Kokonaistilanne
Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2018-11-02 19:09:17
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2018-11-02 19:04:02
IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi Päivitetty: 2018-11-02 19:32:41
IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi Päivitetty: 2018-11-02 18:34:08
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2018-11-02 19:17:53
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2018-11-02 18:53:06
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2018-11-02 19:12:15
4, P14,15,16 800m VU, Päivitetty: 2018-11-02 19:32:41
14 - 14
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | Lassi | Niemi | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 8:45.83 |
2 | Davin | Lindholm | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 8:52.56 |
3 | Taavi | Backman | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 9:06.12 |
4 | Veerti | Juurakko | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 9:16.30 |
5 | Samuel | Saari | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 9:25.40 |
6 | Joakim | Kuhlberg | Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 9:25.69 |
7 | Miro | Birkstedt | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 9:26.68 |
8 | Waldemar | Palombi | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 9:27.24 |
9 | Seweryn | Pastucha | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 9:27.60 |
10 | Filip | Jåfs | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 9:28.21 |
11 | Rasmus | Kalvik | Ålands Simförening | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 9:29.32 |
12 | Jaakko | Pihlava | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 9:30.80 |
13 | Markus | Veckman | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 9:33.54 |
14 | Onni | Äijälä | Hyvinkään Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 9:33.69 |
15 | Juuso | Pulkkinen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 9:34.46 |
16 | Viktor | Asklöf | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 9:34.60 |
17 | Elmeri | Aho | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 9:35.00 |
18 | Rasmus | Koskela | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 9:37.05 |
19 | Jere | Hannuksela | Haukiputaan Heitto | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 9:39.65 |
20 | Olli | Havia | Salon Uimarit | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 9:41.90 |
21 | Ilja | Syrjä | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 9:41.96 |
22 | Oskar | Tuominen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 9:50.82 |
23 | Otto | Nurminen | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 9:50.92 |
24 | Joona | Kuitu | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 9:52.49 |
25 | Atte | Nieminen | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 10:11.69 |
26 | Matteus | Einiö | Gladius Kirkkonummi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 10:16.71 |
27 | Jami | Kenttälä | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 10:29.21 |
28 | Rony | Kulju | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 10:37.23 |
29 | Eerik | Rantanen | Uimaseura Kaarina | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 10:38.12 |
30 | Linus | Rutanen | Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 10:43.05 |
31 | Pietari | Puutio | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 10:45.52 |
32 | Veeti | Salminen | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 10:46.16 |
33 | Arttu | Valonen | ORCA Helsinki | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 10:48.65 |
34 | Einari | Palmu | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 10:54.98 |
35 | Elmeri | Kauppila | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 11:07.99 |
36 | Max | Nikkari | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 11:09.21 |
37 | Aapo | Ahlroos | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 11:23.57 |
38 | Vinski | Saarikallio | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 11:32.45 |
39 | Aleksandr | Istomin | Kuopion Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 11:32.86 |
4, P14,15,16 800m VU, Päivitetty: 2018-11-02 19:32:41
15 - 15
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | Aku | Kaila | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 8:22.82 |
2 | Aleksi | Koprinen | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 8:29.14 |
3 | Alex | Lydman | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 8:34.04 |
4 | Niklas | Hatakka | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 8:38.96 |
5 | Arttu | Mäenpää | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 8:43.53 |
6 | Luukas | Vainio | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 8:50.00 |
7 | Tatu | Saareks | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 8:52.82 |
8 | Akseli | Hakala | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 8:54.84 |
9 | Olli-pekka | Pietarila | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 8:59.17 |
10 | Toni | Lipponen | Kemin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 8:59.34 |
11 | Simon | Ravals | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 9:03.80 |
12 | Benjamin | Evans | Swimming Club Vuokatti | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 9:06.73 |
13 | Perttu | Järvinen | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 9:06.87 |
14 | Miro | Merinen | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 9:07.95 |
15 | Alexander | Huhtala | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 9:16.28 |
16 | Joonas | Cranston | Nummelan Kisaajat | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 9:24.58 |
17 | Eetu | Palvanen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 9:24.77 |
18 | Aleksi | Kauppinen | Tuusulan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 9:27.52 |
19 | Matias | Rasinmäki | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 9:30.73 |
20 | Nooa | Lehtoniemi | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 9:31.27 |
21 | Akira | Konttinen | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 9:34.32 |
22 | Kasper | Holopainen | Nummelan Kisaajat | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 9:41.57 |
23 | Otto | Mikkonen | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 9:54.32 |
24 | Miko | Vaikkola | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 9:55.42 |
25 | Oskari | Repo | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 10:00.98 |
26 | Kalle | Haavisto | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 10:04.09 |
27 | Olavi | Männistö | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 10:17.60 |
28 | Mikael | Ryynänen | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 10:42.85 |
- | Petteri | Lepola | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | DSQ |
4, P14,15,16 800m VU, Päivitetty: 2018-11-02 19:32:41
16 - 16
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | Roope | Paatos | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 8:13.50 |
2 | Elias | Juntunen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 8:35.09 |
3 | Efim | Romanov | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 8:37.08 |
4 | Oscar | Skjäl | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 8:38.44 |
5 | Jesper | Lietzén | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 8:38.60 |
6 | Robin | Söderholm | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 8:40.07 |
7 | Rasmus | Söderholm | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 8:57.10 |
8 | Oskari | Aalto | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 8:59.96 |
9 | Jere | Broman | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 9:00.20 |
10 | Leo | Mikkonen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 9:04.56 |
11 | Joonas | Järvi | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 9:05.73 |
12 | Mathias | Lindfors | Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 9:24.56 |
13 | Oliver | Kela | Swimming Club Rovaniemi | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 9:25.10 |
14 | Mio | Harju | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 9:27.25 |
15 | Akseli | Ylikoski | Pihlava Työväen Urheilijat | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 9:53.53 |
16 | Veikko | Pyyhtinen | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 10:04.14 |
17 | Eemeli | Kauppila | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 10:15.27 |