Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM-aluekilpailu ES1 Päivitetty: 2022-10-30 11:40:54
IKM-aluekilpailu ES2 Päivitetty: 2022-10-30 17:52:06
IKM-aluekilpailu Häme Päivitetty: 2022-10-30 11:07:18
IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2022-10-30 10:56:43
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi Päivitetty: 2022-10-30 11:05:01
IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi Päivitetty: 2022-10-30 10:58:11
IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi Päivitetty: 2022-10-30 11:15:48

26, P11,12,13-16 100m SKU Finaali, Päivitetty: 2022-10-30 17:52:06
11 - 11

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Eelis Lahtinen Kouvolan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:16.74
2 Niilo Lappalainen TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:19.16
3 Eino Rantala Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:20.51
4 Sisu Mikke Laitinen Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:21.17
5 Emil Ilo Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:22.49
6 Paavo Elliot Eronen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:23.52
7 Pontus Pyykkö Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:24.41
8 Oliver Markus Kylmänen Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:24.47
9 Leo-Daniel Varvas Uimaseura Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 1:25.60
10 Rasmus Auranen Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:26.32
11 Akseli Englund Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:28.46
12 Massinissa Toutah Simmis Grani IKM-aluekilpailu ES1 1:29.68
13 Oskari Sukanen Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:29.89
14 Matias Holma Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:29.98
15 Henry Paavola Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:30.35
16 Gabriel Kannisto Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:30.66
17 Peetu Salmenkangas Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:30.68
18 Leevi Salo Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:30.79
19 Ilari Ellonen Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:31.62
20 Frans Friman Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:31.88
21 Lenni Pessa Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:32.32
22 Kivi Hakkarainen Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 1:32.44
23 Ahti López-Lehto Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:32.93
24 Platon Voutilainen Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 1:33.57
25 Akseli Eteläperä Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:33.75
26 Jasper Vihavainen Varkauden Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:34.18
27 Vertti Kaipio Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:34.37
28 Nooa Ansamaa Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:35.01
29 Akseli Vahila Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:36.08
30 Rasmus Juntti Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:36.36
31 Julius Sydänmaa ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 1:36.76
32 Eikka Laaksonen Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:36.84
33 Jack Jensén Uimaseura Kaarina IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:38.13
34 Ola Sipilä Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:39.89
35 Joonatan Ryynänen Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:39.91
36 Julius Keralampi Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:40.55
37 Onni Elomaa Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:40.78
38 Eljas Lahtinen Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:41.03
39 Niklas Lindroth Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:41.34
40 Reino Korpela Kuopion Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:42.59
41 Johannes Lipiäinen Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:43.77
42 Väinö Lehtelä Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:45.13
43 Elias Similä Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:45.25
44 Jaakko Ylinen Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:45.30
45 Jaakko Porkkala Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:46.99
46 Aaro Wandén Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:47.13
47 Veeti Kilpinen Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:47.93
48 Iiro Saarenpää Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:48.34
49 Emil Kontio Riihimäen Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:52.65
50 Ville Kippola Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:54.02
- Alec Friman Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi DSQ
- Antti Laurila Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 DSQ
- Samuel Jokinen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM-aluekilpailu Häme DSQ
- Lauri Saastamoinen Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme DSQ
- Otto Kyntömaa Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi DSQ
- Finn Jensén Uimaseura Kaarina IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi DSQ
- Leevi Pirttimäki Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi DSQ
- Justin Xian Kuopion Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi DSQ
- Onni Hyttinen Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi DSQ
- Tuukka Korppinen Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi DSQ

26, P11,12,13-16 100m SKU Finaali, Päivitetty: 2022-10-30 17:52:06
12 - 12

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Ville Tressel Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:16.68
2 Wili Sauhula Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:16.69
3 Eetu Ääri Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:17.84
4 Veeti Ukkola Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:18.04
5 Emil Jungner Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:18.28
6 Eino Tonteri Nokian Pyry IKM-aluekilpailu Häme 1:18.66
7 Toivo Karinen Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:19.03
8 Eino Koskinen Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:19.49
9 Nikita Dzura Uimaseura Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 1:19.59
9 Lauri Seppälä Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:19.59
11 Hugo Virtanen Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 1:20.99
12 Benjamin Juusela Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 1:21.69
13 Kalle Kemppainen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:22.94
14 Vertti Linnermo Tuusulan Uimaseura ry IKM-aluekilpailu ES2 1:23.88
15 Elias Boman Hyvinkään Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:24.29
16 Kiril Lopusiev Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:24.52
17 Eino Marela Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:24.75
18 Matvei Mindukshov Uimaseura Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 1:25.02
19 Justus Uutela Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:25.28
20 Topi Nuutinen Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 1:25.43
21 Anto Loukine Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:25.52
22 Elmer Eepo Mikael Wirth Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:25.61
23 Eino Kytöjoki Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:25.82
24 Elias Keiski Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:26.43
25 Luukas Jokinen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM-aluekilpailu Häme 1:26.49
26 Lenni Kumpulainen Mikkelin Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:26.94
27 Nicolas Luoma Hyvinkään Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:26.98
28 Daniel Vinogradoff Helsingin Uimarit IKM-aluekilpailu ES1 1:27.17
29 Kasper Lehto Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:27.63
30 Eemeli Välitalo Tornion Uimaseura IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:27.96
31 Otto Havana Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:28.14
32 Renne Piironen Loimaan Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:28.28
33 Juuso Hurme Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:28.44
34 Márton Kovács-Balogh Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:28.85
34 Julius Lehtojärvi Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:28.85
36 Hugo Ketola Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:30.04
37 Samuel Berg Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:30.11
38 Elias From Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:30.12
39 Yefim Koshman Race Club Sveitsi IKM-aluekilpailu ES2 1:30.28
40 Miikka Laitinen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:30.66
41 Justus Tikkanen TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:31.17
42 Heikki Eskelinen Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:31.54
43 Voitto Lehtinen Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:32.07
44 RIKU KUKKONEN Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:32.18
45 Kliment Sergeev Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:32.32
46 Eero Takamäki Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:32.50
47 Venni Alho Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:32.85
48 Urho Leppälä Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:32.97
49 Wilmer Otto Oskari Sjöstrand Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:33.64
50 Verneri Tenlén Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:33.66
51 Juho Heino Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:33.90
52 Urho Ovaska Riihimäen Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:34.06
53 Hugo Skants Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:34.14
54 Aapo Teno Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:34.29
55 Paavo Jokiranta Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:34.79
56 Daniel Salja Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM-aluekilpailu Häme 1:34.98
57 Veikka Suvitie Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:35.74
58 Noel Vainio Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:37.82
59 Melker Backlund Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:38.12
60 Aleksi Kärkkäinen Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:38.42
61 Onni Purhonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:38.55
62 Johannes Heinonen Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:38.99
63 Elias Hirvonen Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:39.47
64 Julius Paakki Uimaseura Kaarina IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:39.73
65 Eelis Kaila Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:40.65
66 Alexander Eremenkov Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:42.08
67 Arttu Kankaanpää Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:42.13
68 Sisu Eino Antero Kuusisto Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:42.50
68 Jasper Pöytälaakso Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:42.50
70 Aapo Pakka Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:43.44
71 Elis Williamsson Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:44.38
72 Julius Hyvärinen Kemin Työväen Uimarit IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:45.67
73 Konsta Heinonen TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:46.60
74 Konsta Heikkinen Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:46.99
75 Viljami Kalle Herman Mellanen Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 1:53.56
76 Perttu Lepola Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:54.35
77 Lenni Löytäinen Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 2:03.17
- Vadim Nikolashin Uimaseura Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 DSQ
- Jesse Pörtfors Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi DSQ
- Oskari Luopajärvi Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme DSQ
- Adam Bazhyna Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme DSQ
- Rafael Dean Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme DSQ
- Sebastian Yrjänäinen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi DNS

26, P11,12,13-16 100m SKU Finaali, Päivitetty: 2022-10-30 17:52:06
13 - 16

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Boris Minkovski Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 56.20
2 Kalle Pesälä Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 56.70
3 Tomi Silander Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 59.00
4 Konsta Rantasuo Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 59.13
5 Valtteri Pellinen Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 59.54
6 Nicolas Nyström Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 1:01.47
7 Pravin Perasath Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:02.17
8 Aaro Imppola Hyvinkään Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:02.58
9 Juho Rosenström TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:02.89
10 Áron Zautasvili Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:02.96
11 Alex Stickler Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:03.17
12 Carl-Victor Nykvist Simmis Grani IKM-aluekilpailu ES1 1:03.40
13 Matias Saarinen Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:03.47
14 Torsti Saarela Vieskan Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:03.69
15 Niklas Töyrylä Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:03.79
16 Johan Hujanen Simmis Grani IKM-aluekilpailu ES1 1:04.10
17 Kaapo Tuomainen Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:04.28
18 Ville-Veikko Luomala Järvenpään Uintiklubi ry IKM-aluekilpailu ES2 1:04.48
19 Antti Huttunen Nummelan Kisaajat IKM-aluekilpailu ES2 1:04.95
20 Joonas Pulkkinen Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:04.99
21 Nikolai Teiramaa Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 1:05.34
22 Matias Leiwo TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:05.40
23 Niko Kumpulainen Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:05.42
24 Väinö Pitkänen Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:05.73
25 Leo Lana Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:07.39
26 Aleksi Luopajärvi Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:07.87
27 Yaroslav Uzlyakov Tuusulan Uimaseura ry IKM-aluekilpailu ES2 1:08.10
28 Oiva Saarinen Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:08.60
29 Robert Cranston Nummelan Kisaajat IKM-aluekilpailu ES2 1:08.81
30 Christian Edelman Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:08.90
31 Thanh Kiet Lam Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:08.92
31 Ilmari Partanen Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:08.92
33 Vilho Teno Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:09.19
34 Mikael Uitto Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:09.36
35 Petter Kaskela Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:09.50
36 Anton Helén Riihimäen Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:09.81
37 Arttu Kortetjärvi Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:10.20
38 Niklas Tikkanen TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:10.24
39 Aaro Viitanen Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:10.27
40 Akseli Kellman Mikkelin Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:10.41
41 Matvey Lyashenko Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:10.72
42 Eemeli Salo TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:10.75
43 Eerik Välipakka ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 1:10.96
44 Lauri Voutilainen Pieksän Kuutit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:11.10
45 Benjamin Salo Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:11.34
46 Gleb Burakov Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 1:11.40
47 Eemil Sytchak Kokkolan Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:11.78
47 Arseni Tielinen Kuopion Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:11.78
49 Benjamin Winqvist Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:11.83
50 IAN GONZALEZ CATON Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:12.02
51 Ilja Belov Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:12.24
52 Jesse Suikkanen Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:12.38
53 Markus Levonoja Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM-aluekilpailu Häme 1:12.45
54 Jaakko Bogdanov Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:12.48
55 Eelis Nuutinen Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:13.21
56 Markus Tervaskanto Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:13.25
57 Topias Ruuska Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:13.45
58 Wille Vantala Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:13.91
59 Roope Piironen Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:14.00
60 Rico Kettunen Iisalmen Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:14.19
61 Mark Pokidko Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:14.28
62 Eeli Lehtinen Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:14.33
63 Tero Soukka TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:14.37
64 Niko Aaltonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:14.42
65 Eskil Ehnholm Simmis Grani IKM-aluekilpailu ES1 1:14.72
66 Tuomas Pääaho Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:14.77
67 Joel Kontio Riihimäen Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:14.94
68 Santeri Vanhala Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:14.99
69 Lauri Hänninen Keravan Uimarit IKM-aluekilpailu ES2 1:15.02
70 Vilho Haikonen Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:15.03
71 Huugo Skyttä Jämsänkosken Ilves IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:15.16
72 Max Tamminen Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:15.21
73 Johannes Felin Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:15.24
74 Oiva Numminen Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 1:15.25
74 Samu Tirkkonen Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:15.25
76 Kaspar Ragnar Markus Varik Gladius Kirkkonummi IKM-aluekilpailu ES1 1:15.40
77 Aaron Selehov Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 1:15.48
78 Kasper Valkeeniemi Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:15.56
79 Eemeli Nygård Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:15.62
80 Alvar Rintamäki Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:15.98
81 Manan Khalil Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:16.01
82 Artjom Andrejev Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:16.03
83 Elias Ukkonen Kouvolan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:16.05
84 Adam Isaev Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 1:16.12
85 Kasperi Kenttä Hyvinkään Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:16.69
86 Reetu Jauhojärvi Swimming Club Rovaniemi IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:16.79
87 Onni Österberg Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:16.94
88 Lauri Juvonen Kuopion Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:17.34
89 Johannes Leisti Hyvinkään Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:17.60
90 Jesse Kakko Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:18.52
91 Michail Angelos Karagiannis Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:18.86
92 Tuomas Lumme Loimaan Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:18.91
93 Aleksi Leppä Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:18.97
94 Maxim Zuravljov TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:18.99
95 Viljami Kälviäinen Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:19.24
96 Roope Suuronen Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:19.43
97 firat burak böke Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:19.52
98 Olavi Mäkinen Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:19.68
99 Matias Rauhala Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:19.92
100 Eemeli Pennanen TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:20.02
101 Onni Sidoroff Mikkelin Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:20.43
102 Rasmus Talo Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:20.82
103 Maxim Loboda Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:20.87
104 Verneri Mäkinen Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:20.91
105 Alex Hamilton TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:20.95
106 Henri Porma Vesihelmen Uimaseura IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:22.18
107 Matias Haapala Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:22.29
108 Hermanni Huttunen Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:22.76
109 Santtu Hiltunen Kouvolan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:23.01
110 Patrick Salo Varkauden Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:23.45
111 Leon Andersson Helsingin Uimarit IKM-aluekilpailu ES1 1:23.52
112 Santeri Kotijärvi Haukiputaan Heitto uintijaosto IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:23.53
113 Joona Ronkainen Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:23.94
114 Valtteri Tavast Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:24.08
115 Cheng Sun Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:24.35
116 Ilmari Pohja Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM-aluekilpailu Häme 1:24.46
117 Konstantin Terekhov Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:24.52
118 Taito Aaltonen Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:25.17
119 Juska Nousiainen Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:25.40
120 Miro Järvinen Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:25.55
121 Eliel Lintula Uimaseura Kaarina IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:26.07
122 Olli Alanaatu Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:26.76
123 Milo Viskari Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:27.37
124 Arttu Ruotsalainen Kajaanin Uimaseura IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:27.76
125 Viljami Rautiainen Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:28.78
126 Veikka Kiukkonen Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:28.92
127 Eemeli Varonen TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:29.83
128 Johannes Jukola Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:30.05
129 Adolf Kaisla Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:30.30
130 Eino Bucktman TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:30.76
131 Noa Kojonen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:30.88
132 Julius Lankila Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:30.89
133 Otto Heinonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:31.27
134 Juho Varismäki Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:32.07
135 Matvey Chekhonin Swimming Team Rauma IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:32.15
136 Johannes Nikko Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:32.36
137 Jose Bly Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:32.72
138 Samu-Patrik Sula Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:32.77
139 Teemu Askola Gladius Kirkkonummi IKM-aluekilpailu ES1 1:33.26
140 Oliver Niemi Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:33.93
141 Veikko Eemil Ukko Lappalainen Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:35.67
142 Verneri Hietala TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:35.88
143 Kota Moriwaki Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:37.24
144 Julius Jokiaho Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:37.91
145 Rasmus Kautto TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:38.52
146 Sami Penttinen TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:44.76
147 Linus Löytäinen Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 1:45.89
148 Aukusti Paakkala Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM-aluekilpailu Häme 2:08.71
- Fran Klaric Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi DSQ
- Artem Shorokhov Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM-aluekilpailu ES2 DSQ
- Mikko Pelkonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme DSQ
- Atte Katajisto Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme DSQ
- Albin Antas Simmis Grani IKM-aluekilpailu ES1 DSQ
- Uuno Jouha Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi DSQ
- Niklas Pesonen Kuopion Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi DSQ
- Juuso Järvinen Vaajakosken Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi DSQ
- Matti Nurminen Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi DSQ
- Aatu Hautala Kemin Uimaseura IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi DSQ

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner