Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2014-11-01 10:18:10
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2014-11-01 10:23:11
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2014-11-01 10:28:16
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2014-11-01 09:56:15
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2014-11-01 10:18:45
IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi Päivitetty: 2014-11-01 10:36:40
IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi Päivitetty: 2014-11-01 09:59:19

P12,13 100m Vapaauinti, Päivitetty: 2014-11-01 10:36:40
12 - 12

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Oskari Aalto Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:00.62
2 Ibrahim Ezzat Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:02.90
3 Ronny Brännkärr Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:03.08
4 Kalle Mäkinen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:03.95
5 Antti Leppänen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:04.35
6 Jesper Lietzen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:05.75
7 Matias Hjelm Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:06.26
8 Ahti Saarela Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:06.30
9 Jesse Anttila Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:06.32
10 Mikael Virtanen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:06.56
11 Samuli Korva Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:07.18
12 Valtteri Taskinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:07.30
13 Oskari Arvo Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:08.39
14 Viljami Salonen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:08.49
15 Leo Mikkonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:08.81
16 Justus Hilaja Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:08.87
17 Jasu Ovaskainen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:09.14
17 Jere Oikarainen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:09.14
19 Elias Laine Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:09.48
20 Lasse Pulkkinen Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:09.55
21 Teemu Turunen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:09.63
22 Elias Juntunen Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:09.88
23 Julius Kuitunen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:10.35
24 Petr Pankratov TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:10.38
25 Otto Hoffren Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:10.47
26 Axel Olander Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:10.68
27 Akseli Kontiainen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:11.02
28 Akseli Ylikoski Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:11.08
29 Aatu Harju Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:11.09
30 Sampo Soininen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:11.11
31 Wäinö Koskinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:11.26
32 Niklas Laine Pieksän Kuutit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:11.28
33 Akseli Lehtonen Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:11.32
34 Eetu Koskinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:11.43
35 Toivo Haikonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:11.67
36 Rasmus Söderholm Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:11.73
37 Onni-kalle Luomala Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:11.87
38 Danila Shishinin ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:12.19
39 Niclas Viitasalo Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:12.30
40 Pieti Raunio Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:13.13
41 Aleksi Romsi Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:13.16
42 Samu Petteri Kallio Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:13.30
43 Nico Nieminen Vesihelmen Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:13.44
44 Mihail Khanoukaev Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:13.53
45 Touko Luukkonen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:14.17
46 Eemeli Leinonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:14.22
47 Elias Saarinen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:14.55
47 Veeti Verronen Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:14.55
49 Sampo Peltola Keravan Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:14.58
50 Oscar Skjäl Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:14.74
51 Mio Harju TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:14.83
52 Joel Syrjä Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:15.06
53 Ville-veikko Katajisto Swimming Club Nurmijärvi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.15
54 Miska Birkstedt TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:15.21
55 Patrik Wagner Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.25
56 Aaro Hämäläinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:15.37
57 Roni Vilén Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:15.55
58 Luukas Hätinen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:15.64
59 Max Åström Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:15.66
60 Manu Ursin Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:15.89
61 Jere Broman Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:15.97
62 Viljami Kuosmanen Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:16.24
63 Kasper Tolonen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:16.63
64 Tuukka Pekkanen Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:16.86
65 Ville Hämäläinen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:16.91
66 Oskar Voiko Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:17.21
67 Roope Tsutsunen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:17.25
68 Ilari Silventoinen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:17.38
69 Juuso Vastamäki Vesihelmen Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:17.58
70 Alexander Fyhr Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:17.63
71 Iivari Tuomola Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:17.94
72 Aleksanteri Nord Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:18.03
73 Olli Elo Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:18.07
74 Onni Järvinen HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:18.09
75 Aarne Myllynen Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:18.10
76 Oliver Kela Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:18.19
77 Lauri Uosukainen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:18.28
78 Joona Forsell Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:18.57
79 Väinö-Pekka Niemelä Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:18.96
80 Lauri-luukas Jäntti Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:19.20
81 Georg Närjä Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:19.31
82 Arttu Helle Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:19.40
83 Carl-victor Vaenerberg Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:19.63
84 Henrik Siltari Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:19.66
85 Kasimir Riihelä Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:19.89
86 Elmeri Helander Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:20.31
87 Matias Rajavaara Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:20.45
88 Arttu Seppänen Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:20.56
89 Emil Strandell Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:20.89
90 Thomas Grundström Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:20.90
91 Mio Munsterhjelm Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:21.35
92 Viljami Töhönen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:21.41
93 Aarno Lind Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:21.84
94 Julius Nyberg Jämsänkosken Ilves IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:22.10
95 Valle Joenranta Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:22.17
96 Tino Lukkaroinen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:22.24
97 Birger Niskanen Keravan Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:22.53
98 Patrik Pihlajamäki Kankaanpään Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:22.66
99 Joel Korhonen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:22.73
100 Casper Loo Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:22.77
101 Veeti Leppänen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:22.94
102 Mathias Lindfors Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:23.08
103 Aleksi Vuorio Swimming Club Nurmijärvi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:23.30
104 Kirill Helsing Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:23.39
105 Juho Keränen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:23.74
106 Aleksi Panu Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:23.95
107 Elias Jääskeläinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:24.09
108 Santeri Kinnunen Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:24.49
109 Teo Branchicella Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:24.52
110 Ville Kuusimäki Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:24.73
111 Aki Holtari Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:25.00
112 Joonas Järvi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:25.08
113 Aapo Pyyhtinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:25.11
114 Max Eriksson Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:25.14
115 Kirill Levo ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:25.27
116 Severi Vilkko Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:25.33
117 Martti Rautell Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:25.49
118 Elias Hjelt Lapuan Virkiä IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:25.70
119 Aapo Kivioja Keravan Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:25.99
120 Nikas Daniel Krjukov Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:26.02
121 Juhani Tapio Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:26.15
122 Veikko Pyyhtinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:26.88
123 Tuomas Tolppala ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:26.97
124 Niko Kuhna Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:27.03
125 Valtteri Tantarimäki Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:27.30
126 Matias Gustafsson Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:27.42
127 Max Tavast Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:29.06
128 Kalle Kauppinen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:29.11
129 Heikki Väkeväinen Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:29.40
130 Rasmus Kullas Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:29.48
131 Pyry Talvitie Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:29.98
132 Kalle Juupaluoma Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:31.01
133 Topias Hildén HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:31.46
134 Henri Naarajärvi Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:31.52
135 Topi Havo Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:32.01
136 Max Peltoperä Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:32.13
137 Otto Sormunen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:32.79
138 Joakim Halonen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:33.21
139 Sebastian Stenbacka Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:33.65
140 Topias Ojanen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:33.85
141 Ossi Kervinen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:34.27
142 Davi-esra Pesonen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:35.46
143 Konsta Litmanen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:35.92
144 Karri Korhonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:37.10
145 Matias Ola ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:41.35
146 Ville Hirvonen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:44.18
147 Jenson Lih Shan Li HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:44.98
148 Vyacheslav Bobin Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:00.36
- Roope Paatos Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi DSQ
- Elias Lehto Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ

P12,13 100m Vapaauinti, Päivitetty: 2014-11-01 10:36:40
13 - 13

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Veeti Ruohtula Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 57.16
2 Jaakko Reinonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 58.55
3 Atte Moilanen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 58.83
4 Alexander Kislitsyn Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 59.30
5 Roni Kallström Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 59.90
6 Petteri Haverinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 59.98
7 Tuomas Jokinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:00.01
8 Tatu Hörkkö Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:00.05
9 Miiro Vartiainen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:00.35
10 Mohamed Ezzat Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:00.67
11 Oskari Herpola Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:00.82
12 Waltteri Valkeapää Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:01.23
13 Tiitus Taskila Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:01.71
14 Väinö Koponen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:01.80
15 Juho Porkkala Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:01.89
16 Erik Nurmi Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:02.02

17 Herman Widbom Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:02.04
18 Aleksi Vähä-Lassila Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:02.40
19 Noa Mäkelä Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:02.41
20 Joonas Mustonen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:02.58
21 Risto Laisi Swimming Club Nurmijärvi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:02.67
22 Timi Pernanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:02.71
23 Timi Torkkel Swimming Team Riksu IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:02.76
24 Ossi Kleimola Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:02.87
25 Jere Ruuhonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:03.24
26 Eerikki Laitala Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:03.32
27 Joona Lehtonen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:03.33
28 Jere Nevalainen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:03.34
29 Joona Mikkola Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:03.38
30 Kasper Envalds Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:03.56
31 Jere Keskiaho Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:03.65
32 Oskari Hynynen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:03.70
33 Aaron Antikainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:03.85
34 Isak Gramén Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:04.10
35 Matias Pennanen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:04.42
36 Harry Zimmermann Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:04.45
37 Eemeli Raninen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:04.63
38 Claes Fjellström Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:04.87
39 Veeti Haikonen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:05.01
40 Taneli Lantta Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:05.36
41 Olli Malmberg Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:05.62
42 Perttu Mikkola Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:05.67
43 Janne Koivunen Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:05.69
44 Eerik Tikkakoski TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:06.27
45 Tuure Sandberg Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:06.36
45 Konsta Seppä Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:06.36
47 Jetro Isotalo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:06.38
48 Ohto Pihlajamäki Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:06.54
48 Eetu Partanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:06.54
50 Saku Suomalainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:06.58
51 Teemu Ihanamäki Kankaanpään Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:06.84
52 Tuomas Lehtovirta Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:07.21
53 Oskari Rantamäki Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:07.28
54 Atte Alila Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:07.32
55 Niklas Konttinen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:07.47
56 Atte Pennanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:07.62
57 Jarkko Rantoja Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:07.66
58 Pirkka Perkola TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:07.95
59 Juuso Hietanen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:08.02
60 Aleksi Helminen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:08.35
61 Kasper Vaittinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:08.59
62 Teemu Annala Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:08.75
63 Iiro Kuusela TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:08.78
64 Eevert Leppänen Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:08.80
65 Aaro Kangasmaa Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:08.88
66 Jiri Järvinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:08.92
67 Perttu Somero Lahden Kaleva IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:09.11
68 Jesper Werdi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:09.38
69 Harald Åström Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:09.80
70 Eemil Kylmä Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:09.84
71 Frans Bärlund Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:09.85
72 Ville Lauslahti Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:09.93
73 Atte Lasmio Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:09.95
74 Veeti Veijonen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:10.30
75 Ville Aaltonen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:10.37
76 Petteri Maijala Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:10.40
77 Eemeli Puhakka Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:10.58
78 Hugo Enroth Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:10.74
79 Tino Vehkalahti TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:10.76
80 Ivan Turbin Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:10.90
81 Anton Ylihannu Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:11.00
82 Teemu Lautanen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:11.03
83 Olli Peura Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:11.37
84 Pyry Nurminen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:11.41
85 Tuomas Marenk Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:11.44
86 Julius Auvinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:11.46
87 Jussi Toivanen Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:11.53
88 Elias Nurmi Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:11.79
89 Valtteri Vuori Keravan Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:11.81
90 Pekka Vilmunen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:11.94
91 Aleksi Seger Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:12.01
92 Henri Hakkarainen Vesihelmen Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:12.06
93 Aaro Märsylä Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:12.07
94 Veeti Vainionpää Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:12.11
95 Atte Lindholm Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:12.44
96 Maxim Kolomainen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:13.11
97 Nikko Cherikov Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:13.19
97 Tuukka Nissilä Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:13.19
99 Juho Laukkanen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:13.23
99 Lukas Vahtera Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:13.23
101 Riku Leino Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:13.27
102 Pyry Räisänen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:13.33
103 Patrick De Monte Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:13.35
104 Teemu Salminen Simmis Hyvinge-Hyvinkää IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:13.37
105 Aapo Keltanen Lappeenrannan Kisa-Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:13.41
106 Leevi Korpinen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:13.53
107 Eemil Pynnönen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:13.55
108 Ruslan Panschin ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:13.60
109 Aapo Puikkonen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:13.64
110 Arne Moliis Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:13.65
111 Janne Juven Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:13.75
112 Aatu Pirneskoski Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:14.12
113 Kasperi Koskinen Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:14.24
114 Saku Kovanen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:14.43
114 Herkko Lajas Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:14.43
116 Juuso Syrjälä Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:14.69
117 Ali Khalili Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:15.12
118 Paavo Rannikko Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:15.13
119 Atte-Mikael Ahonpää TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:15.28
120 Juuso Toivonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:15.83
121 Viktor Leinonen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:16.70
122 Hugo Mattola Haapajärven Kiilat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:16.76
123 Ali Gardberg Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:17.21
124 Juuso Kemppainen Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:17.40
125 Joonas Kousa Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:17.53
126 Ville Rissanen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:17.58
127 Antti Issakainen Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:17.67
128 Kalle Karhunen Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:17.68
129 Tuomas Hyvönen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:17.77
130 Juuso Kankkunen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:17.90
131 Felix Kallio Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:18.10
132 Repe Kupila Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:18.66
133 Pyry Kurunsaari Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:18.70
134 Otso Rimpiläinen Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:18.85
135 Eero Jääskeläinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:18.96
136 Antti Ahola Lapuan Virkiä IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:19.06
137 Matias Vikman ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:19.13
138 Lenni Kukkonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:19.42
139 Oskari Niemi Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:19.51
140 Kalle Kinnala Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:19.91
141 Mikael Karlsson ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:20.45
142 Samuli Hartikainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:21.00
143 Carl-Eric Lindbäck Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:21.04
144 Kris Shpotin Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:21.18
145 Lauri Tuomi Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:21.72
146 Reko Ojalainen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:22.19
147 Victor Vardeka Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:22.87
148 Juho Kallunki Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:23.35
149 Jeremia Sidoroff Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:23.43
150 Väinö Hiltunen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:25.05
151 Tapio Uzal Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:25.96
152 Elias Vainio Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:26.12
153 Otto Luokkala Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:28.01
154 Otto Lindroos Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:32.82
155 Harri Connell Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:39.84
- Lasse Tolonen Pieksän Kuutit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ
- Alexander Kudriawcew Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi DSQ
- Christian Kovanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Kristoffer Kulju Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Tatu Jentze Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner