Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2018-11-04 15:42:05
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2018-11-04 16:09:42
IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 15:43:21
IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 15:43:38
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 15:40:51
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 15:31:27
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 15:35:21

36, P11,12,13-16 50m PU, Päivitetty: 2018-11-04 16:09:42
11 - 11

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Felix Kandolin Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 33.34
2 Lev Vlasov TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 33.67
3 Otso Heikkinen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 34.39
4 Eetu Autio Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 34.97
5 Nooa Kaunisto Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 35.29
6 Leevi Pixa Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 35.76
7 Väinö Hinkka Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 35.79
8 Roope Koskela Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 35.90
9 Joona Talja Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 37.27
10 Samu Herronen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 37.47
11 Ville-veikko Luomala Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 37.75
12 Ilmari Nieminen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 37.76
13 Veikko Seppänen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 38.44
14 Valtteri Pellinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 38.62
15 Onni Rahkonen Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 38.71
16 Tuukka Orre Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 38.72
17 Leevi Väyrynen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 39.46
18 Sisu Siitonen Lappeenrannan Kisa-Toverit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 39.77
19 Juho Kallio Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 39.79
20 Rasmus Karjalainen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 39.88
21 Joona Korpikoski Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 40.34
22 Joonas Pulkkinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 40.40
23 Amos Mäkilä Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 40.68
24 Ilja Belov Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 40.71
25 Oskari Hakkarainen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 40.75
26 Oskari Tavast Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 40.76
27 Pyry Nieminen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 41.47
28 Nikita Rantsev Uimaseura Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 41.62
29 Roope Käär Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 42.19
30 Eelis Lummaa Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 42.57
31 Eetu Niemi Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 42.68
32 Eduard Chirica Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 42.74
33 Matvey Lyashenko Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 42.95
34 Niklas Tikkanen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 43.02
35 Niko Kumpulainen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 43.32
36 Max Hyvärinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 43.58
37 Tuukka Visto Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 43.96
38 Lenni Nevalainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 44.13
38 Oiva Koppelmäki Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 44.13
40 Albert Laakkonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 44.15
41 Jasu Nieminen Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 44.40
42 Joonas Keränen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 44.99
43 Alvar Kankare Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 45.45
44 Raman Bajalan Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 45.60
45 Roope Liimatainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 45.88
46 Aapo Mononen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 45.97
47 Niklas Kujansuu Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 46.52
48 Rasmus Kinnunen Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 46.71
49 Topias Toivanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 47.06
50 Aukusti Ketonen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 47.30
51 Iiro Viskari Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 47.87
52 Jan Labinskii Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 48.83
53 Jooa Fihlman Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 48.99
54 Joel Sulonen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 49.30
55 Iiro Tapaninen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 49.37
56 Aapo Alaniska Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 49.41
57 Mikael Suni Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 49.65
58 Leo Mannonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 49.71
59 Nuutti Kerkkänen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 49.89
60 Roope Piironen Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 50.51
61 Nicky Rajala Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 50.80
62 Otto Vauhkonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 51.58
63 Kevin Mamandi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 51.97
64 Akseli Kellman Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 52.00
65 Veikka Veijola Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 52.27
66 Marco Lusenius Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 52.77
67 Miika Toivonen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 52.81
68 Mark Pokidko Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 54.96
69 Veikko Hautaniemi Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 56.35
70 Akseli Savolainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 58.71
71 Elmeri Lajolinna Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:02.54
72 Robert Pukki Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:03.70
- Eemeli Salo Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi DSQ
- Julius Linde Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Aukusti Malinen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Christian Edelman Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Väinö Rosendahl Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Onni Kohvakka Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Eemil Hujala Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Tommy Palm Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Leevi Sammalmaa Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Angelos Toledos Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Henri Koskela Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ

36, P11,12,13-16 50m PU, Päivitetty: 2018-11-04 16:09:42
12 - 12

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Boris Minkovski Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 33.03
2 Lauri Korpi Ilmajoen Kisailijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 33.13
3 Aleksandr Logvin Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 33.86
4 Lauri-pekka Pakomäki Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 34.60
5 Mikael Böckerman Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 35.05
6 Konsta Kukkonen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 35.10
7 Nikolai Teiramaa Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 35.26
8 Tomi Silander Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 35.32
9 Aarne Laurila Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 35.64
10 Veeti Salminen Someron Esa IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 35.76
11 Aaro Imppola Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 35.83
12 Ilari Palva Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 36.00
13 Casper Kvist Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 36.03
13 Nico Kulju Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 36.03
15 Herkko Haussalo Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 36.16
16 Kaapo Laaja Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 36.25
17 Erik Peuhkuri Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 36.52
18 Joonatan Davie Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 36.65
19 Matias Kotilainen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 36.69
20 Jani Ekman Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 36.72
21 Väinö Pitkänen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 36.92
22 Onni Lehtimäki Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 37.00
23 Kalle Heinonen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 37.18
24 Alex Yli-Salomäki Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 37.66
25 Kasperi Miettinen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 37.80
26 Margo Murumäe Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 37.87
27 Onni Yrjälä Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 38.00
28 Matias Saarinen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 38.02
29 Ahti Halttunen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 38.14
30 Santeri Holmberg Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 38.16
31 Torsti Saarela Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 38.32
32 Aleksi Sinisalo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 38.51
33 Ilari Hatunen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 38.83
34 Alex Mukkulainen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 38.97
35 Jesse Koskinen Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 39.06
36 Mikael Rasinmäki Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 39.17
37 Pirkka Pyry Pyykkö Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 39.52
38 Anton Passoja Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 39.81
39 Tuomo Leinonen Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 39.89
40 Matias Leiwo Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 39.98
41 Benjamin Winqvist Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 40.06
42 Tomas Laine Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 40.38
43 Luca Ruusila Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 40.40
44 Miska Korkalainen Voikkaan Viesti IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 40.64
45 Vilho Okkonen Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 41.07
46 Joonatan Hietarinne Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 41.32
47 Tobias Syrjä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 41.67
48 Christian Nummi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 42.06
49 Niklas Töyrylä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 42.19
50 Aaron Tikkanen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 43.31
51 Vilho Teno Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 43.39
52 Max Yli-Salomäki Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 43.44
53 Anton Ahonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 43.47
54 Luis Valero De La Iglesia Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 43.54
55 Juuso Kuusala Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 43.61
56 Juuso Saarikko Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 43.75
57 Romeo Maranzani Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 43.78
58 Rasmus Kekola Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 44.05
59 Miki Vierre TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 44.71
60 Jasu Caspar Haapaniemi Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 44.72
61 Eetu Nieminen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 45.26
62 Måns Manelius Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 46.56
63 Arttu Tahvanainen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 46.57
64 Joonatan Paalanen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 47.82
65 Rasmus Ruotoistenmäki Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 48.84
66 Veeti Heittokangas Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 49.84
67 Antto Koppinen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 51.21
68 Andreas Kinnunen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 51.81
69 Matti Vahtola Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 52.33
70 Ferdinand Backman TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 53.67
71 Aleksi Nurmi Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:17.21
- Milo Bergman Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Veikka Sivonen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi DSQ

36, P11,12,13-16 50m PU, Päivitetty: 2018-11-04 16:09:42
13 - 16

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Ronny Brännkärr Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 25.38
2 Ibrahim Ezzat Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 25.86
3 Kalle Mäkinen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 25.87
4 Oscar Skjäl Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 26.61
5 Ville Korpilähde Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 26.67
6 Oskari Arvo Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 26.68
7 Eemeli Leinonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 26.73
8 Matias Hjelm Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 26.84
9 Lari Tumanoff Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 26.90
9 Joonas Maaranen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 26.90
11 Verneri Lehtovaara Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 27.18
12 Oskari Aalto Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 27.19
13 Elias Saarinen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 27.20
14 Danil Seksenov Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 27.22
15 Jasu Ovaskainen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 27.27
16 Leo Mikkonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 27.29
17 Rasmus Söderholm Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 27.33
18 Santeri Herpola Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 27.34
19 Daniel Rinne Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 27.35
20 Onni-kalle Luomala Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 27.47
21 Otto Sormunen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 27.51
22 Lauri-luukas Jäntti Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 27.62
23 Joonas Cranston Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 27.66
24 Jesse Anttila Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 27.71
25 Arttu Mäenpää Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 27.76
26 Lasse Pulkkinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 27.79
27 Sakari Korri Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 27.83
28 Benjamin Kangas Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 27.86
29 Matias Rajavaara Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 28.05
29 Roni Severinkangas Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 28.05
31 Elias Laine TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 28.18
32 Esa Hyrynkangas Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 28.22
33 Tatu Hapuoja Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 28.37
34 Sami Uusikumpu Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 28.48
35 Tatu Saareks Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 28.72
36 Filip Jåfs Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 28.92
37 Joonas Järvi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 28.94
38 Nico Peltonen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 29.04
39 Matias Rasinmäki Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 29.07
40 Joel Syrjä Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 29.14
41 Konsta Pekkala Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 29.30
42 Kasper Lytz Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 29.37
43 Matias Gustafsson Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 29.72
44 Tuukka Pekkanen Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 30.09
45 Mikko Sihvo Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 30.10
46 Birger Niskanen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 30.19
46 Sihan Yu Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 30.19
48 Otso Mäkivuokko Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 30.26
49 Henri Naarajärvi Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 30.29
49 Axel Olander TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 30.29
51 Eetu Salo Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 30.41
52 Jere Hannuksela Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 30.50
53 Markus Ridal Heinolan Isku IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 30.52
54 Jerry Roine Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 30.54
55 Elmeri Aho Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 30.62
56 Touko Riipinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 30.66
57 Ukko-pekka Luomala Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 30.67
58 Niko Viitala Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 30.68
59 Samuel Halminen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 30.75
60 Petteri Lepola TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 30.78
60 Eetu Koskinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 30.78
62 Weeti Virtanen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 30.87
63 Daniel Ruotsi Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 30.88
64 Lenni Lehtonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 30.91
65 Aapo Huhti Vesihelmen Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 30.99
66 Jesper Isomaa Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 31.03
67 Kalle Haavisto Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 31.04
68 Joonas Arponen Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 31.33
69 Otto Ahvonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 31.58
70 Sharo Mamandi Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 31.61
71 Waldemar Palombi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 31.63
72 Santeri Gummerus Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 31.66
73 Leo Parviainen Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 31.71
74 Jan Byskov Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 31.74
75 Lucas Lönnblad Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 31.76
76 Rasmus Rekola Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 31.79
77 Joel Paukkonen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 31.83
78 Tuomas Hämäläinen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 31.90
79 Miro Nurmela Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 31.98
80 Karri Suuronen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 32.06
81 Juuso Pulkkinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 32.18
82 Juho Herva Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 32.19
83 Niko Akkanen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 32.22
83 Otto Mikkonen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 32.22
85 Olli-pekka Kitinoja Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 32.24
86 Joni Routamo Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 32.51
87 Jesse Lamminen Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 32.81
88 Max Nikkari Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 32.82
89 Tuomas Romsi Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 32.89
90 Roope Hyvärinen Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 32.91
91 Jeremy Valkeavuori Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 32.98
92 Mikko Karjalainen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 33.12
93 Aku Hyrsylä Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 33.16
94 Eeli Partanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 33.31
95 Rony Kulju Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 33.44
96 Sakari Gummerus Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 33.45
97 Eero Asikainen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 33.47
98 Pyry Aspholm Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 33.56
99 Hannes Olin Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 33.58
99 Lauri Pyykkö ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 33.58
101 Akseli Kuparinen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 33.63
102 Matti Nätti Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 33.66
103 Jenson Lih Shan Li HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 33.72
104 Salomo Pihlaja Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 33.76
105 Kasperi Heikkinen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 33.89
106 Konsta Vainio Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 33.91
107 Aarni Linderborg Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 33.97
108 Santeri Ahinko Vesihelmen Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 33.98
109 Roope Oijennus Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 34.04
110 Aleksanteri Nissinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 34.14
110 Teo Mattelmäki Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 34.14
112 Ivan Kovalchuk Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 34.25
113 Osmo Mäkelä Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 34.28
114 Jesse Anoschkin Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 34.37
115 Lauri Mäkinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 34.45
116 Veeti Salminen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 34.52
117 Samuel Rooke Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 34.58
118 Tuomas Orre Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 34.59
119 Visa Nissinen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 34.80
119 Raman Veisi Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 34.80
121 Aaro Tenhu Lahden Kaleva IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 34.93
122 Riku Koskenvaara Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 35.25
123 Rasmus Rauhala Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 35.37
124 Veeti Valdolin Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 35.42
125 Adrian Kaslin Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 35.50
126 Daniel Kabonen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 35.57
127 Johannes Laihorinne Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 35.93
128 Eemil Reijonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 35.97
129 Topi Salminen Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 36.17
130 Riku Määttälä Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 36.19
131 Georgi Biatetc Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 36.30
132 Niko Savilakso Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 36.88
133 Kalle Huttunen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 36.94
134 Leevi Arvo Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 36.95
135 Axel Leppähaara Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 37.14
136 Linus Vuollet Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 37.18
137 Joa Metsola Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 37.36
138 Kasper Kytö Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 37.39
139 Riku Huuhka Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 37.41
140 Olli Alanko Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 37.47
141 Miko Mikkola Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 37.58
142 Konsta Joensuu Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 37.76
143 Vili Nissinen Varkauden Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 38.30
144 Akseli Klutas Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 39.28
145 Ville Ikola Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 39.52
146 Tiger Tran Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 39.80
147 Juho Kotamäki Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 39.94
148 Alex Lehtola Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 40.53
149 Juho Hoikkala Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 40.86
150 Leevi Luoma Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 41.10
151 Patrik Reiman Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 41.19
152 Eskil Halmelinna Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 41.39
153 Markus Popov TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 41.99
154 Iiro Kyllönen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 42.44
155 Eemeli Korhonen Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 42.61
156 Joonatan Lipiäinen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 42.81
157 Petteri Veikkolainen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 43.04
158 Antti Ylönen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 43.45
159 Matias Ylipelkonen Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 44.03
160 Eelis Wiberg Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 44.89
161 Arttu Syrjä Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 45.42
162 Anton Sarvilahti Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 46.26
163 Ilmari Silventoinen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 46.29
164 Kaapo Takala Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 47.76
165 Niko Silander Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 48.20
166 Aleksi Rissanen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 48.37
167 Olli Surakka Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 49.47
168 Paavo Lyly-Yrjänäinen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 50.54
- Luka Pykälistö Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi DSQ
- Tuomas Lehtonen Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi DSQ
- Simon Ravals Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner