Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM-aluekilpailu ES1 Päivitetty: 2022-10-30 12:01:47
IKM-aluekilpailu ES2 Päivitetty: 2022-10-30 17:52:12
IKM-aluekilpailu Häme Päivitetty: 2022-10-30 11:22:55
IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2022-10-30 11:18:37
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi Päivitetty: 2022-10-30 11:47:12
IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi Päivitetty: 2022-10-30 11:23:42
IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi Päivitetty: 2022-10-30 11:35:21

27, T10,11,12-15 50m SU Finaali, Päivitetty: 2022-10-30 17:52:12
10 - 10

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Iisa Kallio Vanders IKM-aluekilpailu ES2 38.76
2 Viola Ukkola Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 38.82
3 Anni Koljonen Vanders IKM-aluekilpailu ES2 38.84
4 Siyuan Vivian Lu Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 40.22
5 Kaisa Turta Loimaan Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 40.55
6 Iida Korpi Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 40.68
7 Jenna Suomela Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 41.03
8 Reetta Takalo Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 41.39
9 Paju Mäkihannu TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 41.46
10 Amanda Salmela Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 41.50
11 Mia Maria Mäetalu Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 41.51
12 Ronya Firtina Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM-aluekilpailu ES2 41.75
13 Vivi Lobbas Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 41.80
14 Linnea Krüger Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 41.97
15 Anni Tuomisto Vanders IKM-aluekilpailu ES2 42.07
16 Jenna Wahlman Vanders IKM-aluekilpailu ES2 42.42
17 Elsa Nevalainen Rauman Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 43.00
18 Emily Åberg Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 43.17
19 Flóra Jolsvai Gladius Kirkkonummi IKM-aluekilpailu ES1 43.51
20 Viivi Harjanne Helsingin Uimarit IKM-aluekilpailu ES1 43.73
21 Fanni Olbert Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 43.92
22 Mia Murumäe Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 44.14
23 Sophia Aitamaa Riihimäen Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 44.54
24 Sofia Keski-Valkama Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 44.55
25 Aino Marttila Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 44.58
26 Aino Mattas Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 44.66
27 Iida Lindberg Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 44.67
28 Selja Takamäki Vanders IKM-aluekilpailu ES2 45.09
29 Saimi Toivanen Vanders IKM-aluekilpailu ES2 45.15
30 Hilla Määttä Kempeleen Pyrintö IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 45.16
31 Pinja Lepola Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 45.34
32 Helmi Virtanen Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 45.41
33 Amanda Mäkinen Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 45.42
34 Senja Heikkinen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 45.74
35 Matilda Rantanen Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 46.10
36 Peppi Räsänen Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 46.13
36 Miisa Hautamäki Nokian Pyry IKM-aluekilpailu Häme 46.13
38 Milea Poropudas Kempeleen Pyrintö IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 46.25
39 Siina Savolainen Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 46.26
40 Ronja Ylikulju Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 46.27
41 Enni Harjanne Helsingin Uimarit IKM-aluekilpailu ES1 46.96
42 Tessa Julia Lainio Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM-aluekilpailu ES2 47.15
43 Amanda Kodisoja Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 47.18
44 Elviira Alanko Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 47.22
45 Kielo Kalliokoski Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 47.30
46 Anete Niilo Vanders IKM-aluekilpailu ES2 47.89
47 Isabel Nyback Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 47.90
48 Lilja Kuosmanen Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 48.11
49 Alma Saksman Kuopion Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 48.41
50 Enni Pirkkalainen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 48.52
51 Iida Kaffka Riihimäen Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 48.70
52 Saana Kinos Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 48.80
53 Olivia Hägerström Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 48.99
54 Molly Enroth Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 49.19
55 Fanni Karttunen Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 49.84
56 Emmi Palmola Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM-aluekilpailu ES2 49.96
57 Helmi Kangas Kemin Uimaseura IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 50.38
58 Iina Ekman Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 51.00
59 Edla Maria Levola Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 51.33
60 Ella Mäkinen Nokian Pyry IKM-aluekilpailu Häme 51.37
61 Elsa Satola Rauman Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 51.45
62 Linnea Tykkälä Kouvolan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 51.52
63 Aino Fältmars Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 51.65
64 Sara Anjala Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 51.69
65 Klara Kainonen Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 51.90
66 Olivia Palo Kempeleen Pyrintö IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 51.96
67 Christina Holm Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 52.30
68 Alisa Hyytiäinen Nokian Pyry IKM-aluekilpailu Häme 52.41
69 Nelli Nivala Race Club Sveitsi IKM-aluekilpailu ES2 52.53
70 Siiri Viskari Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 52.55
71 Olivia Lume ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 52.58
72 Aliza Multanen Uimaseura Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 52.75
73 Aino Virtanen ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 52.79
74 Siiri Grönlund Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 53.03
75 Arina Karpova Uimaseura Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 54.14
76 Isabel Palm Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM-aluekilpailu ES2 54.40
77 Karoliina Ranta-Knuuttila Alavuden Urheilijat IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 54.95
78 Hilma Mört Kemin Työväen Uimarit IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 54.97
79 Ellinoora Kiviniemi Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 55.47
80 Eevi Kekki Kuopion Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 56.22
81 Ronja Brännbacka Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 56.32
82 Jessica Oker-Blom Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 56.60
83 Hertta Hongisto Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 57.31
84 Jemina Lehikoinen Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 58.08
85 Adalmiina Nikko Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 58.18
86 Robyn Gahmberg Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 58.32
87 Linnea Holm Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 58.42
88 Hilla Ahola Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 58.88
89 Emma Keto-oja Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:00.08
90 Seela Vähä-Piikkiö Uimaseura Kaarina IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:00.66
91 Nea Kokkomäki Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:00.91
92 Ann Hagelberg Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM-aluekilpailu ES2 1:05.24
93 Neea Miettinen Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:05.76
94 Adoliina Laaksonen Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:13.28
- Kerttu Haapakari Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme DSQ
- Sanni Kettunen Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi DSQ
- Martta Sorvoja Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi DSQ
- Hildegard Brozinski Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi DSQ
- Kaisla Viljainen Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi DSQ
- Rebecca Mõsko Hyvinkään Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 DSQ
- Veda Kivikoski Hyvinkään Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 DSQ

27, T10,11,12-15 50m SU Finaali, Päivitetty: 2022-10-30 17:52:12
11 - 11

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Noora Haikola Kempeleen Pyrintö IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 36.34
2 Venla Pentikäinen Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 36.63
3 Aada Taipale Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 37.70
4 Aida Herranen Gladius Kirkkonummi IKM-aluekilpailu ES1 37.81
5 Sofie Huttunen Vanders IKM-aluekilpailu ES2 38.12
6 Milja Ylitalo Simmis Grani IKM-aluekilpailu ES1 38.49
7 Venla Kiviaho Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 38.72
8 Vilhelmiina Vainoniemi Vanders IKM-aluekilpailu ES2 38.82
9 Riina Kosonen Uinti Imatra IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 38.88
10 Jenniina Juopperi Kouvolan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 39.03
11 Peppi Tuomainen Vanders IKM-aluekilpailu ES2 39.05
12 Veera Vainio Nummelan Kisaajat IKM-aluekilpailu ES2 39.07
13 Molly Riska Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 39.09
14 Emilia Lindroos Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 39.32
15 Inari Rahtu Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 39.44
16 Ella Ääri Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 39.86
17 Olivia Miloserdova Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 40.28
18 Alviina Kotkaniemi Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 40.61
19 Ruut Veihtola Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 40.79
20 Diana Igonen Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 40.83
21 Ella Kostilainen Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 40.84
22 Emma Yli-Olli Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 41.01
23 Aino Rauta Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 41.08
24 Lumi Sutinen ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 41.21
25 Susanne Elonen Hyvinkään Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 41.31
26 Serafiia Kotkaniemi Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 41.40
27 Sienna Lehtola Rauman Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 41.60
28 Elsa Jussila Nummelan Kisaajat IKM-aluekilpailu ES2 41.86
29 Katherine Wik Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 41.89
30 Sara Walve Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 42.04
31 Hilma Rinne Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 42.13
32 Vilja Koskinen Vanders IKM-aluekilpailu ES2 42.24
33 Josefine Nordman Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 42.29
34 Nella Haltamo Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 42.49
35 Meri Pöyhönen Vanders IKM-aluekilpailu ES2 42.55
36 Eve Ukkonen Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 42.65
37 Viivi Vesa Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 42.74
38 Siiri Siikanen Lahden Kaleva IKM-aluekilpailu Häme 43.04
39 Selma Pelkonen ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 43.17
40 Alma Jämsä Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 43.27
40 Anni Nyyssönen Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 43.27
42 Iida-Sofia Keränen TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 43.52
43 Neea Risku Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 43.60
44 Lilja Eskelinen Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 43.67
45 Maisa Törnström Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 44.02
46 Minka Adeleine Torvikoski Kemin Työväen Uimarit IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 44.44
47 Verna Faloon Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 44.54
48 Siiri Sirainen Nokian Pyry IKM-aluekilpailu Häme 44.61
49 Anna Tavi Kemin Työväen Uimarit IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 44.65
50 Aino Humalajoki Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM-aluekilpailu Häme 44.71
51 Ilona Marjanen Simmis Grani IKM-aluekilpailu ES1 44.74
52 Venla Rainerma Kankaanpään Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 44.92
52 Emma Hakala Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 44.92
54 Maija Sunnarborg Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 44.93
55 Pinja Karlsson ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 44.94
56 Minea Mannersuo TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 45.12
57 Elli Kiviluoto Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 45.16
58 Peppi Österberg Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 45.24
59 Linnea Lemberg Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 45.30
60 Enna-Mari Elisa Kitinoja Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 45.76
61 Emilia Pieroni Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 45.85
62 Emma Vesterinen Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 45.91
63 Sofia Vlasova Kouvolan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 45.96
64 Matilda Koskela Simmis Grani IKM-aluekilpailu ES1 46.03
65 Lumi Kotiniitty Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 46.34
66 Swaksha Balajee Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 46.56
67 Anna Mangeloja Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 46.59
68 Matilda Toivonen Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 47.01
68 Vilja Kivioja Kankaanpään Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 47.01
70 Mea Vuohelainen Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 47.14
71 Lotta Kunttu Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 47.48
72 Jenna Tykkyläinen Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 47.52
73 Tamina Weißenborn Vanders IKM-aluekilpailu ES2 47.60
74 Alina Karpov Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 47.63
75 Anni Huttunen Kuopion Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 47.78
76 Seela Ruponen Riihimäen Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 47.80
77 Aino Bohm Uinti Imatra IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 47.87
78 Alisa Pitkänen Kempeleen Pyrintö IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 48.01
79 Emma Myllymaa Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 48.36
80 Sofia Suojakari Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 48.42
81 Eveliina Koikkalainen Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 48.56
82 Ronja Kujanpää Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 48.70
83 Isabella Heikkilä Vanders IKM-aluekilpailu ES2 48.76
84 Venla Liikkanen Haminan Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 48.90
85 Matilda Ahokas Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 49.92
86 Leila Lintula ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 50.49
87 Helmi Kataja Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 50.75
88 Bettina Holm Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 51.50
89 Nea Winberg Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 51.85
90 Merette Tikka Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 52.27
91 Aino Kubin Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 53.21
92 Pinja Pitkänen Kuopion Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 53.67
93 Peppi Kuusinen Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 53.90
94 Oona Andelmaa Uimaseura Kaarina IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 54.51
95 Siiri Hintsa Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 55.32
96 Emma Kuusonen Järvenpään Uintiklubi ry IKM-aluekilpailu ES2 55.40
97 Emilia Lehtinen Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 56.06
98 Rauha Riikonen ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 56.14
99 Aada Tyviö Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 56.81
100 Lumi Polso Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 57.89
101 Anni Lövmark Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 58.09
102 Matilda Nieminen Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:00.55
- Tessa Matikainen Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi DSQ
- Helmi Kauppinen Kemin Uimaseura IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi DSQ
- Aino Sivonen Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi DSQ
- Iina Mäkitalo Kankaanpään Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi DSQ
- Hilda Herrala Vieskan Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi DSQ

27, T10,11,12-15 50m SU Finaali, Päivitetty: 2022-10-30 17:52:12
12 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Venla Holma Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 29.48
2 Lilja Hirsikko ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 29.92
3 IIda Tawast Simmis Grani IKM-aluekilpailu ES1 30.47
4 Ebba Simberg Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 30.80
5 Selma Syrjänen Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 30.85
6 Selma Laukkanen Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 30.99
7 Elina Malinen Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 31.00
8 Milka Marjakaarto Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 31.01
9 Emmi Salo Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 31.09
10 Aliisa Soini Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 31.12
11 Amanda Ruusuvaara Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 31.25
12 Emilia Isoviita Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 31.29
13 Kerttu Rantanen Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 31.35
14 Felicia Sievinen Nummelan Kisaajat IKM-aluekilpailu ES2 31.36
15 Jenni Korkeamäki Vanders IKM-aluekilpailu ES2 31.37
16 Oona Keula Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 31.39
17 Eedi Imppola Hyvinkään Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 31.44
18 Mona Laiho Vanders IKM-aluekilpailu ES2 31.58
19 Minea Kumlander Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 31.67
20 Mirelle Hirsiniemi Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 31.70
21 Veera Malmelin Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 31.77
22 Albertiina Kotkaniemi Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 31.85
23 Sofia Danska Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 32.05
24 Anna Emilia Rajakangas Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 32.11
25 Aurora Änäkkälä Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 32.17
26 Saga Räikkönen Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 32.22
27 Vilma Vatanen Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 32.29
28 Viivi Vainoniemi Vanders IKM-aluekilpailu ES2 32.38
29 Johanna Juntunen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 32.39
30 Helmi Hinkka TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 32.56
31 Anri Parviainen Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 32.78
32 Peppi Lehtinen Kankaanpään Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 32.82
33 Matilda Hautaniemi Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 32.86
34 Iina Pasuri Haukiputaan Heitto uintijaosto IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 32.87
35 Iida Remes Pieksän Kuutit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 32.90
36 Riinu Hotulainen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 32.95
37 Michelle Fellman Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 32.98
37 Anna Lindholm Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 32.98
39 Vieno Tikkanen Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 33.05
40 Ilona Nordman Swimming Team Rauma IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 33.22
41 Sara Laukkanen Haukiputaan Heitto uintijaosto IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 33.27
42 Silja Sipovaara Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 33.32
43 Sofia Räihä Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 33.37
44 Jonna Kurki Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 33.45
45 Iida Kemppainen Kajaanin Uimaseura IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 33.51
46 Emma Tieaho Nokian Pyry IKM-aluekilpailu Häme 33.64
47 Sara Jaatinen Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 33.70
48 Saana Runtti Haukiputaan Heitto uintijaosto IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 33.83
48 Ella Gylden Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 33.83
50 Nella Imponen Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 33.86
51 Kerttu Kiiski Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 34.01
52 Roosa Junnila Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 34.05
53 Anni Sorsa Nokian Pyry IKM-aluekilpailu Häme 34.09
54 Aino Laine Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 34.17
55 Vilma Moilanen Kajaanin Uimaseura IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 34.18
56 Tara Hallia Järvenpään Uintiklubi ry IKM-aluekilpailu ES2 34.23
57 Milja Laakkonen Keuruun Toverit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 34.32
58 Kaisa Majasaari Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 34.34
58 Anni Eskelinen Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 34.34
60 Vivian Blomvall Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 34.41
61 Heidi Huppunen Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 34.46
62 Saara Lehto Rauman Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 34.52
63 Nana Murtomäki Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 34.55
64 Esther Reunala Octopus Lohja IKM-aluekilpailu ES2 34.56
65 Iiris Pajamo Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 34.61
65 Emma Girod Kokkolan Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 34.61
67 Mea Ingram Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 34.81
68 Raakel Rihte Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 34.82
69 Adele Luukkonen TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 34.83
70 Elsa Joseph TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 34.89
71 Peppi Vartiainen Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 34.96
72 Teela Saarentaus Helsingin Uimarit IKM-aluekilpailu ES1 35.04
73 Vanessa Nylund Simmis Grani IKM-aluekilpailu ES1 35.05
74 Isabel Kykyri Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 35.13
75 MAISA PAANANEN Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 35.16
76 Joanna Kivelä Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 35.25
77 Aino-Tuulia Ponto Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 35.32
78 Meea Marjamäki Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 35.39
79 Emilia Valtonen Rauman Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 35.47
80 Sara Lappalainen Swimming Club Rovaniemi IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 35.54
81 Eevi Riekki Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 35.65
82 Aino Metsi Uinti Imatra IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 35.68
83 Nelli Hietala TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 35.71
84 Sini Saari Vieskan Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 35.75
85 Armi Hakkarainen Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 35.81
86 Martta Koponen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM-aluekilpailu Häme 35.82
87 Veera Hiltunen ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 35.86
88 Agnes Ruusumo Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 35.93
89 Iida-Carita Niskanen Vieskan Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 35.98
90 Selma Nordberg Ålands Simförening IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 36.13
91 Venla Eronkoski Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 36.23
91 Saana Helsto Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 36.23
93 Sanni Mäkelä Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 36.28
93 Viivi Heikkinen Hyvinkään Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 36.28
95 Noora Ekman TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 36.45
96 Maisa Marttunen Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 36.47
97 Lizette Jakobsson JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 36.49
98 Milda Leppäluoto Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 36.54
99 Kristina Lindroos Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 36.66
100 Aada Kaila Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 36.68
100 Tilda Somervuori Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 36.68
102 Liisa Peetsu Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM-aluekilpailu Häme 36.76
103 Mea Ovaska Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 36.78
104 Nova Larsson Ålands Simförening IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 36.86
105 saaga hakala Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 36.90
106 Elsa Salla Rauman Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 36.94
107 Ella Haavisto Gladius Kirkkonummi IKM-aluekilpailu ES1 37.05
108 Matilda Oinonen Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 37.06
109 Ella Lindholm Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 37.13
110 Melina Hautaniemi Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 37.24
111 Melania Smirnova Järvenpään Uintiklubi ry IKM-aluekilpailu ES2 37.31
112 Iina Tieaho Nokian Pyry IKM-aluekilpailu Häme 37.43
113 Ilona Antila Järvenpään Uintiklubi ry IKM-aluekilpailu ES2 37.58
114 Emma Hakkarainen Kempeleen Pyrintö IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 37.59
115 Elisa Leinonen Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 37.66
115 Elsa Idman Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 37.66
117 Krista Pajula Kankaanpään Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 37.70
118 Vilma Korkalainen Voikkaan Viesti IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 37.72
119 Oona Pölönen Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 37.75
120 Elsa Mänttäri Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 37.81
121 Emilia Tikkanen Uimaseura Aquila IKM-aluekilpailu ES2 37.91
122 Milla Pylvänäinen Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 37.93
123 Aino Kiviluoto Kajaanin Uimaseura IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 37.94
124 Sofia Behm Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 37.97
125 Nea Vilén Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 38.01
126 Seela Sora Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 38.16
127 Siiri Närhi Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 38.28
128 Hanna Reinikainen Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 38.30
129 Josefiina Björklöf Swimming Team Rauma IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 38.33
130 Helka Honka Kemin Uimaseura IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 38.41
131 Alina Kärki Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 38.45
132 Mette Hagqvist Kokkolan Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 38.52
133 Jessica Salminen Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 38.65
133 Katariina Lahti Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 38.65
135 Linda Pentikäinen Kouvolan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 38.66
136 Eveliina Päivärinta Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 38.72
136 Iitu Olbert Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 38.72
138 Marie Keskinen Nummelan Kisaajat IKM-aluekilpailu ES2 38.76
139 Laura Isabel Björkstrand Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 38.81
140 Carolyn Rusanen Järvenpään Uintiklubi ry IKM-aluekilpailu ES2 38.82
141 Ida Tuomola Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 38.83
141 Wivian Kaarina Orpana Kankaanpään Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 38.83
143 Olivia Ojala Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 38.87
144 Erika Eronen Kemin Työväen Uimarit IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 39.05
145 Taimi Likki Rauman Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 39.10
146 Deniz Aksu Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 39.16
147 Enni Kataja Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 39.24
148 Lumi Riikonen Hyvinkään Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 39.26
149 Emilia Piiparinen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM-aluekilpailu Häme 39.29
150 Anna Nummela Nummelan Kisaajat IKM-aluekilpailu ES2 39.32
151 Ursula Tamminen Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 39.35
152 Kea Immonen Kouvolan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 39.45
153 Matilda Elo Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 39.47
154 Nea Kailio Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 39.48
155 Lumi-Tuulikki Parkkonen Hyvinkään Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 39.60
156 Nea Niemi Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 39.70
157 Pihla Lehtivuori TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 39.92
158 Anni Jylhä Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 39.97
159 Emilia Paavola Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 39.99
160 Pihla Tähkäpää Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 40.03
161 Sana Kanerva Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 40.12
162 Lucie Ruoho Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM-aluekilpailu Häme 40.13
163 Venny Snellman Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 40.30
164 Iida Ronkainen Kajaanin Uimaseura IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 40.46
165 Lyydia manninen Pieksän Kuutit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 40.69
166 Maria Pilz Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 40.70
167 Katerina Bortsova Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 40.87
167 Aada Laukniemi Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 40.87
169 Inka Kajander Gladius Kirkkonummi IKM-aluekilpailu ES1 40.89
169 Emma Ranta Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 40.89
171 Pihla Ruuskanen Riihimäen Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 40.95
172 Tiia Mattila Uinti-Vakka IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 41.01
173 Aada Kanervo Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 41.22
174 Keona Avae Gladius Kirkkonummi IKM-aluekilpailu ES1 41.25
175 Janina Hyvönen Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 41.27
176 Margareth Toomet TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 41.30
177 Anna Laukkanen Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 41.34
178 Ida Hamilton TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 41.52
179 Laura Räikkälä Kankaanpään Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 41.53
180 Emma Korri Kokkolan Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 41.56
181 Ella Gassner Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 41.71
182 Eeva Pirttimäki Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 41.82
183 Venla Väisänen Tuusulan Uimaseura ry IKM-aluekilpailu ES2 41.83
184 Sara Hakonen Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 41.92
185 Diana Selehov Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 42.03
186 Tara Maunula Kokkolan Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 42.08
187 Chrisoula Vassilopoulou Kemin Uimaseura IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 42.16
188 Taimi Lehtinen Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 42.25
189 Peppi Viljanen Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 42.30
190 Lotta Ronkainen Swimming Club Vuokatti IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 42.32
191 Kaisla Hirvasniemi Nummelan Kisaajat IKM-aluekilpailu ES2 42.37
192 Stella Lindbäck Ålands Simförening IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 42.41
193 Camilla Närhi Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 42.47
194 Jasmine Huttunen Tuusulan Uimaseura ry IKM-aluekilpailu ES2 42.62
195 Mimosa Puikkonen Riihimäen Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 42.66
196 Nadiia Kravchuk Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 42.72
197 Siiri Kaartinen Nummelan Kisaajat IKM-aluekilpailu ES2 42.80
197 Elisa Bolszak Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 42.80
199 Lumia Lätti Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 42.84
200 Cecilia Ojala Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 42.95
201 Janna Suominen Heinolan Isku IKM-aluekilpailu Häme 42.96
202 Aava Salmiosalo Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 43.05
203 Josefiina Lipsanen Mikkelin Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 43.27
204 Enni Huttu Swimming Club Vuokatti IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 43.37
205 Lilja Sorsa Nummelan Kisaajat IKM-aluekilpailu ES2 43.40
206 Arabella Õepa Riihimäen Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 43.50
207 Maija Novikova Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 43.65
208 Ada Sunnarborg Gladius Kirkkonummi IKM-aluekilpailu ES1 43.75
209 Ina Broumand ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 43.81
210 Minea Kempas Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 43.88
211 Tinja Koivusalo Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 44.10
211 Kiira Rantanen Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 44.10
213 Ellen Raitakoski Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 44.15
214 Sofia Harjula Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 44.21
215 Minni Rajalin Gladius Kirkkonummi IKM-aluekilpailu ES1 44.30
216 Sofia Catargiu Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 44.33
217 Saara Sällilä Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 44.48
218 Heta Valli Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 44.53
219 Ida Karjalainen Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 44.64
220 Nella Sauvola Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 44.67
220 Renata Niidusaar Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 44.67
222 Melina Kokko Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 45.25
223 Hilla Tiensyrjä Swimming Club Vuokatti IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 45.42
224 Inga Kangas Kempeleen Pyrintö IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 45.69
224 Siiri Rouhiainen Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 45.69
226 Vilma Vainio Riihimäen Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 45.80
227 Matilda Kiviranta Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 45.83
228 Ida Hirvonen Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 45.93
229 Lilja Ahvenlampi Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 46.63
230 Milma Korppas Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 46.84
231 Anette Kokki Varkauden Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 46.94
232 Fanni Blom Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 47.02
233 Sanni Kankaanpää Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 47.17
234 Amelia Fricker Ålands Simförening IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 47.71
235 Eva Riquelme Mac Donald Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 47.83
236 Aada Palomäki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 47.99
237 Aada Tahvanainen Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 48.12
238 Hilla Näsi Kemin Uimaseura IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 48.18
239 Sofia Myllyneva Tornion Uimaseura IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 48.27
240 Olivia Nurmi TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 48.61
241 Aava Hannelius Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 48.82
242 Peppi Mäkelä Heinolan Isku IKM-aluekilpailu Häme 48.90
243 Ursula Immonen Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 49.01
244 Emma Rinne Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 49.37
245 Rebecka Roos Ålands Simförening IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 49.68
246 Emma Hamilton TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 49.96
247 Sani Kärkkäinen TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 50.03
248 Noora Koistinen Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 50.09
249 Hertta Pakarinen Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 50.23
250 Helmiina Hynninen Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 50.38
251 Linnea Ocampo Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 50.54
252 Vilma Kivi Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 50.80
253 Oona Liuski Swimming Club Vuokatti IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 51.20
254 Isla Smeds TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 51.62
255 Hilla Hietakangas Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 52.20
256 Edith Helmi Anette Falck Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 52.64
257 Ida-Riikka Pylkäs Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 53.10
258 Silja Pulkkinen Kokkolan Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 53.63
259 Essi Allinen Kuopion Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 56.17
260 Milja Teräsjärvi Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 56.19
261 Ennaliina Malinen ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 57.12
262 Neelia Lohela Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 58.45
263 Varpu Karrila Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:00.33
- Meja Riska Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi DSQ
- Anastasiia Zavyazkina Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi DSQ
- Ella Vilmi Swimming Club Vuokatti IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi DSQ
- Ines Kauppinen Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi DSQ
- Teresa Jämsä Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi DSQ
- Sarisha Agarwal Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 DNS
- Eine Färkkilä Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 DNS

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner