Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM-aluekilpailu ES1 Päivitetty: 2022-10-30 10:22:14
IKM-aluekilpailu ES2 Päivitetty: 2022-10-30 09:44:33
IKM-aluekilpailu Häme Päivitetty: 2022-10-30 09:39:30
IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2022-10-30 09:49:11
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi Päivitetty: 2022-10-30 09:50:19
IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi Päivitetty: 2022-10-30 09:49:01
IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi Päivitetty: 2022-10-30 09:51:44

23, T11,12,13,14,15 400m VU Finaali, Päivitetty: 2022-10-30 10:22:14
11 - 11

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Molly Riska Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 5:07.46
2 Kajsa Strandberg Vanders IKM-aluekilpailu ES2 5:09.40
3 Johanna Laine Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 5:19.30
4 Maya Makarova Uinti Imatra IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 5:19.67
5 Veera Antinmaa Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 5:25.74
6 Milja Ylitalo Simmis Grani IKM-aluekilpailu ES1 5:28.06
7 Inari Rahtu Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 5:29.98
8 Venla Pentikäinen Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 5:32.25
9 Aada Taipale Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 5:32.97
10 Erin Liikkanen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 5:34.87
11 Alma Jämsä Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 5:35.48
12 Marianna Hiltunen Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 5:36.99
13 Aino Salminen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 5:37.21
14 Sienna Lehtola Rauman Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 5:39.85
15 Alviina Kotkaniemi Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 5:39.91
16 Ella Ääri Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 5:44.70
17 Emilia Lindroos Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 5:45.03
18 Vilhelmiina Nissinen Kuopion Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 5:45.62
19 Anni Viramo Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 5:45.92
20 Jenniina Juopperi Kouvolan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 5:50.33
21 Ruut Veihtola Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 5:50.39
22 Veera Pellikka Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 5:51.59
23 Stella Manninen Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 5:51.99
24 Isla Ovaskainen ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 5:57.70
25 Lilja Eskelinen Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 5:59.39
26 Serafiia Kotkaniemi Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 6:03.47
27 Veera Vainio Nummelan Kisaajat IKM-aluekilpailu ES2 6:03.89
28 Maisa Törnström Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 6:04.37
29 Diana Igonen Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 6:08.02
30 Emma Yli-Olli Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 6:09.11
31 Verna Faloon Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 6:09.33
32 Neea Risku Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 6:09.40
33 Hilma Rinne Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 6:10.86
34 Enna-Mari Elisa Kitinoja Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 6:11.07
35 Siiri Alaluusua Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 6:11.29
36 Emma Oikarainen Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 6:12.29
37 Ruusa Jaakkola Nokian Pyry IKM-aluekilpailu Häme 6:15.49
38 Hedda Grönqvist Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM-aluekilpailu ES2 6:16.57
39 Taika Kauppi Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 6:17.56
40 Enna Järvinen Vanders IKM-aluekilpailu ES2 6:17.80
41 Elsa Jussila Nummelan Kisaajat IKM-aluekilpailu ES2 6:19.06
42 Miia Kallio Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 6:19.14
43 Viivi Vesa Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 6:21.24
44 Mette Borremans Hyvinkään Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 6:22.31
45 Miisa-Maaria Jomppanen Swimming Club Rovaniemi IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 6:28.81
46 Siiri Sirainen Nokian Pyry IKM-aluekilpailu Häme 6:29.11
47 Viktoria Mysheva Kuopion Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 6:29.77
48 Minka Adeleine Torvikoski Kemin Työväen Uimarit IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 6:30.54
49 Venla Laine Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 6:33.05
50 Ella Kostilainen Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 6:33.59
51 Alva Liimatta Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 6:33.64
52 Linnea Lemberg Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 6:34.08
53 Isabella Heikkilä Vanders IKM-aluekilpailu ES2 6:35.07
54 Loviisa Pakkala Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 6:35.48
55 Swaksha Balajee Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 6:39.37
56 Venla Liikkanen Haminan Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 6:41.92
57 Peppi Österberg Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 6:49.11
58 Eveliina Isojärvi Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM-aluekilpailu ES2 6:49.93
59 Aamu Somerma Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 6:54.76
60 Eveliina Koikkalainen Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 6:56.72
61 Anna Helmi Halmepuro Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 7:02.08
62 Alisa Pitkänen Kempeleen Pyrintö IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 7:02.80
63 Helmi Hautamäki Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 7:05.85
64 Aino Niemi Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 7:07.04
65 Julia Hirvonen Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 7:14.08
66 Helmi Kataja Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 7:28.17
67 Bettina Holm Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 7:28.67
68 Pola Kuusela Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 7:32.08
69 Jenna Tykkyläinen Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 7:36.24
70 Ronja Kujanpää Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 7:43.77
71 Elisa Luostarinen Varkauden Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 7:55.12
- Iina Mäkitalo Kankaanpään Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi DSQ
- Edith Syrjänen Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi DNF

23, T11,12,13,14,15 400m VU Finaali, Päivitetty: 2022-10-30 10:22:14
12 - 12

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Lumi Oura Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 4:52.24
2 Susanna Ilina Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 4:53.50
3 Viktoria Tuominen Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 4:54.87
4 Viola Tojander Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 4:56.84
5 Fanny Laiho Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 4:59.71
6 Hippu Rauhala Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 4:59.86
7 Emma Hertsbacka Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 5:01.58
8 Emma Grönberg Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 5:02.97
9 Linda Hämäläinen Uimaseura Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 5:04.23
10 Keneli Marybel Maranik Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 5:04.84
11 Tilda Somervuori Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 5:05.79
12 Pihla Kapanen Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 5:06.84
13 Alisa Välimaa Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 5:09.67
14 Iida Pahkala Gladius Kirkkonummi IKM-aluekilpailu ES1 5:10.01
15 Anni Lappalainen TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 5:11.03
16 Johanna Juntunen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 5:13.84
17 Venla Salminen Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 5:15.37
18 Juuli Salum Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 5:16.70
19 Jemina Suomela Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 5:17.94
20 Unna Tourunen Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 5:18.72
21 Venla Heikkinen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 5:18.80
22 Renja Koskela Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 5:19.54
23 Helmi Illukka Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 5:19.91
24 Sofia Huttunen Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 5:20.15
25 Emmi Pekanheimo Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 5:20.26
26 Lumia Pitkänen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 5:21.01
27 Anni Sorsa Nokian Pyry IKM-aluekilpailu Häme 5:21.62
28 Liina Kuoppala Vanders IKM-aluekilpailu ES2 5:23.03
29 Inkeri Rinnola Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 5:23.61
30 Elli Sihvonen Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 5:25.70
31 Laura Toivonen Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 5:26.31
32 Iita Poikkimäki Vieskan Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 5:27.17
33 Jade Vanhala Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 5:27.50
34 Maria Laperie Gladius Kirkkonummi IKM-aluekilpailu ES1 5:27.71
35 Aino-Ilona Lehtonen Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 5:28.37
36 Saaga Vesterbacka Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 5:28.71
37 Iina Tieaho Nokian Pyry IKM-aluekilpailu Häme 5:28.91
38 Saara Solkinen Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 5:29.22
39 Nea Kailio Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 5:29.30
40 Daniela Eloranta Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 5:30.06
41 Olivia Vanne Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 5:30.31
42 Aino Pirkkalainen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 5:31.19
43 Lilia Listenmaa Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 5:31.61
44 Taimi Likki Rauman Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 5:31.97
45 Emma Haapajärvi Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 5:32.17
46 Anna Liljeberg Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 5:32.94
47 Dasha Popik Helsingin Uimarit IKM-aluekilpailu ES1 5:33.64
48 Pihla Tähkäpää Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 5:33.87
49 Tara Hallia Järvenpään Uintiklubi ry IKM-aluekilpailu ES2 5:34.01
50 Venla Tolvanen Haminan Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 5:34.27
51 MAISA PAANANEN Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 5:35.43
52 Annabel Salo Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 5:35.61
53 Marie Keskinen Nummelan Kisaajat IKM-aluekilpailu ES2 5:36.56
54 Isabel Oravainen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 5:36.72
55 Aino Kiviluoto Kajaanin Uimaseura IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 5:37.09
56 Eva Matrosova Uimaseura Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 5:37.38
57 Elisa Putaala Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 5:37.98
58 Maya Bergström Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 5:38.46
59 Ellen Forss Simmis Grani IKM-aluekilpailu ES1 5:38.61
60 Emelia Jormanainen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 5:38.84
61 Alessandra Carranza Simmis Grani IKM-aluekilpailu ES1 5:39.18
61 Inka Kajander Gladius Kirkkonummi IKM-aluekilpailu ES1 5:39.18
63 Lilli Lehto Simmis Grani IKM-aluekilpailu ES1 5:39.55
64 Amelia Suvanto Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 5:39.78
65 Lucie Ruoho Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM-aluekilpailu Häme 5:41.76
66 Sofia Behm Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 5:42.30
67 Lilli Häyrynen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 5:42.76
68 Silja Saario Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 5:43.59
69 Netta Raatikainen Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 5:44.45
70 Amanda Agbroko Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 5:44.69
71 Ronja Usmi Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 5:46.16
72 Siiri Into Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 5:46.49
73 Elsa Engström Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 5:48.61
74 Isla Kettula Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 5:49.48
75 Lily Pettersson Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM-aluekilpailu ES2 5:51.13
76 Ingrid Ahlfors Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM-aluekilpailu ES2 5:52.23
77 Keona Avae Gladius Kirkkonummi IKM-aluekilpailu ES1 5:52.52
78 Peppi Tuohimaa Vieskan Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 5:53.99
79 Aleksandra Mattila Rauman Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 5:54.21
80 Cecilia Ojala Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 5:54.65
81 Maija Oikemus Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 5:56.37
82 Siiri Kinos Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 5:57.87
83 Wilhelmiina Borg Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 6:00.05
84 Velena Gusseva Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 6:00.97
85 Anna Laukkanen Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 6:06.33
86 Ella Gassner Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 6:06.39
87 Elle Aaltonen Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 6:06.56
88 Teresa Jämsä Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 6:08.97
89 Minea Kempas Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 6:09.21
90 Iida Berg Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 6:10.45
91 Ella Kannisto Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 6:11.11
92 Elisa Turta Loimaan Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 6:12.16
93 Elli Takkinen Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 6:22.02
94 Ilona Poltavskaya Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 6:23.54
95 Laura Julia Reinikka Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM-aluekilpailu ES2 6:26.50
96 Peppi Mäkelä Heinolan Isku IKM-aluekilpailu Häme 6:28.35
97 Elisa Bolszak Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 6:35.24
98 Iina Raitaluoma Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 6:39.20
99 Hertta Pakarinen Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 6:45.82
100 Aino Hietanen Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 6:51.23
101 Neelia Lohela Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 8:00.55
- Kirsti Ryynänen Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi DSQ

23, T11,12,13,14,15 400m VU Finaali, Päivitetty: 2022-10-30 10:22:14
13 - 13

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Mona Hankavuori Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 4:30.81
2 Uliana Nikashina ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 4:33.15
3 Emma Kaivola Riihimäen Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 4:43.94
4 Liinu Nevalainen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 4:44.65
5 Cecilia Lietzén Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 4:44.91
6 Lotta Uusikartano Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 4:47.25
7 Matilda Karvonen Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 4:48.17
8 Luna Lauhava-Kääriäinen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 4:48.33
9 Ilona Kallio Vanders IKM-aluekilpailu ES2 4:48.62
10 Vilja Suominen Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 4:49.56
11 Netta Moilanen Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 4:51.12
12 Aino Hakkarainen Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 4:52.03
13 Lisette Schaper Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 4:52.55
14 Janna Saloniemi TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 4:53.40
15 Elsa Constable Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 4:53.65
16 Saimi Lylander Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 4:54.63
17 Katariina Lahti Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 4:54.85
18 Nea Hellsten Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 4:55.00
19 Veera Linna Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 4:55.19
20 Adele Luukkonen TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 4:55.69
21 Lotta Malmelin Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 4:57.40
22 Vivian Oker-Blom Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 4:59.10
23 Sara Uski Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 4:59.16
24 Senni Sevenius Hyvinkään Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 4:59.60
25 Neea Junttila Vieskan Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 4:59.67
26 Carola Lehtonen Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 4:59.75
27 Emilia Valtonen Rauman Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 4:59.92
28 Minja Yli-Tainio Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 5:01.53
29 Miina Vatanen Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 5:01.83
30 Aino Emilia Kautto Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM-aluekilpailu ES2 5:02.79
31 Jenna Tuomainen Vanders IKM-aluekilpailu ES2 5:03.01
32 Ylva Holmberg Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 5:05.23
33 Unna Timonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 5:05.98
34 Ellen Marjamaa Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 5:06.39
35 Lina Koivulahti Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 5:06.67
36 Alina Niittymäki Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 5:06.70
37 Milda Leppäluoto Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 5:07.03
38 Nelli Savisto Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 5:07.24
39 Linda Pentikäinen Kouvolan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 5:07.92
40 Elle Liikkanen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 5:08.74
41 Amelie Hillers Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 5:08.86
42 Hilla Pajula Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 5:09.13
43 Vivian Blomvall Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 5:09.46
44 Noora Kuosmanen Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 5:09.61
45 Venla Eronkoski Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 5:09.90
46 Sofia Rokka ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 5:12.54
47 Vilma Päivärinta Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 5:13.36
48 Emma Laaksonen Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 5:13.37
49 Kira Kekäle Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 5:13.81
50 Aurora Känsälä Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 5:15.58
51 Matilda Ådjers Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 5:15.88
52 Veera Tawast Simmis Grani IKM-aluekilpailu ES1 5:16.02
53 Noora Ekman TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 5:17.15
54 Josefiina Kinos Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 5:17.55
55 Seela Saario ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 5:17.81
56 Lili Kannisto Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 5:17.98
57 Sofia Sundell Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 5:18.02
58 Frida Viinikainen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 5:18.91
59 Sofie Wikman Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 5:19.05
60 Auli Hakkarainen Vanders IKM-aluekilpailu ES2 5:19.30
61 Aino Koivuluoma Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 5:19.43
62 Helvi Huttunen Rauman Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 5:19.70
63 Peppi Viljanen Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 5:20.29
64 Kia Kallio Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 5:21.41
65 Oona Pölönen Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 5:21.84
66 Ella Liimatainen ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 5:22.21
67 Emilia Piiparinen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM-aluekilpailu Häme 5:23.26
68 Vanessa Nylund Simmis Grani IKM-aluekilpailu ES1 5:23.71
69 Miina Mäkinen Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 5:25.40
70 Sofia Viitanen Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 5:26.18
70 Minea Kangas Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 5:26.18
72 Pipsa Männistö Helsingin Uimarit IKM-aluekilpailu ES1 5:26.32
73 Emmi Sintonen Simmis Grani IKM-aluekilpailu ES1 5:26.62
74 Mona Maria Amanda Sarja Vieskan Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 5:27.04
75 Ida sulonen Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 5:27.35
76 Sofia Marjamäki Lapuan Virkiä IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 5:27.55
77 Anna Pohjosenperä Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 5:27.68
78 Aada Tuononen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 5:28.33
79 Neela Juvonen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 5:28.78
80 Rinja Nikunlassi Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 5:31.15
81 Enna Alasuutari Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 5:32.26
82 Peppi Mutikainen Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 5:33.55
83 Vilma Korkalainen Voikkaan Viesti IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 5:34.14
84 Emma Ranta Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 5:42.24
85 Eeva Pirttimäki Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 5:42.63
86 Lotta Ronkainen Swimming Club Vuokatti IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 5:43.60
87 Laura Räikkälä Kankaanpään Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 5:43.70
88 Sanni Talka Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 5:43.91
89 Lova Sandberg Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 5:46.69
90 Veera Kaksonen Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 5:47.14
91 Sara Hakonen Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 5:49.01
92 Maria Pilz Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 5:51.32
93 Eine Färkkilä Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 5:53.35
94 Stella Alexandra Vainio Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 5:58.31
95 Lumia Rantala Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 5:58.51
96 Kaisla Hirvasniemi Nummelan Kisaajat IKM-aluekilpailu ES2 6:01.95
97 Aada Kanervo Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 6:02.80
98 Ronja Antikainen Pieksän Kuutit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 6:04.54
99 Siiri Kiljunen Kuopion Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 6:05.49
100 Emilia Syrjä Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 6:08.14
101 Sofia Lam Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 6:08.78
102 Enni Kataja Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 6:13.05
103 Emma Nurmela Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 6:27.40
104 Fanni Blom Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 6:31.40
105 Maija Haapala Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 6:34.67
106 Siiri Kaartinen Nummelan Kisaajat IKM-aluekilpailu ES2 6:41.18
- Venni Niemi Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 DSQ

23, T11,12,13,14,15 400m VU Finaali, Päivitetty: 2022-10-30 10:22:14
14 - 14

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Malla Hämäläinen Vieskan Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 4:25.85
2 Saga Linnosaari Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 4:27.25
3 Miina-Anniina Härkänen Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 4:27.89
4 Lilja Hirsikko ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 4:30.63
5 Selma Laukkanen Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 4:35.47
6 Ellen Laine Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 4:39.32
7 Lotta Martikainen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 4:41.42
8 Awa Laukkanen Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 4:43.25
9 Hilma Mannersalo Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 4:46.64
10 Laura Lehtoila ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 4:47.49
11 Iida Eskola Vieskan Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 4:49.36
12 Albertiina Kotkaniemi Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 4:49.77
13 Iisa Vanne Swimming Team Rauma IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 4:49.89
14 Nana Murtomäki Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 4:50.85
15 Saara Pakomäki Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 4:51.27
16 Jonna Kurki Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 4:53.19
17 Leena Tissari Kuopion Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 4:54.50
18 Iiris Pajamo Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 4:56.32
19 Luisa Sofia Zurban Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 4:57.07
20 Emmi Pernaa Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 4:58.62
21 Iina Pihlaja Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 4:59.94
22 Liisi Lehtiö Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 5:01.89
23 Emilia Ådjers Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 5:03.73
24 Sagdiana Rakhimova Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 5:03.94
25 Iiris Kostiainen Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 5:06.10
26 Viiu Levola TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 5:07.60
27 Sonja Aho Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 5:08.08
28 Aino Sarvilahti Lappeenrannan Kisa-Toverit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 5:08.84
29 Nella Hämäläinen Vieskan Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 5:12.63
30 Ella Lindholm Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 5:14.38
31 Eerika Häcklin Haukiputaan Heitto uintijaosto IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 5:15.02
32 Aino Jämsä Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 5:17.31
33 Raakel Rihte Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 5:18.17
34 Irina Karvonen Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 5:19.02
35 Elsa Salla Rauman Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 5:21.00
36 Meea Marjamäki Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 5:22.28
37 Pinja Kotakoski Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 5:22.33
38 Sanni Hakulinen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 5:23.56
39 Iida-Carita Niskanen Vieskan Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 5:26.91
40 Kaisa Heikkinen Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 5:26.92
41 Emmi Jokinen Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 5:31.21
42 Ada-Sofia Juntunen Kempeleen Pyrintö IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 5:32.14
43 Elsa Kähäri Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 5:32.35
44 Lotta Lappalainen Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 5:32.64
45 Janiela Laitinen Kuopion Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 5:37.65
46 Pinja Metsäpelto Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 5:38.52
47 Saara Virtanen Kouvolan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 5:38.92
48 Annukka Tallinen Kuopion Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 5:39.59
49 Kristina Lindroos Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 5:41.22
50 Tiia Mattila Uinti-Vakka IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 5:41.40
51 Hilda McGarvie Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 5:41.52
52 Hanna Reinikainen Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 5:44.35
53 Olivia Ojala Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 5:44.67
54 Noora Lausala Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 5:52.37
55 Ursula Tamminen Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 5:53.00
56 Susanne Hein Järvenpään Uintiklubi ry IKM-aluekilpailu ES2 6:06.05
57 Siiri Paavonen Helsingin Uimarit IKM-aluekilpailu ES1 6:07.73
58 Anna Korpi Ilmajoen Kisailijat IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 6:08.16
59 Alla Voronchikhina Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 6:09.15
60 Isabella Blomström Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 6:20.00
61 Veera Hänninen Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 7:14.93
- Emma Tieaho Nokian Pyry IKM-aluekilpailu Häme DNF

23, T11,12,13,14,15 400m VU Finaali, Päivitetty: 2022-10-30 10:22:14
15 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Mirelle Hirsiniemi Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 4:30.71
2 Aino Ruotsalainen Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 4:32.54
3 Ida Savolainen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 4:34.59
4 Iina Ekholm Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 4:37.57
4 Linnea Koski Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 4:37.57
6 Kerttu Rantanen Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 4:37.76
7 Maret Beyer Swimming Club Rovaniemi IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 4:41.42
8 Hanni Koski TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 4:42.50
9 Erin Heinikangas Rauman Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 4:42.68
10 Eine Idman Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 4:43.27
11 Anna Lindholm Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 4:44.52
12 Aina Keiski Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 4:45.04
13 Anni Frusti TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 4:45.57
14 Petra Soini TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 4:46.93
15 Edith Ervasti Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 4:47.00
16 Matilda Leppänen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 4:47.61
17 Tiia Reini Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 4:48.31
18 Iida Hirvonen ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 4:48.51
19 Minea Kynkäänniemi Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 4:49.36
20 Elsa Pelkonen Vieskan Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 4:49.37
21 Ebba Simberg Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 4:49.74
22 Pinja Niskanen Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 4:51.77
23 Aada-Julia Laakso Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 4:53.56
24 Petra Nieminen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 4:57.12
25 Eevi Hirsi HTU Stadi IKM-aluekilpailu ES1 4:59.13
26 Aino Leinonen Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 4:59.79
27 Nella Imponen Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 5:00.79
28 Enni Alatalo Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 5:01.88
29 Andrea Rokkanen Simmis Grani IKM-aluekilpailu ES1 5:02.22
30 Aava Näykki Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 5:02.72
31 Senni Piirainen Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 5:03.99
32 Roosa Junnila Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 5:04.66
33 Aino Laine Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 5:04.74
34 Neri Lätti Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 5:07.69
35 Liisa Peetsu Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM-aluekilpailu Häme 5:08.46
36 Nelli Vilppola Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 5:08.60
37 Alma Holmlund Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 5:09.17
38 Elle Härkönen Swimming Club Rovaniemi IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 5:13.05
39 Aura Haunia Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 5:15.34
40 Anita Mäkinen Nummelan Kisaajat IKM-aluekilpailu ES2 5:15.99
41 Matilda Hautaniemi Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 5:16.81
42 Vuokko Larjomaa Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 5:21.99
43 Elina Jaako Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 5:22.75
44 Linnea Azzola Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 5:26.92
45 Saaga Lehmus Lappeenrannan Kisa-Toverit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 5:34.02
46 Mette Hagqvist Kokkolan Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 5:40.96
47 Minni-Maria Vesma Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 5:51.54

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner