Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM-aluekilpailu ES1 Päivitetty: 2022-10-30 11:29:17
IKM-aluekilpailu ES2 Päivitetty: 2022-10-30 17:52:02
IKM-aluekilpailu Häme Päivitetty: 2022-10-30 10:47:42
IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2022-10-30 10:40:40
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi Päivitetty: 2022-10-30 10:54:29
IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi Päivitetty: 2022-10-30 10:40:57
IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi Päivitetty: 2022-10-30 10:47:58

25, T10,11,12-15 100m SKU Finaali, Päivitetty: 2022-10-30 17:52:02
10 - 10

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Viola Ukkola Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:24.52
2 Elsa Suominen Järvenpään Uintiklubi ry IKM-aluekilpailu ES2 1:26.12
3 Elsa Nevalainen Rauman Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:27.98
4 Vivi Lobbas Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:28.09
5 Flóra Jolsvai Gladius Kirkkonummi IKM-aluekilpailu ES1 1:28.26
6 Paju Mäkihannu TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:29.37
7 Iida Korpi Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:29.91
8 Iisa Kallio Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:30.44
9 Anni Koljonen Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:30.84
10 Kaisa Turta Loimaan Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:31.35
11 Mia Maria Mäetalu Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:32.20
12 Hilla Määttä Kempeleen Pyrintö IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:32.22
13 Ronya Firtina Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM-aluekilpailu ES2 1:32.44
14 Reetta Takalo Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:32.69
15 Milea Poropudas Kempeleen Pyrintö IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:33.00
16 Peppi Räsänen Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:33.74
17 Amanda Salmela Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:34.44
18 Jenna Wahlman Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:35.21
19 Anni Tuomisto Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:35.60
20 Amanda Mäkinen Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:36.64
21 Aino Mattas Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:36.95
22 Siina Savolainen Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 1:38.12
23 Selja Takamäki Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:38.37
24 Pinja Lepola Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:39.80
25 Kaisla Viljainen Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:40.35
26 Emily Åberg Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:40.74
27 Miisa Hautamäki Nokian Pyry IKM-aluekilpailu Häme 1:41.00
28 Edla Maria Levola Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:41.38
29 Fanni Olbert Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 1:41.53
30 Aino Fältmars Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:41.68
31 Elviira Alanko Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:45.21
32 Kerttu Haapakari Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:46.39
33 Tessa Julia Lainio Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM-aluekilpailu ES2 1:46.50
34 Linnea Tykkälä Kouvolan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:46.63
35 Janna Hakkarainen Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:46.98
36 Olivia Palo Kempeleen Pyrintö IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:47.61
37 Linnea Holm Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:48.66
38 Anja Kähäri Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:49.08
39 Elsa Satola Rauman Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:49.93
40 Emmi Manninen Alavuden Urheilijat IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:50.19
41 Eevi Kekki Kuopion Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:50.33
42 Christina Holm Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:50.55
43 Alma Saksman Kuopion Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:51.04
44 Nelli Nivala Race Club Sveitsi IKM-aluekilpailu ES2 1:53.34
45 Peppi Ketolainen Kempeleen Pyrintö IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:54.89
46 Siiri Viskari Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:56.18
47 Tuuli Järvinen Vaajakosken Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:58.77
- Jenna Suomela Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 DSQ
- Linnea Krüger Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi DSQ
- Hildegard Brozinski Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi DSQ
- Adalmiina Nikko Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi DSQ

25, T10,11,12-15 100m SKU Finaali, Päivitetty: 2022-10-30 17:52:02
11 - 11

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Venla Pentikäinen Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:18.64
2 Sinna Leinonen Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:20.97
3 Molly Riska Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:22.32
4 Kajsa Strandberg Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:22.46
5 Aino Rauta Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:23.17
6 Olivia Miloserdova Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:23.34
7 Aino Salminen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:23.81
8 Emma Kaiser ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 1:23.86
8 Hilma Tiri Haukiputaan Heitto uintijaosto IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:23.86
10 Nella Haltamo Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:24.55
11 Vilhelmiina Vainoniemi Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:24.72
12 Inari Rahtu Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:25.04
13 Jenniina Juopperi Kouvolan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:25.06
14 Erin Liikkanen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:25.10
15 Emma Oikarainen Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:25.65
16 Lumi Sutinen ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 1:25.75
17 Ella Ääri Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:26.48
18 Ruut Veihtola Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:26.70
19 Venla Kiviaho Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:26.83
20 Beata Järviö Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:27.19
21 Serafiia Kotkaniemi Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:27.95
22 Alviina Kotkaniemi Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:28.01
23 Isla Tervo Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:28.84
24 Edith Syrjänen Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:29.16
25 Anni Sohlman Riihimäen Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:29.44
26 Loviisa Pakkala Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:29.52
27 Emma Yli-Olli Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:29.67
28 Rongxuan Bai Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:29.97
29 Sofie Huttunen Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:30.20
30 Vilma Latvala Ilmajoen Kisailijat IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:30.76
31 Veera Vainio Nummelan Kisaajat IKM-aluekilpailu ES2 1:30.98
32 Vilja Koskinen Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:31.03
33 Linnea Lemberg Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:31.05
34 Susanne Elonen Hyvinkään Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:31.51
35 Milja Kenttä Hyvinkään Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:31.79
36 Sara Walve Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:31.92
37 Josefine Nordman Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:32.75
38 Emma Vesterinen Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:32.98
39 Jade Lehmusto Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:33.16
40 Ilona Marjanen Simmis Grani IKM-aluekilpailu ES1 1:33.33
41 Katherine Wik Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:33.58
42 Emilia Pieroni Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:33.69
43 Siiri Siikanen Lahden Kaleva IKM-aluekilpailu Häme 1:33.95
44 Neea Risku Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:33.96
45 Anni Nyyssönen Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:34.11
46 Alma Jämsä Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:34.19
47 Ella Kylmämaa Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM-aluekilpailu ES2 1:34.29
48 Venla Laine Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:34.96
49 Elsa Jussila Nummelan Kisaajat IKM-aluekilpailu ES2 1:35.06
50 Anniina Karjalainen Kajaanin Uimaseura IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:35.15
51 Meri Koskipää Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 1:35.62
52 Ella Tieaho Nokian Pyry IKM-aluekilpailu Häme 1:36.01
53 Selina Kärkkäinen Järvenpään Uintiklubi ry IKM-aluekilpailu ES2 1:36.52
54 Adanna Skyttä Jämsänkosken Ilves IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:36.59
55 Minka Adeleine Torvikoski Kemin Työväen Uimarit IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:36.73
56 Emma Hakala Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:36.76
57 Iida-Sofia Keränen TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:37.03
58 Mea Vuohelainen Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:37.09
59 Meri Pöyhönen Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:37.26
60 Sofia Vlasova Kouvolan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:37.39
61 Anna Tavi Kemin Työväen Uimarit IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:37.54
62 Tamina Weißenborn Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:38.13
63 Maisa Törnström Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:39.00
64 Lotta Kunttu Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:39.12
65 Sunna Jäärni Kemin Työväen Uimarit IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:39.52
66 Matilda Koskela Simmis Grani IKM-aluekilpailu ES1 1:39.58
67 Sofia Suojakari Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:39.84
68 Elli Kiviluoto Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:40.63
69 Anna Mangeloja Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:41.00
70 Enna Järvinen Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:41.30
71 Helmi Kauppinen Kemin Uimaseura IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:41.90
72 Aino Humalajoki Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM-aluekilpailu Häme 1:42.16
73 Minea Mannersuo TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:42.20
74 Vilja Kivioja Kankaanpään Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:43.11
75 Ronja Kujanpää Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:43.52
76 Lumi Kotiniitty Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:43.70
77 Selma Pelkonen ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 1:44.74
78 Seela Ruponen Riihimäen Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:44.80
79 Isabella Heikkilä Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:45.36
80 Ida Sjöblom Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:48.04
81 Rauha Riikonen ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 1:48.75
82 Tessa Matikainen Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:48.95
83 Emma Myllymaa Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:49.27
84 Iiris Uusitalo Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 1:49.46
85 Pinja Karlsson ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 1:49.97
86 Aada Tyviö Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:50.45
87 Venla Rainerma Kankaanpään Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:51.28
88 Ella Hirvonen Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:57.07
89 Bettina Holm Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:57.09
90 Oona Andelmaa Uimaseura Kaarina IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:59.72
- Noora Haikola Kempeleen Pyrintö IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi DSQ
- Miisa-Maaria Jomppanen Swimming Club Rovaniemi IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi DSQ
- Neea Matikainen Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi DSQ
- Matilda Toivonen Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi DSQ
- Helmiina Härri Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi DSQ
- Aino Niemi Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi DSQ
- Vanessa Aulakoski Vieskan Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi DSQ
- Anni Lövmark Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi DSQ
- Linnea Skyttä Järvenpään Uintiklubi ry IKM-aluekilpailu ES2 DSQ

25, T10,11,12-15 100m SKU Finaali, Päivitetty: 2022-10-30 17:52:02
12 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Aliisa Soini Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:04.91
2 Venla Holma Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:06.14
3 Olivia Riekki Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:06.31
4 Emmi Salo Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:06.64
5 Veera Mustonen Riihimäen Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:06.80
6 Sofia Danska Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:07.35
7 IIda Tawast Simmis Grani IKM-aluekilpailu ES1 1:07.81
8 Linnea Heikkilä Simmis Grani IKM-aluekilpailu ES1 1:07.82
9 Riialiina Kiljala Vieskan Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:08.11
10 Eedi Imppola Hyvinkään Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:08.60
11 Saimi Lanki Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:08.66
12 Lumi Oura Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 1:08.83
13 Ursula Ursin Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 1:08.84
14 Iinu Tiainen Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:09.02
15 Ines Pälviranta Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:09.18
16 Melissa Paukkunen Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:09.25
17 Mirelle Hirsiniemi Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:09.60
18 Saima Peltonen Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:09.93
19 Linnea Koski Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:10.26
20 Ebba Simberg Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:10.41
21 Nelli Kiho Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:10.84
22 Selma Syrjänen Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:10.85
23 Maija Mikkonen TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:10.88
24 Emma Kymäläinen Hyvinkään Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:10.95
25 Elsa Constable Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:11.11
26 Hertta Nieminen TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:11.17
27 Minea Törhönen Kuopion Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:11.27
28 Hanni Koski TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:11.28
29 Siiri Attola Hyvinkään Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:11.33
30 Veera Knuutila Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:11.55
31 Helmi Hinkka TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:11.56
32 Michelle Fellman Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:11.77
33 Rebecca Mäkinen Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:11.80
34 Siiri Haverinen Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:11.84
35 Sofia Hämäläinen Nokian Pyry IKM-aluekilpailu Häme 1:11.85
36 Krista Kurvinen Heinolan Isku IKM-aluekilpailu Häme 1:11.97
37 Emma Kaivola Riihimäen Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:11.99
38 Awa Laukkanen Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:12.04
39 Maija Koski Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:12.50
40 Elli Himanen Mikkelin Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:12.54
41 Emilia Wall Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:12.76
42 Ella Harell Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:12.78
43 Kerttu Kiiski Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:13.09
44 Miisa Järvinen Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:13.83
45 Heidi Huppunen Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:14.08
46 Hilla-Maaria Juhola Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:14.37
47 Viivi Vainoniemi Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:14.54
48 Iina Mäensivu Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:14.60
49 Milla Mikkonen Kempeleen Pyrintö IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:14.69
50 Hertta Katajisto Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 1:14.80
51 Siiri Nivukoski Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:14.89
52 Emmiina Eho Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:15.09
53 Anni Lämpsä Vieskan Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:15.10
54 Minea Moisio TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:15.18
55 Kaisa Majasaari Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:15.21
56 Olivia Saukko TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:15.43
57 Kristina Helsing Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:15.45
58 Nella Kuivanen Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:15.73
59 Hanna Zautasvili Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:16.11
60 Sini Saari Vieskan Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:16.37
61 Saimi Oksanen Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:16.47
62 Venla Hauvala Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:16.58
63 Joanna Kivelä Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:16.59
64 Ellen Lindell Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:16.61
65 Siiri Karhulahti Kokkolan Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:17.11
66 Ellen Marjamaa Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:17.23
67 Netta Korkalainen Kouvolan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:17.27
68 Saara Lehto Rauman Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:17.35
69 Peppi Vartiainen Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:17.55
70 Ella Määttä Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:17.94
71 Nelli Hietala TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:18.00
72 Saara Holmberg Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 1:18.08
73 Lotta Janhunen Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:18.12
74 Aida Laukkanen Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:18.26
75 Anni Eskelinen Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:18.32
76 Lotta Kylmälä Haminan Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:18.40
77 Oona Vaurio Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:18.63
78 Lizette Jakobsson JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:18.64
79 Skylar Graves Tuusulan Uimaseura ry IKM-aluekilpailu ES2 1:18.76
80 Ronja Halinen Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:18.80
81 Selma Ala-Karvia Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:18.89
82 Ida Paaskoski Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:19.02
83 Aino Tolonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:19.15
84 Emilia Tikkanen Uimaseura Aquila IKM-aluekilpailu ES2 1:19.25
85 Miila Lintula Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:19.35
86 Emma Palmos Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:19.41
87 Viivi Heikkinen Hyvinkään Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:19.52
88 Emma Nygård Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:19.57
89 Melania Smirnova Järvenpään Uintiklubi ry IKM-aluekilpailu ES2 1:19.67
90 Venni Niemi Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 1:19.76
91 Liisi Emilia Tuominen Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 1:19.80
92 Pinjasisko Isoaho Vaajakosken Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:19.82
93 Viiu Levola TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:19.90
94 Mea Ovaska Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 1:20.10
95 Sanna Törmä Kempeleen Pyrintö IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:20.12
96 Mette Alanen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:20.36
97 Isabelle Fellman Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:20.61
98 Aino Koivuluoma Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:20.66
99 Emilia Valtonen Rauman Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:20.67
100 Elsa Idman Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:20.68
101 Iina Koivisto Vesihelmen Uimaseura IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:20.78
102 Ellen Koponen Tuusulan Uimaseura ry IKM-aluekilpailu ES2 1:20.79
102 Kea Immonen Kouvolan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:20.79
104 Aamu Hilma Päivätär Himanen Mikkelin Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:21.03
105 Peppi Mutikainen Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:21.05
106 Kiia Ärväs Swimming Club Rovaniemi IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:21.09
106 Melina Hautaniemi Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:21.09
108 Janely Poppy Liiva Keravan Uimarit IKM-aluekilpailu ES2 1:21.29
109 Nelly Åström Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:21.35
110 Amanda Agbroko Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 1:21.36
110 Nea Vilén Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:21.36
112 Elsa Herrala Vieskan Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:21.59
113 Siiri Simula Swimming Team Rauma IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:21.61
114 Milla Pylvänäinen Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:21.63
115 Olga Kaiser ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 1:21.65
116 Ilona Antila Järvenpään Uintiklubi ry IKM-aluekilpailu ES2 1:21.67
117 Minttu Mäkihannu TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:21.73
118 Martta Koponen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM-aluekilpailu Häme 1:21.74
119 Siiri Oravainen Kuopion Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:21.86
120 Vilhelmiina Lindholm Riihimäen Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:21.91
121 Helmi Heikkilä Haminan Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:21.92
122 Daniela Eloranta Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:21.95
123 Olivia Gadd Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:21.99
124 Alina Kärki Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:22.18
125 Alisa Karttunen Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:22.22
126 Minni Koskivirta Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:22.28
127 Enni Sinkko Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:22.45
128 Juuli Pulkkinen Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:22.64
129 Elmiina Kosonen Savonlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:22.77
130 Marie Keskinen Nummelan Kisaajat IKM-aluekilpailu ES2 1:22.93
131 Maia Jauhonen Gladius Kirkkonummi IKM-aluekilpailu ES1 1:23.12
132 Noela Salokangas Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:23.18
133 Wivian Kaarina Orpana Kankaanpään Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:23.27
134 Erika Eronen Kemin Työväen Uimarit IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:23.28
135 Lumi-Tuulikki Parkkonen Hyvinkään Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:23.30
136 Aino-Sofiina Siitarinen Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:23.33
137 Seela Sora Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:23.43
138 Sofie Wikman Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 1:23.78
139 Sinja-Minnea Riekko Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:24.17
140 Mia Conniffe Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:24.21
141 Sanni Tyrni Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:24.26
142 Lumi Riikonen Hyvinkään Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:24.41
143 Ekaterina Burnevskaya TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:24.49
144 Minja Kautto TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:24.51
144 Sarisha Agarwal Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:24.51
146 Isabel Meriläinen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:24.53
147 Fanny Windahl Kouvolan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:24.65
148 Inka Vihreäpuu Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:24.85
149 Krista Pajula Kankaanpään Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:25.17
150 Ilona Kellman Mikkelin Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:25.19
151 Elma Haunia Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:25.22
152 Lili Galambosi Keravan Uimarit IKM-aluekilpailu ES2 1:25.31
153 Emilia Paavola Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:25.40
154 Rosa Perikangas Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 1:25.41
155 Nessa Salminen Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:25.43
156 Nea Kailio Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:25.50
156 Iida Niemi Kemin Uimaseura IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:25.50
158 Lauriina Peltoniemi Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:25.55
159 Elsa Ailanen Swimming Team Rauma IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:25.63
160 Eevia Marjamäki Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:25.97
161 Emma Ranta Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 1:26.07
162 Veera Komulainen Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:26.34
163 Elli Sihvonen Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:26.38
164 Iida Mäntymaa Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:26.65
165 Emmi Lehtonen Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:26.78
166 Ida Hiltunen Swimming Club Rovaniemi IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:27.35
167 Lotta Ronkainen Swimming Club Vuokatti IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:27.47
168 Jessica Salminen Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 1:27.51
169 Wilhelmiina Borg Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:27.52
170 Roosa Teho Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM-aluekilpailu Häme 1:27.55
171 Sana Kanerva Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 1:27.73
172 Henna Mäkelä Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:27.91
173 Sanni Korhonen TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:28.03
174 Elsa Engström Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:28.05
174 Pinja Kotakoski Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:28.05
176 Iitu Olbert Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 1:28.16
177 Ellen Forss Simmis Grani IKM-aluekilpailu ES1 1:28.18
177 Aada Laukniemi Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:28.18
179 Alisa Uusitorppa Swimming Team Rauma IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:28.19
180 Anna Chukhlebova Haminan Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:28.33
181 Elsa Olivia Koivula ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 1:28.46
182 Anna-Maria Sintonen Järvenpään Uintiklubi ry IKM-aluekilpailu ES2 1:28.53
183 Ida Hamilton TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:28.95
184 Peppi Viljanen Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:29.34
185 Venla Väisänen Tuusulan Uimaseura ry IKM-aluekilpailu ES2 1:29.42
186 Olivia Areva Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:29.72
187 Nuppu Rehell Riihimäen Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:29.98
188 Janessa Pihlava Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:30.08
189 Anna Nummela Nummelan Kisaajat IKM-aluekilpailu ES2 1:30.26
190 Viivi Valkama Octopus Lohja IKM-aluekilpailu ES2 1:30.35
191 Vilma Raatikainen Kuopion Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:30.46
192 Inka Jäntti Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:30.63
193 Margareth Toomet TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:30.77
194 Katerina Bortsova Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:31.04
195 Ina Broumand ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 1:31.18
196 Sanni Romppanen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:31.28
197 Ria Kiuru Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:31.30
197 Emma Laiho Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:31.30
199 Saara Solkinen Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:31.45
200 Jasmine Huttunen Tuusulan Uimaseura ry IKM-aluekilpailu ES2 1:31.59
201 Saara Sällilä Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:31.81
202 Siiri Kinos Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:31.92
203 Diana Selehov Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 1:32.06
204 Tara Maunula Kokkolan Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:32.07
205 Peppi Ratinen ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 1:32.11
206 Karoliina Patosaari Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:32.39
207 Hilla Soppi Riihimäen Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:32.45
208 Malla Määttä Kempeleen Pyrintö IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:32.52
209 Sofia Catargiu Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:32.67
210 Ella Kannisto Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:32.73
211 Josefiina Lipsanen Mikkelin Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:32.80
212 Nerea Simanen Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:32.86
213 Kiira Rantanen Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:33.06
214 Ella Vilmi Swimming Club Vuokatti IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:33.11
215 Milma Korppas Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:33.82
216 Aino Nokikuru Riihimäen Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:33.92
217 Neea Leinonen Kajaanin Uimaseura IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:33.98
218 Minni Rajalin Gladius Kirkkonummi IKM-aluekilpailu ES1 1:34.21
219 Sanni Kankaanpää Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:34.22
220 Ida Hirvonen Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:34.30
221 Maija Novikova Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:34.33
222 Emma Bakker Kuopion Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:34.36
223 Elli Åkerfelt Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:34.60
224 Amelia Fricker Ålands Simförening IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:34.75
225 Hilla Tiensyrjä Swimming Club Vuokatti IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:34.80
226 Ia Vesterlund Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:34.82
227 Iida Sidoroff Mikkelin Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:35.04
228 Milma Taipale Vaajakosken Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:35.17
229 Elli Kuusisto Rauman Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:35.37
230 Iiris Tuukkanen Riihimäen Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:35.61
231 Ida Karjalainen Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:35.81
232 Inga Kangas Kempeleen Pyrintö IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:35.85
233 Sina Huvila TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:36.06
234 Kiia Harju Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:36.17
235 Sanni Arvonen Riihimäen Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:36.39
236 Elsa Lehtinen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:36.42
237 Tinja Koivusalo Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:36.54
238 Lyyti Honkanen Mikkelin Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:37.29
239 Kaisla Hirvasniemi Nummelan Kisaajat IKM-aluekilpailu ES2 1:37.46
239 Nella Sauvola Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:37.46
241 Oosa Mäkipää Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:37.51
242 Noora Lausala Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:37.62
243 Inez Vehkala Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:37.87
244 Siiri Kaartinen Nummelan Kisaajat IKM-aluekilpailu ES2 1:38.54
245 Kaisla Virtanen Riihimäen Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:39.24
246 Sanni Kangastalo Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:39.38
247 Aada Tahvanainen Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:39.41
248 Peppiina Myllykangas Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:39.48
249 Lilja Sorsa Nummelan Kisaajat IKM-aluekilpailu ES2 1:39.54
250 Melina Savolainen Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:39.77
251 Senni Helskyaho Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:40.23
252 Aada Palomäki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:40.47
253 Elisa Turta Loimaan Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:41.05
254 Janika Parkkila Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:41.21
255 Emma Hamilton TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:41.49
256 Oona Lukka Swimming Club Vuokatti IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:42.83
257 Sofie Vigman Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:43.32
258 Enni Huttu Swimming Club Vuokatti IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:43.40
259 Oona Liuski Swimming Club Vuokatti IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:45.85
260 Alisa Kylämaa Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:46.55
261 Lilja Ahvenlampi Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 1:46.62
262 Elsa Jokela Loimaan Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:47.49
263 Anna-Greta Aurora Kohonen Uinti Imatra IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:47.63
264 Eva Riquelme Mac Donald Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:49.03
265 Oona Kiiski Loimaan Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:49.10
266 Noora Koistinen Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:49.52
267 Aino Hietanen Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:50.23
268 Helmiina Hynninen Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:50.76
269 Rebecka Roos Ålands Simförening IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:51.30
270 Aava Hannelius Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 1:51.57
271 Terhi Koskenvuori Kuopion Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:52.08
272 Adele Rekunen Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:53.12
273 Elli Luukinen Uinti Imatra IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:53.71
274 Fanni Aho Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:56.73
275 Linnea Ocampo Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 2:00.95
276 Ennaliina Malinen ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 2:01.11
- Melina Kokko Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi DSQ
- Minttu Ahokas Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi DSQ
- Sara Kivelä Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi DSQ
- Minea Mäkilä Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi DSQ
- Aava Salmiosalo Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi DSQ
- Enni Falk Tuusulan Uimaseura ry IKM-aluekilpailu ES2 DSQ
- Tia Rissanen Tuusulan Uimaseura ry IKM-aluekilpailu ES2 DSQ
- Pihla valkonen Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi DSQ
- Nadiia Kravchuk Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 DSQ
- Venla Päivärinta Ilmajoen Kisailijat IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi DSQ
- Maisa Marttunen Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 DSQ
- Silja Pulkkinen Kokkolan Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi DSQ
- Emma Palola Kokkolan Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi DSQ
- Ida Tuomola Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme DSQ
- Neela Juvonen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 DSQ
- Elea Sarkki TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme DSQ
- Minea Kangas Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi DSQ
- Emma Korri Kokkolan Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi DSQ
- Inka Tomula Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi DNF
- Riinu Hotulainen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 DNS

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner