Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM-aluekilpailu ES1 Päivitetty: 2022-10-29 09:38:29
IKM-aluekilpailu ES2 Päivitetty: 2022-10-29 09:44:32
IKM-aluekilpailu Häme Päivitetty: 2022-10-29 09:34:23
IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2022-10-29 09:42:04
IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi Päivitetty: 2022-10-29 09:48:49
IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi Päivitetty: 2022-10-29 09:37:29
IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi Päivitetty: 2022-10-29 09:36:25

7, T10,11,12,13,14,15 100m VU Finaali, Päivitetty: 2022-10-29 09:48:49
10 - 10

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Elsa Nevalainen Rauman Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:14.88
2 Kaisa Turta Loimaan Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:15.11
3 Anni Koljonen Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:15.50
4 Vivi Lobbas Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:15.57
5 Viola Ukkola Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:15.73
6 Iisa Kallio Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:15.88
7 Jenna Suomela Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:16.18
8 Paju Mäkihannu TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:16.45
9 Iida Korpi Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:18.04
10 Flóra Jolsvai Gladius Kirkkonummi IKM-aluekilpailu ES1 1:18.27
11 Elsa Suominen Järvenpään Uintiklubi ry IKM-aluekilpailu ES2 1:18.98
12 Linnea Krüger Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:19.90
13 Jenna Wahlman Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:21.06
14 Mia Murumäe Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:21.86
15 Ronya Firtina Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM-aluekilpailu ES2 1:21.95
16 Edla Maria Levola Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:22.01
17 Hilla Määttä Kempeleen Pyrintö IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:22.50
18 Reetta Takalo Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:22.68
19 Aino Marttila Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:22.74
20 Sophia Aitamaa Riihimäen Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:22.76
21 Kielo Kalliokoski Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:22.82
22 Milea Poropudas Kempeleen Pyrintö IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:23.17
23 Amanda Mäkinen Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:23.65
24 Erica Tuominen Kuopion Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:23.82
25 Anni Tuomisto Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:24.19
26 Mia Maria Mäetalu Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:24.22
27 Aino Mattas Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:24.71
28 Peppi Räsänen Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:24.78
29 Emily Åberg Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:24.85
29 Fanni Olbert Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 1:24.85
31 Amanda Salmela Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:24.97
32 Siyuan Vivian Lu Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:24.99
33 Viivi Harjanne Helsingin Uimarit IKM-aluekilpailu ES1 1:25.72
34 Hilma Piitari Uinti-Vakka IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:25.77
35 Miisa Hautamäki Nokian Pyry IKM-aluekilpailu Häme 1:26.42
36 Ronja Ylikulju Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:26.61
37 Helmi Virtanen Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 1:27.33
38 Aino Fältmars Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:28.11
39 Wilhelmina Kosonen Savonlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:28.22
40 Kaisla Viljainen Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:28.43
41 Janna Hakkarainen Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:28.56
42 Enni Pirkkalainen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:29.24
43 Selja Takamäki Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:29.67
44 Amanda Kodisoja Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:30.15
45 Sanni Kettunen Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:30.66
46 Siina Savolainen Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 1:30.92
47 Pinja Lepola Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:31.03
48 Elea Savanainen Järvenpään Uintiklubi ry IKM-aluekilpailu ES2 1:31.17
49 Kerttu Haapakari Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:31.79
50 Arina Karpova Uimaseura Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 1:32.62
51 Hildegard Brozinski Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:32.71
52 Henni Pyy Loimaan Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:32.91
53 Christina Holm Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:33.05
54 Iina Ekman Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:33.35
55 Amanda Autio Riihimäen Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:33.42
56 Senja Heikkinen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:34.51
57 Lilja Kuosmanen Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:35.24
58 Elsa Satola Rauman Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:35.54
59 Tessa Julia Lainio Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM-aluekilpailu ES2 1:36.06
60 Helmi Kangas Kemin Uimaseura IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:36.26
61 Isabel Nyback Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 1:36.28
62 Alisa Hyytiäinen Nokian Pyry IKM-aluekilpailu Häme 1:37.06
63 Olivia Lume ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 1:37.22
64 Varpu Sola Helsingin Uimarit IKM-aluekilpailu ES1 1:37.28
65 Nelli Nivala Race Club Sveitsi IKM-aluekilpailu ES2 1:37.31
66 Saimi Toivanen Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:37.95
66 Karoliina Ranta-Knuuttila Alavuden Urheilijat IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:37.95
68 Anja Kähäri Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:38.63
69 Emmi Manninen Alavuden Urheilijat IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:39.12
70 Katriina Simanen Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:39.33
71 Elviira Alanko Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:39.48
72 EMMA Walther HTU Stadi IKM-aluekilpailu ES1 1:39.53
73 Linnea Tykkälä Kouvolan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:39.95
74 Alise Granqvist Uinti-Vakka IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:40.38
75 Ella Mäkinen Nokian Pyry IKM-aluekilpailu Häme 1:41.29
76 Aino Virtanen ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 1:41.58
77 Molly Enroth Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:42.33
78 Anete Niilo Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:42.47
79 Saana Kinos Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:42.70
80 Aliza Multanen Uimaseura Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 1:42.82
81 Veda Kivikoski Hyvinkään Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:42.86
82 Rebecca Mõsko Hyvinkään Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:43.42
83 Ronja Brännbacka Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:43.47
84 Sara Anjala Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 1:43.52
85 Adalmiina Nikko Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:43.55
86 Penni Nyqvist ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 1:44.38
87 Peppi Ketolainen Kempeleen Pyrintö IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:44.89
88 Olivia Palo Kempeleen Pyrintö IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:45.02
89 Matilda Rantanen Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:45.80
90 Alma Saksman Kuopion Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:47.37
91 Siiri Viskari Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:49.07
92 Linnea Holm Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:49.56
93 Jemina Lehikoinen Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:57.49
94 Martta Sorvoja Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 2:30.75
95 Neea Miettinen Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 2:35.94
- Milja Rinne Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme DSQ
- Seela Vähä-Piikkiö Uimaseura Kaarina IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi DSQ
- Jessica Oker-Blom Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 DSQ
- Enni Harjanne Helsingin Uimarit IKM-aluekilpailu ES1 DSQ
- Robyn Gahmberg Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 DNS

7, T10,11,12,13,14,15 100m VU Finaali, Päivitetty: 2022-10-29 09:48:49
11 - 11

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Noora Haikola Kempeleen Pyrintö IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:06.55
2 Molly Riska Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:08.14
3 Johanna Laine Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:08.98
4 Sinna Leinonen Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:09.15
5 Inari Rahtu Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:09.37
6 Aino Rauta Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:10.14
7 Kajsa Strandberg Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:10.33
8 Venla Pentikäinen Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:10.43
9 Venla Kiviaho Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:10.99
10 Veera Antinmaa Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:11.37
11 Maya Makarova Uinti Imatra IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:11.54
12 Aada Taipale Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:11.55
13 Nella Haltamo Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:11.95
14 Hilma Tiri Haukiputaan Heitto uintijaosto IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:12.13
15 Riina Kosonen Uinti Imatra IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:12.50
16 Emilia Lindroos Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:12.74
17 Erin Liikkanen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:12.76
18 Emma Kaiser ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 1:12.98
19 Lumi Sutinen ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 1:13.02
20 Veera Pellikka Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:13.07
21 Milja Ylitalo Simmis Grani IKM-aluekilpailu ES1 1:13.86
22 Anni Viramo Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:13.96
23 Vilhelmiina Nissinen Kuopion Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:14.05
24 Alma Jämsä Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:14.08
25 Alviina Kotkaniemi Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:14.11
26 Sienna Lehtola Rauman Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:14.14
27 Aino Salminen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:14.32
28 Saga Sirniö Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:14.42
29 Ella Ääri Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:14.68
30 Marianna Hiltunen Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:14.69
31 Olivia Miloserdova Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:15.40
32 Jenniina Juopperi Kouvolan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:15.55
33 Veera Vainio Nummelan Kisaajat IKM-aluekilpailu ES2 1:15.96
34 Maisa Törnström Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:15.98
35 Vilja Koskinen Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:16.34
36 Vilhelmiina Vainoniemi Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:16.45
37 Verna Faloon Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:17.01
38 Stella Manninen Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:17.23
39 Serafiia Kotkaniemi Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:17.34
40 Emma Oikarainen Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:17.41
41 Ruut Veihtola Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:17.42
42 Elsa Jussila Nummelan Kisaajat IKM-aluekilpailu ES2 1:17.43
43 Jade Lehmusto Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:17.72
44 Eve Ukkonen Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:18.12
45 Vilma Latvala Ilmajoen Kisailijat IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:18.13
46 Sofie Huttunen Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:18.21
47 Isla Tervo Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:18.33
48 Sara Walve Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:18.61
49 Enna-Mari Elisa Kitinoja Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:18.65
50 Peppi Tuomainen Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:18.70
51 Viivi Vesa Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:18.71
52 Isla Ovaskainen ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 1:18.79
53 Edith Syrjänen Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:18.85
54 Taika Kauppi Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:18.88
55 Miisa-Maaria Jomppanen Swimming Club Rovaniemi IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:18.93
56 Emma Yli-Olli Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:19.05
57 Siiri Alaluusua Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:19.30
58 Emilia Pieroni Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:19.33
59 Minka Adeleine Torvikoski Kemin Työväen Uimarit IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:19.39
60 Aino Tuhkanen Helsingin Uimarit IKM-aluekilpailu ES1 1:19.45
61 Diana Igonen Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 1:19.57
61 Ruusa Jaakkola Nokian Pyry IKM-aluekilpailu Häme 1:19.57
63 Hilma Rinne Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:20.32
64 Meri Koskipää Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 1:20.51
65 Emma Hakala Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:20.63
66 Neea Risku Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:20.67
67 Rongxuan Bai Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:20.73
68 Vanessa Aulakoski Vieskan Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:20.76
69 Ilona Marjanen Simmis Grani IKM-aluekilpailu ES1 1:20.86
70 Lilja Eskelinen Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:21.23
71 Josefine Nordman Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:21.63
72 Siiri Siikanen Lahden Kaleva IKM-aluekilpailu Häme 1:21.70
73 Anni Sohlman Riihimäen Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:22.02
74 Katherine Wik Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:22.13
75 Siiri Värikoski Nokian Pyry IKM-aluekilpailu Häme 1:22.14
76 Ella Kylmämaa Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM-aluekilpailu ES2 1:22.52
77 Miia Kallio Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:22.62
77 Viktoria Mysheva Kuopion Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:22.62
79 Iina Mäkitalo Kankaanpään Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:22.64
80 Ella Tieaho Nokian Pyry IKM-aluekilpailu Häme 1:22.99
81 Milja Kenttä Hyvinkään Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:23.01
82 Ella Kostilainen Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:23.03
83 Anniina Karjalainen Kajaanin Uimaseura IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:23.08
84 Linnea Lemberg Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:23.10
85 Emma Vesterinen Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:23.17
86 Sofia Suojakari Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:23.21
87 Matilda Koskela Simmis Grani IKM-aluekilpailu ES1 1:23.47
88 Susanne Elonen Hyvinkään Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:23.48
89 Siiri Sirainen Nokian Pyry IKM-aluekilpailu Häme 1:23.59
90 Anni Nyyssönen Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:23.92
91 Neea Matikainen Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:23.93
92 Elli Kiviluoto Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:24.45
93 Selma Pelkonen ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 1:25.15
94 Adanna Skyttä Jämsänkosken Ilves IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:25.18
95 Meri Pöyhönen Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:25.26
96 Sunna Jäärni Kemin Työväen Uimarit IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:25.69
97 Tessa Matikainen Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:26.29
98 Swaksha Balajee Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:26.31
99 Hedda Grönqvist Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM-aluekilpailu ES2 1:26.45
100 Tamina Weißenborn Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:26.54
101 Selina Kärkkäinen Järvenpään Uintiklubi ry IKM-aluekilpailu ES2 1:26.73
102 Eveliina Koikkalainen Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:26.96
103 Armida Lindgård Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:27.12
104 Peppi Österberg Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:27.15
105 Hilda Herrala Vieskan Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:27.33
106 Leila Lintula ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 1:28.45
107 Venla Laine Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:28.47
108 Iina Nyberg Kokkolan Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:28.49
109 Helmi Kauppinen Kemin Uimaseura IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:28.56
110 Isabel Weichert Gladius Kirkkonummi IKM-aluekilpailu ES1 1:28.57
111 Maija Sunnarborg Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:28.86
112 Alva Liimatta Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:29.00
113 Emma Häkkilä Kemin Työväen Uimarit IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:29.01
114 Anna Tavi Kemin Työväen Uimarit IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:29.29
115 Alisa Pitkänen Kempeleen Pyrintö IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:29.61
116 Aamu Somerma Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:29.83
117 Jarina Hovén Helsingin Uimarit IKM-aluekilpailu ES1 1:30.01
118 Isabella Heikkilä Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:30.02
119 Matilda Ahokas Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:30.20
120 Venla Rainerma Kankaanpään Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:30.34
121 Lotta Kunttu Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:30.49
122 Sofia Vlasova Kouvolan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:30.87
123 Linnea Skyttä Järvenpään Uintiklubi ry IKM-aluekilpailu ES2 1:30.90
124 Venla Liikkanen Haminan Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:30.98
125 Mea Vuohelainen Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:31.27
126 Minea Mannersuo TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:31.36
127 Enna Järvinen Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:31.79
128 Pinja Karlsson ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 1:31.97
129 Eveliina Isojärvi Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM-aluekilpailu ES2 1:32.01
130 Emma Hartiala Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:32.13
131 Lumi Kotiniitty Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:32.20
132 Anna Helmi Halmepuro Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:32.38
133 Kiira Elisa Kautto Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM-aluekilpailu ES2 1:32.79
134 Julia Hirvonen Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:33.32
135 Aino Niemi Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:33.38
136 Kaisa Vilamaa Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:33.47
137 Aada Tyviö Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:33.68
138 Niina Nurkkanen HTU Stadi IKM-aluekilpailu ES1 1:34.45
139 Mari Kivelä Kankaanpään Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:34.81
140 Rebekka Pöyry Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:35.06
141 Matilda Toivonen Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:35.14
142 Vilja Kivioja Kankaanpään Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:35.37
143 Helmi Hautamäki Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:35.38
144 Ella Hirvonen Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:35.42
145 Iiris Uusitalo Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 1:35.70
146 Ronja Kujanpää Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:36.02
147 Veera Vesterbacka Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM-aluekilpailu ES2 1:36.14
148 Meea Haapalainen Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:36.35
149 Aino Kubin Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:37.01
150 Helmi Kataja Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:37.03
151 Emma Myllymaa Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:37.13
152 Anni Huttunen Kuopion Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:37.37
153 Iida-Sofia Keränen TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:37.47
154 Rauha Riikonen ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 1:37.86
155 Anna Mangeloja Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:38.32
156 Aino Sivonen Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:38.38
157 Peppi Kuusinen Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:38.55
158 Pola Kuusela Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:39.41
159 Ida Sjöblom Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:39.86
160 Jenna Tykkyläinen Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:40.21
161 Bettina Holm Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:42.02
162 Nea Winberg Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:42.30
163 Merette Tikka Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:43.27
164 Anni Lövmark Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:43.58
165 Erika Lindroos Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:44.14
166 Iida Kinnunen Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 1:47.52
167 Emma Kuusonen Järvenpään Uintiklubi ry IKM-aluekilpailu ES2 1:47.64
168 Lumi Polso Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:48.25
169 Aino Laitila Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:50.22
170 Iina Kokkonen ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 1:51.53
171 Emilia Lehtinen Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:53.72
172 Pinja Pitkänen Kuopion Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:58.31
- Loviisa Pakkala Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme DSQ

7, T10,11,12,13,14,15 100m VU Finaali, Päivitetty: 2022-10-29 09:48:49
12 - 12

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Lumi Oura Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 1:01.01
2 Susanna Ilina Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:03.06
3 Hippu Rauhala Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:04.34
4 Iida Pahkala Gladius Kirkkonummi IKM-aluekilpailu ES1 1:04.78
5 Juuli Salum Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:04.96
6 Tara Hallia Järvenpään Uintiklubi ry IKM-aluekilpailu ES2 1:05.17
7 Alisa Välimaa Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:05.26
8 Venla Salminen Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:05.70
9 Fanny Laiho Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:05.76
10 Keneli Marybel Maranik Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:05.84
11 Helmi Illukka Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:06.01
12 Tilda Somervuori Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:06.06
13 Laura Toivonen Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:06.33
14 Emma Hertsbacka Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:06.42
15 Viola Tojander Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:06.51
16 Saana Runtti Haukiputaan Heitto uintijaosto IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:06.58
17 Linda Hämäläinen Uimaseura Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 1:06.60
18 Elmiina Kosonen Savonlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:07.30
19 Anni Lappalainen TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:07.62
19 Maya Bergström Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:07.62
21 Dasha Popik Helsingin Uimarit IKM-aluekilpailu ES1 1:07.98
22 Emmi Pekanheimo Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:07.99
23 Renja Koskela Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:08.02
24 Pihla Kapanen Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:08.27
25 Venla Heikkinen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:08.48
26 Miila Lintula Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:08.73
27 Jemina Suomela Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:08.95
28 Sofia Huttunen Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:09.32
29 Lumia Pitkänen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:09.35
30 Annabel Salo Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:09.92
31 Lilia Listenmaa Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:10.16
31 Wivian Kaarina Orpana Kankaanpään Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:10.16
33 Mea Ovaska Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 1:10.39
34 Nea Kailio Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:10.48
35 Helmi Heikkilä Haminan Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:10.54
36 Lauriina Peltoniemi Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:10.59
37 Amanda Agbroko Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 1:10.71
38 Emma Rautio Haukiputaan Heitto uintijaosto IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:10.78
39 Emma Haapajärvi Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:10.96
40 Liina Kuoppala Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:11.04
41 Mia Conniffe Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:11.10
42 Marie Keskinen Nummelan Kisaajat IKM-aluekilpailu ES2 1:11.22
43 Iina Koivisto Vesihelmen Uimaseura IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:11.44
44 Daniela Eloranta Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:11.57
45 Lumi Riikonen Hyvinkään Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:11.64
46 Adriana Bruneniece Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:11.77
47 Sofia Behm Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:11.93
48 Saara Solkinen Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:12.04
49 Elli Sihvonen Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:12.09
50 Maia Jauhonen Gladius Kirkkonummi IKM-aluekilpailu ES1 1:12.12
50 Anna Liljeberg Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:12.12
52 Iitu Olbert Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 1:12.36
53 Emmi Lehtonen Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:12.54
54 Unna Tourunen Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:12.55
55 MAISA PAANANEN Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:12.65
56 Noora Ruuskanen Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:12.71
57 Isabel Oravainen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:12.81
57 Kirsti Ryynänen Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:12.81
59 Olivia Vanne Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:13.02
60 Aino-Ilona Lehtonen Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:13.15
61 Nessa Salminen Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:13.26
62 Emelia Jormanainen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:13.28
63 Inkeri Rinnola Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:13.30
63 Cecilia Ojala Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:13.30
65 Lucie Ruoho Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM-aluekilpailu Häme 1:13.38
66 Elisa Leinonen Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:13.45
67 Emma Relander Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:13.47
68 Ilona Antila Järvenpään Uintiklubi ry IKM-aluekilpailu ES2 1:13.51
69 Melania Smirnova Järvenpään Uintiklubi ry IKM-aluekilpailu ES2 1:13.69
70 Elsa Engström Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:13.83
71 Eva Matrosova Uimaseura Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 1:13.86
72 Ella Villanen Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:13.91
73 Pihla Tähkäpää Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:13.92
74 Iita Poikkimäki Vieskan Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:14.15
75 Elea Sarkki TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:14.17
76 Amelia Suvanto Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:14.38
77 Sanni Tyrni Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:14.60
78 Ronja Usmi Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:14.77
79 Matilda Oinonen Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:14.87
80 Olivia Areva Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:14.88
80 Ingrid Ahlfors Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM-aluekilpailu ES2 1:14.88
82 Ellen Forss Simmis Grani IKM-aluekilpailu ES1 1:15.01
83 Elma Haunia Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:15.29
84 Eevia Marjamäki Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:15.90
85 Ella Gassner Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:15.92
86 Janessa Pihlava Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:15.94
87 Minja Kautto TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:16.01
88 Diana Selehov Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 1:16.17
89 Alessandra Carranza Simmis Grani IKM-aluekilpailu ES1 1:16.29
90 Lumi Käyräkangas Kajaanin Uimaseura IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:16.53
91 Karoliina Patosaari Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:16.94
92 Matilda Elo Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 1:17.02
93 Wilhelmiina Borg Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:17.04
94 Aava Salmiosalo Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:17.13
95 Roosa Teho Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM-aluekilpailu Häme 1:17.20
96 Netta Raatikainen Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:17.32
97 Aada Laukniemi Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:17.56
98 Elli Takkinen Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:17.96
99 Emilia Pietilä Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:18.71
100 Anna-Maria Sintonen Järvenpään Uintiklubi ry IKM-aluekilpailu ES2 1:18.79
101 Lily Pettersson Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM-aluekilpailu ES2 1:19.06
102 Elli Åkerfelt Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:19.19
103 Lotta Myllykoski Tuusulan Uimaseura ry IKM-aluekilpailu ES2 1:19.37
104 Natalie Wester Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM-aluekilpailu ES2 1:19.55
105 Iida Berg Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:19.65
106 Seera Jartti Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:19.73
107 Lumia Lätti Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:19.76
108 Jasmine Huttunen Tuusulan Uimaseura ry IKM-aluekilpailu ES2 1:19.85
109 Elli Kuusisto Rauman Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:19.86
110 Ilona Poltavskaya Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:20.08
111 Sanni Kangastalo Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:20.27
112 Kiira Rantanen Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:20.53
113 Peppi Tuohimaa Vieskan Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:20.64
114 Laura Julia Reinikka Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM-aluekilpailu ES2 1:20.78
115 Sanni Korpiola Helsingin Uimarit IKM-aluekilpailu ES1 1:20.88
116 Iida Leimukoski Octopus Lohja IKM-aluekilpailu ES2 1:21.21
117 Siiri Kinos Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:21.28
118 Alissa Brohez Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 1:21.36
119 Camilla Närhi Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:21.38
120 Kaisa-Maria Rantatalo Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:21.57
121 Emilia Winqvist Helsingin Uimarit IKM-aluekilpailu ES1 1:21.70
122 Inga Kangas Kempeleen Pyrintö IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:22.03
123 Emilia Björkhem Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM-aluekilpailu ES2 1:22.24
124 Malla Määttä Kempeleen Pyrintö IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:22.28
125 Anna Laukkanen Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:22.31
126 Maija Kumpula Nivalan Saukot IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:22.38
127 Peppi Ratinen ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 1:22.45
128 Inka Tomula Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:22.88
129 Teresa Jämsä Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:23.20
130 Ella Kannisto Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:23.31
131 Siiri Rouhiainen Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:23.34
132 Iina Raitaluoma Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:23.49
133 Peppi Mäkelä Heinolan Isku IKM-aluekilpailu Häme 1:23.53
134 Nerea Simanen Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:23.96
135 Oosa Mäkipää Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:24.02
136 Maija Novikova Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:24.05
137 Ellen Eriksson Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:24.09
138 Senni Helskyaho Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:24.24
139 Neea Leinonen Kajaanin Uimaseura IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:24.29
139 Kaisa Kyhälä Helsingin Uimarit IKM-aluekilpailu ES1 1:24.29
141 Pihla valkonen Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:24.30
142 Sofia Catargiu Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:24.48
143 Melina Kokko Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:24.74
143 Katerina Bortsova Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:24.74
145 Janina Hyvönen Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:24.94
146 Tara Maunula Kokkolan Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:25.15
147 Emma Laiho Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:25.79
148 Lilja Sorsa Nummelan Kisaajat IKM-aluekilpailu ES2 1:25.84
149 Orvokki Mård Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:26.58
150 Emma Rinne Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:27.24
151 Janika Parkkila Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:27.29
152 Lova Adelina Marie Augustsson Ålands Simförening IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:27.61
153 Melina Savolainen Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:27.66
154 Saimi Roiha Helsingin Uimarit IKM-aluekilpailu ES1 1:28.43
155 Lilja Ahvenlampi Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 1:28.88
156 Eva Riquelme Mac Donald Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:29.32
157 Hilla Näsi Kemin Uimaseura IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:30.00
158 Viivi Sivonen HTU Stadi IKM-aluekilpailu ES1 1:30.29
159 Kaisla Virtanen Riihimäen Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:30.42
160 Ines Kauppinen Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:32.18
161 Emma Hamilton TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:33.16
162 Elsa Jokela Loimaan Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:33.23
163 Oona Liuski Swimming Club Vuokatti IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:34.26
164 Oona Kiiski Loimaan Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:34.42
165 Aino Hietanen Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:34.56
166 Sofia Myllyneva Tornion Uimaseura IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:34.77
167 Hilla Hietakangas Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 1:34.86
168 Helmiina Hynninen Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:35.18
169 Aada Lehtinen Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:35.22
170 Neelia Lohela Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:35.81
171 Iida Hatanpää Nokian Pyry IKM-aluekilpailu Häme 1:36.31
172 Noora Koistinen Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:36.64
173 Adele Rekunen Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:38.60
174 Isla Smeds TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:39.34
175 Margarita Tervo Helsingin Uimarit IKM-aluekilpailu ES1 1:40.13
176 Linnea Ocampo Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:41.34
177 Olivia Nurmi TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:41.69
178 Sani Kärkkäinen TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:43.82
179 Ennaliina Malinen ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 1:44.58
180 Vilma Kivi Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:45.59
181 Milja Teräsjärvi Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:45.70
182 Vilma Rehtonen Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:46.50
183 Kerttu Kiviniemi Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:46.73
184 Essi Allinen Kuopion Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:49.75
- Elisa Turta Loimaan Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi DSQ
- Taimi Likki Rauman Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi DSQ
- Minttu Ahokas Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi DSQ
- Ada Murto Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 DSQ
- Johanna Juntunen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 DSQ
- Mimosa Puikkonen Riihimäen Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 DSQ
- Sina Huvila TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme DSQ
- Ursula Immonen Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi DNF
- Anastasiia Zavyazkina Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi DNS

7, T10,11,12,13,14,15 100m VU Finaali, Päivitetty: 2022-10-29 09:48:49
13 - 13

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Mona Hankavuori Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 59.34
2 Elina Malinen Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:00.09
3 Sofia Danska Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:00.51
4 Elsa Constable Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:01.21
5 Elli Himanen Mikkelin Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:01.46
6 Ilona Kallio Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:01.99
7 Emma Kaivola Riihimäen Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:02.15
8 Kerttu Kiiski Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:02.17
9 Helmi Hinkka TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:02.30
10 Netta Moilanen Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:02.35
11 Lisette Schaper Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:02.90
12 Matilda Karvonen Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:03.52
13 Miina Vatanen Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:03.58
14 Alisa Myllykoski Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:03.65
15 Minja Yli-Tainio Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:03.76
16 Julia Lampinen Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:03.96
17 Adele Luukkonen TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:03.99
18 Sofia Sundell Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 1:04.17
19 Liinu Nevalainen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:04.31
20 Veera Linna Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:04.33
21 Siiri Attola Hyvinkään Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:04.41
22 Kaisa Majasaari Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:04.49
23 Alina Niittymäki Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:04.76
24 Nelma Vuorre Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 1:05.13
25 Noora Ekman TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:05.14
26 Carola Lehtonen Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:05.30
27 Maija Koski Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:05.33
28 Senni Sevenius Hyvinkään Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:05.52
29 Neea Junttila Vieskan Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:05.70
30 Aino Koivuluoma Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:05.83
31 Neela Poropudas Kempeleen Pyrintö IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:05.85
32 Jenna Tuomainen Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:06.00
33 Katariina Lahti Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:06.13
34 Sofia Rokka ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 1:06.18
35 Ylva Holmberg Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:06.36
36 Lotta Malmelin Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:06.57
37 Anni Eskelinen Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:06.60
38 Sara Uski Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:06.83
39 Nelli Savisto Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:06.86
40 Erica Kovanen Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:06.93
41 Matilda Hirvelä Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:07.09
42 Minea Moisio TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:07.49
43 Unna Timonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:07.57
44 Venni Niemi Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 1:08.00
45 Oona Vaurio Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:08.01
46 Hilla Pajula Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:08.27
47 Lotta Kylmälä Haminan Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:08.34
48 Emma Laaksonen Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:08.55
49 Saimi Oksanen Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:08.65
50 Stella Lahtinen Helsingin Uimarit IKM-aluekilpailu ES1 1:08.88
51 Skylar Graves Tuusulan Uimaseura ry IKM-aluekilpailu ES2 1:08.97
52 Matilda Ådjers Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:09.03
53 Kia Kallio Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:09.17
54 Aino Isrikki Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:09.28
55 Enni Sinkko Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:09.37
56 Seela Saario ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 1:09.51
57 Pinjasisko Isoaho Vaajakosken Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:09.60
58 Minea Kangas Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:09.69
59 Elsa Idman Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:09.79
60 Melina Hautaniemi Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:09.82
61 Laura Isabel Björkstrand Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:09.96
62 Peppi Mutikainen Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:09.98
63 Sofia Marjamäki Lapuan Virkiä IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:10.03
64 Auli Hakkarainen Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:10.10
65 Aida Laukkanen Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:10.12
66 Lila Eskola Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:10.13
67 Sofia Viitanen Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:10.17
68 Heini Kela Kemin Uimaseura IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:10.24
69 Helvi Huttunen Rauman Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:10.28
70 Sofie Wikman Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 1:10.30
71 Ida Tuomola Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:10.35
72 Juuli Pulkkinen Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:10.51
73 Aurora Känsälä Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:10.55
74 Isabelle Fellman Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:10.58
75 Frida Viinikainen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:10.64
76 Elsa Ailanen Swimming Team Rauma IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:10.79
77 Seela Sora Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:10.80
78 Vilma Korkalainen Voikkaan Viesti IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:10.89
79 Maisa Marttunen Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 1:10.91
80 Oona Pölönen Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:10.93
81 Alina Kärki Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:11.01
82 Lumi-Tuulikki Parkkonen Hyvinkään Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:11.14
83 Selma Nordberg Ålands Simförening IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:11.37
84 Ida sulonen Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:11.40
85 Hanna-Mari Kuisma Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 1:11.53
86 Helmi Oksa Nummelan Kisaajat IKM-aluekilpailu ES2 1:11.58
87 Iida Mäntymaa Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:11.80
88 Janely Poppy Liiva Keravan Uimarit IKM-aluekilpailu ES2 1:11.83
89 Mona Maria Amanda Sarja Vieskan Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:11.92
90 Emmi Oksanen TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:12.01
91 Emmi Sintonen Simmis Grani IKM-aluekilpailu ES1 1:12.03
92 Liisi Emilia Tuominen Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 1:12.12
93 Lili Galambosi Keravan Uimarit IKM-aluekilpailu ES2 1:12.20
94 Anna Pohjosenperä Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:12.36
95 Jenni Mikkonen Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:12.41
96 Josefiina Kinos Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:12.59
97 Veera Kaksonen Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:12.76
98 Minni Koskivirta Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:12.80
99 Emma Ranta Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 1:12.84
100 Senni Soininen Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:12.86
101 Lova Sandberg Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:13.01
102 Sara Hakonen Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:13.33
103 Olga Ilona Nissilä Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:13.47
104 Wilma Tarjala Kouvolan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:13.59
105 Laura Räikkälä Kankaanpään Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:13.80
106 Nadiia Kravchuk Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 1:13.89
107 Carolyn Rusanen Järvenpään Uintiklubi ry IKM-aluekilpailu ES2 1:13.90
108 Tuuli Leinonen Haukiputaan Heitto uintijaosto IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:13.91
109 Elsa Olivia Koivula ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 1:13.95
110 Lotta Ronkainen Swimming Club Vuokatti IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:14.11
111 Minja Haapala Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:14.19
112 Henna Mäkelä Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:14.24
113 Hilda Jaakkola Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:14.31
114 Rosa Sjöblom Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:14.67
115 Enna Alasuutari Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:14.79
116 Ida Hiltunen Swimming Club Rovaniemi IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:15.43
117 Ekaterina Burnevskaya TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:15.54
118 Sofia Lam Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:15.71
119 Rinja Nikunlassi Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:15.82
120 Kaisla Hirvasniemi Nummelan Kisaajat IKM-aluekilpailu ES2 1:15.85
121 Sanni Talka Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 1:15.89
122 Aada Kaila Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:16.06
123 Saimi Siika-aho Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:16.15
124 Moona Vahe Kempeleen Pyrintö IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:16.18
124 Sana Kanerva Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 1:16.18
126 Stella Alexandra Vainio Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 1:16.19
127 Emilia Paavola Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:16.41
128 Sanni Korhonen TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:16.76
129 Maria Pilz Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:16.95
130 Eeva Pirttimäki Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:17.45
131 Ella Vilmi Swimming Club Vuokatti IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:17.62
132 Emilia Syrjä Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:17.63
133 Lumia Rantala Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:17.94
134 Ronja Antikainen Pieksän Kuutit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:18.25
135 Nuppu Rehell Riihimäen Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:18.38
136 Jessica Salminen Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 1:18.47
137 Renata Niidusaar Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:18.55
138 Venny Snellman Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:18.66
139 Emma Nurmela Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:18.70
140 Aada Kanervo Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:18.77
141 Eine Färkkilä Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:18.98
142 Enni Kataja Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:19.10
143 Freja Karlsson Ålands Simförening IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:19.81
144 Elsa Lehtinen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:19.98
145 Hanna Armanto Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:20.10
146 Heta Valli Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:20.32
147 Saara Sällilä Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:20.41
148 Siiri Kiljunen Kuopion Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:20.61
149 Ria Kiuru Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:20.71
150 Sofia Lounatmaa Helsingin Uimarit IKM-aluekilpailu ES1 1:22.01
151 Helmi Onkamo Helsingin Uimarit IKM-aluekilpailu ES1 1:22.43
152 Kiia Harju Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:22.53
153 Maija Haapala Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:23.13
154 Vivia Kiviaho Alavuden Urheilijat IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:23.15
155 Vilma Vainio Riihimäen Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:23.18
156 Vilma Heinonen HTU Stadi IKM-aluekilpailu ES1 1:23.23
157 Peppiina Myllykangas Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:23.41
158 Ida Hirvonen Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:23.45
159 Aada Palomäki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:23.65
160 Siiri Rossi Helsingin Uimarit IKM-aluekilpailu ES1 1:23.96
161 Inka Jäntti Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:24.12
162 Janna Suominen Heinolan Isku IKM-aluekilpailu Häme 1:24.72
163 Hilla Tiensyrjä Swimming Club Vuokatti IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:24.86
164 Fanni Blom Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:24.87
165 Peppi Stolt Haminan Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:25.59
166 Pikka Rissanen HTU Stadi IKM-aluekilpailu ES1 1:26.06
167 Lyyti Honkanen Mikkelin Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:26.29
168 Siiri Kaartinen Nummelan Kisaajat IKM-aluekilpailu ES2 1:27.56
169 Aida Väliaho Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:27.75
170 Sofie Vigman Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:28.27
171 Stella Lindbäck Ålands Simförening IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:29.54
172 Anette Kokki Varkauden Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:30.32
173 Elli Luukinen Uinti Imatra IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:33.37
174 Ida-Riikka Pylkäs Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:33.73
175 Veera Honkanen HTU Stadi IKM-aluekilpailu ES1 1:38.20
176 Rebecka Roos Ålands Simförening IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:41.01
177 Olivia Sartiala HTU Stadi IKM-aluekilpailu ES1 1:41.83
178 Mai Lehikoinen Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:41.86
- Tinja Koivusalo Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi DSQ
- Aada Tahvanainen Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi DNF
- Ester Pöyry Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi DNS
- Aljean Kippola Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme DNS

7, T10,11,12,13,14,15 100m VU Finaali, Päivitetty: 2022-10-29 09:48:49
14 - 14

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Olivia Riekki Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 57.22
2 Riialiina Kiljala Vieskan Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 58.72
3 Venla Päivärinta Ilmajoen Kisailijat IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 59.24
4 Venla Holma Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 59.48
5 Miina-Anniina Härkänen Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 59.61
6 Veera Mustonen Riihimäen Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:00.80
7 Vanamo Huotari Kajaanin Uimaseura IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:00.87
8 Ellen Laine Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:01.05
9 Sofia Räihä Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:01.07
10 Jonna Kurki Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:01.58
11 Awa Laukkanen Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:01.61
11 Saara Pakomäki Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:01.61
13 Malla Hämäläinen Vieskan Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:01.63
14 Vilja Säntti Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:02.02
15 Auroora Kurttila Haukiputaan Heitto uintijaosto IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:02.07
16 Mona Laiho Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:02.27
17 Lotta Martikainen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:02.31
18 Iisa Vanne Swimming Team Rauma IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:02.48
19 Iida Eskola Vieskan Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:02.52
20 Anri Parviainen Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:02.77
21 Liisi Lehtiö Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:02.86
22 Veera Ahvenainen Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:03.20
23 Nelli Kiho Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:03.38
24 Veera Knuutila Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:03.40
25 Ella Lyytikäinen Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:03.42
26 Maija Mikkonen TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:03.57
27 Liina Ylinen Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:04.04
28 Anni Kahlos Gladius Kirkkonummi IKM-aluekilpailu ES1 1:04.09
29 Fiia Immonen Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:04.10
30 Rebecca Mäkinen Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:04.51
31 Nana Murtomäki Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:04.61
32 Anni Lämpsä Vieskan Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:04.76
33 Sonja Aho Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:05.04
34 Sira Katavisto ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 1:05.19
35 Nella Kuivanen Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:05.22
36 Ameli Pitrè Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:05.45
37 Emmi Pernaa Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:05.58
38 Aliisa Kunttu Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:05.92
39 Emilia Ådjers Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:05.93
40 Heidi Huppunen Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:06.25
41 Emma Girod Kokkolan Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:06.34
42 Luisa Sofia Zurban Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:06.38
43 Siiri Nivukoski Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:06.55
44 Iina Mäensivu Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:06.60
45 Julia Luomakortes Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:06.67
46 Veera Hiltunen ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 1:06.68
47 Emma Palmos Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:06.81
48 Raakel Rihte Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:06.85
49 Isabel Kykyri Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:07.09
50 Oona Valtonen TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:07.35
51 Mette Alanen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:07.46
52 Aino Sarvilahti Lappeenrannan Kisa-Toverit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:07.71
53 Armi Hakkarainen Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:07.75
54 Eerika Häcklin Haukiputaan Heitto uintijaosto IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:07.79
55 Viiu Levola TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:07.81
56 Shreshta Balajee Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:08.46
57 Meea Marjamäki Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:08.86
58 Janiela Laitinen Kuopion Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:09.01
59 CHIARA KIPPOLA TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:09.11
60 Ella Määttä Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:09.24
61 Enni Falk Tuusulan Uimaseura ry IKM-aluekilpailu ES2 1:09.38
62 Emilia Tikkanen Uimaseura Aquila IKM-aluekilpailu ES2 1:09.67
63 Pinja Metsäpelto Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:09.73
64 Kaisa Heikkinen Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:09.79
65 Olga Kaiser ORCA Helsinki IKM-aluekilpailu ES1 1:10.00
66 Nelly Åström Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:10.10
67 Sanni Hakulinen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:10.22
68 Nea Nirhamo Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:10.25
69 Pinja Hacklin Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:10.31
70 Siiri Simula Swimming Team Rauma IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:10.43
71 Emma Hakkarainen Kempeleen Pyrintö IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:10.52
72 Sinja-Minnea Riekko Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:10.54
73 Elsa Salla Rauman Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:10.61
74 Iina Hakulinen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:10.63
75 Nella Hämäläinen Vieskan Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:10.74
76 Tiiu Pohjamo Uinti Imatra IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:10.97
77 Tiia Mattila Uinti-Vakka IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:11.02
78 Olivia Ojala Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:11.03
79 Nea Niemi Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:11.29
80 Mikaela Heiman Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:11.36
81 Pinja Kotakoski Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:11.70
82 Adalina Koivisto Kajaanin Uimaseura IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:11.88
83 Siiri Pesonen HTU Stadi IKM-aluekilpailu ES1 1:12.00
84 Kristina Lindroos Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:12.43
85 Erika Eronen Kemin Työväen Uimarit IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:12.44
86 Fanny Windahl Kouvolan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:12.45
87 Santra Suarez JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:12.48
88 Minttu Mäkihannu TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:12.49
89 Hilda McGarvie Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 1:12.94
90 Sarisha Agarwal Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:12.99
91 Josefiina Björklöf Swimming Team Rauma IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:13.76
92 Ilona Sauliala Helsingin Uimarit IKM-aluekilpailu ES1 1:13.98
93 Noela Salokangas Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:14.16
94 Siiri Pynnönen Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:14.35
95 Olivia Gadd Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:14.45
96 Linnea Stolt Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM-aluekilpailu ES2 1:14.81
97 Krista Pajula Kankaanpään Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:15.09
97 Saara Virtanen Kouvolan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:15.09
99 Ilona Lehtonen Gladius Kirkkonummi IKM-aluekilpailu ES1 1:15.11
100 Emma Korri Kokkolan Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:16.33
101 Anna Korpi Ilmajoen Kisailijat IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:16.39
102 Jade Kemppainen Varkauden Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:16.68
103 Inka Vihreäpuu Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:16.82
104 Anna Nummela Nummelan Kisaajat IKM-aluekilpailu ES2 1:17.13
105 Ida Hamilton TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:17.38
106 Viivi Valkama Octopus Lohja IKM-aluekilpailu ES2 1:17.47
107 Milma Korppas Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:17.53
108 Siiri Mäkelä Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:17.71
109 Emma Palola Kokkolan Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:17.96
110 Siiri Paavonen Helsingin Uimarit IKM-aluekilpailu ES1 1:17.98
111 Josefiina Lipsanen Mikkelin Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:18.16
112 Alla Voronchikhina Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:18.51
113 Milma Taipale Vaajakosken Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:18.74
114 Iida Kumpula Nivalan Saukot IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:19.43
115 Oona Ahola-Luttila Octopus Lohja IKM-aluekilpailu ES2 1:19.97
116 Lumi Lintula Helsingin Uimarit IKM-aluekilpailu ES1 1:22.40
117 Inez Vehkala Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:22.67
118 Isabella Blomström Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:22.92
119 Iida Sidoroff Mikkelin Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:22.96
120 Enni Huttu Swimming Club Vuokatti IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:23.64
121 Ellen Raitakoski Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:24.70
122 Helmi Nikula TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:24.89
123 Sanni Kankaanpää Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:25.02
124 Kerttu Laurila Nivalan Saukot IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:25.46
125 Aino Weckström HTU Stadi IKM-aluekilpailu ES1 1:26.62
126 Ia Vesterlund Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:26.65
127 Iiris Tuukkanen Riihimäen Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:26.97
128 Oona Lukka Swimming Club Vuokatti IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:27.65
129 Veera Hänninen Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:31.23
130 Anna Relander Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:31.32
131 Edith Helmi Anette Falck Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:33.34
132 Terhi Koskenvuori Kuopion Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:40.01
133 Alisa Kylämaa Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:41.27
- Matilda Ruohonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme DSQ
- Anna Chukhlebova Haminan Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 DSQ
- EMILIA HAVIA Octopus Lohja IKM-aluekilpailu ES2 DSQ
- Kiira Rasilahti Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme DNS

7, T10,11,12,13,14,15 100m VU Finaali, Päivitetty: 2022-10-29 09:48:49
15 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Aliisa Soini Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 56.73
2 Mirelle Hirsiniemi Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 58.45
3 Ines Pälviranta Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 58.77
4 Emmi Salo Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 59.23
5 Aina Keiski Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 59.45
6 Aino Ruotsalainen Lappeenrannan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 59.93
7 Saima Peltonen Salon Uimarit IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 59.98
8 Minea Kumlander Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:00.35
9 Emilia Isoviita Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:00.43
10 Michelle Fellman Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:00.46
11 Anni Frusti TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:00.57
12 Naomi Hillers Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 1:00.61
13 Hanni Koski TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:00.62
14 Iryna Serik Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 1:00.91
15 Pinja Niskanen Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:00.98
16 Vilma Vatanen Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:01.03
17 Petra Nieminen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:01.06
18 Jenni Korkeamäki Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:01.10
19 Hilla-Maaria Juhola Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:01.21
19 Ebba Simberg Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:01.21
21 Joanna Högback Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:01.23
22 Matilda Leppänen Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:01.25
23 Peppi Lehtinen Kankaanpään Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:02.17
24 Minea Törhönen Kuopion Uimaseura IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:02.33
25 Siiri Haverinen Lahden Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:02.52
26 Veera Oila Vanders IKM-aluekilpailu ES2 1:02.71
27 Eevi Hirsi HTU Stadi IKM-aluekilpailu ES1 1:02.98
28 Ursula Ursin Helsingfors Simsällskap IKM-aluekilpailu ES1 1:03.03
29 Iina Pasuri Haukiputaan Heitto uintijaosto IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:03.25
30 Aada-Julia Laakso Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:03.27
31 Ella Gylden Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:03.32
32 Miisa Järvinen Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:03.45
33 Roosa Junnila Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:03.59
34 Ella Harell Porin Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:03.73
35 Maret Beyer Swimming Club Rovaniemi IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:03.91
35 Eerika Ekdahl Nivalan Saukot IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:03.91
37 Sofia Palojärvi Swimming Club Rovaniemi IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:03.94
38 Minea Kynkäänniemi Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:04.05
39 Aino Laine Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:04.23
40 Esther Reunala Octopus Lohja IKM-aluekilpailu ES2 1:04.25
41 Saara Lehto Rauman Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:04.30
42 Liisa Peetsu Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM-aluekilpailu Häme 1:04.48
43 Andrea Rokkanen Simmis Grani IKM-aluekilpailu ES1 1:04.67
44 Kaisa Keränen Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:04.72
45 Hertta Katajisto Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 1:04.96
46 Elsa Pelkonen Vieskan Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:05.24
47 Tiia Reini Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:05.38
48 Aino Leinonen Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:05.51
49 Selma Fallström Valkeakosken Uimaseura IKM-aluekilpailu Häme 1:05.90
50 Eevi Riekki Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:06.25
51 Aino Metsi Uinti Imatra IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:06.51
52 Esra Ergüner Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:06.52
53 Kristina Helsing Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:06.64
54 Enni Alatalo Oulun Lohet IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:06.78
55 Senni Piirainen Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:06.96
56 Milja Laakkonen Keuruun Toverit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:07.11
57 Emmiina Eho Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:07.21
58 Venla Hauvala Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:07.49
59 Aino Suomalainen Aurajoen Uinti Ry IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:07.67
60 Aino Tolonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:07.72
61 Ida Paaskoski Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:07.85
62 Silja Salonsaari Helsingin Uimarit IKM-aluekilpailu ES1 1:08.02
63 Ella Haavisto Gladius Kirkkonummi IKM-aluekilpailu ES1 1:08.04
64 Aada Antila Lapuan Virkiä IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:08.14
65 Inka Hämäläinen Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:08.18
66 Saana Helsto Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 1:08.27
67 Sini Saari Vieskan Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:08.71
68 Vilhelmiina Lindholm Riihimäen Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:08.72
69 Erika Ruuskanen Uinti Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:08.93
70 Hilla Lehtonen Tuusulan Uimaseura ry IKM-aluekilpailu ES2 1:09.09
71 Elsa Joseph TaTu Tampere IKM-aluekilpailu Häme 1:09.25
72 Alma Holmlund Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:09.43
73 Vuokko Larjomaa Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:09.45
74 Aura Haunia Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:09.49
75 Neri Lätti Joensuun Uimaseura ry IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:09.58
76 Mette Hagqvist Kokkolan Uimaseura IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:09.92
77 Ellen Lindell Cetus Espoo IKM-aluekilpailu ES1 1:10.00
78 Elle Härkönen Swimming Club Rovaniemi IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:10.27
79 Kiia Ärväs Swimming Club Rovaniemi IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:10.67
80 Saaga Lehmus Lappeenrannan Kisa-Toverit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:10.69
81 Elsa Herrala Vieskan Uimarit IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:11.01
82 Viia Tossavainen Simmis Wanda ry IKM-aluekilpailu ES2 1:11.39
83 Riia Aho Oulun Uinti 1906 IKM-aluekilpailu Pohjois-Suomi 1:11.68
84 Kea Immonen Kouvolan Uimarit IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi 1:12.98
85 Nova Larsson Ålands Simförening IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:13.94
86 Anni Luhtanen HTU Stadi IKM-aluekilpailu ES1 1:14.64
87 Rosa Perikangas Nurmijärven Uinti IKM-aluekilpailu ES2 1:15.48
88 Mikaela Ainassaari Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:16.25
89 Minni-Maria Vesma Raision Urheilijat IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:16.27
90 Ronja Ryynänen HTU Stadi IKM-aluekilpailu ES1 1:18.48
91 Aino Nokikuru Riihimäen Uimaseura IKM-aluekilpailu ES2 1:21.02
92 Eliisa Kaitalahti Lapuan Virkiä IKM-aluekilpailu Länsi-Suomi 1:21.55
93 Amelia Fricker Ålands Simförening IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi 1:24.43
- Agnes Ruusumo Åbo Simklubb IKM-aluekilpailu Varsinais-Suomi DSQ
- Ronja Halinen Jyväskylän Aalto IKM-aluekilpailu Keski/Itä-Suomi DNS

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner