorpi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Jennifer Syvänen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ

35, T10,11,12-15 50m RU, Päivitetty: 2018-11-04 15:35:39
12 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Laura Lahtinen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 32.09
2 Rebekka Luoto Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 32.36
3 Siiri Einiö Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 32.69
4 Kanerva Kinnunen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 33.52
5 Minja Lukkari Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 33.55
6 Laura Markuksela Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 33.75
7 Lotta Pälsi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 33.77
8 Pinja Taskila Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 33.79
9 Emma Haglund Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 33.88
10 Teea Jestoi Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 34.00
11 Aida Pasma Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 34.13
12 Aada Hakala Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 34.14
13 Meeri Yli-Äyhö Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 34.21
14 Cindy Palm Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 34.34
15 Siiri Pellinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 34.63
16 Ellen Kaituri Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 34.64
17 Peppi Vesalainen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 34.67
18 Winona Forslund Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 34.84
19 Anna Edwards Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 34.85
20 Roosa Kärkkäinen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 34.89
20 Senni Tuominen Vesihelmen Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 34.89
22 Julia Sairanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 34.92
23 Jessika Liimatta TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 34.94
23 Nessa Järvinen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 34.94
25 Iida Heikkinen Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 34.97
26 Siiri Ala-Karvia Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 35.01
27 Emma Hämäläinen Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 35.26
28 Tuuli Pippuri Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 35.34
29 Vilja Grundström Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 35.52
30 Viivi Säntti Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 35.59
31 Sofia Nurkkala Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 35.63
31 Greta Beszteri Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 35.63
33 Emma Jormanainen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 35.71
34 Martta Ruuska Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 35.74
35 Maria Korkalainen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 35.81
36 Aada Taiponen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 35.91
37 Frida Ekman Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 35.98
38 Helmi Lehtonen Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 36.04
38 Iiris Jämsä Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 36.04
40 Rina Rantanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 36.06
41 Anni Ranta-Valkama Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 36.14
42 Kira Lindroos Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 36.24
43 Vlada Guljajeva Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 36.44
44 Petra Kivi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 36.55
45 Milla-lotta Tapanainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 36.57
46 Aino Ollikainen Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 36.59
47 Aliina Karvonen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 36.67
48 Saara Raulos Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 36.68
49 Wilma Sundt Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 36.82
49 Essi Turkki Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 36.82
49 Carola Huntus Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 36.82
52 Satu Immonen Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 36.87
52 Minea Wiren Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 36.87
54 Jenny Grangärd Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 36.90
55 Helmiina Toivonen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 36.97
56 Ellen Kettunen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 37.02
57 Malla Juutinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 37.03
58 Essi Loponen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 37.07
59 Iiris Isokoski Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 37.09
60 Juulia Käräjämies Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 37.10
61 Ella Alanko Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 37.16
62 Iida Herrala Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 37.20
63 Senni Mattila Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 37.29
64 Aamu Knuuttila Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 37.42
65 Ella Uusitalo Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 37.44
66 Nicole Yisrael Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 37.46
67 Viola Penttilä Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 37.50
68 Saana Järvinen Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 37.80
69 Iisa-lotta Rantaniitty Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 37.91
70 Vilma Rintala Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 37.95
71 Vilma Niskanen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 37.98
72 Siiri Reinonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 37.99
73 Mette Peltola Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 38.16
74 Amanda Riuttanen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 38.30
75 Nea Parkatti Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 38.32
76 Merituuli Lehtonen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 38.38
77 Nelli Lehmijoki Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 38.47
78 Hilla Saastamoinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 38.49
79 Jutta Mört Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 38.53
80 Ronja Maude Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 38.59
81 Laura Nissi Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 38.64
82 Ranja Ruotoistenmäki Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 38.65
83 Pinja Nieminen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 38.69
84 Sofia Martinkauppi Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 38.71
85 Siiri Kokko Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 38.79
86 Jenni Kurki Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 38.82
86 Tessa Tattari Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 38.82
86 Aino Jerohin Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 38.82
89 Tiiu Korhonen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 38.88
90 Iina Vänttinen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 38.96
91 Veera Laakkonen Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 38.97
92 Janita Severinkangas Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 39.05
93 Sara Myller Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 39.09
94 Milena Autti Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 39.11
95 Anniina Kurvinen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 39.15
96 Emilia Myllykoski Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 39.27
97 Henni Havén Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 39.29
98 Viola Karismaa Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 39.32
99 Anna Lehmusvaara Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 39.44
100 Sivi Juvakka Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 39.45
101 Milla Kiviranta Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 39.53
102 Fanny Savia Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 39.71
103 Alisa Ailanen Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 39.74
104 Kaisu Leinonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 39.81
105 Jessika Lampinen Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 39.87
106 Oona Sarlin Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 39.96
107 Aava Mattila Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 39.99
108 Sanni Räty Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 40.00
109 Anni Koivula Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 40.01
110 Noora Kekola Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 40.05
111 Ella Ohra-Aho Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 40.10
111 Ellen Williamsson Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 40.10
113 Jaana Nevala Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 40.17
114 Emma Lähteenmäki Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 40.20
115 Alina Kangas Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 40.31
116 Ella Sipola Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 40.32
117 Emmi Nieminen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 40.33
117 Oona Eriksson Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 40.33
119 Laura Pennanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 40.43
120 Nea Elomaa Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 40.45
121 Emilia Kouvo Lappeenrannan Kisa-Toverit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 40.52
122 Mea Alho Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 40.61
123 Emilia Rahola Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 40.69
124 Saara Seppälä Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 40.74
125 Ekaterina Galay Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 40.78
125 Oosa Mattila Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 40.78
127 Jenna Luoma Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 41.02
128 Heidi Javanainen Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 41.04
129 Aino Kunelius Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 41.06
130 Emilia Pakkanen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 41.13
131 Lidia Evans Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 41.20
132 Emelie Måtar Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 41.26
133 Ronja Ruottinen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 41.28
134 Vilja Takalo Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 41.35
135 Veera Olli Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 41.47
136 Oona Kokko Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 41.56
137 Cécilia Richard Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 41.61
138 Enni Tammilehto Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 41.63
139 Minja Fihlman Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 41.66
140 Jasmine Errehani Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 41.71
141 Jenna Juhola Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 41.81
142 Clara-Sophie Scheib Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 41.83
143 Aino Kurki Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 41.84
143 Ronja Simsek Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 41.84
145 Ronja Vilska Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 41.98
146 Venla Pylvänäinen Lahden Kaleva IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 42.08
146 Pinja Pakkanen Kankaanpään Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 42.08
148 Päivä-kaisla Seppänen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 42.13
148 Emmi Adler Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 42.13
150 Lotta Kaarre Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 42.18
151 Aada Lehtoniemi Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 42.20
152 Enni Huttunen Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 42.30
153 Anna Topoeva Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 42.45
154 Jenna Nousiainen Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 42.50
155 Kreetta Somero Lahden Kaleva IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 42.60
156 Lea Heinzmann Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 42.68
157 Tytti Rantanen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 42.71
158 Ronja Mustalahti Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 42.79
159 Saara Kiuru Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 42.81
160 Elisa Liven Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 42.88
161 Malla Kostiainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 43.08
162 Maria Hautala Kurikan Ryhti IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 43.17
163 Sofia Kivelä Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 43.21
164 Janina Paakkolanvaara Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 43.28
165 Siiri Vesanen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 43.37
165 Ella Pitkäkangas Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 43.37
167 Aino-elina Kitinoja Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 43.55
167 Peppi Siurola Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 43.55
169 Sofie Johansson Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 43.60
170 Pihla Mättö Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 43.66
171 Kia Leinonen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 43.68
172 Olivia Kivelä Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 43.74
173 Laura Punkkinen Voikkaan Viesti IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 43.93
174 Veera Hautamäki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 44.02
175 Reetta Piira Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 44.16
176 Erika Ruotsalainen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 44.19
177 Nelli Hytti Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 44.26
178 Wilma Danielsson Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 44.29
179 Iida Kallio Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 44.37
180 Peppi Ojakippola Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 44.41
181 Emmi Ellonen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 44.54
182 Heidi Nurminen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 44.55
183 Riikka Broman Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 44.61
184 Hilma Husari Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 44.73
185 Alicja Milczarek Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 44.84
186 Senni Hokkanen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 44.90
187 Riina Uimonen Kurikan Ryhti IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 44.97
188 Elina Toivonen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 45.03
189 Tindra Sjöström Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 45.04
190 Juuli Kinnunen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 45.06
191 Sofia Chadromtseva Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 45.33
192 Reetta Haara Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 45.48
193 Sonja Tiira Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 45.51
194 Noora Suonsivu Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 45.85
195 Jenni Nikarmaa Varkauden Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 46.05
196 Veronika Virtamo ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 46.08
197 Anna Lampinen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 46.20
198 Sonja Heikkilä Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 46.21
199 Aada Berg Porin Pyrintö IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 46.26
200 Milana Fedotova Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 46.31
201 Sonja Tarkiainen Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 46.32
202 Kiira Tulkki Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 46.37
203 Siiri Multamäki ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 46.43
204 Ada Harinen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 46.46
205 Micaela Moilanen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 46.52
206 Aino Suominen Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 46.65
207 Sara Elomäki Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 46.73
208 Iida Häcklin Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 47.07
209 Roosa Rinta-Aho Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 47.10
210 Aino Manner Porin Pyrintö IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 47.20
211 Iina Pirilä Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 47.34
212 Saaga Kähkönen Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 47.56
213 Emma Haapanen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 47.60
214 Daniela Sohlman Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 47.75
215 Inkeri Laakkonen Voikkaan Viesti IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 47.79
216 Pinja Hoffren Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 47.89
217 Emilia Pelto Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 47.94
218 Denise Palonen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 47.95
219 Viivi Ikonen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 48.12
220 Riia Pietilä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 48.17
221 Neela Perälä Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 48.18
221 Venla Kantanen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 48.18
223 Elsa Määttä Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 48.22
224 Noona Hyrkäs Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 48.24
225 Linda Grönlund Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 48.27
226 Ilona Salonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 48.28
227 Amanda Rahola Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 48.31
228 Nella Pesonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 48.45
229 Elviira Kotkaniemi Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 48.55
230 Milma Tammikorpi Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 48.56
231 Anna Villför Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 48.63
232 Jenna Helminen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 48.76
233 Elsa Vainio Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 48.78
234 Nelli Lehtonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 48.82
235 Minni Kinnunen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 49.16
236 Saga Tuisku Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 49.19
237 Sonja Uusitalo Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 49.67
238 Bea Kortelainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 49.72
239 Janna Flinkman Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 49.97
240 Piitu Perkola TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 50.03
241 Aino Lähelmä Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 50.09
242 Emmi Liukko Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 50.14
243 Aino Lehtinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 50.19
244 Jessica Takkunen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 50.56
245 Helmi Heinonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 50.60
246 Saimi Räty Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 50.97
247 Camilla Tolvanen Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 50.98
248 Kaarina Leppä Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 50.99
249 Julia Jurttila Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 51.17
250 Erin Ovaska Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 51.40
251 Anna Huhtala Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 51.45
252 Isabel Rumask Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 51.90
253 Pipsa Linteri Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 52.17
254 Deniz Keteli Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 52.27
255 Emmi Rauhanen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 52.43
256 Tanisha Rajani Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 52.46
257 Laura Lilja Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 52.84
258 Vilma Saarelainen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 52.98
259 Eeva Partanen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 53.15
260 Pia Hellmann Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 53.51
261 Anniina Jokiniemi Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 53.80
262 Sanni Porkkala Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 53.94
263 Nea Korpela Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 54.13
264 Jenni Järvensivu Porin Pyrintö IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 54.18
265 Janette Sarajärvi Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 54.58
266 Ida Enberg Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 54.68
267 Aino Viitala Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 55.23
268 Iita Pitkänen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 55.69
269 Minea Laakso TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 55.70
270 Salla-mari Koskinen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 56.06
271 Iisa Lavikainen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 56.22
272 Kaisla-kerttu Parkkonen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 56.47
273 Armi Wahlroos Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 58.45
274 Matilda Hirvonen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:00.03
275 Oona Hollström Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:00.85
276 Amanda Pekkola Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:00.90
- Matilda Mäkäräinen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Elviira Salminen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Siina Eklund Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Kira Viitanen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Aada Hirvasoja Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Inkeri Kuuramaa Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi DSQ
- Maisa Savisto Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi DSQ
- Lotta Rastas Varkauden Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi DSQ
- Elli Lenkkeri Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi DSQ
- Iida Saarikoski Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Iris Rautiainen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner