Kokonaistilanne
Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2018-11-04 17:45:24
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2018-11-04 17:24:51
IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 17:45:23
IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 17:32:32
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 17:15:50
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 17:18:41
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2018-11-04 18:01:08
42, 4X50m VU mix, Päivitetty: 2018-11-04 18:01:08
12 - 16
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | Hss Seka 1 | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:40.82 | |
2 | Raisu Seka 1 | Raision Urheilijat | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:41.36 | |
3 | Cetus 1 | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:42.37 | |
3 | Vanders seka 1 | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:42.37 | |
5 | ÅSK 1 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:43.98 | |
6 | HSS seka 2 | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:44.49 | |
7 | LaUS 1 | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:44.60 | |
8 | VUS-VSS | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:44.81 | |
9 | Cetus 2 | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:44.93 | |
10 | UiTa 1 | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:45.27 | |
11 | Oulun Uinti | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:45.56 | |
12 | AUi seka [2002] | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:45.69 | |
13 | HSS seka 3 | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:46.17 | |
14 | UKK seka I | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:46.46 | |
15 | Cetus 3 | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:47.04 | |
16 | SiWa seka | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:47.15 | |
17 | JoUS seka 1 [2002] | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:47.78 | |
18 | KoU seka 1 | Kouvolan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:48.03 | |
19 | LaUS 2 | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:48.10 | |
20 | UiTa 2 | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:48.14 | |
21 | LaUS 3 | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:48.18 | |
22 | KUS-GSS mix | Kokkolan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:48.65 | |
23 | Åsk 2 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:48.96 | |
24 | UKK seka II | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:48.99 | |
25 | RiUS seka 1 [2002] | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:49.35 | |
26 | SCR I seka [2002] | Swimming Club Rovaniemi | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:49.49 | |
27 | Vanders seka 2 | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:49.66 | |
28 | UiTa 3 | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:49.67 | |
29 | LrU seka 1 | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:50.69 | |
30 | Gladius seka [2002] | Gladius Kirkkonummi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 1:51.16 | |
31 | UiTa 4 | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:51.95 | |
32 | SalU seka [2002] | Salon Uimarit | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:51.98 | |
33 | Swim 1 | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:52.19 | |
34 | NumKis seka | Nummelan Kisaajat | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:52.25 | |
35 | ÅSK 3 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:52.78 | |
36 | PUS | Porin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 1:53.59 | |
37 | Swim 2 | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:53.98 | |
38 | ÅSK 4 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:54.06 | |
39 | TuUS seka 1 [2002] | Tuusulan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:54.48 | |
40 | Swim 3 | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:55.78 | |
41 | HäUS 1 | Hämeenlinnan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 1:56.09 | |
42 | SiWa seka III | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:56.38 | |
43 | KuUS seka 1 | Kuopion Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:56.43 | |
44 | KoU seka 2 | Kouvolan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:56.87 | |
45 | SCR IIII seka [2002] | Swimming Club Rovaniemi | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 1:57.06 | |
46 | LrU seka 2 | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 1:57.50 | |
47 | SiWa seka II | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 1:58.88 | |
48 | VeUS seka | Vesihelmen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 1:59.32 | |
49 | UH seka [2002] | Uinti Hyvinkää | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:00.35 | |
50 | JoUS seka 2 [2002] | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 2:00.57 | |
51 | Swim 4 | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:01.20 | |
52 | Vanders seka 3 | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:01.94 | |
53 | Gladius seka 2 [2002] | Gladius Kirkkonummi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:02.08 | |
54 | KuUS seka 2 | Kuopion Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 2:02.36 | |
55 | Swim 5 | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:04.20 | |
56 | AUi seka 2 | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:04.21 | |
57 | TuUS seka 2 | Tuusulan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:04.79 | |
58 | LrU seka 3 | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 2:05.19 | |
59 | Åsf Mix 1 | Ålands Simförening | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:05.64 | |
60 | SiWa seka IV | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:05.84 | |
61 | Swim 6 | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:06.95 | |
62 | AUi seka 3 | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:08.04 | |
63 | Häus 2 | Hämeenlinnan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:08.61 | |
64 | Siwa Seka V | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:09.07 | |
65 | JoUS seka 3 [2002] | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi | 2:10.09 | |
66 | Vanders seka 4 | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:10.33 | |
67 | Swim 7 | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:10.53 | |
68 | Häus 3 | Hämeenlinnan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi | 2:11.18 | |
69 | SeUi 2 | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:27.23 | |
- | Åsf Mix 2 | Ålands Simförening | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | DSQ |