Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2020-10-31 11:42:36
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2020-10-31 11:36:20
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2020-10-31 11:46:42
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2020-10-31 11:05:39
IKM 2020 Länsi-Suomi Päivitetty: 2020-10-31 12:22:32
IKM 2020 Pohjois-Suomi Päivitetty: 2020-10-31 11:01:22
IKM 2020 Varsinais-Suomi Päivitetty: 2020-10-31 11:59:44

12, P11,12,13-16 50m PU Finaali, Päivitetty: 2020-10-31 12:22:32
11 - 11

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Severi Tammihovi Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 34.87
2 Topias Ruuska Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 38.13
3 Oleg Vladimirov Uimaseura Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 38.51
4 Reetu Jauhojärvi Swimming Club Rovaniemi IKM 2020 Pohjois-Suomi 38.84
5 Urho Ruuska Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 39.36
6 Konstantinos Karagiannis Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 39.76
7 Aarni Rahkonen Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 39.83
8 Joel Kontio Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 39.96
9 Niila Tukiala Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 40.75
10 Veikka Palo Kempeleen Pyrintö IKM 2020 Pohjois-Suomi 41.22
11 Tuure Pikkuhuhta Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 41.24
12 Thomas Salonen Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 41.38
13 Frans Nieminen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 41.90
14 Jaakko Bogdanov Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 42.08
15 Max Tamminen Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 42.70
16 Paul Pasonen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 43.23
17 Aleksi Kukkola Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 43.29
18 Aaron Rantsi Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 43.53
19 Eeli Lehtinen Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 43.73
20 Niko Aaltonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 44.06
21 Oskari Salo Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 44.31
22 Matti Nurminen Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 44.43
23 Onni Savola Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 44.78
24 caro reponen Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 45.01
25 Iikka Heiko Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 45.26
26 Wille Vantala Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 45.36
27 Rasmus Myller Tuusulan Uimaseura ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 45.47
28 Milo Anttila Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 46.07
29 Vilho Eerik Pellikka Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 46.54
30 Juuso Käär Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 46.75
31 Elias Hänninen Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 46.99
32 Artemiy Andreev Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 47.32
33 Joona Talvensaari Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 47.37
33 Eero Carne Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 47.37
35 Onni Österberg Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 47.66
36 Eino Välimäki Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 48.73
37 Justus Lipiäinen Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 49.31
38 Eliel Grönroos Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 50.17
39 Sisu Tikka Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 51.25
40 Veikko Mikander Uimaseura Kaarina IKM 2020 Varsinais-Suomi 51.58
41 Johannes Ventsas Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 51.73
42 Oiva Mandelin HTU Stadi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 52.25
43 Veeti Elonen Rauman Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 52.47
44 Michail Angelos Karagiannis Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 52.59
45 Luka Heikkuri Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 53.28
46 Veeti Väyrynen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 53.53
47 Niilo Lehtinen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 53.74
48 Johannes Nikko Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 54.10
49 Adam Milczarek Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 55.31
50 Nooa Koskela Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 59.84
51 Eemeli Pennanen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:00.70
52 Eeli Mikkonen Swimming Team Rauma IKM 2020 Länsi-Suomi 1:01.11
53 Moritz Kull Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:04.37
- Lauri Korppinen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi DSQ
- Sisu Hietala Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi DSQ
- Nikola Nikolov Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi DSQ
- Anton Qvisén Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi DSQ
- Sylvester Pihlaja Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi DSQ
- Fran Klaric Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi DSQ
- Vilho Haikonen Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi DSQ
- Oliver Tavilahti Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 DSQ
- Joonas Walldén Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 DSQ
- Lenni Väänänen Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Niilo Hulkkonen Kajaanin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi DNS

12, P11,12,13-16 50m PU Finaali, Päivitetty: 2020-10-31 12:22:32
12 - 12

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Pravin Perasath Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 29.64
2 Nikita Maximov Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 31.05
3 Jeriko Helanen Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 31.59
4 Nicolas Nyström Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 32.45
5 Tuomas Heikkilä Uimaseura Aquila IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 33.37
6 Oskari Juntti Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 33.86
7 Georg Aspholm Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 34.18
8 Kaapo Tuomainen Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 34.38
9 Oiva Saarinen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 34.62
10 Tommi Mosconi Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 34.88
11 Artem Shorokhov Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 2 35.06
12 Matti Klümper Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 35.25
13 Niilo Kankainen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 35.29
14 Elias Nord Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 35.91
15 Lauri Rantsi Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 36.19
16 Frej Kaslin Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 36.46
17 Otso Johansson Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 36.49
18 Konsta Horppu Nokian Pyry IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 36.51
19 Topi Rissanen Pieksän Kuutit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 36.57
20 Daniil Tirronen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 36.81
21 Jeremias Tuhkanen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 36.94
22 Romeo Manner Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 36.98
23 Oskari Matilainen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 37.10
24 Mathias Eerola Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 37.33
25 Esa Währn Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 37.55
26 Nikita Zuravljov TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 37.99
27 Emil Koskela Vieskan Uimarit IKM 2020 Länsi-Suomi 38.06
28 Leo Kervinen HTU Stadi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 38.09
29 Alex Wiksten Nurmijärven Uinti IKM 2020 Etelä-Suomi 2 38.10
30 Eeli Huhtanen Uinti Imatra IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 38.14
31 Tuomas Marttila Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 38.59
32 Niklas Honkanen Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 38.65
33 Simon Hiltunen Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 38.75
34 Leo Tuomainen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 38.84
35 Max Wiksten Nurmijärven Uinti IKM 2020 Etelä-Suomi 2 39.12
36 Amos Korin Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 39.22
37 Arseni Tielinen Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 39.25
38 Danil Sulkonen ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 39.29
39 Eemeli Nygård Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 39.31
40 Samu Nurminen Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 39.42
41 Niklas Ugolnikov Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 39.57
42 Kim Salonen Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 39.76
43 Santtu Hiltunen Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 39.83
44 Luka Hemminki Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 39.90
45 Arvid Karl Martin Kaas Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 39.94
46 Aleksi Salo Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 40.05
47 Väinö Linnermo Tuusulan Uimaseura ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 40.14
48 Mikael Kynkäänniemi Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 40.34
49 Atte Malinen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 40.96
50 Oskar Huotari Järvenpään Uintiklubi ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 40.98
51 Jan Virransuo Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 41.15
52 Onni Matti Elmeri Savolainen Nokian Pyry IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 41.18
53 Joona Salminen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 41.70
54 Oliver Rannanpää Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 42.22
55 Topi Heinonen Uimaseura Kaarina IKM 2020 Varsinais-Suomi 42.93
56 Veikka-Eemil Lehtonen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 43.12
57 Tomas Puustinen Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 43.28
58 Thanh Kiet Lam Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 43.39
59 Sasu Valtonen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 43.57
60 Aatu Poikkimäki Vieskan Uimarit IKM 2020 Länsi-Suomi 43.60
61 Ahti Kotila Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 43.72
62 Nico Jääskeläinen Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 43.86
63 IAN GONZALEZ CATON Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 44.04
64 Jonne Rantakeisu Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 44.65
65 Olli Ruuskanen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 44.76
66 Aleks Jermuss Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 45.98
67 Erik Lillandt Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 46.34
68 Konstantin Terekhov Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 46.77
69 Leevi Lahtinen Vesihelmen Uimaseura IKM 2020 Varsinais-Suomi 47.07
70 Joel Wahlman Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 47.62
71 Olli Korvakangas Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 48.35
72 Herman Sandbacka Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 48.94
73 Topias Myllykoski Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 49.40
74 Eelis Nyholm Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 51.23
75 Lauri Csere Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 51.88
76 Antti Sauroja Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 52.54
77 Edvin Pulkkinen Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 53.36
78 Juho Juurinen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 53.56
79 Lukas Friman Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 54.50
80 Urho Lumiainen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 57.13
81 Otto Sulkula Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:01.67
- Tuomas Pääaho Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi DSQ
- Tiitus Nygård Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi DSQ
- Miro Huhtahaara Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi DSQ
- Santeri Alanto Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi DSQ
- David Kopomem Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 2 DSQ
- Eemil Sytchak Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi DSQ
- Matias Ahonpää Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi DSQ
- Eino Luhtanen Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi DSQ
- Wili Laiho Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi DSQ

12, P11,12,13-16 50m PU Finaali, Päivitetty: 2020-10-31 12:22:32
13 - 16

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Joonas Maaranen Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 25.31
2 Lassi Niemi TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 26.02
3 Sakari Korri Rauman Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 26.05
4 Juuso Leppänen Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 26.10
5 verneri lehtovaara Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 26.41
6 Danil Seksenov Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 26.43
7 Alexander Malyshkov Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 26.49
8 Markus Veckman Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 26.58
9 Sebastian Rasimus Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 26.62
10 Aapo Kinnunen Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 26.94
11 Samuel Sainio Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 27.00
12 Touko Riipinen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 27.08
13 Jere Hannuksela Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 27.25
14 Max Nikkari Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 27.35
15 Ajjuub Ezzat Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 27.37
16 Lucas Lydman Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 27.42
17 Ukko-Pekka Luomala Järvenpään Uintiklubi ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 27.45
18 Riccardo Castagno Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 27.54
19 Tuomas Toppinen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 27.61
20 Mikael Hirsiniemi Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 27.80
21 Filip Jåfs Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 27.85
22 Jeremia Varonen Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 27.99
23 Niilo Kilpeläinen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 28.02
23 Joona Kinnunen Alavuden Urheilijat IKM 2020 Länsi-Suomi 28.02
25 Sisu Sorri Kampuksen Plaani IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 28.05
26 Tatu Kivimäki Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 28.08
27 Eero Asikainen Tuusulan Uimaseura ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 28.09
28 Jesse Hyppönen Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 28.13
29 Max Dahl Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 28.19
30 Joni Routamo Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 28.25
31 Aaron Pirinen Järvenpään Uintiklubi ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 28.29
32 Joel Paukkonen Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 28.62
33 Akseli Maaranen Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 28.64
34 Joonas Arponen Rauman Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 28.72
35 Riku Määttälä Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 29.04
36 Nuutti Laitinen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 29.16
37 Santeri Salonen Heinolan Isku IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 29.21
38 Iiro Kyllönen Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 29.33
39 Jasper Nupponen Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 29.43
40 Vladislav Shavyrin Uimaseura Aquila IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 29.44
41 Eeli Partanen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 29.57
42 Rasmus Koskela Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 29.59
43 ivan kovalchuk Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 29.63
44 Olli-Pekka Kitinoja Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 29.66
45 Niilo Suhonen Kampuksen Plaani IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 29.69
46 Ivan Gavrilov Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 29.71
47 Rony Kulju Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 29.73
48 Salomo Pihlaja Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 29.86
49 Antero Ruban Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 29.95
50 Tuomas Lehtonen Nokian Pyry IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 29.98
51 Aleksanteri Nissinen Kampuksen Plaani IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 30.06
52 vilho verronen Swimming Team Rauma IKM 2020 Länsi-Suomi 30.10
53 Tuomas Orre Kajaanin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 30.12
54 Luka Laaksonen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 30.13
55 Jesper Isomaa Loimaan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 30.14
56 Osmo Mäkelä Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 30.16
56 Konsta Joensuu Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 30.16
58 Áron Zautasvili Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 30.24
59 Valtteri Niemimuukko Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 30.26
60 Joa Metsola Ålands Simförening IKM 2020 Varsinais-Suomi 30.36
61 Toni Muurman Haminan Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 30.38
62 Miska Korkalainen Voikkaan Viesti IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 30.43
63 Aaro Törnström Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 30.48
64 Daniel Kabonen Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 30.55
65 Casper Kvist Nokian Pyry IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 30.63
66 Jaska Schoenmakers Tuusulan Uimaseura ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 30.64
67 Akseli Kuparinen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 30.67
68 Juho Kotamäki Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 30.68
69 Atte Leinonen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 30.75
70 Mikko Karjalainen Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 30.81
71 Benjamin Salo Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 30.92
72 Martti Karesjoki Tuusulan Uimaseura ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 30.98
73 Veeti Vilén Mikkelin Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 31.15
74 Kasper Kytö Nokian Pyry IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 31.33
75 Max Allén Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 31.39
76 Kalle Heinonen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 31.53
77 Oliver Bradford Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 31.64
78 Luka Pykälistö Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 31.65
79 Rasmus Ikonen Mikkelin Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 31.72
80 Samuel Rooke Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 31.75
81 Jeremy Valkeavuori Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 31.77
82 Sohneel Mandpe Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 31.82
83 Totti Juho Tapani Laukkala Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 31.84
84 Samu Herronen Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 31.89
85 Lassi Lahtinen Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 31.96
86 Kaius Kulmala Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 32.02
87 Vi Thai Ngô Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 32.09
88 Juuso Salenius Keuruun Toverit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 32.14
89 Niko Nokikuru Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 32.17
90 Justus Holtari Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 32.27
91 Jesse Koskinen Kemin Työväen Uimarit IKM 2020 Pohjois-Suomi 32.47
92 Valtteri Muranen Uimaseura Aquila IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 32.58
93 Tuukka Visto Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 32.64
94 Petter Kaskela Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 32.65
95 Veikko Seppänen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 32.66
96 Leo Hautaniemi Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 32.72
97 Vili Nissinen Varkauden Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 32.73
98 Matias Kotilainen Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 32.81
99 Matias Seppä Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 33.04
100 Nooa Kaunisto Kemin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 33.55
100 Rasmus Saarimaa Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 33.55
102 Totte Teittinen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 33.58
103 Ruben Honko Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 33.65
104 Oskari Tavast Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 33.79
105 Miika Suorsa Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 33.81
106 Onni Eronen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 33.84
107 Leevi Saarinen Uinti-Vakka IKM 2020 Varsinais-Suomi 34.00
108 Niklas Pesonen Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 34.02
109 Peetu Kinnunen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 34.07
110 Niko Kumpulainen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 34.11
111 Heikki Ianes Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 34.13
112 Yehor Krushynskyi Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 34.15
113 Juha-Pekka Heikkinen Kajaanin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 34.18
114 Henrik Rokityanskiy Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 34.19
115 Jaakko Karppinen ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 34.25
116 Ilari Raninen Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 34.26
117 Mikael Uitto Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 34.30
118 Markus Tervaskanto Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 34.74
119 Jesse Suikkanen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 34.80
120 Ilmari Partanen Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 34.81
120 Pauli Rantatupa Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 34.81
122 Anton Eino Mikael Ahonen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 34.82
123 Vilho Okkonen Rauman Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 34.87
124 Pyry Sillanpää Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 34.96
125 Eero Kähkönen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 34.97
126 Lauri Jumppanen Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 35.11
127 Miki Vierre TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 35.24
128 Mihhail Janson Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 35.28
129 Lauri Valtanen Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 35.37
130 Juho Hoikkala Haminan Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 35.39
131 Aleksi Rissanen Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 35.44
132 Onni Tarkiainen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 35.63
133 Daniel Pessi Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 35.67
134 Jermu Jääskö Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 35.68
135 Aamos Järveläinen Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 35.83
136 Max Hyvärinen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 35.85
137 Lauri Junttari Kemin Työväen Uimarit IKM 2020 Pohjois-Suomi 36.08
138 Roope Piironen Loimaan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 36.20
139 Elias Kauppila Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 36.44
140 Raman Bajalan Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 36.56
141 Alvar Kankare Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 36.69
142 Nicoló Manzone Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 36.80
143 Luukas Kallio TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 36.88
144 Onni Toiviainen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 36.92
145 Robert Pukki Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 36.99
146 Petrus Bergman Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 37.03
147 Eetu Nieminen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 37.27
148 Niilo Helkearo Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 37.32
149 Tero Soukka TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 37.59
150 Alex Koskela Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 37.69
151 Eemeli Salo Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 37.71
152 Aukusti Malinen Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 37.75
153 Jesper Dolk Nurmijärven Uinti IKM 2020 Etelä-Suomi 2 37.76
154 Joel Väisänen Tuusulan Uimaseura ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 37.88
155 Jasu Nieminen Loimaan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 38.02
156 Veikko Korpipää Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 38.24
157 Joel Mutikainen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 38.40
158 Juuso Kuusala Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 38.42
159 Väinö Harvia Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 38.58
159 Patrik Ventus Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 38.58
161 Aleksi Luopajärvi Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 38.95
162 Tommy Palm Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 39.33
163 Jesse Virta Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 39.34
164 Leevi Immonen Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 39.50
165 Niko Visuri Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 39.66
166 Kaspar Varik Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 39.67
167 Mikael Suni Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 39.80
168 Lenni Nevalainen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 40.05
169 Topi Äikäs Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 40.20
170 Felix Enqvist Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 40.40
171 Onni Sidoroff Mikkelin Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 40.49
172 Pyry Nieminen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 40.61
173 Niklas Tikkanen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 40.62
174 Emil Savolainen Nokian Pyry IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 40.71
175 Aapo Harjula Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 40.79
175 Ossi Tikka Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 40.79
177 Henri Heiskanen Kemin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 40.83
178 Akseli Savolainen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 40.89
179 Joonas Keränen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 40.93
180 Patrick Tiihonen Järvenpään Uintiklubi ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 41.00
181 Lauri Hänninen Keravan Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 2 41.21
182 Nicky Rajala Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 41.29
183 Joel Turtiainen Voikkaan Viesti IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 41.65
184 Severi Roihankorpi Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 41.66
185 Juuso Silfver Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 41.81
186 Elias Ukkonen Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 41.87
187 Eric Catalano Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 41.99
188 Manan Khalil Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 42.66
189 Altti Sormunen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 42.71
190 Niklas Kallio TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 42.75
191 Kaj Jonatan Jakobsson Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 42.99
192 Justus Saarimaa Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 43.57
193 Taavi Mattila Loimaan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 43.76
194 Leo Lehtonen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 43.99
195 Mikael Kulay Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 44.06
196 Verneri Viljanen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 44.68
197 Viljami Myllärinen Uinti Imatra IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 44.75
198 Casper Kettunen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 45.23
199 Seeti Uusi-Panula Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 45.40
200 Kasper Valkeeniemi Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 46.81
201 Alexander Periainen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 47.36
202 Ferdinand Backman TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 47.69
203 Jesse Kakko Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 50.25
204 Johannes Jukola Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 56.76
- Joonas Salo Tuusulan Uimaseura ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 DSQ
- Casper Manzone Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi DSQ
- Veeti Puustinen Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Lenni Lehtonen Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Vladimir Chubiev Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 DNS

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner