Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2018-11-04 16:26:57
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2018-11-04 16:19:13
IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 16:37:03
IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 16:24:37
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 16:20:12
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 16:18:56
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 16:30:12

37, T11,12,13,14,15 100m VU, Päivitetty: 2018-11-04 16:37:03
11 - 11

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Mirelle Hirsiniemi Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:05.85
2 Kerttu Rantanen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:06.10
3 Jenni Korkeamäki Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:06.47
4 Vilma Vatanen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:07.29
5 Hanni Koski Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:08.22
6 Esra Ergüner Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:08.41
7 Emmi Salo Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:08.45
8 Noora Tennilä Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:09.11
9 Anni Frusti Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:09.33
10 Tuuli Peltola Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:09.55
11 Anna Salo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:09.71
12 Aino Ruotsalainen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:09.95
13 Ines Pälviranta Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:10.17
13 Aino Laine Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:10.17
15 Ellen Lindell Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:10.29
16 Kaisa Keränen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:10.51
17 Ruut Salmi Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:10.86
18 Aliisa Soini Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:10.87
19 Joanna Högback Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:10.95
20 Enna Äyrämöinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:11.19
21 Matilda Leppänen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:11.38
22 Petra Nieminen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:11.65
23 Edith Ervasti Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:11.93
24 Petra Soini Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:12.25
25 Miisa Järvinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:12.31
26 Siiri Haverinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:12.34
27 Hanna Törmä Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:12.42
27 Dominika Stalinskaja Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:12.42
29 Annabella Karjalainen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:12.62
30 Anni Mäki-Hokkonen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:12.79
31 Erin Heinikangas Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:12.92
32 Vieno Tikkanen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:12.98
33 Sofia Oksa Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:13.01
34 Minea Kumlander Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:13.13
35 Eevi Riekki Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:13.17
35 Iina Ekholm Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:13.17
37 Peppi Lehtinen Kankaanpään Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:13.26
38 Aino Suomalainen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:13.27
39 Amanda Vuori Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:13.46
40 Ida Savolainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:13.51
41 Ebba Simberg Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:13.55
41 Anja Miao Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:13.55
43 Veera Malmelin Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:13.56
44 Esther Reunala Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:13.77
45 Inka Hämäläinen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:14.14
46 Linnea Koski Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:14.30
47 Ronja Halinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:14.38
48 Anna Lindholm Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:14.50
49 Saara Lehto Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:14.67
50 Anita Mäkinen Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:14.74
51 Hertta Nieminen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:15.32
52 Eevi Hirvasoja Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:15.38
53 Sofia Palojärvi Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:15.46
54 Armi Aurora Tavi Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:15.59
55 Minea Törhönen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:15.71
56 Salli Sepponen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:15.83
57 Agnes Ruusumo Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:16.08
58 Veera Oila Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:16.22
59 Hilla-maaria Juhola Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:16.33
60 Iita Viinisalo Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:16.42
61 Iida Tawast Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:16.90
62 Iita Kimpimäki Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:16.91
62 Ella Valdolin Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:16.91
64 Mia Peake Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:17.00
65 Elsa Pelkonen Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:17.12
66 Iina Pasuri Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:17.18
67 Iida Kemppainen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:17.30
68 Senni Piirainen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:17.49
69 Milka Marjakaarto Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:17.53
70 Venla Karialho Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:17.68
71 Lotta Janhunen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:17.69
72 Ennimaija Mäntynen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:17.86
73 Saimi Kiviniemi Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:18.05
74 Iisa-erika Auranen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:18.07
75 Milla Seppälä Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:18.08
76 Ellen Krüger Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:18.27
77 Aada-julia Laakso Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:18.56
78 Aina Keiski Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:18.67
79 Emilia Isoviita Vaajakosken Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:18.69
80 Nella Imponen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:18.77
81 Liisa Peetsu Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:18.97
82 Hanna Saarenpää Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:18.98
83 Emmiina Eho Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:19.31
84 Neri Lätti Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:19.33
84 Eevi Hirsi HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:19.33
86 Sini Saari Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:19.37
87 Olivia Loukkola Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:19.39
88 Siiri Rantala Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:19.69
89 Naomi Hillers Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:19.87
90 Silvia Koskela Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:19.99
91 Aurora Änäkkälä Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:20.06
92 Aava Näykki Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:20.07
93 Kristina Helsing Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:20.42
94 Sara Lappalainen Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:20.43
95 Iinu Tiainen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:20.46
96 Elli Isometsä Kankaanpään Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:20.48
97 Milja Laakkonen Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:20.51
98 Pinja Niskanen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:20.62
99 Ursula Ursin Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:20.71
100 Saima Peltonen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:20.92
101 Rahma Ezzat Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:21.26
102 Lyyli Järvi Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:21.43
102 Maia Loponen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:21.43
104 Mari Kaski Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:21.44
105 Krette Mullamaa Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:21.58
106 Maija Leinonen Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:21.77
107 Elina Jaako Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:21.82
108 Michelle Fellman Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:21.85
109 Kiia Koivisto Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:22.01
110 Kätlin Ploompuu Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:22.17
111 Stella Laukkanen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:22.28
112 Vilma Saarimäki Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:22.56
112 Justiina Junnila Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:22.56
114 Veera Nurmikolu Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:22.69
115 Emma Tissari Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:22.78
116 Aino Leinonen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:23.10
117 Katri Kulovuori Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:23.38
118 Juuli Uusitalo Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:23.72
119 Venla Hauvala Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:24.03
120 Emilia Tähkänen Uinti-Vakka IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:24.60
121 Nella Honkanen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:24.62
122 Emma Autio Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:24.63
122 Vilma Lindholm Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:24.63
124 Noora Tuominen Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:25.06
125 Vuokko Larjomaa Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:25.38
126 Fia Metsola Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:25.50
127 Amanda Hirvonen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:25.51
128 Meeri Uusitalo Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:25.53
129 Krista Kurvinen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:25.99
130 Amanda Ahinko Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:26.06
131 Enne Rautio Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:26.17
132 Noora Salo Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:26.46
133 Viia Tossavainen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:27.07
134 Tiia Liuski Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:27.09
135 Veera Mäkelä Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:27.25
136 Emma Nissinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:27.44
137 Minea Kynkäänniemi Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:27.74
138 Aino Leipijärvi Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:27.91
138 Ella Haavisto Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:27.91
140 Josefina Vainio Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:28.03
141 Ella Gylden Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:28.14
142 Minni-maria Vesma Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:28.39
143 Maria Aho Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:28.57
144 Oosa Tourunen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:28.58
145 Elsa Joseph TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:28.97
146 Sandra Savolainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:29.03
147 Sofia Järvi Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:29.17
148 Elsi Vedenjuoksu Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:29.20
149 Ella Utriainen Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:29.22
150 Fanni Auri Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:29.27
151 Tyyne Tuomi Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:29.31
152 Valeriia Timonina Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:29.32
153 Iisa Mattila Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:29.76
154 Linn Löfqvist Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:29.95
155 Alma Westerholm Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:30.33
156 Vilma Hyllinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:30.67
157 Maija Ollikainen Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:30.93
157 Silja Sipovaara Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:30.93
159 Amelia Fricker Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:31.21
160 Olivia Porter Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:31.35
161 Maija Salokorpi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:31.50
162 Maija Sofia Lyly-Yrjänäinen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:31.66
163 Olivia Aravirta Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:32.25
164 Alma Holmlund Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:32.38
165 Sofia Soininen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:32.74
166 Luna Sivonen Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:32.84
167 Annabella Sovasto Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:32.90
168 Emma Pellikka Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:32.99
169 Ida Koivulahti Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:33.54
170 Ida Tuominen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:33.61
171 Minea Hildén ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:33.94
172 Eine Idman Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:33.97
173 Mona Järveläinen Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:34.11
174 Riia Aho Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:34.22
175 Polina Senkina Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:34.25
176 Hilma Ahonen Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:34.96
177 Netta Halttunen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:35.27
178 Stella Seppälä Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:35.28
179 Kaisla Henttu Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:35.48
180 Aura Haunia Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:37.31
181 Fanni Mäkelä Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:37.61
182 Vieno Niemi Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:37.63
183 Anni Perälä Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:39.65
184 Jennifer Syvänen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:39.98
185 Katja Seiger Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:41.07
186 Aino Hannus Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:42.29
187 Iida Pakarinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:44.05
188 Silvia Jauhiainen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:44.69
189 Yasemin Yilmaz Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:51.60
- Iiris Pitkänen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi DSQ
- Saaga Lehmus Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi DSQ
- Ida Paaskoski Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Saana Harjuoja Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ

37, T11,12,13,14,15 100m VU, Päivitetty: 2018-11-04 16:37:03
12 - 12

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Lotta Moilanen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:02.43
2 Louna Kasvio Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:02.45
3 Reeta Ollonen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:02.49
4 Ellen Kaituri Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:02.51
5 Wilma Sundt Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:03.53
6 Janina Granberg Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:03.61
7 Aino Välimaa Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:03.89
8 Sini Mäkilä Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:03.91
9 Fia Stenman Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:04.36
10 Elsa Vira Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:05.28
11 Tiinu Tamminen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:05.42
12 Miina Torvikoski Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:05.48
13 Kaisla Korvonen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:06.44
14 Anni Turunen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:06.72
15 Anni Kärkkäinen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:06.84
16 Hilla Känkänen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:06.85
17 Hannah Lamminmäki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:06.86
18 Elli Lenkkeri Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:07.13
19 Cécilia Richard Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:07.16
20 Wilma Turpeinen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:07.41
21 Tinka Tamminen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:07.45
22 Aino Kuusisto Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:07.69
23 Helmi Käkelä Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:07.78
24 Katriina Kallio Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:07.79
25 Malin Lindblom Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:07.85
26 Helmi Räsänen Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:08.03
27 Mirella Sauhula Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:08.16
28 Sara Seppänen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:08.33
28 Sofia Lepistö Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:08.33
30 Daniela Lietzén Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:08.34
31 Ülle Harjaks Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:08.40
32 Isla Leinonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:08.41
33 Alicja Milczarek Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:08.93
34 Vilma Vepsäläinen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:09.10
35 Iina Vänttinen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:09.28
36 Oona Sarlin Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:09.63
37 Ronja Vilska Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:09.64
38 Anniina Kurvinen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:09.68
39 Laura Saarela Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:09.91
40 Maria Karvonen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:10.11
41 Emmi Nieminen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:10.20
42 Merete Lätti Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:10.22
43 Mia Karolina Müürsepp Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:10.29
44 Susanna Ryynänen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:10.35
45 Meri Elo Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:10.42
46 Sofie Nauklér Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:10.66
47 Ariel Julienne Jämsen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:10.69
48 Milana Virtanen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:10.73
49 Amanda Nilsson Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:10.77
50 Anna Hynönen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:10.81
51 Milla Kiviranta Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:10.87
52 Annaliina Mänttäri Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:10.94
53 Piia Lahtinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:10.95
54 Karoliina Hirvelä Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:11.23
54 Lily Päivänen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:11.23
56 Elli Kenttälä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:11.28
57 Jenna Juhola Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:11.32
58 Jessika Lampinen Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:11.33
59 Kerttu Heinä Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:11.34
60 Iisa-lotta Rantaniitty Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:11.47
61 Joanna Salonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:11.76
62 Anette Kärkkäinen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:11.89
63 Emilia Rahola Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:11.91
64 Cecilia Rönnlund Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:12.46
65 Veera Ele Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:12.54
66 Oosa Mattila Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:12.59
67 Enni Tammilehto Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:12.61
68 Nea Elomaa Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:12.68
69 Ella Kostiainen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:12.70
70 Viivi Pesonen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:12.83
71 Fanni Hynninen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:12.84
72 Eerika Kivistö Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:12.86
73 Rebekka Ritmala Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:12.87
74 Malla Kostiainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:12.95
75 Nelli Jumppanen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:12.97
76 Anna Kortesalmi Rovaniemen Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:13.12
77 Iiris Soilevaara Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:13.14
78 Rita Heinonen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:13.21
79 Malva Salmelin Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:13.58
80 Olivia Kivelä Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:13.63
81 Vilja Takalo Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:13.77
82 Jeanette Ingberg Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:13.89
83 Ella Kalliokari Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:13.91
84 Tilda Aaltonen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:14.12
85 Maria Issakainen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:14.45
86 Saaga Kähkönen Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:14.47
87 Lotta Lönnqvist Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:14.74
88 Iiris Uusitalo Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:14.82
89 Päivä-kaisla Seppänen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:14.85
90 Saimi Ruuska Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:14.86
90 Essi Pyykkö Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:14.86
92 Aino-elina Kitinoja Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:14.90
93 Elsa Määttä Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:14.94
94 Ippi Ranta Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:14.97
95 Venla Talvensaari Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:15.14
96 Lila Niskala Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:15.18
97 Oona Lipponen Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:15.30
98 Amanda Vanhanen Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:15.33
99 Emilia Ruusu Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.34
100 Tilda Saine Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:15.37
101 Anni Moilanen Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:15.54
102 Noora Glasin Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.57
103 Amanda Lång Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:15.58
104 Heli Kuisma Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.63
105 Diana Raduly Baka Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:15.71
106 Janina Paakkolanvaara Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:15.73
107 Emmi Halonen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.89
108 Annu Pasma Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.90
109 Noora-maria Linna Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:16.15
110 Sara Suonio Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:16.17
111 Ninja Brelo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:16.22
112 Kia Mäennenä Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:16.28
113 Heta Kosunen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:16.37
114 Milja Prepula Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:16.39
115 Elli Hakola Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:16.57
115 Maria Kajosmäki Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:16.57
115 Tytti Rantanen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:16.57
118 Vieno Virtanen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:16.87
119 Sofia Mustonen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:17.14
120 Riikka Broman Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:17.51
121 Laura Lyytinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:17.54
122 Venla Kantanen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:17.63
123 Sofia Chadromtseva Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:17.77
124 Mea Alho Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:17.85
125 Sanni Haaranen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:17.87
126 Emilia Pakkanen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:17.94
127 Oona Turunen Kankaanpään Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:18.39
128 Aino Kauppinen Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:18.42
129 Ronja Suuronen Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:18.59
130 Riia Pietilä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:18.60
131 Pinja Pakkanen Kankaanpään Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:18.65
132 Jessica Takkunen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:18.75
133 Maija Grönholm Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:18.84
134 Ada Riquelme Mac Donald Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:18.88
135 Julia Saranpää Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:18.95
136 Iina Hulkki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:18.98
137 Anniina Jokiniemi Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:19.04
138 Fanni Törmänen Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:19.40
139 Peppi Värikoski Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:19.47
140 Minttu Mikkonen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:19.73
141 Emma Haapanen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:19.79
142 Tilda Saarela Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:19.83
143 Iida Häcklin Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:19.90
144 Siiri Multamäki ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:20.24
145 Tua Iivanainen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:20.56
146 Piitu Perkola TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:20.87
147 Saaga Keränen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:20.88
148 Erin Ovaska Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:20.97
148 Peppi Ojakippola Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:20.97
150 Helmi Koikkalainen HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:21.05
151 Viivi Hallikainen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:21.18
152 Minni Kinnunen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:21.33
153 Sara Elomäki Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:21.61
154 Milla Haapamäki Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:21.67
155 Sofia Viitanen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:21.88
156 Alexia Heikkilä Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:22.14
157 Olesia Leshchuk Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:22.31
158 Vilma Saarelainen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:22.39
159 Iina Salmivaara Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:22.53
160 Sonja Uusitalo Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:22.54
161 Vilma Paajanen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:22.67
162 Maisa Savisto Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:22.70
163 Iida Saarikoski Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:22.72
164 Matilda Mäkäräinen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:22.78
165 Milma Tammikorpi Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:22.99
166 Senni Hokkanen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:23.50
167 Noona Hyrkäs Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:23.71
168 Elsa Koskinen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:23.74
169 Ada Puranen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:23.92
170 Viivi Häikiö Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:23.96
171 Vivian Vesa Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:24.11
172 Iida Ryhänen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:24.17
173 Unna Korja Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:24.18
174 Viivi Ikonen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:24.20
175 Aino Piippo Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:24.97
176 Pinja Hoffren Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:25.14
177 Linda Möttönen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:25.23
178 Nelly Eriksson Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:25.32
179 Aino Suominen Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:25.36
180 Nelli Lehtonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:25.60
181 Anna Huhtala Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:25.67
182 Laura Kangas Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:25.70
183 Iina Pirilä Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:25.84
184 Kaisla-kerttu Parkkonen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:25.90
184 Anna Rantala Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:25.90
186 Aino Jääskeläinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:25.97
187 Sonja Heikkilä Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:26.12
188 Bea Kortelainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:26.36
189 Elina Toivonen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:27.27
190 Pia Hellmann Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:27.64
191 Lilja Polojärvi Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:27.71
192 Iiris Aittokallio Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:28.11
193 Pipsa Linteri Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:29.09
193 Rianna Hoda Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:29.09
195 Anni Backman Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:29.44
196 Emmalina Piitulainen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:29.54
197 Tanisha Rajani Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:29.58
198 Elsa Vainio Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:30.67
199 Peppiina Piminäinen Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:30.77
200 Iisa Lavikainen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:30.80
201 Eerika Itkonen Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:30.98
202 Noora Riionheimo Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:31.01
203 Iita Pitkänen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:31.82
204 Annika Leppänen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:32.05
205 Isabel Rumask Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:32.58
206 Jenni Järvensivu Porin Pyrintö IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:32.60
207 Helmi Heinonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:33.39
208 Emmi Liukko Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:34.38
209 Mariana Mäki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:34.59
210 Veera Helkkala Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:35.66
211 Matilda Hirvonen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:35.91
212 Saga Mikkonen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:36.46
213 Armi Wahlroos Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:36.86
214 Ellinor Ollikainen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:38.54
215 Mandi Hämäläinen Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:38.65
216 Salla-mari Koskinen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:39.44
217 Neea Väkinen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:39.91
218 Nea Korpela Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:42.13
219 Amanda Pekkola Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:42.76
220 Kira Viitanen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:51.84
221 Emilia Makkonen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:52.05
- Siiri Pynnönen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi DSQ

37, T11,12,13,14,15 100m VU, Päivitetty: 2018-11-04 16:37:03
13 - 13

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Aino Hinkka Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 59.56
2 Tuuli Pippuri Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:00.03
3 Vilma Leppähaara Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:00.19
4 Lilli Kulpakko Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:00.76
5 Kira Lindroos Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:00.97
6 Inka Vahtola Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:01.24
7 Meea Juntunen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:01.28
8 Maria Korkalainen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:01.65
9 Salma Mäntynen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:01.74
10 Elina Ryynänen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:01.87
11 Emilia Niemi Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:02.18
12 Alexia Tahkola Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:02.24
13 Moona Korpikoski Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:02.32
14 Kerttu Taponen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:02.41
15 Nelli Rauhanen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:02.65
16 Juulia Sakomaa Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:02.72
17 Essi Ahvenainen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:03.02
18 Laura Rajavaara Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:03.14
19 Milla Strandberg Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:03.18
20 Viivi Säntti Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:03.22
21 Teea Jestoi Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:03.33
22 Veera Välivainio Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:03.62
23 Milla Karttunen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:03.63
24 Fiona Laakso Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:03.64
25 Nelli Vihola Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:03.67
26 Sonila Selimi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:03.75
27 Kukka Kangas Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:04.03
28 Minttu Kiili Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:04.27
29 Julianna Kurkela Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:04.50
30 Laura Kousa Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:04.65
31 Maura Bergström Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:04.69
32 Melissa Miettinen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:04.81
33 Ella Suominen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:05.09
34 Tuulia Harju Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:05.32
35 Kiia Metsäkonkola Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:05.44
36 Enni Kinnunen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:05.46
37 Anna Hakkarainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:05.52
38 Milla Siira Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:05.69
39 Vilma Kiviniemi Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:05.81
40 Tilla Saarentaus Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:06.03
41 Katariina Koivuranta Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:06.12
42 Mandi Vuoristo Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:06.18
42 Milla Kähkönen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:06.18
44 Laura Sofia Oksakari Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:06.19
45 Iina Rissanen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:06.27
46 Ellen Kettunen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:06.30
47 Aino Emilia Hankala Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:06.34
48 Veera Tall Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:06.42
49 Hanna Blomqvist Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:06.48
50 Pihla Äkkinen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:06.55
51 Karla Lehtosalo Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:06.76
52 Iida Peltola Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:07.02
53 Hanna Martola Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:07.03
54 Säde Ryynänen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:07.04
55 Essi Vilhelmiina Virta Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:07.08
56 Matilda Holmlund Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:07.12
57 Aino Lepola TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:07.13
58 Sivi Juvakka Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:07.14
59 Rina Rantanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:07.45
60 Fanny Savia Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:07.48
61 Emma Nieminen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:07.63
61 Julia Minttu-maria Tiensuu Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:07.63
63 Vilma Rintala Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:07.68
64 Alina Kangas Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:07.85
65 Vilma Utriainen Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:07.99
66 Emma-lotta Ahola Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:08.07
67 Lumi Luoma Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:08.08
68 Aino Ollikainen Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:08.10
69 Nelli Laaksonen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:08.14
69 Kristina Grimbaum Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:08.14
69 Siiri Pekkala Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:08.14
72 Inger Isaksen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:08.23
73 Milla Marttila Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:08.29
74 Emmi Lapikisto Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:08.32
75 Anni Törmänen Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:08.38
76 Iida Siltala Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:08.39
77 Maj Kajander Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:08.61
78 Jenni Kurki Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:08.83
79 Ida Ekebohm Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:08.90
80 Saana Lauhava Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:08.95
81 Lumi Nokso Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:08.97
82 Rauha Heikkinen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:09.09
83 Lidia Evans Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:09.24
84 Lotta Nevalainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:09.28
85 Amanda Riuttanen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:09.31
86 Daniela Sohlman Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:09.44
87 Sanni Räty Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:09.58
88 Milja Aarnivuo Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:09.78
89 Saara Raulos Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:09.91
90 Jutta Mört Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:10.00
91 Heidi Helenius Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:10.10
91 Roosa Tuomola Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:10.10
93 Viola Karismaa Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:10.21
94 Ronja Ruottinen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:10.41
95 Saara Seppälä Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:10.48
96 Celina Sandell Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:10.51
97 Elina Ruha Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:11.08
98 Sabina Rakhimova Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:11.23
99 Kaisu Leinonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:11.34
100 Iida Salonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:11.40
101 Eeva Toroi Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:11.42
102 Saara Heinänen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:11.47
103 Pilvi Österman Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:11.55
104 Iina Kukkonen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:11.62
105 Saga Koho Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:11.67
106 Siiri Päivärinta Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:11.78
107 Erin Gonzalez Catón Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:11.92
108 Sini Kaivola Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:11.97
109 Amanda Nielsen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:12.19
110 Sini Taskinen Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:12.31
111 Inka Poikolainen Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:12.39
111 Ronja Maude Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:12.39
113 Juulia Lindfors Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:12.42
114 Janica Nieminen Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:12.45
115 Hilla Wiemers ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:12.47
116 Pinja Lohiniva Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:12.56
117 Janna Tepsa Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:12.69
118 Enni Huttunen Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:12.86
119 Ronja Ristevirta Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:12.87
120 Noora Koski Varkauden Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:12.94
121 Milena Autti Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:13.03
122 Veera Viskari Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:13.25
123 Saana Uusitalo Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:13.46
124 Maria Mustonen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:13.47
124 Ada Oila Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:13.47
126 Ella Sipola Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:13.49
127 Emilia Hakala Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:13.50
128 Minea Partanen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:13.55
129 Mette Peltola Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:13.68
130 Helmi Viherkoski Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:13.71
131 Kiia Alenius TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:13.82
132 Veera Kopponen HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:13.86
133 Tatiana Sukhareva Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:13.94
134 Viivi Laiho Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:14.00
135 Jenna Korpilahti Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:14.20
136 Saana Keskinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:14.46
137 Selja Lahti Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:14.73
138 Emmi Adler Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:14.75
139 Sofie Johansson Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:15.03
139 Siiri Suna Varkauden Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:15.03
141 Céline Flöjt Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:15.08
142 Vilma Madetoja Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:15.14
143 Ella Bäckman Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:15.19
144 Aino Kurki Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:15.27
145 Elsa Komulainen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:15.51
146 Jenna Helminen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.52
147 Oosa Paavola Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:15.67
148 Ronja Kalvas Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:15.78
149 Laura Punkkinen Voikkaan Viesti IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:15.80
150 Veera Maijala Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:16.13
151 Wilma Wallenius Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:16.24
152 Jemina Saraniemi Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:16.37
153 Vilma Manninen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:16.51
154 Sofia Kivelä Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:16.52
155 Anna Bernards Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:16.63
156 Teresa Pulkkinen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:16.92
157 Leenu Karolina Kinnunen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:17.44
158 Marikki Vuorisalo Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:17.59
159 Heidi Nurminen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:17.69
160 Anniina Törmi Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:18.19
161 Erika Ruotsalainen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:18.20
162 Emmi Ellonen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:18.50
163 Aada Lehtoniemi Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:18.61
164 Katariina Kärki Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:18.69
165 Saga Tuisku Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:18.76
166 Siiri Kuparinen Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:18.94
167 Ellen Arvo Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:19.43
168 Julia Eriksson Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:19.54
169 Nea Hollström Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:19.55
170 Iris Rautiainen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:19.72
171 Tindra Sjöström Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:20.05
172 Mona Vahteristo Valkeakosken Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:20.13
173 Anna Topoeva Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:20.39
174 Jenna Luoma Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:20.43
175 Milla Tahvanainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:20.63
176 Ronya Rajala Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:20.64
177 Pihla Louhela Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:20.65
178 Olivia Romo Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:20.98
179 Bianca Flöjt Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:21.10
180 Ellen Kivistö Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:21.38
181 Nelli Hytti Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:21.46
182 Waula Taimela Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:21.68
183 Martta Ryynänen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:21.71
184 Eerika Sippala Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:21.85
185 Emilia Pelto Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:22.02
186 Mia Kosonen Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:22.13
187 Helie Katajainen Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:22.66
188 Sofia Heiskanen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:22.85
189 Wilma Danielsson Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:23.31
190 Eeva Partanen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:23.78
191 Janna Flinkman Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:24.08
192 Janika Hinkkanen Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:24.56
193 Inkeri Laakkonen Voikkaan Viesti IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:24.62
194 Ilona Marttila Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:25.22
195 Milana Fedotova Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:25.55
196 Sanni Tapio Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:25.77
197 Kia Jokinen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:26.57
198 Elviira Kotkaniemi Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:26.84
199 Emma Sund Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:26.95
200 Minea Laakso TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:27.12
201 Almina Köroglu Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:32.08
202 Tiina Alatalo Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:32.25
203 Iris Christina Stenroos Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:33.01
204 Saimi Räty Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:33.12
205 Viivi Olkkonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:38.10
206 Aino Lähelmä Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:41.89
207 Deniz Keteli Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:42.07
- Veera Korsoff Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ

37, T11,12,13,14,15 100m VU, Päivitetty: 2018-11-04 16:37:03
14 - 14

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Helmi Jouhten Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 57.91
2 Jenna Pulkkinen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 57.92
3 Irene Mäkilä Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 58.71
4 Alina Antila Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 59.14
5 Riikka Niskala Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 59.78
6 Dina Sadojevic Jelacik Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 59.93
7 Kanerva Kinnunen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 59.97
8 Olga Emilia Mattila Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:00.04
9 Peppi Vesalainen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:00.18
10 Sofia Ellonen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:00.34
11 Aino Rantala Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:00.50
12 Lotta Pälsi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:00.52
13 Aino-kaisa Paatos Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:00.55
14 Jutta Jauhiainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:00.92
15 Emmi Manninen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:00.94
16 Aliina Karvonen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:01.24
17 Santra Nieminen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:01.37
18 Wilma Långström Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:01.41
18 Aamu Änkilä Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:01.41
20 Pirita Hautala Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:01.47
21 Nessa Järvinen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:01.60
22 Greta Beszteri Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:01.63
23 Sohvi Kallinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:01.69
24 Inka Elamaa Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:01.75
25 Henna Känsäkangas Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:01.94
26 Adeliina Kaarlenkaski Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:01.99
27 Frida Ekman Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:02.07
28 Pinja Taskila Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:02.39
29 Meeri Yli-Äyhö Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:02.70
30 Lotta Hermonen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:02.85
31 Anna Edwards Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:02.93
32 Venla Lindström Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:02.95
33 Liinu Louhikoski Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:03.18
34 Anni Hyttinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:03.19
35 Nea Mustonen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:03.35
36 Anni Ranta-Valkama Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:03.42
37 Helmiina Toivonen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:03.45
38 Laura Nissi Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:03.49
39 Nanna Savolainen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:03.59
40 Matilda Laitinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:03.74
41 Tessa Tattari Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:03.80
42 Iida Heikkinen Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:03.81
43 Nea Parkatti Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:04.04
44 Gitta Nukala Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:04.12
45 Vlada Guljajeva Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:04.21
46 Elina Gavrilov Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:04.42
46 Helmi Lehtonen Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:04.42
48 Ronja Kämäräinen Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:04.43
49 Milja Mäkinen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:04.47
50 Ella-maija Syväniemi Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:04.54
51 Aamu Knuuttila Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:04.99
52 Viivi Nurmela Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:05.06
53 Roona Karola Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:05.09
54 Emma Hakala Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:05.11
55 Viola Penttilä Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:05.15
56 Inka Lytz Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:05.17
57 Iiris Jämsä Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:05.51
58 Aada Rantanen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:05.53
59 Siiri Rahikkala Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:05.65
60 Henna Moilanen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:05.71
61 Inka Karjalainen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:05.72
62 Tuuli Kammonen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:06.04
63 Siiri Tiilikka Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:06.22
64 Essi Loponen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:06.24
65 Iida Herrala Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:06.28
66 Jessika Liimatta TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:06.29
67 Julia Tuura Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:06.32
68 Iida Heiko Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:06.44
69 Alisa Ailanen Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:06.50
70 Janita Severinkangas Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:06.58
71 Sini Salmi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:06.62
72 Viivi Lehtonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:06.65
73 Oona Eriksson Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:06.76
74 Jenny Forsell Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:06.92
75 Olivia Uusitorppa Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:06.97
76 Essi Turkki Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:07.09
77 Ida Maliranta Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:07.15
78 Veera Varsanpää Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:07.37
79 Nicole Yisrael Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:07.38
80 Emmi Lyytinen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:07.50
81 Milla Hälikkä Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:07.59
82 Venla Hauska Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:07.77
83 Noora Kekola Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:07.82
84 Enna Eho Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:08.05
85 Milla Järvenpää Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:08.10
86 Aava Aula Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:08.12
87 Inka Raitio Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:08.38
88 Anniina Haarala Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:08.42
89 Veera Mäkelä Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:08.54
90 Aada Suotula Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:08.55
91 Meeri Kerkkänen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:08.68
92 Pinja Nieminen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:08.80
93 Linda Ilonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:08.85
94 Noora Pätiälä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:08.95
95 Sanni Jouppi Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:09.00
96 Linnea Alakörkkö Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:09.17
97 Siiri Levonoja Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:09.35
98 Noora Koukkari Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:09.53
99 Noora Kuparinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:09.57
100 Pinja Kinnunen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:09.70
101 Jasmine Errehani Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:09.79
102 Odessa Haikara Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:09.85
103 Aada Tourunen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:09.86
104 Maria Kaarlejärvi Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:09.97
105 Iida Savulahti Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:10.04
106 Beata Koroknay-Pál Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:10.08
107 Hilma Husari Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:10.10
107 Petra Laukkanen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:10.10
109 Ronja Mustalahti Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:10.38
110 Henni Havén Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:10.42
111 Viivi Heittokangas Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:10.69
112 Wilma Lassila TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:10.85
113 Mandi Lindroos Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:11.07
114 Siina Eklund Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:11.33
115 Kreetta Somero Lahden Kaleva IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:11.36
116 Lilja Pulkkinen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:11.37
117 Emma Tolonen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:11.65
118 Lea Heinzmann Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:11.72
119 Hanna-maria Korpilähde Rovaniemen Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:11.82
120 Elina Syvänne Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:11.89
121 Ada-maj Saarinen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:11.98
122 Venla Ristimäki Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:12.14
123 Anna Kajosmäki Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:12.26
124 Micaela Moilanen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:12.45
125 Clara Jansson Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:12.56
126 Maisa Brusila Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:12.85
127 Iida-isabella Pakka Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:13.36
128 Julia Nelimarkka Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:13.67
129 Oona Nieminen Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:13.99
130 Roosa Lahti Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:14.37
131 Peppi Särkelä Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:14.39
132 Verna Haravuori Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:14.61
133 Reetta Piira Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:14.63
134 Wenla Niemi Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:14.84
135 Helmi Romppanen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:14.92
136 Emelie Måtar Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:14.96
137 Aino Manner Porin Pyrintö IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:15.05
138 Joanna Hauhia Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:15.48
139 Aava Merikanto Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.49
140 Iida Jännes Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:15.59
141 Saana Näsi Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:15.92
142 Milla Kostamo Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:16.03
143 Kaarina Leppä Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:16.36
144 Roosa Rinta-Aho Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:16.90
145 Iida Kallio Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:16.94
146 Aava Kiuru Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:17.07
147 Peppi Siurola Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:17.39
148 Saara Kiuru Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:17.63
149 Emma Lång Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:17.77
150 Aada Berg Porin Pyrintö IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:18.28
151 Lotta Heino Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:18.70
152 Emmi Silvola Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:18.89
153 Sonja Tarkiainen Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:19.31
154 Anna Lampinen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:20.34
155 Reetta Haara Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:20.49
156 Veronika Virtamo ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:21.71
157 Nea-noora Hannele Väli-Tainio Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:22.25
158 Nella Hyvärinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:23.35
159 Lotta Rastas Varkauden Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:23.84
160 Sara Pöllänen HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:27.98
161 Sanni Porkkala Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:28.84
162 Ada Harinen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:34.18
163 Ella Patinen Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:36.57
- Ida Enberg Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Elle Axén Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi DNF

37, T11,12,13,14,15 100m VU, Päivitetty: 2018-11-04 16:37:03
15 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Laura Lahtinen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 56.38
2 Rebekka Luoto Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 58.15
3 Siiri Einiö Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 58.79
4 Laura Kellberg Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 58.97
5 Minja Lukkari Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 59.79
6 Venla Säntti Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 59.81
7 Sylvia Kuusisto Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:00.22
8 Kaisa Himanen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:00.37
9 Daniela Degenhardt Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:00.39
10 Petra Kivi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:00.65
11 Iris Hanski Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:00.69
12 Mathilda Puutio Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:00.70
13 Kiira Kangasniemi Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:00.90
14 Madeleine Hiltunen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:00.96
15 Senni Mattila Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:01.30
16 Wilma Lakanen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:01.32
17 Kiia Kärkkäinen Heinolan Isku IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:01.51
18 Julia Sairanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:01.71
19 Saana Yritys Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:01.74
20 Sofia Martinkauppi Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:02.06
21 Juulia Käräjämies Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:02.33
22 Milla Hyttinen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:02.47
23 Sini Lassila Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:02.49
24 Noora Laitala Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:02.52
25 Sini Heikkilä Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:02.72
26 Roosa Aho Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:02.75
27 Maija Nurmi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:02.78
28 Kerttu Nurmi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:02.92
29 Laura Pennanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:03.03
30 Aada Viitamäki Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:03.14
31 Martta Nygård Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:03.16
32 Henna Hökkä Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:03.24
33 Vilma Tikka Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:03.38
34 Diana Seiger Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:04.09
35 Martina Uusitalo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:04.28
36 Ella Uusitalo Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:04.35
37 Milla-lotta Tapanainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:04.69
38 Anni-maria Laakso Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:04.71
39 Cindy Palm Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:04.75
40 Ronja Hellberg Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:04.80
41 Hilda Helo Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:05.04
42 Tilda Selonen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:05.05
43 Julie Nikkilä Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:05.13
44 Sofia Långström Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:05.42
45 Anni Koivula Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:05.49
46 Lise Strandberg Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:05.70
47 Cinja Åvist Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:05.72
48 Enni Silvennoinen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:05.82
49 Ella Ekman Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:05.89
50 Maija Björkholm Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:06.04
51 Satu Immonen Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:06.10
52 Alisa Hänninen Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:06.31
53 Janna Salminen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:06.56
54 Ninni Eriksson Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:06.72
55 Peppi-stiina Ahti Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:06.75
55 Aino Jerohin Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:06.75
57 Saana Järvinen Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:06.87
58 Ella Kankkunen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:06.98
59 Emma Mangeloja Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:07.18
60 Tiiu Korhonen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:07.34
61 Emilia Kouvo Lappeenrannan Kisa-Toverit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:07.37
62 Delia Helena Aho Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:07.38
63 Senni Toikka Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:07.47
64 Siiri Keisu Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:07.49
65 Oona Lehtola Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:07.54
66 Aava Mattila Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:07.56
67 Annukka Jouppila Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:07.57
68 Ella Alanko Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:07.72
69 Julia Romo Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:07.97
70 Miina Laukka Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:08.11
71 Lotta Heinimäki Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:08.23
72 Emilia Hokkanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:08.26
73 Peppi Kolari Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:08.37
74 Maria Hautala Kurikan Ryhti IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:08.38
75 Jenna Rautava Vesihelmen Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:08.48
76 Stella Freystätter Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:08.49
77 Ella Ohra-Aho Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:08.76
78 Hilla Saastamoinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:08.80
79 Minea Wiren Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:08.99
80 Tiia Kuisma Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:09.14
81 Beatriz Coloma Vanhala Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:09.47
82 Aino Kallio Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:09.62
83 Malla Juutinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:09.67
84 Sanna Valkonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:09.79
85 Anni Seppälä Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:09.94
86 Ava Von Wendt Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:10.02
87 Jenni Tuuliainen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:10.30
88 Miia Äikäs Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:10.43
89 Merituuli Lehtonen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:10.77
90 Edla Wuori Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:10.93
91 Sara Ruotsalainen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:10.97
92 Emilia Myllykoski Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:11.02
93 Liisa Siikala Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:11.07
94 Rebecca Duns Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:11.31
95 Nanna Tynkkynen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:11.47
96 Niini Saxelin Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:11.65
97 Liisa Penttinen Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:11.73
98 Sini Aarnivuo Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:12.12
99 Clara-Sophie Scheib Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:12.38
100 Riina Uimonen Kurikan Ryhti IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:12.71
101 Laura Valonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:12.81
102 Ekaterina Galay Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:13.05
103 Oona Kokko Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:13.15
104 Ella Pitkäkangas Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:14.35
105 Lotta Laine Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:14.89
106 Noora Ketola Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:14.93
107 Emilia Kivelä Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:16.01
108 Emmi Palo Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:16.60
109 Kiira Tulkki Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:17.72
110 Ellinor Andersson Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:17.88
111 Vivian Ljungqvist ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:18.00
112 Linda Grönlund Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:18.02
113 Sofia Koppström Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:18.63
114 Heli Havantola Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:20.60
115 Camilla Tolvanen Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:25.10

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner