Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2018-11-04 16:43:18
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2018-11-04 16:37:19
IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 16:54:26
IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 16:40:43
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 16:39:51
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 16:34:21
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 16:55:16

38, P12,13,14,15,16 100m SU, Päivitetty: 2018-11-04 16:55:16
12 - 12

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Konsta Rantasuo Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:11.83
2 Kalle Pesälä Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:14.17
3 Julius Schroderus Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:14.80
4 Joonatan Davie Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:15.90
5 Boris Minkovski Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:16.38
6 Lauri Aho Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:17.31
7 Tomi Silander Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:17.35
8 Lauri-pekka Pakomäki Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:17.60
9 Ilari Palva Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:18.69
10 Santeri Holmberg Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:18.73
11 Matias Saarinen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:19.84
12 Miko Saukkonen Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:20.45
13 Lauri Korpi Ilmajoen Kisailijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:20.51
14 Luka Valtonen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:21.06
15 Ahti Halttunen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:21.44
16 Sebastian Sojolin TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:21.58
17 Aarne Laurila Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:21.60
17 Viljo Varsanpää Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:21.60
19 Torsti Saarela Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:21.99
20 Erik Peuhkuri Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:22.00
21 Nico Kulju Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:22.11
22 Aleksi Sinisalo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:22.18
23 Aaro Imppola Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:22.34
24 Christian Nummi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:22.90
24 Kalle Heinonen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:22.90
26 Veeti Salminen Someron Esa IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:22.91
27 Johan Hujanen Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:23.29
28 André Salmi Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:23.55
29 Väinö Pitkänen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:24.11
30 Aapo Nurminen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:24.56
31 Nikolai Teiramaa Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:25.62
32 Milo Bergman Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:25.74
33 Lasse Niemi Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:26.20
34 Áron Zautasvili Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:26.56
35 Luis Valero De La Iglesia Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:26.60
36 Pirkka Pyry Pyykkö Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:27.19
37 Weeti Niemi Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:27.35
38 Anton Passoja Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:27.56
39 Casper Kvist Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:27.65
39 Juha-Pekka Heikkinen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:27.65
41 Veeti Hämäläinen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:27.82
42 Alex Mukkulainen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:28.66
43 Eetu Nieminen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:28.68
44 Elmeri Kaihua Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:29.08
45 Vilho Okkonen Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:29.13
46 Aatos Karttunen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:29.53
46 Matias Leiwo Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:29.53
48 Tuomo Leinonen Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:29.66
49 Benjamin Winqvist Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:29.83
50 Miska Korkalainen Voikkaan Viesti IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:30.29
51 Mikael Rasinmäki Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:30.37
52 Alex Yli-Salomäki Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:30.50
53 Arttu Kortetjärvi Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:30.71
54 Saku Pietilä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:30.87
55 Leevi Saarinen Uinti-Vakka IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:30.92
56 Anton Ahonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:30.96
57 Daniel Guzhov Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:31.03
58 Jani Ekman Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:31.43
59 Juuso Saarikko Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:31.60
60 Mike Hongisto Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:31.74
61 Markus Tervaskanto Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:31.77
62 Antto Koppinen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:31.84
63 Jesse Koskinen Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:32.03
64 Nikolas Ruotsalo Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:32.12
65 Kasperi Miettinen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:32.23
66 Onni Yrjälä Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:32.57
67 Aaron Tikkanen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:32.81
68 Veikka Sivonen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:33.54
69 Andreas Kinnunen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:33.71
70 Linus Korin Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:34.12
71 Rasmus Ruotoistenmäki Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:34.15
72 Vilho Teno Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:34.49
73 Miika Suorsa Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:34.90
74 Måns Manelius Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:35.10
75 Arttu Tahvanainen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:35.36
76 Finn Taylor Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:35.51
77 Jasu Caspar Haapaniemi Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:38.07
78 Luka Hirvonen Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:38.10
79 Vili Niemi TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:38.41
80 Julius Jakkula Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:38.87
81 Rasmus Kekola Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:38.95
82 Frans Sandblom Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:39.51
83 Veeti Heittokangas Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:40.47
84 Matti Vahtola Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:41.26
85 Aki Eveli Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:41.88
86 Joonatan Paalanen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:44.76
87 Iivari Kautiainen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:44.91
88 Erik Loukine Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:45.53
89 Niilo Helkearo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:46.70
90 Veeti Akkanen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:47.85
91 Jean Väisänen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:48.01
92 Eero Tarkiainen Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:49.55
93 Riku Keskiaho Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:50.62
94 Aatos De Carvalho Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:50.64
95 Kasper Vira Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:55.60
96 Emil Gaft Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:58.57
- Ferdinand Backman TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi DSQ
- Ilmari Partanen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi DSQ
- Miki Vierre TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi DSQ
- Erik Kotanen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Kasper Borremans Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Onni Lehtimäki Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Tomas Laine Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Konsta Kukkonen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi DSQ
- Sisu Korpinen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Uuri Ranz Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi DSQ
- Eemi Niskanen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Niklas Pesonen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi DSQ

38, P12,13,14,15,16 100m SU, Päivitetty: 2018-11-04 16:55:16
13 - 13

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Ajjuub Ezzat Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:07.32
2 Leo Währn Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:08.49
3 Tuomas Toppinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:09.19
4 Aapo Tuhkanen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:09.61
5 Eero Rautaporras Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:09.71
6 Lucas Lydman Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:09.83
7 Sakari Korri Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:11.38
8 Aaron Pirinen Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:11.41
9 Topias Tynjä Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:11.77
10 Nico Peltonen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:11.96
11 Miklas Pikkuhuhta Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:11.99
12 Teo Mattelmäki Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:12.48
13 Samuel Sainio Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:12.61
14 Oliver Aalto-Hardy Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:13.77
15 Ivan Chupakhin Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:14.22
16 Arttu Venemies Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:14.24
17 Joonas Arponen Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:14.37
18 Juho Törmä Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:14.51
19 Erblin Latifi Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:14.53
20 Maksim Amosov Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:14.54
21 Eero Mäenpää Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:14.66
22 Akseli Liukkonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:15.69
23 Nuutti Vienonen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:15.72
24 Lauri Siurua Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:15.89
25 Jasper Oikarainen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:16.12
26 Oliver Aspholm Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:16.30
27 William Fagerstedt Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:16.99
28 Nardi Gabriel Orenshtein Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:17.22
29 Nooa Matela Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:17.29
30 Leevi Kukkonen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:17.97
31 Veikka Leväsalo Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:18.49
32 Mio Heinola Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:18.88
33 Tuomas Romsi Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:18.95
34 Juho Herva Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:19.05
35 Joni Routamo Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:19.63
36 Daniel Kontula Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:19.96
37 Adam Björkstrand Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:20.23
38 Konsta Kauppinen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:20.35
39 Julius Sandelin Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:20.44
39 Elias Mikkonen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:20.44
41 Riku Koskenvaara Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:21.00
42 Aarni Linderborg Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:21.61
43 Adrian Kaslin Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:21.81
44 Niko Nokikuru Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:21.82
45 Miro Järvinen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:21.94
46 Sampo Nord Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:22.53
47 Toni Muurman Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:22.81
48 Alex Laitiainen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:23.03
49 Markus Koskinen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:23.10
50 Georgi Biatetc Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:23.42
51 Johannes Kauppinen Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:23.52
51 Ville Ikola Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:23.52
53 Tuomas Lehtonen Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:24.11
54 Joel Korte Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:24.17
55 Ossi Barck Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:24.38
56 Vilho Tikkanen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:24.53
57 Konsta Joensuu Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:24.92
58 Ivan Kovalchuk Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:25.13
59 Tuomas Mäkinen Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:25.16
60 Oscar Westerberg Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:25.34
61 Henrik Leinonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:25.74
62 Artturi Väänänen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:25.81
63 Urho Käkelä Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:25.98
64 Kasper Kainonen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:25.99
65 Veeti Valdolin Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:26.01
66 Tiger Tran Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:28.05
67 Riku Määttälä Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:28.44
68 Niko Partanen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:28.71
69 Otto Tuominen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:28.74
70 Kasper Kytö Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:28.90
71 Antti Ylönen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:29.09
72 Roy Nukala Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:30.14
73 Juho Hoikkala Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:31.23
74 Anton Sarvilahti Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:31.36
75 Henri Hietto Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:31.62
76 Markus Popov TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:32.51
77 Konsta Kohonen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:33.24
78 Emil Ahvonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:34.40
79 Severi Muje TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:34.51
80 Nicolo Manzone Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:37.15
81 Joonatan Lipiäinen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:37.21
82 Ilari Raesalmi Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:37.24
83 Totte Teittinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:37.60
84 Tuomas Kallio TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:38.39
85 Riku Forsberg Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:39.22
86 Elias Tuominen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:40.94
87 Timi Louhe Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:41.57
88 Arttu Syrjä Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:43.06
89 Artem Haikara Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:44.31
90 Casper Manzone Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:44.33
91 Ilmari Silventoinen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:47.84
- Luukas Kallio TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi DSQ
- Frans Riekki Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi DSQ
- Eemeli Arnell Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Mikhail Vilesov Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi DSQ
- Max Allén Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Roni Heikkinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Luka Laaksonen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Joel Hassinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Patrik Reiman Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Ivan Gavrilov Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Nikita Semach Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi DSQ
- Miko Salmi Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi DSQ

38, P12,13,14,15,16 100m SU, Päivitetty: 2018-11-04 16:55:16
14 - 14

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Juuso Leppänen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:04.08
2 Davin Lindholm Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:04.60
3 Miro Birkstedt TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:04.86
4 Seweryn Pastucha Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:05.32
5 Pavel Pankratov TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:05.50
6 Konsta Kallio Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:05.64
7 Tino Kaukonen HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:06.12
8 Cedric Decena Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:06.26
9 Joakim Kuhlberg Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:06.69
10 Arttu Haipus Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:07.39
11 Filip Jåfs Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:08.06
12 Jeremia Varonen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:09.24
13 Mikael Hirsiniemi Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:09.32
14 Jesse Lintusalo Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:09.42
15 Joona Kuitu Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:10.08
16 Vili Rantasuo Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:10.10
17 Ilja Syrjä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:10.79
18 Matteus Einiö Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:11.49
19 Samuli Masalin Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:11.55
20 Samu Virtanen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:12.01
21 Miska Törmi Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:12.07
22 Antte Säilä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:13.21
23 Joona Kinnunen Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:13.65
24 Aku Hänninen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:15.35
25 Vilho Verronen Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:15.36
26 Veeti Salminen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.43
27 Lauri Huhtasalo Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:15.86
28 Eerik Rantanen Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:16.03
29 Matti Nätti Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:16.60
30 Alexander Nyman Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:16.61
31 Leevi Jalava Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:16.81
32 Nikolai Em Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:16.89
33 Jeremy Valkeavuori Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:16.99
34 Timo Elo Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:17.96
35 Justus Holtari Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:17.98
36 Osmo Mäkelä Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:18.15
37 Onni Pajumäki Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:18.29
38 Pietari Puutio Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:18.37
39 Akseli Soini Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:18.55
40 Aleksi Hämäläinen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:19.10
41 Visa Nissinen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:19.39
42 Topi Salminen Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:19.62
43 Max Nikkari Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:19.75
44 Aapo Karjalainen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:20.31
45 Elmeri Kauppila Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:21.47
46 Lassi Lahtinen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:22.66
47 Einar Melin Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:23.74
48 Miko Elonen Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:23.91
49 Joona Kurppa TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:23.99
50 Miko Mikkola Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:25.90
51 Samuel Rooke Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:25.93
52 Joel Lipponen Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:28.20
53 Timo Parviainen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:28.38
54 Akseli Klutas Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:29.88
55 Eelis Wiberg Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:35.35
56 Petteri Veikkolainen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:36.12
57 Daniel Pessi Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:36.40
58 Anttoni Sikiö Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:51.47
- Aapo Kinnunen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Danil Seksenov Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Aarne Eskelinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi DSQ

38, P12,13,14,15,16 100m SU, Päivitetty: 2018-11-04 16:55:16
15 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Aku Kaila Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 58.68
2 Marcus Forsel Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 58.94
3 Alex Lydman Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:00.23
4 Niklas Hatakka Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:00.66
5 Risto Martikainen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:02.01
6 Santeri Herpola Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:02.06
7 Johan Krister Fredriksson Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:02.07
8 Juuso Rahikainen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:02.87
9 Akseli Hakala Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:02.90
10 Joonas Cranston Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:03.24
11 Lauri Tolvanen Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:04.12
12 Simon Ravals Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:04.21
13 Henri Heikkilä Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:04.36
14 Paavo Erkinaro Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:04.60
15 Teemu Oksakari Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:05.18
16 Eetu Palvanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:05.86
17 Nooa Lehtoniemi Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:06.06
18 Elis Fokin Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:06.11
19 Eemil Kankare Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:07.04
20 Visa Kotiniitty Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:07.30
21 Pauli Salonen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:07.32
22 Sami Uusikumpu Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:07.61
23 Alexander Huhtala Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:08.19
24 Roni Severinkangas Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:08.72
25 Petteri Lepola TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:08.92
26 Joona Kortteinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:09.17
27 Urho Lyytinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:09.36
28 Aki Hakkarainen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:09.50
29 Aleksi Kauppinen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:10.05
30 Teppo Jestoi Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:10.40
31 Kasper Lytz Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:10.95
32 Max Walther HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:11.17
33 Tudor Ratiu Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:12.53
34 Kalle Haavisto Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:12.60
35 Tatu Kunttila Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:12.72
36 Marat Kiiveri Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:12.86
37 Kasper Holopainen Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:13.32
38 Egor Malyshkov Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:13.40
39 Emil Saha Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:15.74
40 Hannes Olin Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:17.70
41 Henri Erlund HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:19.76
42 Roni Hägen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:19.94
43 Mikael Vatiainen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:20.88
44 Johannes Laihorinne Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:22.55
45 Joonatan Kuivalainen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:25.67

38, P12,13,14,15,16 100m SU, Päivitetty: 2018-11-04 16:55:16
16 - 16

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Akseli Kontiainen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 57.86
2 Rasmus Söderholm Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 59.83
3 Ronny Brännkärr Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 59.84
4 Kalle Mäkinen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 59.86
5 Ibrahim Ezzat Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:01.45
6 Elias Laine TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:01.90
7 Eemeli Leinonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:02.26
8 Otto Sormunen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:02.43
9 Lasse Pulkkinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:03.08
10 Joakim Harjaks Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:03.93
11 Oliver Kela Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:03.99
12 Benjamin Kangas Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:04.14
13 Samu Petteri Kallio Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:04.16
14 Daniel Rinne Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:04.97
15 Valtteri Taskinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:05.85
16 Eemeli Kauppila Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:06.65
17 Justus Hilaja Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:07.13
18 Ville-Veikko Katajisto Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:07.45
19 Tino Lukkaroinen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:07.92
20 Ville Hämäläinen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:07.95
21 Oskari Arvo Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:08.64
22 Mio Harju TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:08.83
23 Aarne Myllynen Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:09.02
24 Tuukka Pekkanen Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:09.04
25 Juho Keränen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:10.12
26 Verneri Viisanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:10.62
27 Kirill Karppi Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:10.96
28 Olli Elo Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:20.46
29 Sebastian Stenbacka Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:23.83

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner