Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM-aluekilpailu ES1 Päivitetty: 2022-10-30 13:17:45
IKM-aluekilpailu ES2 Päivitetty: 2022-10-30 17:52:29
IKM-aluekilpailu Häme Päivitetty: 2022-10-30 12:32:25
IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2022-10-30 12:24:43
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi Päivitetty: 2022-10-30 12:37:31
IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi Päivitetty: 2022-10-30 12:19:41
IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi Päivitetty: 2022-10-30 12:31:19

30, P13,14,15,16 200m RU Finaali, Päivitetty: 2022-10-30 17:52:29
13 - 13

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Urho Ruuska Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 2:39.87
2 Tuure Pikkuhuhta TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 2:44.04
3 Thomas Salonen Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 2:47.14
4 Paul Pasonen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 2:52.14
5 Elis Luomala Kokkolan Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 2:52.79
6 Konstantinos Karagiannis Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 2:53.38
7 Eelis Nuutinen Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 2:53.81
8 Veikka Palo Kempeleen Pyrintö IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 2:54.03
9 Joel Kontio Riihimäen Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 2:54.18
10 Alex Mäkelä Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 2:54.25
11 Oiva Numminen Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 2:58.80
12 Valtteri Tavast Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 2:59.43
13 Aarni Rahkonen Simmis Grani IKM-aluekilpailu ES1 3:02.06
14 Jaroslav Hahkonen Race Club Sveitsi IKM-aluekilpailu ES2 3:04.85
15 Aleksi Kukkola Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 3:04.90
16 Sylvester Pihlaja Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 3:05.45
17 Elmeri Osmala Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 3:06.77
18 Casper Neste Hyvinkään Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 3:07.47
19 Aleksi Kallioinen Kemin Työväen Uimarit IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 3:07.77
20 Alex Isotalo Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 3:08.89
21 Veeti Väyrynen Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 3:09.31
22 Lenni Salmenkangas Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 3:09.53
23 Michail Angelos Karagiannis Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 3:09.71
24 Jere Kaljunen Uinti Imatra IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 3:10.12
25 Alex Ailio Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 3:10.16
26 Denis Ivachev Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 3:10.61
27 Aaro Paasio Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 3:11.62
28 Elias Hänninen Kouvolan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 3:11.83
29 Aukusti Partinen Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 3:12.67
30 Aaron Rantsi Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 3:12.99
31 Maxim Zuravljov TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 3:13.52
32 Oliver Rantanen Uimaseura Kaarina IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 3:14.82
33 Verneri Mäkinen Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 3:21.20
34 Otto Heinonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 3:21.96
35 Emil Mattila Helsingin Uimarit IKM-aluekilpailu ES1 3:22.72
36 Veeti Jalava Swimming Team Rauma IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 3:23.45
37 Aarne Lehtonen Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 3:27.57
38 Jimi Malkki Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 3:29.53
39 Eliel Grönroos Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 3:29.75
40 Iivari Tihinen Kemin Työväen Uimarit IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 3:30.23
41 Daniel Gültekin Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 3:30.77
42 Lauri Korppinen Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 3:33.31
43 Viljami Rautiainen Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 3:39.56
44 Julius Jokiaho Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 3:50.33
- Eeli Lehtinen Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme DSQ
- Luka Heikkuri Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme DSQ
- Konsta Hiltunen Kuopion Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi DSQ
- Julius Mäntylä Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 DSQ

30, P13,14,15,16 200m RU Finaali, Päivitetty: 2022-10-30 17:52:29
14 - 14

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Kaapo Tuomainen Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 2:30.90
2 Tuomas Heikkilä Uimaseura Aquila IKM-aluekilpailu ES2 2:31.99
3 Oskari Juntti Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 2:34.09
4 Tommi Mosconi Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 2:35.63
5 Samuli Liikamaa Vanders IKM-aluekilpailu ES2 2:36.31
6 Eero Tandefelt-Kauste Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 2:37.54
7 Jussi Laine Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 2:40.14
8 Pravin Perasath Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 2:41.88
9 Mikael Kynkäänniemi Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 2:42.17
10 Amos Korin Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 2:42.68
10 Emil Koskela Vieskan Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 2:42.68
12 Alex Wiksten Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 2:42.76
13 Tuomas Nissinen Kemin Työväen Uimarit IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 2:43.56
14 Simon Hiltunen Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 2:45.40
15 Väinö Linnermo Tuusulan Uimaseura ry IKM-aluekilpailu ES2 2:45.48
16 Oskari Matilainen Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 2:47.72
17 Olli Ruuskanen Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 2:49.38
18 Herman Sandbacka Kokkolan Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 2:49.81
19 Wili Laiho Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 2:49.98
20 Thanh Kiet Lam Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 2:50.81
21 Arseni Tielinen Kuopion Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 2:52.04
22 Max Wiksten Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 2:52.73
23 Tiitus Nygård Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 2:52.96
24 Viljam Savolainen Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 2:53.12
25 Jasper Pihlava Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 2:55.04
26 Eino Lantto Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 2:56.29
27 Oliver Autero Hyvinkään Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 2:59.48
28 Jere Pasanen Helsingin Uimarit IKM-aluekilpailu ES1 2:59.55
29 Saku Virtanen Kouvolan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 2:59.58
30 Nooa Valtonen Lappeenrannan Kisa-Toverit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 3:01.14
31 Eemeli Nygård Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 3:01.64
32 IAN GONZALEZ CATON Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 3:01.91
33 Jonne Rantakeisu Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 3:02.19
34 Onni Tuohino Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 3:05.45
35 Matias Jääskeläinen Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 3:05.59
36 Tuli Hakkarainen Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 3:06.03
37 Tuomas Pääaho Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 3:08.29
38 firat burak böke Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 3:10.69
39 Samu Tirkkonen Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 3:11.42
40 Julius Cario Gladius Kirkkonummi IKM-aluekilpailu ES1 3:12.11
41 Johannes Felin Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 3:12.34
42 Luka Walter Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 3:12.70
43 Max Kulmala Uimaseura Kaarina IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 3:14.92
44 Lauri Csere Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 3:17.60
45 Joona Salminen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 3:17.94
46 Juska Nousiainen Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 3:18.41
47 Edvin Pulkkinen Kokkolan Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 3:29.75
48 Eetu Pelkonen Varkauden Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 3:43.74
49 Tuomas Loponen Kajaanin Uimaseura IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 4:08.83
- Kristian Juutilainen Rovaniemen Uimaseura IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi DSQ
- Elias Suominen TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme DSQ

30, P13,14,15,16 200m RU Finaali, Päivitetty: 2022-10-30 17:52:29
15 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Carl-Victor Nykvist Simmis Grani IKM-aluekilpailu ES1 2:24.03
2 Veeti Palo Kempeleen Pyrintö IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 2:27.77
3 Oiva Koppelmäki Hyvinkään Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 2:30.74
4 Leo Mannonen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 2:31.19
5 Juho Rosenström TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 2:31.75
6 Oskari Tavast Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 2:33.48
7 Lauri Jumppanen Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 2:33.85
8 Niko Kumpulainen Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 2:35.05
9 Mikael Uitto Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 2:35.86
10 Aapo Alaniska Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 2:38.07
11 Elias Salo Vesihelmen Uimaseura IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 2:38.87
12 Alexandro Sivenius Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 2:40.48
13 Mark Pokidko Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 2:40.79
14 Cristian Cannizzaro Kuopion Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 2:41.29
15 Joonas Keränen Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 2:41.53
16 Topias Partinen Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 2:42.95
17 Eetu Niemi Octopus Lohja IKM-aluekilpailu ES2 2:44.17
18 Miika Toivonen Riihimäen Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 2:45.63
19 Yaroslav Uzlyakov Tuusulan Uimaseura ry IKM-aluekilpailu ES2 2:46.24
20 Eemeli Salo TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 2:47.92
21 Tero Soukka TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 2:47.95
22 Oskar Söderlund Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 2:49.41
23 Leo Nieminen ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 2:49.97
24 Christian Edelman Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 2:50.52
25 Patrik Ventus Simmis Grani IKM-aluekilpailu ES1 2:52.50
26 Niklas Tikkanen TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 2:52.51
27 Shengzhe Yin Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 2:53.15
28 Noel Ehrlund Gladius Kirkkonummi IKM-aluekilpailu ES1 2:56.40
29 Aleksanteri Hakala Simmis Grani IKM-aluekilpailu ES1 3:00.55
30 Kasper Valkeeniemi Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 3:01.00
31 Rasmus Talo Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 3:01.37
32 Jesse Aittola Kouvolan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 3:08.93
33 Lauri Riitamaa Loimaan Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 3:10.94
34 Aaron Selehov Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 3:12.49
35 Otso Partanen Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 3:13.32
- Thomas Jürgens Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme DSQ

30, P13,14,15,16 200m RU Finaali, Päivitetty: 2022-10-30 17:52:29
16 - 16

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Boris Minkovski Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 2:19.63
2 Tomi Silander Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 2:22.16
3 Aleksandr Vysotskiy ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 2:28.07
4 Uuri Aaron Ilmari Ranz Simmis Grani IKM-aluekilpailu ES1 2:29.93
5 Kaapo Laaja Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 2:31.51
6 Lauri Aho Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 2:32.18
7 Niklas Töyrylä Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 2:33.50
8 Sebastian Sojolin TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 2:33.83
9 Ilmari Partanen Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 2:34.93
10 Lassi Leppänen Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM-aluekilpailu ES2 2:35.86
11 Aarne Nuutinen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 2:36.37
12 Pyry Pyykkö Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 2:37.11
13 Torsti Saarela Vieskan Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 2:37.14
14 Frans Sandblom Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 2:37.94
15 Anton Helén Riihimäen Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 2:38.41
16 Jesse Koskinen Kemin Työväen Uimarit IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 2:39.47
17 Iivari Kautiainen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 2:39.59
18 Aaron Tikkanen Race Club Sveitsi IKM-aluekilpailu ES2 2:40.35
19 Mikael Rasinmäki Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 2:42.30
20 Saku Pietilä TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 2:43.05
21 Miika Suorsa Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 2:46.38
22 Pyry Laurikainen Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 2:47.56
23 Ferdinand Backman TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 2:52.94
24 Milo Bergman Ålands Simförening IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 2:58.59
25 Ilari Linderborg Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 3:00.80
26 Valtteri Kotijärvi Haukiputaan Heitto uintijaosto IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 3:01.27
27 Aaro Kyntömaa Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 3:10.93
28 Manan Khalil Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 3:12.33
29 Onni Sidoroff Mikkelin Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 3:15.24

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner