Totala Resultat

Nedan visas alla resultat från följande tävlingar :
Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska Uppdaterad: 2019-11-09 12:15:42
Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Norrland Uppdaterad: 2019-11-09 11:49:27
Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm Uppdaterad: 2019-11-09 11:38:35
Sum-Sim Region 2019, Sjöbo Uppdaterad: 2019-11-09 11:35:23
SUM-SIM Region 2019, Skåne norra Uppdaterad: 2019-11-09 11:21:39
Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska Uppdaterad: 2019-11-09 11:35:20
SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 Uppdaterad: 2019-11-09 11:37:37

100m fjärilsim pojkar 14, Uppdaterad: 2019-11-09 12:15:42
0 - 0

# Förnamn Efternamne Förening Tävling
1 Henrik Kraemer Lidköpings Gymnastik o SS Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 59.05
2 Bill Beckman Malmö Kappsimningsklubb Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 1:00.51
3 Felix Tjärnberg Helsingborgs Simsällskap SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 1:00.92
4 Arvid Kvorning Föreningen Varbergs Sim Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:01.32
5 Niklas Andersson Helsingborgs Simsällskap SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 1:01.38
6 Gustav Fahlström Motala Simsällskap SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 1:01.87
7 Isaac Barrett Vellinge-Näsets Simklubb Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 1:01.92
8 Johan Montero Väsby Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:02.03
8 Levente Nagy Ljungby Simsällskap SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 1:02.03
10 Lucas Humling Linköpings Allmänna SS SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 1:02.21
11 Danny Simaleza Gävle Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:02.41
12 Anton Hegmegi Jönköpings Simsällskap SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 1:02.60
13 Tim Rogersson Simklubben Neptun Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:03.19
14 Alvin Åkesson Föreningen Varbergs Sim Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:03.24
15 Victor Borg SK Triton Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 1:03.44
16 Erik Mulikov Säffle Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:03.48
17 Theo Djuphammar Simklubben Neptun Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:04.14
18 Martin Pettersson Simklubben Poseidon Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 1:04.63
19 Einar Styrman Spårvägen Simförening Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:04.67
20 Axel Vaide Helsingborgs Simsällskap SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 1:04.82
21 David Ullstrand Norrköpings Kappsimningsklubb SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 1:04.88
22 Tim Nageus Simklubben Elfsborg Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:04.91
23 Oliver Albinzon Simklubben Neptun Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:04.93
24 Jacob Langell Helsingborgs Simsällskap SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 1:05.04
25 Joel Nilsson Ängelholms Simsällskap SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 1:05.23
26 Milton Hedendahl Simklubben 1970 Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:05.26
27 Viktor Svärd Simklubben Ägir Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Norrland 1:05.35
28 Gabriel Hachem Simklubben Ran Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 1:05.41
29 Caspian Humble Täby Sim Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:05.55
30 Leopold Grinnemo Jönköpings Simsällskap SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 1:05.62
31 David Holmberg Spårvägen Simförening Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:06.31
32 Jakob Simonsson Föreningen Uddevalla Sim Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:06.47
33 Erik Andersson Norrköpings Kappsimningsklubb SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 1:06.49
34 Bence Barnabás Márkus Simklubben Laxen Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:06.98
35 Marcus Persson Taylor Turebergs Simklubb Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:07.10
36 Kailan Jimenez Föreningen Varbergs Sim Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:07.15
37 Oliver Harper Järfälla Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:07.29
38 Botvid Wiell Sala Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:07.47
39 Kim Larsson Simklubben Ran Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 1:07.62
40 Carl Malm Spårvägen Simförening Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:07.68
41 Seth Nillund Malmö Kappsimningsklubb Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 1:07.74
42 Albin Argelius Turebergs Simklubb Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:07.91
43 Samuel Sjökvist Gävle Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:07.94
44 Yaser Sultan Simklubben Ran Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 1:08.00
45 Jonathan Ravn Rehnström Malmö Kappsimningsklubb Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 1:08.10
46 Malte Svensson Helsingborgs Simsällskap SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 1:08.31
47 Hugo Fransson Kalmar Simsällskap SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 1:08.37
48 David Bergqvist Jönköpings Simsällskap SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 1:08.64
49 Ludwig Skantz Järfälla Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:08.69
50 Oscar Flores Stockholms Kappsimningsklubb Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:08.83
51 Robin Daremo Linköpings Allmänna SS SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 1:08.89
52 Anton Graner Stockholms Kappsimningsklubb Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:09.11
53 Alexander Nilsson Mölndals Allmänna Simsällskap Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:09.21
54 David Berggren Stockholms Kappsimningsklubb Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:09.70
55 Anton Forsberg Helsingborgs Simsällskap SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 1:10.05
56 William Dahlqvist Simklubben Elfsborg Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:10.07
57 Ludvig Hoff Landskrona Simsällskap SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 1:10.14
58 Daniel Choinski Nielsen Föreningen Trelleborg Sim Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 1:10.22
59 Axel Gustavsson Lidingö Simklubb Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:10.27
60 Yousef Abu Hajaj Karlskrona Simsällskap SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 1:10.47
61 Elijas Eriksson Järfälla Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:10.51
62 Jack Sjöberg Wisby Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:10.58
63 Max Holmberg Mölndals Allmänna Simsällskap Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:10.59
64 Arvid Lind Bollnäs Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:11.03
65 August Jansson Örebro Simallians Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:11.17
66 Hugo Johnsson S 71 SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 1:11.23
67 Ravi Parekh Upsala Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:11.28
68 Benjamin Poehler Danderyds Simförening Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:11.32
69 Rasmus Faarinen Trollhättans Simsällskap Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:11.37
70 Casper Kristensen Landskrona Simsällskap SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 1:11.67
71 Alan Eriksson Spårvägen Simförening Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:11.72
72 Melker Boman Simklubben 1970 Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:11.73
73 Gustav Larsson Örebro Simallians Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:11.83
74 Linus Åkesson Karlskoga Simförening Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:11.89
75 Ante Kristensson Simklubben Ägir Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Norrland 1:12.01
76 Hannes Palmgren Simklubben Sydsim Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 1:12.04
77 Johan Bjersand-Hellström Upsala Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:12.60
78 Felix Sjögren Mölndals Allmänna Simsällskap Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:12.73
79 Erik Komstedt Simklubben Sydsim Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 1:12.85
80 Oscar Westman Falu Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:12.95
81 Albin Tallbäck Värnamo Simsällskap SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 1:12.98
82 Anton Ymén Simklubben Laxen Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:12.99
82 Rasmus Loklint Upsala Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:12.99
84 Jonathan Sandblom Mölndals Allmänna Simsällskap Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:13.37
85 Alvin Silow Skövde Simsällskap Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:13.53
86 Hampus Rosdahl Simklubben Laxen Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:13.71
87 Elias Arvidsson Strängnäs Simklubb Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:13.73
88 Oscar Wahl Osby Simsällskap SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 1:13.93
89 Anton Liebenhagen Landskrona Simsällskap SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 1:13.96
90 Albert Lindroth Göteborg Sim Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:14.34
91 Stefan Bondzic-Rasic Vellinge-Näsets Simklubb Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 1:14.43
92 Melvin Norlén Västerås Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:14.57
93 Jannes Krüger Malmö Kappsimningsklubb Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 1:14.87
94 Oliver Andersson Föreningen Uddevalla Sim Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:14.93
95 William Bogren-Karlsson Ljungby Simsällskap SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 1:14.97
96 Love Nystedt Kungsbacka Simsällskap Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:15.46
97 Petter Lundberg Föreningen Uddevalla Sim Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:15.48
98 Lukas Engström Solna Sundbyberg SS 04 Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:16.33
99 Leon Larsson Simklubben 1970 Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:16.50
100 Adrian Hellberg Spårvägen Simförening Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:16.54
101 Jens Magnusson SK Triton Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 1:16.72
102 Manfred Bränström Skuru Idrottsklubb Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:16.92
103 Maxim Jelagin Lidingö Simklubb Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm 1:17.06
104 Johannes Svensson Ängelholms Simsällskap SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 1:17.20
105 Oskar Glawing Finspångs Simklubb SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 1:17.61
106 Markus Brenning Upsala Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:17.63
107 Alfred Enlund Nässjö SLS SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 1:18.11
108 Gustav Hedin Hudiksvalls Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:18.49
109 Edvin Johansson Simklubben Ägir Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Norrland 1:18.53
110 Erik Pellfolk Karlstads Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:18.68
111 Marcus Östblom Föreningen Uddevalla Sim Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:19.22
112 Pelle Erdös Simklubben Lödde SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 1:19.27
113 Jacob Lindström Jönköpings Simsällskap SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 1:19.35
114 Hadi Hariri Simklubben Ran Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 1:19.44
115 Alexander Silow Ystads Simsällskap Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 1:21.26
116 Anders Runeqvist Värnamo Simsällskap SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 1:21.51
117 Linus Isaksson Linköpings Allmänna SS SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019 1:22.16
118 Berkay Isik Malmö Kappsimningsklubb Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 1:22.56
119 Viggo Redlund Simklubben Ena Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska 1:22.62
120 Linus Svensson Kristianstads SLS SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 1:23.37
121 Gustav Bach Simklubben Ran Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 1:24.73
122 Elias Berg Ängelholms Simsällskap SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 1:25.02
123 Melvin Petersson Karlskrona Simsällskap SUM-SIM Region 2019, Skåne norra 1:26.73
124 Lucas Axelsson Föreningen Varbergs Sim Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska 1:26.92
125 Kevin Andersson Simklubben Ran Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 1:27.69
126 Malte Persson Malmö Kappsimningsklubb Sum-Sim Region 2019, Sjöbo 1:34.21
- Artur Norman Upsala Simsällskap Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska DSQ
- Linus Krohn Kungälvs Simsällskap Sum-Sim Regionfinal 5, Västsvenska DNS

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner